Remember Me | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Ƥѻƙҿɍ Ϝᶏƈҿ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
83
نام
David
اینجا رو میشه یه راهنمایی کنید :

توی چپتر پنجم اونجایی که باید وارد یه درب بشیم که یه سری رمز مثل اعداد ساعت هست و باید چهار تا از اون اعداد رو وارد کنیم تا درب باز شه .
میشه بگید اون چهار عدد و رمز چی هست ؟

2058 کدش اینه

Last edited by a moderator:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
Metro كه شاهكار بود.اصلا قابل مقايسه نبودن اين دو تا بازي.همون جو سنگين metro خودش كافي بود كه بازي عالي باشه.البته remmber me هم بد نبود ولي به قول دوستات خيلي خسته كننده بود.من خودم هيچ تمايلي براي تموم كردن بازي ندارم.

داستان که یک ایده جدید بود گیم پلی بازی هم که مثل بیشتر بازیهای سوم شخص روان و سرگرم کننده بود گرافیک هم که بسیار هنری و جذاب بود چی این وسط از نظر شما خسته کننده بوده خدا داند و بس.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام دوستان

یه جایی رسیدم که یک کلمه هایی رو دیوار هست که باید جابجا کنیمشون. باید اونجا چیکار کنم؟؟
تو کلمه اول H رو میبری بالا
تو کلمه دوم 3 رو میاری پایین
تو کلمه سوم O رو میبری بالا
------------------------------------------------
من هم بازی رو تموم کردم از حد انتظارم پایین تر بود چون فضای وسیع تری رو انتظار داشتم و آزادی عمل بیشتر ولی از گیم پلی خیلی لذت بردم و از کمبوسازیش خوشم اومد، دشمنها و باس هاش هم جالب بودن و مجموعا به بازی نمره 8 رو میدم

Last edited by a moderator:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي

توی چپتر پنجم یه جا هست که دکمه B رو میزنیم بعد اون صحنه های کمرنگ میاد و یه دکتر رو نشون میده به همراه یکی دیگه که روی ویلچیر هستند و وارد یه در میشند ، فکر کنم ما هم باید بریم توی همون اتاق اما نمیشه رفت و در بسته هست . اینجا رو چی کار باید کرد . ؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

توی چپتر پنجم یه جا هست که دکمه B رو میزنیم بعد اون صحنه های کمرنگ میاد و یه دکتر رو نشون میده به همراه یکی دیگه که روی ویلچیر هستند و وارد یه در میشند ، فکر کنم ما هم باید بریم توی همون اتاق اما نمیشه رفت و در بسته هست . اینجا رو چی کار باید کرد . ؟

تا جایی که یادمه باید بری پشت شیشه همون اتاق که دکتر میخواد بیاد بیرون و یه موقعی علامت Sync میادش که باید با نگه داشتن LB و زدن مکرر B رمز عبور رو بگیری.

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
داستان که یک ایده جدید بود گیم پلی بازی هم که مثل بیشتر بازیهای سوم شخص روان و سرگرم کننده بود گرافیک هم که بسیار هنری و جذاب بود چی این وسط از نظر شما خسته کننده بوده خدا داند و بس.

عزیزه من هر کس سلیقه ایی داره...
از جو بازی خوشش نیمده خب...

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
بالاخره بازی رو روی Memory Hunter تموم کردم.;;) واقعا بعضی از قسمت های بازی اشکم دراومد مخصوصا باس اخر بازی البته بیشتر سختی بازی به خاطر دوربین بود که تو باس اخر به اوج خودش می رسید.

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
دوستان یه سوال.شاید اینجا جاش نباشه ولی‌ خوب به بزرگواری خودتون ببخشید.
من این بازی رو از یه سایت خریدم ولی‌ وقتی‌ میزارم اجرا بشه انساپرتد دیسک میده.به سایت گزارش کردم میگه مشکل از لنز دستگاته ولی‌ در صورتی‌ که همه بازی‌های دیگه رو به راحتی‌ اجرا می‌کنه.نظر شما مشکل از کجاست؟

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دوستان یه سوال.شاید اینجا جاش نباشه ولی‌ خوب به بزرگواری خودتون ببخشید.
من این بازی رو از یه سایت خریدم ولی‌ وقتی‌ میزارم اجرا بشه انساپرتد دیسک میده.به سایت گزارش کردم میگه مشکل از لنز دستگاته ولی‌ در صورتی‌ که همه بازی‌های دیگه رو به راحتی‌ اجرا می‌کنه.نظر شما مشکل از کجاست؟

تا اونجایی که من می دونم ارور unsupported برای لنز نیست و از هم خوانی نداشتن بازی با فریمور دستگاه ناشی میشه .....چون من خودم هم الان یه سری بازی قدیمی رو میزام مثل cod همین ارور رو میده .....

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
خوب اگر همه ی بازی ها اجرا میشه به غیر از اون تنها مشکل میتونه فروشنده باشه و انصافش که متاسفانه این سایت یا فروشنده محترم عاری از اونه .

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
آخرین بازی که تموم کردم همین بازی بود. قشنگ بود فقط یه کم داستانش گنگ نبود آیا :-/ میشه توضیح بدید اون آخرش چرا چند بار خاطره پدرش را دستکاری کردیم؟

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
آخرین بازی که تموم کردم همین بازی بود. قشنگ بود فقط یه کم داستانش گنگ نبود آیا :-/ میشه توضیح بدید اون آخرش چرا چند بار خاطره پدرش را دستکاری کردیم؟
پدر Nilin میخواست دنیایی عاری از خاطره بد رو به وجود بیاره، به زعم خودش یه دنیای ایده آل و اون قضیه تصادف هم به این مسئله شدت داده بود (میخواست کاری کنه که دخترش اون واقعه رو فراموش کنه) تا حدی که دیگه بدی های ایده اش رو نمیدید، ما با تغییرات تو خاطراتش جنبه منفی قضیه و سوء استفاده هایی که از این تکنولوژی میتونست بشه (که تا حدودی هم داشت انجام میشد) رو بهش فهموندیم
متوجهش کردیم که ضرر اختراعش بیشتر از نفعش هست و اینطوری به ما تو نابود کردنش کمک کرد

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
پدر Nilin میخواست دنیایی عاری از خاطره بد رو به وجود بیاره، به زعم خودش یه دنیای ایده آل و اون قضیه تصادف هم به این مسئله شدت داده بود (میخواست کاری کنه که دخترش اون واقعه رو فراموش کنه) تا حدی که دیگه بدی های ایده اش رو نمیدید، ما با تغییرات تو خاطراتش جنبه منفی قضیه و سوء استفاده هایی که از این تکنولوژی میتونست بشه (که تا حدودی هم داشت انجام میشد) رو بهش فهموندیم
متوجهش کردیم که ضرر اختراعش بیشتر از نفعش هست و اینطوری به ما تو نابود کردنش کمک کرد
مرسی
پس چرا 3 - 4 بار خاطره را دستکاری کردیم :-/

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
مرسی
پس چرا 3 - 4 بار خاطره را دستکاری کردیم :-/

چون داشتیم خاطره رمیکس شده رو رمیکس می کردیم.
پدر نیلین داشت خاطره نیلین رو رمیکس می کرد. ما اول جلوی رمیکس شدن خاطره خودمون رو می گیریم، بعد خاطره اصلی رو رمیکس می کنیم.
زیاد داستان پلات هول نداشت که متوجه نشی.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر