Remember Me | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
منم بازی رو شروع کردم.:D
با اینکه پلتفورمرش یکم اذیت میکنه ولی اگه بهش عادت کنی و یاد بگیری چی جوری استفاده کنی خیلی هم بهت خوش میگذره.
فایتنگش هم که همه بازی کردن و می دونن الکی نیست که همینجور دکمه بزنی بری جلو و باید تاکتیک و استراتژی داشته باشی تا بتونی لذت ببری و بازی رو یونیک کرده.
داستان بازی هم که واقعا زیباست. من واقعا باورم نمیشه که IGN چی جوری به این بازی 5.9 داده.

تا اینجا که من بازی کردم خیلی خوب بوده و حقش بیشتر ازینا است.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان اینجا رو میشه یه توضیح بدید چی کار کنم :

همون اوایل بازی شاید حدودنیم ساعت یا چهل دقیقه از بازی که گذشته به جایی میرسیم که یک نفر به اسم دیوید روی تخت بسته شده و باید دور تخت بچرخیم و دست یارو و ماسکش رو باز کنیم . اما من دقیقا نمیدونم باید اینجا چی کار کرد .
میشه یکی توضیح بده چی کار کنم ؟

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
دوستان اینجا رو میشه یه توضیح بدید چی کار کنم :

همون اوایل بازی شاید حدودنیم ساعت یا چهل دقیقه از بازی که گذشته به جایی میرسیم که یک نفر به اسم دیوید روی تخت بسته شده و باید دور تخت بچرخیم و دست یارو و ماسکش رو باز کنیم . اما من دقیقا نمیدونم باید اینجا چی کار کرد .
میشه یکی توضیح بده چی کار کنم ؟
ببین هر خاطره ای یک تعداد گلیچ داره ینی جاهایی که میشه تغییرشون داد شما با استفاده از استیک چپ زمان رو جابجا می کنی و هرکدوم از گلیچا رو که خواستی فعال می کنی(همینجوری که زمان رو جابجا می کنی روی گلیچا مربع های رنگی میاد که معلوم میشه اون گلیچه) تا به اون نتیجه ای که می خوای برسی مثلا اون خاطره اولش باید بری سرنگی که دکتر تزریق می کنه رو عوض کنی بعد ماسک صورتشو باز کنی بعد دستبند رو باز کنی تا دکتره برای حفظ جونش اینو بکشه و در نتیجه دختره دلیلی نداشته باشه که بخواد برا اون شرکته کار کنه و در نتیجه کمک نیلین کنه به جای اینکه بخواد بکشتش

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
سلام دوستان کمک .بعد از این که دکتره کویینه یا کوییکه میمره غول زشترو چجوری باید کشت ؟

کار خاصی نداره شما فکوس جمع کنین و بعد از اینکه پر شد از Sensen قدرت استفاده کنین تا گاردشو بشکونین. همنیجوری همین کارو بکنین تا بمیره.

RAMIN DHM

کاربر سایت
Jan 30, 2013
85
با اینکه پلتفورمرش یکم اذیت میکنه ولی اگه بهش عادت کنی و یاد بگیری چی جوری استفاده کنی خیلی هم بهت خوش میگذره.
فایتنگش هم که همه بازی کردن و می دونن الکی نیست که همینجور دکمه بزنی بری جلو و باید تاکتیک و استراتژی داشته باشی تا بتونی لذت ببری و بازی رو یونیک کرده.
داستان بازی هم که واقعا زیباست. من واقعا باورم نمیشه که IGN چی جوری به این بازی 5.9 داده.

خداییش این نمره رو داده ؟ عجب خرایین ای منتقدای Ign من که کمتر از 7 نمیدم خداییش بازی عالی نیست ولی ولی خوبه...

- - -ویرایش - - -

خداییش این نمره رو داده ؟ عجب خرایین ای منتقدای Ign من که کمتر از 7 نمیدم خداییش بازی عالی نیست ولی خوبه...

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
بي زحمت ميشه يه كوچولو توضيح بدين راجع به بازي؟ارزش خريد داره؟

گرافیک بازی بسیار فانتزی و به صورت تک رنگ و سایه دار کار شده که جلوه زیبایی را به کاربر نشون میده...

تنوع مراحل به نسبت چالش هایی که در اون قرار میگیرید جالب و متنوع هست و شما را ساعتها درگیر میکنه...

داستان بازی هم که یک ایده جدیده و تا حالا توی این سری از بازیها برای اولین باره که با این مدل داستان روبرو هستیم.

در کل بازی خوش دست و روان و بسیار معتاد کننده هست و میتونه تا اومدن بازیهای تابستان یک انتخاب ایده ال باشه.

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام دوستان میخواستم ببینم نسخه 97 درصد کرش داره موقع بازی و حتما باید برنرمکس بگیرم یا نه مشکلی نداره
با تشکر

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
با سلام دوستان میخواستم ببینم نسخه 97 درصد کرش داره موقع بازی و حتما باید برنرمکس بگیرم یا نه مشکلی نداره
با تشکر
تست شده هیچ مشکلی نداره ، رو هارد میتونید نصب کنید و با روش پخش موزیک بازی رو اجرا کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر