Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
يه سوال : يه روش براي پولدار شدن چيه ؟ يعني روشي كه درآمدش از بقيه كارا بهتره (درضمن حلال هم باشه !)

از این بازی ها هست که عکس دست داره ! من هر وقت پولم کم میشه 10 بار 100 تایی بازی میکنم 1000 $ میگیرم !
نمیخواد نگاه کنی ببینی چی میاد تا بزنی . حفظ کن بعد بدون توجه به تصویر تند تند از حفظ بزن !

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
سلام دوستان من تمام scrap ها برای باز شدن لباس سوم رو ازاد کردم فقط مونده search thieves landing که هرچی تو thieves landing میگردم ازاد نمیشه. کسی میدونه دقیقا باید کجاش رو بگردم یا چیکار کنم ؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام دوستان من تمام scrap ها برای باز شدن لباس سوم رو ازاد کردم فقط مونده search thieves landing که هرچی تو thieves landing میگردم ازاد نمیشه. کسی میدونه دقیقا باید کجاش رو بگردم یا چیکار کنم ؟
سلام.
از سمت Armadillo که وارد Thives Landing میشین همون روبرو یه در هست که بازش کنین یه کارگاهه مثل اینکه. برین طبقه دوم یه صندوقچه هست که اونو باید باز کنید.

• Like
Reactions: ghost

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
میگم این قابلیته dead eye شبیه mark & execute تو کانویکشن هست ؟:confused:
تعداد خاصی نداره,یعنی وقتی چند نفر را کشتی,نوار dead eye پر می شه,وقتی فعالش کردی,تا وقتی که نوار هست می تونی نشونه بزاری...به هر تعدادی که خواستی(هر چه قدر تیر تو خشاب داشتی)بعد از پشت در هم نمی شه.تو M & E تو قبل از وارد شدن نشونه می زاشتی,ولی اینجا وقتی نوار پر شد صحنه اسلوموشون می شه....
پ.ن:به این نتیجه می رسیم اصلا عین هم نیستند...

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
از این بازی ها هست که عکس دست داره ! من هر وقت پولم کم میشه 10 بار 100 تایی بازی میکنم 1000 $ میگیرم !
نمیخواد نگاه کنی ببینی چی میاد تا بزنی . حفظ کن بعد بدون توجه به تصویر تند تند از حفظ بزن !

مرسي.

يه سوال ديگه : جايي هست كه بشه را به را دوئل كرد يا هرجا خوده بازي عشقش بكشه يه نفر رو ميزاره سره راهمون تا باهاش دوئل كنيم ؟ (بدمصب خيلي حال ميده !)

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
مرسي.

يه سوال ديگه : جايي هست كه بشه را به را دوئل كرد يا هرجا خوده بازي عشقش بكشه يه نفر رو ميزاره سره راهمون تا باهاش دوئل كنيم ؟ (بدمصب خيلي حال ميده !)

یه سری آدم رندوم هستن که اکثرا دم بار وایسادنو دعوتت میکنن به دوئل که اگه بی رو بزنی درخواستشونو قبول میکنی غیر از این اگه موقع بازی پوکر تقلب کنی و یکی مچتو بگیره بازم طرف میگه پاشو بریم دوئل که این یکی اجباریه فقط مشکلش اینه که هرچی بردی و هرچی اون اولم گذشته بودی سر میز از کفت میره

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
دوستان این گیاه رد سیج (red sage ) را تو چه منطقه ای می تونم پیدا کنم ؟

برای خیلی از سوالاتت می تونی مقاله ای که یک از دوستان نوشته و در صفحه اصلی قرار داره بخونی.

برای پیدا کردن این نوع گل ها یا هر نوع گل دیگه ای، برو از فروشگاه Thive's Landing یک نقشه به اسم Survivalist Map بخر. تو این نقشه منطقه ی انواع گل وگیاها رو نوشته.

من خودمم یه سوال دارم :

Avatar Award که بهمون داده میشه رو از کجا باید برم تا بتونم ازش استفاده کنم؟؟ باید به لایو وصا باشم حتما؟

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
منظورتون همين بازي با چاقو هست؟من كه هرچي بازي ميكنم پول ميبازم شما چه طوري ميبريد؟ :cheesygri :blushing:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
برای خیلی از سوالاتت می تونی مقاله ای که یک از دوستان نوشته و در صفحه اصلی قرار داره بخونی.

برای پیدا کردن این نوع گل ها یا هر نوع گل دیگه ای، برو از فروشگاه Thive's Landing یک نقشه به اسم Survivalist Map بخر. تو این نقشه منطقه ی انواع گل وگیاها رو نوشته.

من خودمم یه سوال دارم :

Avatar Award که بهمون داده میشه رو از کجا باید برم تا بتونم ازش استفاده کنم؟؟ باید به لایو وصا باشم حتما؟
برو همونجا که آواتار را درست ی کنی,یکی از گزینه های هست آوارد...اونجا می تونی..اگر دکمه ی وسط دسته را هم بزنی,بعد سمت چپ را بزنی,گزینه ی دوم نوشته آوارد...اونجا می تونی ببینی چی بردی...

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
پر سودترین شکار برام تا این لحظه، شکار گرگ بوده. چرا که :شکارش آسونه, به صورت گله ای و تعداد بالا می شه پیداشون کرد, خطر کمی دارند و قطعات مختلف بدنشون رو با قیمت بالا می خرند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر