Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad | PC

960914_126299_front.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Tripwire Interactive
Publisher: Tripwire Interactive
Genre: First Person Shooter - FPS
Platform: PC
Release Date: August 30, 2011

بخش 2) لینک ها:

بخش 3) توضیحات:

بازی 2 Red Orchestra یک عنوان شوتر اول شخص است که توسط استودیوی Tripwire Interactive در حال ساخت است، استودیویی که پیش از این عنوان جالب KillingFloor دا در کارنامه خود دارد.

نسخه ی قبلی بازی که در سال 2006 منتشر شد فقط قابلیت بازی Multiplayer را داشت، اما نسخه ی جدید این بازی دارای بخش تک نفره هم می باشد.

ماجرای بازی در زمان جنگ جهانی دوم و حوادث استالینگراد را بازگو خواهد کرد.

این بازی دو بخش داستانی دارد که یکی در نقش سربازی روسی و دیگری در نقش سربازی آلمانی بازی خواهید کرد.

نسخه ی قبلی بازی مورد تحسین بسیاری از سایت ها و مجلات قرار گرفت به گونه ای که سایت گیم اسپات به بازی امتیاز 7.9 و IGN به بازی امتیاز 8.5 دادند.

بازی Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad در تاریخ 30 آگوست 2011 به صورت انحصاری برای PC منتشر خواهد شد.

System Requirements:
---------------------

Minimum
:
Processor: Dual Core 2.3 GHz or better
RAM: 2 GB
Graphics card: 256 MB SM 3.0 DX9 Compliant NVIDIA® GeForce 7800 GTX or better ATI® Radeon® HD 2900 GT or better
Sound: Windows Supported Sound Card
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Drive: 8 GB free hard drive space

Recommended:
Processor: Quad Core 2.6 GHz or better
RAM: 3 GB
Graphics card: 512 MB SM 3.0 DX9 Compliant NVIDIA® GeForce GTX 260 or better ATI® Radeon® HD 5750 or better
Sound: Sound Blaster Audigy or better
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Drive: 8 GB free hard drive space

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahi58 and Gabit0

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
به عنوان کسی که نزدیک به دو سال ورژن اول این بازی انجام می دم و ضمناً تقریباً با دیگر بازی های مربوط به جنگ دوم جهانی (بدلیل ع لاقه ای که دارم) آشنا هستم ، لازم می دونم چند مورد رو درباره این بازی گوشزد کنم.

1- نخست اینکه ، این برخلاف بازی های مشابه این بازی یک بازی اکشن هیجانی با موضوع جنگ نیست بلکه سازندگان اون تلاش کردن که تا اونجا که در یک بازی امکان داره یک تجربۀ واقعی رو از جنگ دوم جهانی ارائه بدن و درواقع واقعگرایی Realism در این بازی بسیار مهم هست. در نتیجه برای نمونه شما در بازی نتنها با جنگ افزارهای حقیقی با ویژگی های مخصوص به خودشون روبرو هستین ، بلکه موضوع بالستیک در این بازی و در نتیجه برد تا هدف در هدفگیریتون تاثیر داره.

2- مانند سری Battle Field کار تیمی بسیار بسیار مهم هست.

3- این بازی یک بازی چند نفره و آنلاین هست و بخش تک نفره در این بازی بیشتر جنبۀ آموزش اوایه داره. البته در شمارۀ جدید توجه بیشتری به بخش تک نفره شده و یک کمپبن برای هر دو طرف آلمانی و روس وجود داره. اما در هر حال خرید این بازی برای بخش تک نفره اشتباه است.

4- از اونجایی که این بازی با استیم اجرا می شه ، در این صورت اگر بخواین آنلاین بازی کنین حتماً باید این بازی رو اوریجینال بگیرین.

به هر روی امیدوارم که ایرانی های بیشتری این بازی رو تهیه کنن. چون تا حالا حدس می زنم که تنها من هستم که تو ایران Red Orchestra بازی می کنم !

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
من دیروز 2 تا ویدئو ی گیم پلی ازش دانلود کردن و دیدم . یه چیزاییش جاب بود یه چیزهاییش هم خیلی بد بود . البته اون آدمی که داشت بازی میکرد یک موجود داغون بود که توی 5 دقیقه گیم پلی نشون دادن 3 بار نارنجک انداخت بعدش رفت روشو ترکید !!!!

قیمت بازی الان 35 $ روی Steam که به نظر من بالاست . من ترجیح میدم اول BF3 رو بخرم .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
وای وای وای ! در یک کلام داغون!آشغال،مزخرف،منسوخ

&

تریلر آخری رو دیدم . آخه این چه گرافیکی هستش تو سال 2011 !!! خیلی داغون بود

اولاً در مورد گرافیک فکر می کنم دوستان کم لطفی می کنن ، چراکه این بازی از Unreal Engine 3 استفاده می کنه که هنوز انجین نیرومندی هست و ضمناً با توجه به اینکه استدیوی سازنده چندان باسابقۀ نیست و بویژه از سوی شرکت های بزرگ پشتیبانی نمی شه و عملاً خودش بتنهایی داره پروژه هاش رو پیش می بره ، در مقام مقایسه با شرکت هایی که وضعیت مشابهی رو داشتن مانند شرکت ترکی سازندۀ بازی موفق Mount & Blade ، در اینصورت می شه گفت که از دید گرافیک کار قابل قبولی ارائه دادن.

جدای از این ، من نمی دونم چرا اغلب گیمرهای ایرانی تا این اندازه به گرافیک اهمیت می دن بطوریکه تا تریلر یک بازی رو بهشون نشون می دی اگر گرافیک بالایی (البته از دید خودشون) نداشته باشه کلاً بیخیال می شن. من بعنوان یک گیمر که عمری انواع بازی ها رو بر روی انواع پلتفرم ها تجربه کردم ! اگر یک موضوع واقعاً به من ثابت شده باشه اون این هست که گیم پلیGame play اهمیت بیشتری نسبت به گرافیک داره. و استدیوی Tripwire Interactive هم دقیقاً از اون دست استدیو هایی هست که گیم پلی رو در اولویت گذاشته و تاکنون هم کاملاً موفق بوده ،البته ما ایرانی ها چندان با بازی های این شرکت آشنایی نداریم ، چون بازیهاش بیشتر روی مولتی پلیر تمرکز دارن و همینطور با استیم کار می کنن.

ضمناً این نکته رو یادآور می شم که چون این بازی دارای قابلیت مودینگ بالایی هست ، دوستان می تونن انتظار مودهای گوناگون و متنوعی حتی در چند ماه نخست پس از انتشار برای این بازی داشته باشن. حتی خود این بازی به همراه مود Rising Storm ارائه می شه که بازیکنان می تونن از طریق استیم دانلود کنن. یعنی یه جورایی میشه گفت بازیکنان دو بازی رو با خرید یک بازی در اختیار خواهند داشت :)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: VahiD_ST

Amir_dbcopper

کاربر سایت
Sep 11, 2010
128
بازی کرک شده و همه جا آوردن، هر چند مولتی پلیر بازی بسیار عالی هست و مثل اینکه ارزش خرید اورجینال رو داره
راستی تو نقد gamespy یه جمله آورده راجع بازی که واقعا عالیه
Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad is the kind of shooter that can live only on the PC. It's far deeper than console shooters, and makes no concessions to accessibility to appeal to a casual audience

• Like
Reactions: raya2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر