Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad | PC

960914_126299_front.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Tripwire Interactive
Publisher: Tripwire Interactive
Genre: First Person Shooter - FPS
Platform: PC
Release Date: August 30, 2011

بخش 2) لینک ها:

بخش 3) توضیحات:

بازی 2 Red Orchestra یک عنوان شوتر اول شخص است که توسط استودیوی Tripwire Interactive در حال ساخت است، استودیویی که پیش از این عنوان جالب KillingFloor دا در کارنامه خود دارد.

نسخه ی قبلی بازی که در سال 2006 منتشر شد فقط قابلیت بازی Multiplayer را داشت، اما نسخه ی جدید این بازی دارای بخش تک نفره هم می باشد.

ماجرای بازی در زمان جنگ جهانی دوم و حوادث استالینگراد را بازگو خواهد کرد.

این بازی دو بخش داستانی دارد که یکی در نقش سربازی روسی و دیگری در نقش سربازی آلمانی بازی خواهید کرد.

نسخه ی قبلی بازی مورد تحسین بسیاری از سایت ها و مجلات قرار گرفت به گونه ای که سایت گیم اسپات به بازی امتیاز 7.9 و IGN به بازی امتیاز 8.5 دادند.

بازی Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad در تاریخ 30 آگوست 2011 به صورت انحصاری برای PC منتشر خواهد شد.

System Requirements:
---------------------

Minimum
:
Processor: Dual Core 2.3 GHz or better
RAM: 2 GB
Graphics card: 256 MB SM 3.0 DX9 Compliant NVIDIA® GeForce 7800 GTX or better ATI® Radeon® HD 2900 GT or better
Sound: Windows Supported Sound Card
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Drive: 8 GB free hard drive space

Recommended:
Processor: Quad Core 2.6 GHz or better
RAM: 3 GB
Graphics card: 512 MB SM 3.0 DX9 Compliant NVIDIA® GeForce GTX 260 or better ATI® Radeon® HD 5750 or better
Sound: Sound Blaster Audigy or better
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Drive: 8 GB free hard drive space

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahi58 and Gabit0

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
Rising Storm

a2163167599_10.jpg

چند وقت هست که منتشر شده ... صرفاً جهت اطلاع علاقمندان ( البته اگر علاقمندی به این بازی باشه !؟ )

Lord Asghar

کاربر سایت
Nov 7, 2011
18
سلام من تو بازی red orchstra 2 تو کامپاین مرحله 11 موندم 2تا ماموریت داره اولی Defend the projection booth که حل میشه ولی دومی Defend the building 81 رو نمیتونم برم انگار مشکل از بازی هست.من تو سطح Hero بازی میکنم خیلی سخته ماشالله روس ها هم پشت سر هم میاند منتها تایمر رسیدن نیرو های کمکی گروه ما وقتی که 36 ثانیه میرسه گیر میکنه و همونجوری میمونه تا اینکه روس ها میریزند سرمون و پدرمونو در میارندممنون میشم کسی یه کمکی به ما بکنه.البته اپدیت 1 و2 و 3 رو هم ریختم

آخرین ویرایش:

Lord Asghar

کاربر سایت
Nov 7, 2011
18
سلام من تو بازی red orchstra 2 تو کامپاین مرحله 11 موندم 2تا ماموریت داره اولی Defend the projection booth که حل میشه ولی دومی Defend the building 81 رو نمیتونم برم انگار مشکل از بازی هست.من تو سطح Hero بازی میکنم خیلی سخته ماشالله روس ها هم پشت سر هم میاند منتها تایمر رسیدن نیرو های کمکی گروه ما وقتی که 36 ثانیه میرسه گیر میکنه و همونجوری میمونه تا اینکه روس ها میریزند سرمون و پدرمونو در میارندممنون میشم کسی یه کمکی به ما بکنه.البته اپدیت 1 و2 و 3 رو هم ریختم

مشکل حل شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر