Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad | PC

960914_126299_front.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Tripwire Interactive
Publisher: Tripwire Interactive
Genre: First Person Shooter - FPS
Platform: PC
Release Date: August 30, 2011

بخش 2) لینک ها:

بخش 3) توضیحات:

بازی 2 Red Orchestra یک عنوان شوتر اول شخص است که توسط استودیوی Tripwire Interactive در حال ساخت است، استودیویی که پیش از این عنوان جالب KillingFloor دا در کارنامه خود دارد.

نسخه ی قبلی بازی که در سال 2006 منتشر شد فقط قابلیت بازی Multiplayer را داشت، اما نسخه ی جدید این بازی دارای بخش تک نفره هم می باشد.

ماجرای بازی در زمان جنگ جهانی دوم و حوادث استالینگراد را بازگو خواهد کرد.

این بازی دو بخش داستانی دارد که یکی در نقش سربازی روسی و دیگری در نقش سربازی آلمانی بازی خواهید کرد.

نسخه ی قبلی بازی مورد تحسین بسیاری از سایت ها و مجلات قرار گرفت به گونه ای که سایت گیم اسپات به بازی امتیاز 7.9 و IGN به بازی امتیاز 8.5 دادند.

بازی Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad در تاریخ 30 آگوست 2011 به صورت انحصاری برای PC منتشر خواهد شد.

System Requirements:
---------------------

Minimum
:
Processor: Dual Core 2.3 GHz or better
RAM: 2 GB
Graphics card: 256 MB SM 3.0 DX9 Compliant NVIDIA® GeForce 7800 GTX or better ATI® Radeon® HD 2900 GT or better
Sound: Windows Supported Sound Card
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Drive: 8 GB free hard drive space

Recommended:
Processor: Quad Core 2.6 GHz or better
RAM: 3 GB
Graphics card: 512 MB SM 3.0 DX9 Compliant NVIDIA® GeForce GTX 260 or better ATI® Radeon® HD 5750 or better
Sound: Sound Blaster Audigy or better
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Drive: 8 GB free hard drive space

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahi58 and Gabit0

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
من این بازی رو تهیه کردم اما تو مرحله آموزشی گیر کردم به نظر خیلی خنده دار میاد :)
من تو اون بخش آخر آموزشی کخ تو هر سنگر یه اصلحه میده برای آموزش آخریش که اسلحه تک تیر انداز میده سری اول چند تا رو میزنم سری دوم فقط یک دونه هست هر چی میزنمش قبول نمیکنه :(
باید کار خواصی انجام بدم نیم ساعته هر کاری میکنم این یه تیکه رو رد نمیکنه

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام
من این بازی رو تهیه کردم اما تو مرحله آموزشی گیر کردم به نظر خیلی خنده دار میاد :)
من تو اون بخش آخر آموزشی کخ تو هر سنگر یه اصلحه میده برای آموزش آخریش که اسلحه تک تیر انداز میده سری اول چند تا رو میزنم سری دوم فقط یک دونه هست هر چی میزنمش قبول نمیکنه :(
باید کار خواصی انجام بدم نیم ساعته هر کاری میکنم این یه تیکه رو رد نمیکنه
شما باید حتما مرکز هدف رو 3 بار بزنی. یه کم سخته ولی به خاطر کنترل دقیق بازی تو کمتر از 1-2 دقیقه می تونی این کار رو بکنی.;)

• Like
Reactions: Tiik_Taak24

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
چون اینترنت اینجانب بسیار "..." میباشد باید برم از مغازه بخرم که این رفیقه چلاغه ما هنوز نیورده نمیدونم داره چیکار میکنه...

ولی از نظر من بازیه خوبیه چون جنگ جهانیه و من از این حال و هوا خیلی بیشتر از جنگ مدرن خوشم میاد...

shab_2008

کاربر سایت
Jul 9, 2009
45
سلام دوستان

میگم این بازی چرا اسلحه هاش نشونه نداره!!:d

توی آپشن هم چیزی نداشت!

یعنی حتما باید از Iron Sight برای کشتن استفاده کرد!؟ (اینجوری که خیلی بده!)

Amir_dbcopper

کاربر سایت
Sep 11, 2010
128
سلام دوستان

میگم این بازی چرا اسلحه هاش نشونه نداره!!:d

توی آپشن هم چیزی نداشت!

یعنی حتما باید از Iron Sight برای کشتن استفاده کرد!؟ (اینجوری که خیلی بده!)
بله، نشونه نداره، اول بازی اون مرحله آموزشی رو برای همین گذاشته دیگه، کاور اول شخص هم داره که تو هیچ بازی نبوده تا حالا

shab_2008

کاربر سایت
Jul 9, 2009
45
بله، نشونه نداره، اول بازی اون مرحله آموزشی رو برای همین گذاشته دیگه

ممنون

ای بابا پس اینجوری که خیلی سخت میشه بازیش!:d

ولی خوب بازیش جالبه.

کاور اول شخص هم داره که تو هیچ بازی نبوده تا حالا[

چرا کاور که قبلا بوده! مثلا توی کیلزون 2 این کاور بود.

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
وای وای وای ! در یک کلام داغون!آشغال،مزخرف،منسوخ،ملعون!

آشغال رو زدم برای دانلود.... میدونم حیف وقته ....ولی برای خندیدن میرزه!

کسی مجبورت نکرده این به اصطلاح آشغال رو دان کنی. بهتره بری شاهکارهایی مثل Thor رو بازی کنی.

اگه این بازی آشغاله پست های شما چیه ؟

وقتی آسمون سوراخ گردید و فقط یک به ظاهر یک گیمر رو پرت کرد رو زمین گفت برو به هربازی ایراد بگیر بگو داغون و زشت و ضایعه تا همه متوجه عمق دانش و معرفتت بشن ! بقیه رو هم ادم حساب نکن فقط رو حرفت پافشاری کن ! هرجا رسیدی کلمه آشغال و زباله رو تکرار کن تا بیشتر مجذوب پست هات بشن و بیشتر نقل قولت کنن از رو که نمیری !

این بازی با همه زبالگی و داغون بودن و ضایع و بدریخت و در پیت و آشغالی که هست تونسته بهترین امتیازها رو بگیره ! کافیه ی سری فقط به گیم اسپات بزنید !
multi که ترکونده ! single هم در حد قابل قبولی دلچسبه ! همین کافیه ! سیستم کاور گیریش هم که منحصر به فرده ! حداقل بشین آشغالی رو که دانلود کردی بازی کن بعد دیگران رو با کلمات گهربارت مستفیض کن .

حیف اون اینترنت آشغال که باهاش این بازی آشغال رو دان کردی.

• Like
Reactions: VahiD_ST

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
چرخش اسلحه اش واقعا فوق العاده است، ضمن سیستم نشونه گیری برد گلوله که یادم نمیاد بازی دیگه ای چنین سیستمی داشته باشه.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
چرخش اسلحه اش واقعا فوق العاده است، ضمن سیستم نشونه گیری برد گلوله که یادم نمیاد بازی دیگه ای چنین سیستمی داشته باشه.
فکر کنم برای اولین بار چنین سیستمی تو یه بازی پیاده سازی شده.
موقع Iron Sight گرفتن، میشه مگسک اسلحه رو با توجه به میزان فاصله تا هدف تنظیم کرد. حداقل 200 متر و حداکثر فکر کنم 2000 متر باشه. بخصوص این حالت واسه Snipe کردن خیلی کارآمد هست.

چرا کاور که قبلا بوده! مثلا توی کیلزون 2 این کاور بود.
Call of Juarez هم کاور گیری داشت، ولی نوع کاور گیری این بازی طوری هست که تا حالا تو هیچ عنوان FPS ازش استفاده نشده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر