Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
وای خدا دیگه نمیتونم جلوی خودمو نگه دارم !!! همین الان زنگ میزنم سفارش میدم بیاره دمه خونه :D . گفتم بذارم بعده امتحانا همرو بازی کنم ولی دیگه دارم میمیرم !!! بحث دوئل و شکار و اینا میاد مقاومتم از بین میره :D . خصوصا تریلرای بازی که دیگه ...

erfan_22

کاربر سایت
Apr 7, 2008
236
نام
erfan
به نظرم کال او جوارز بهتره!من که دارم کال رو بازی میکنم!!!!نظر شما چیه؟
جایی این حرفو نزنی این یک سر و گردن از call of juarez بهتره!:biggrin1:
بازی کن خودت میفهمی!
من که تا الان خودمو کنترل کردم بازی نخریدم!
ولی یه حس غریبی میگه برو بخر!:biggrin1:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان میشه بگید که اگه قسمت story داستان رو تموم کنیم میشه که بازم به بازی ادامه داد؟
منظورم واسه chalengeها ست.

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
خوب مهم اینه مه بازی نچسبید:cheesygri
از نظر من cal واقعا داستان گيرايي داشت (قسمت اخر cal2 نزديك بود گريم بگيره) اما اگه بريد توي جزئيات ميبينيد واقعا cal در مقابل redemption حرفي براي گفتن نداره.من خودم كه توي جزئيات اسباي اين بازي موندم ديگه بقيش بماند.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خوب البته نمی شه ففقط به صرف وسترن بودن اینو با COJ مقایسه کرد...ولی خداییش دوئل COJ از این هیجان انگیز تر بود.یه جورایی این Dead EYE دوئل را آسون کرده...

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
دوستان میشه بگید که اگه قسمت story داستان رو تموم کنیم میشه که بازم به بازی ادامه داد؟
منظورم واسه chalengeها ست.

خودم هنوز بازی رو تموم نکردم اما به گفته ی بقیه دوستان میشه این کارو کرد.

به نظرم کال او جوارز بهتره!من که دارم کال رو بازی میکنم!!!!نظر شما چیه؟

اصلا این دوتا قابل مقایسه نیستند!

Coj خطی بود، اول شخص بود ، فقط اکشن صرف بود
RDR یک Open World در معنی واقعیش هست، سوم شخص هستش و علاوه بر جنبه اکشن تعداد بیشماری ماموریت فرعی ، رقابت های مختلف و کارهای فوق العاده زیاد هست که میشه اون هارو انجام داد! این بازی از اون بازی هایی هست که اگه یه خورده تو دستت بیاد می تونی مدتی رو واقعا باهاش زندگی کنی. :biggrin1: شما حتما فقط ماموریت های اصلی رو رفتی و زیاد به فرعیات نپرداختی . شاید هم کلا حال نکردی که اون بحثش جداست.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
از نظر من cal واقعا داستان گيرايي داشت (قسمت اخر cal2 نزديك بود گريم بگيره) اما اگه بريد توي جزئيات ميبينيد واقعا cal در مقابل redemption حرفي براي گفتن نداره.من خودم كه توي جزئيات اسباي اين بازي موندم ديگه بقيش بماند.
دوست عزیز اگر داستان RDR رو هم بطور کامل و به دقتدنبال بکنی (دمو هارو رد نکنی ، وقتی رو کالسکه با کسی صحبت میکنی رد نکنی و ...) داستانش واقعا برات جذاب میشه ! البته از لحاظ داستان هر دو بازی محبوبیت و جذابیت خاص خودشون رو دارن و منم با داستان جفتشون حال کردم ولی یکی از چیزهایی که بازی های Sandbox راک استار رو از بقیه بازی ها متمایز میکنه دیالوگ هایی هستن که در دموها و بین ماموریت ها رد و بدل میشن ، اگر یکم روشون دقت کنین متوجه میشین !

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
یه سری آدم رندوم هستن که اکثرا دم بار وایسادنو دعوتت میکنن به دوئل که اگه بی رو بزنی درخواستشونو قبول میکنی غیر از این اگه موقع بازی پوکر تقلب کنی و یکی مچتو بگیره بازم طرف میگه پاشو بریم دوئل که این یکی اجباریه فقط مشکلش اینه که هرچی بردی و هرچی اون اولم گذشته بودی سر میز از کفت میره

تا حالا دوئل كردم - - همون حالت رندوم بودن ...

قسمت پوكر كه گفتي خيلي حال كردم - خيلي جالب بود - فقط يه چيزي : بدبختي پوكر بلد نيستم من ! :(

چندصدبار پا داده ياد بگيرم ولي ... فكر كنم رد دد شود سبب خير اگر خدا بخواد !:biggrin1: (ما هم پوكر ياد بگيريم).

منظورتون همين بازي با چاقو هست؟من كه هرچي بازي ميكنم پول ميبازم شما چه طوري ميبريد؟ :cheesygri :blushing:

چرا اينجوري :blushing: شدي ؟! منم يه بار ميبرم - يه بار ميبازم ! كلا تصميم گرفتم بيخيالش بشم -

چون هي 100 تا ميبرم 100تا ميبازم ... (يه جورايي خودم رو اُسكُل ميكنم ! :biggrin1: )

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
چرا اينجوري :blushing: شدي ؟! منم يه بار ميبرم - يه بار ميبازم ! كلا تصميم گرفتم بيخيالش بشم -

چون هي 100 تا ميبرم 100تا ميبازم ... (يه جورايي خودم رو اُسكُل ميكنم ! :biggrin1: )

بابا ساده هست که....فقط يکم تمرکز ميخواد....من پولم رو ازين راه بدست مياوردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر