Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خوب بالاخره من هم تو بازي چنتا باگ ضعيف ديدم ...

ولي يه موردي : هيچ كس تا حالا با افت فريم مواجه نشده ؟!

من تو يدونه از اين ماموريت هايي كه عكس طرف رو ميزنن رو ديوار (وانتد) وقتي طرف رو طناب پيچ كردم - با يه افت فريم هيولا مواجه شدم كه

به جرات ميگم تا حالا تو بازي هايي كه انجام دادم نديده بودم !!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
کدوم قدم به قدم؟ تا کجا؟ من کیم تو کیی؟:biggrin1: (اگه منظورت قدم به قدم بازی سنتر آره ولی نمیدونم این لباسه اسمش چیه چون اسماشون رو زده)
زکی!شما ما را خفه نمی دید!همین لباسه دیگه...حالا به کراوات گیر نده.خوب کلاهشم تو این عکس برداشته!همون اول بازی یه جال کلاه از سرش می اقته,می شه همین شکلی..

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
بازی قشنگ تموم شد ولی من با صدا و صورت جک حال نمی کنم جان خیلی بهتر بود
شک غیر منتظره ای بود جان با اون هم تجربه تو هفت تیر کشی یه دفعه به فنا رفت من وقتی داشت از سوراخ در نگاه می کرد گفتم میرم دخله همشون رو میارم نمی دونستم قراره اونا دخله منو بیارند

آخرین ویرایش:

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
من که تاحالا افت فریم ندیدم.باگ زیاد دیدم:D ولی افت فریم نه

افت فریم هم داره تو یه قسمت هاییش. با دیسک کاملا درست روی هارد هم بریزی همینه. من به شخصه افت فریم دیدم اما کوتاه و کم.

باگ هم که الا ماشالا داره.

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
در کل بازی خوبی بود
اصلا از صدا گزاری جان خوشم نیومد
مراحل تو مکزیک هم زیاد بودن اما اواخر بازی و اوایلش خیلی عالی بود
ولی اون زمان که gun اومد با اون بیشتر حال کردم

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
در کل بازی خوبی بود
اصلا از صدا گزاری جان خوشم نیومد
مراحل تو مکزیک هم زیاد بودن اما اواخر بازی و اوایلش خیلی عالی بود
ولی اون زمان که gun اومد با اون بیشتر حال کردم
بیشتر از خوب بود . فوق العاده بود
فکر کنم اول نفری باشی که میگه از صدای جان خوشم نیومد خدای صدا گذاری رو داشت لهجه خوف غربی ولی صدای جک بسیار مضخرفه
یک مرحله بازی به کل gun میرزه چه نظرهای باحالی دادی البته نظرهات قابل احترامه
موفق باشی:p

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
خوب منم بالاخره بازی رو با 80% تموم کردم.

صداگذاری عالی بود!! واقعا با صدای حان مارستون و همینطور دیالوگ هایی که می گفت حال کردم. یه مرد قوی و نترس که گاهی طنز هم به کار می برد.

شخصیت پردازی و داستان پردازی برای یک بازی Open World شاهکار بود به طوریکه اگر صحبت هارو می فهمیدی با تمام شخصیت ها در حد خودشون رابطه برقرار می کردی. این خیلی مهمه که تو یک بازی OPen World بتونی با شخصیت اصلی و شخصیت های دیگه ارتباط برقرار کنی و شخصیت اصلی دارای شخصیت پردازی در سطح بالا باشه. این طوری گیمر احساس غریبی و تنهایی نمی کنه تو بازی. چیزی که متاسفانه Fable در این زمینه کوتاهی کرد و شخصیت اصلی بازی حتی حرف هم نمیزد!!!!

گرافیک که واقعا فوق العاده بود! یعنی حرغ نداشت! یجوری انگار تمام محیط ها رو گوشه به گوشه یه نفر نقاشی کرده باشه!

گیم پلی روون و عالی بود و قابلیت Travel to Destination و توانایی کمپ زدن بازی رو فوق العاده راحت کرده بود از این نظر که شما به سفر های بی مورد نیازی نداشتید و برای سیو کردن وقت زیاید از شما گرفته نمی شد.

اگر چند باگ رو نداشت و یکم بهتر تست میشد توسط تستر ها، این بازی مستحق 10 بود!!

در مورد آخر بازی

بازی به معنای واقعی مثل یک فیلم زیبای کابویی تموم شد و من رو یاد Clint eastwood انداخت . مخصوصا اینکه پایان بازی با پایان ماموریت ها نبود. یعنی بعد از تموم شدن ماموریت ها و کشته شدن جان. اگر با جک مارستون می رفتید به محل زندگی Agent Ross که پدرتون رو کشته بود، می تونستید پیداش کنید و بکشینش اونوقت بازی به معنای واقعی تموم میشد!!!!! تازه من همسر و برادر ROss + تمام کسایی که تو اون محوطه اداری دولتی بودن کشتم! :biggrin1:

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
چند سوال در مورد اسب
1.اسبا وحشی را وقتی رام میکنیم به چه درد میخورن؟
2.میشه فروختشون؟
3.میشه چند تا اسب داشت؟
4.اگه سند یه اسب بخرم همیشه دارمش؟ بمیره بر میگرده؟
5.اگه سند چند تا اسب بخرم همشونو دارم؟
6.مکزیک که توش خر هم هستش کجای نقشه هستش؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
چند سوال در مورد اسب
1.اسبا وحشی را وقتی رام میکنیم به چه درد میخورن؟
2.میشه فروختشون؟
3.میشه چند تا اسب داشت؟
4.اگه سند یه اسب بخرم همیشه دارمش؟ بمیره بر میگرده؟
5.اگه سند چند تا اسب بخرم همشونو دارم؟
6.مکزیک که توش خر هم هستش کجای نقشه هستش؟

وقتی رامشون میکنی قابل خرید میشه تو استور و بعضی وقتها هم یه پولی گیرت میاد و باشخصیت میشی! :biggrin1:
فروختنشو من ندیدم فکر نمیکنم بشه.
هرچنتا که دوست داری میتونی اسب داشته باشی اصلیاش هموناییه که تو استور میخری. اگرهم بمیره بازم برمیگرده.
توی یکی از دهکده هایی که تو مکزیک بهش میرسی خر زیاده. منطقه جنوب نقشه زیر رودخونه مکزیکه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر