Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
ها منظور از صدا فحش هست ؟ اون و خشونت هم جلوی خانواده هم مشکل نداره بازم فقط همونا ! ما که خدا رو شکر تا حالا Spot نشدیم :D چون خانواده زیاد علاقه نداره بیاد تو اتاق ما بازیمون رو ببینه !
من بهت پیشنهاد می کنم صداش رو کم کنی چون صداهایی به غیر از فحش داره که خیلیم بلند و یکنواخت هستش! (امیدوارم متوجه امر شده باشی! :biggrin1: )

دوستان من با دوئل مشکل دارم!!! هرچی دکمه شلیک رو می زنم اون نوار گوشه صفحه خیلی کم کم پر میشه و گاهیم یهو میره تا ته!!! حکایت چیه؟؟؟ روال کار دوئل چیه؟؟

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان من با دوئل مشکل دارم!!! هرچی دکمه شلیک رو می زنم اون نوار گوشه صفحه خیلی کم کم پر میشه و گاهیم یهو میره تا ته!!! حکایت چیه؟؟؟ روال کار دوئل چیه؟؟

بعد از اينكه توي صحنه دوئل اول اون طرف رو نشون ميده بعد تو رو نشون ميده - بعد دوربين مياد از ديده تو (تو حالت دٍد آي) - بايد بزاري ديدت نسبت به طرف مقابل نزديك بشه بعد نشونه بگيري و...

نبايد تا دوربين رفت تو حالت دٍد آي خيلي سريع كليد شليك رو بزني ...

اميدوارم همرو تو دوئل اُملت كني ! :biggrin1:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
به جاهاي حساس نشونه بري پر ميشه ، سعي كن تفنگش رو بزني ، از همه مهمتره . هر چي بيشتر بهتر.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
بازي رو تا 83% رفتم ديكه علامت سوالي تو نقشه نيست بايد جه كار كنم؟؟؟:crying1:
من اخرین علامت سوالی که رفتم
مربوط به agent ross بود که دمه دریاچه دخلشو اوردم!بعد از اونم لوگوی rockstar اومد و تموم!

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
خسته نباشی...احتمالا شما هم هیچگونه باگی تو بازی ندیدید!
نه ندیدم .ولی دیروز که رفتمش دیدم اون لباسه لباسه اولش نبود :mad:
این کروات داره .اون کروات نداره کلاه داره!

^_GHOST_^

کاربر سایت
Jun 8, 2010
280
نام
علی

اسپم نداه برادر زشته ! :D
من بهت پیشنهاد می کنم صداش رو کم کنی چون صداهایی به غیر از فحش داره که خیلیم بلند و یکنواخت هستش! (امیدوارم متوجه امر شده باشی! :biggrin1: )

خوب من که اون مرحله رو نرفتم ! :D ولی متوجه امر شدم :D صدا خیلی چیز ها می تونه باشه از جمله فحش تو بازی ها لازم هم نیست سوت بزنید ! :D ولی کلا صدا یکنواخت و بلند چیز بدی نیست فقط باعث آزار و اذیت می شود و هیچ گونه مشکل از لحاظ اخلااقی ندارد پس کلا نتیجه می گیریم صدا بلند هم باشد هیچ اشکالی پیش نمی اید پس من هم صدای تلویزیون رو در آن مرحله نامیده شده کم نمی کنم ! :D

نه ندیدم .ولی دیروز که رفتمش دیدم اون لباسه لباسه اولش نبود :mad:
این کروات داره .اون کروات نداره کلاه داره!

چه گیری دادی ها :D با هرچی تنته بازی کن دیگه ! :D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
من تقریبا همون روزای اول بازی رو تموم کردم.

ولی یه نکته توجه منو خیلی جلب کرد که در مورد پایان بازی ، در SP میگم.

اگه تموم نکردید نخونید !

در کل بازی من اصلا با شخصیت جان ارتباط بر قرار نکردم ولی صحنه کشته شدنش کلا انگار یه تلنگری به بازی بود ... مخصوصا اخرای بازی که بازی حول زندگی خانوادگی جان پیش میره حس خوبی داشت.

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
Perfect Ending!!!:eek::((:love:
بازی خیلی عالی پیش رفت و شخصیت جان که خیلی عمیق نبود در اواخر بازی و مخصوصا صحنه مرگش فوق العاده با مخاطب ارتباط برقرار می کرد.اشک من را که در آورد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر