Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان کی سیو بازی رو بطور 100% کامل شده میخواد ؟ (همه ی اچیومنت ها هم باز میشه ! ) میدونم خیانت هست ولی خوب !
Saddest.png

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
دوستان کی سیو بازی رو بطور 100% کامل شده میخواد ؟ (همه ی اچیومنت ها هم باز میشه ! ) میدونم خیانت هست ولی خوب !
Saddest.png

من بازی رو 100% کردم ولی اچیومنتها رو کامل نگرفتم که اصلا هم به کامل کردن بازی ربطی نداره الان 14 تا لباس داره که یکیشونم لباس مامور فدرالی هستش وقتی اونو میپوشی رویه کلانترها و پلیسها هم هفت تیر میکشی کاریت ندارن :biggrin1:
در مورد سیو بازی هم فکر نکنم بشه انتقالش داد با پروفایل خودش باید باشه درسته :confused:

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
دوستان بازی از لحاظ مسائل *** در چه حدی می خوام ببینم بدم دادشم بازی کنه ؟ :D

چیزی نداره!!!! فقط یکی دوتا قسمت هست که اونم دمو هستش و رد میشه.

بده بازی کنه چشم و گوشش باز بشه پسر خوب نیست چشم و گوشش بسته باشه! :biggrin1:

^_GHOST_^

کاربر سایت
Jun 8, 2010
280
نام
علی
چیزی نداره!!!! فقط یکی دوتا قسمت هست که اونم دمو هستش و رد میشه.

بده بازی کنه چشم و گوشش باز بشه پسر خوب نیست چشم و گوشش بسته باشه! :biggrin1:

گلاب به روت 8 سالش هست و GTA ها رو هم کلا رو هوا می زنه:D کلا موضوع خشونت بازی اصلا مطرح نیست فقط خانواده ها به همین یک مورد گیر نمی دن ! :D

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
این کمندی که میگن باهاش میشه حیوان و یا افراد رو باهاش گیر انداخت کجاست چه جوری فعال میشه یا بخرمش

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
این کمندی که میگن باهاش میشه حیوان و یا افراد رو باهاش گیر انداخت کجاست چه جوری فعال میشه یا بخرمش
یکم از بازی رو که بری جلو خود بازی بهت میده . طریقه اوردنش هم اینه که LB رو نگه دار سمت چپ عکس طناب رو میبینی .

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من بازی رو 100% کردم ولی اچیومنتها رو کامل نگرفتم که اصلا هم به کامل کردن بازی ربطی نداره الان 14 تا لباس داره که یکیشونم لباس مامور فدرالی هستش وقتی اونو میپوشی رویه کلانترها و پلیسها هم هفت تیر میکشی کاریت ندارن :biggrin1:
در مورد سیو بازی هم فکر نکنم بشه انتقالش داد با پروفایل خودش باید باشه درسته :confused:
رفیق میشه با این قابلیت جدید که همون فلش هست منتقلش کرد ، کاری نداره ! از لحاظ اچیومنت هم تو Read Me فایلی که دانلود کردم نوشته که برین توی بار و یکی رو بزنین و با Rifle هم 2 نفر رو بکشین تا بازی باگ بده روی پروفایل شما هم همه ی اچیو هارو باز بکنه !
wink.gif

چي ميگي ؟! مگه ميشه همه اچيومنت باز بشه پسر ؟!! نگو !!!
آره ، جوابتو قسمت بالای پستم دادم ، البته خودم که اینکارو نخواهم کرد ، همه ی اچیو هام زیز سوال میره ، ولی خوب کسی خواست در خدمتم !
wink.gif

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
Saddest.png
من این سیوی که گفتی میخوام:biggrin1:
فقط یه راهنما گام به گام بزار ببینم چطور ردیفش کنم:biggrin1:
ممنون.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستاناین فایل رو دانلود بکنید ، بعد یک فلش به کنسولتون وصل کنید و سیو بازی RDR رو توش کپی بکنید ، بعد با یکی از نرم افزار هایی که فلش رو Extract میکنن ، فایل سیو رو پیدا بکنین و فایلی که دانلود کردین رو توش کپی بکنین ، بعد هم برین بشینین بازی کنین حالشو ببرین ! :biggrin1:

اطلاعات بیشتر در اینجا

ویرایش :

دوستانی که راهنمای قدم به قدم میخوان ، من هنوز خودم اینکارو امتحان نکردم . هر وقت اینکارو کردم راهنما رو میزارم!:cheesygri

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من این سیوی که گفتی میخوام:biggrin1:
فقط یه راهنما گام به گام بزار ببینم چطور ردیفش کنم:biggrin1:
ممنون.
اینهمه مسوولان سایت دارن خودکشی می کنند یه سر به صفحه اصلی بزنید دیگه بابا!اونجا گذاشتن راهنمای قدم به قدم RDR را.همین طور هم POP::FS را...

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
گلاب به روت 8 سالش هست و GTA ها رو هم کلا رو هوا می زنه:D کلا موضوع خشونت بازی اصلا مطرح نیست فقط خانواده ها به همین یک مورد گیر نمی دن !

اولین و شاید تنها صحنه خفن بازی در ماموریت دومی که برای Reyes می رید رخ میده!! صداهاش هم بده حواست شدیدا جمع باشه. من که توسط خانواده Spot شدم اما سریع ردش کردم از وقاحتش کم شد! :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دوستاناین فایل رو دانلود بکنید ، بعد یک فلش به کنسولتون وصل کنید و سیو بازی RDR رو توش کپی بکنید ، بعد با یکی از نرم افزار هایی که فلش رو Extract میکنن ، فایل سیو رو پیدا بکنین و فایلی که دانلود کردین رو توش کپی بکنین ، بعد هم برین بشینین بازی کنین حالشو ببرین ! :biggrin1:

اطلاعات بیشتر در اینجا

ویرایش :

دوستانی که راهنمای قدم به قدم میخوان ، من هنوز خودم اینکارو امتحان نکردم . هر وقت اینکارو کردم راهنما رو میزارم!:cheesygri

دوست عزیز برای اینکار نیاز به Rehash/Resign هست که save بازی به نام کنسول و پروفایل شما تغییر کنه.
برنامه های مختلفی برای Rehash/Resign وجود داره که یکی از مطرح ترین اونها Modio هست که توی صفحه ی اصلی سایت قرار دادم (بخش دانلود)

ولی خودم به شخصه برنامه Hb-Released Resigner v3 رو بیشتر می پسندم

در مورد روش Rehash/Resign، قرار بود که توی همونی لینکی که قرار دادید، توضیح بدم ولی متاسفانه هیچ وقت فرصت اون نشد! و مطلب به همون حالت Beta باقی ماند

P.S
البته اگر از Save Editor برای Save خودتون استفاده کنید مزش خیلی بیشتره تا از Save دیگران استفاده کنید!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر