PS2 Games

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
فقط ps2

دو ساعت داریم میگیم پست نا مربوط نزنید :mad::evil: ! بابا من یک بار گفتم نزدیک بود بن شم :biggrin1: .
اینجا دیگه مال سونی 2 است پس هر پستی در مورد سونی دو بدید اخبار ریلیز بازی ها عکس بازی های جدید مشکلات و راه حل های پلی 2 خلاصه فقط ps2.
یکی به من بگه اینا کی ریلیز میشن عکس هم ازشون برای نسخه ی پلی 2 بدید.fifa08 soccer8 need for speed pro street call of duty 4

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
Manhunt 2 اومد ؟؟؟
از کجا گرفتی؟ آخه تو اکتبر قرار بود رلیز بشه....
اینجا ایرانه دیگه!!!:biggrin1:
به احتمال 99 درصد نسخه کاملشه چون چندتا سایت هم به بازی نمره دادن!;)
دو ساعت داریم میگیم پست نا مربوط نزنید ! بابا من یک بار گفتم نزدیک بود بن شم
پست نامربوط نیست از این به بعد در اینجا در مورد بازیهای ps2 بحث میشه!;)
اینجا دیگه مال سونی 2 است پس هر پستی در مورد سونی دو بدید اخبار ریلیز بازی ها عکس بازی های جدید مشکلات و راه حل های پلی 2 خلاصه فقط ps2.
یکی به من بگه اینا کی ریلیز میشن عکس هم ازشون برای نسخه ی پلی 2 بدید.fifa08 soccer8 need for speed pro street call of duty 4
من 6 ساعته دارم همینو میگم
call if duty 4 برای ps2 نمیاد بقیشتو گیم اسپات هست

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
جناب psxgamer و medhdi_siasat والا به گفته ی metal gear solid که صاحب تاپیکه گفت اینجور چیزا نباشه . ! به صفحه های قبلی یه نگاه مینداختی ! . بنده خدا خوب حق داره چون :
metal gear solid :من در پست اول تاپیک خطاب به چه کسانی صحبت می کردم !؟
گفتم اینجا نه جای Marketing است و نه Guide بازی ها.اگر سوال در مورد آدرس دارید می توانید از PM استفاده کنید و اگر در خصوص راهنمایی کمک می خواهید مثل من که موقعی روی غول 16م SoTC گیر کرده بودم و برای راهنمایی یک تاپیک زدم می روید یک تاپیک می زنید.اینجا جای این کارها نیست.در این تاپیک نظرات کسانی را که بازی های PS2 رو انجام دادند با هم مرور می کنیم و در مورد بازی ها بحث می کنیم.
التماس و تمنا می می کنم این روند رو ادامه ندهید وگرنه مجبور میشم به مدیرها شکایت بکنم.اگر هم کسی پست خارج از عرف زد لطف کنید جواب ندهید تا طرف بفهمد که اینجا جای کارهای جانبی نیست.پستهای نامربوط هم پاک خواهند شد.

با تشکر

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
جناب psxgamer و medhdi_siasat والا به گفته ی metal gear solid که صاحب تاپیکه گفت اینجور چیزا نباشه . ! به صفحه های قبلی یه نگاه مینداختی ! . بنده خدا خوب حق داره چون :
به نظر ایشون فقط دو تا پست مفید تو این تاپیکه که اون 2 تاهم برای خودشونه و خودشون هم گفتن که دیگه اینجا پست نمیدن پس بهتره در اینجا فقط در مورد بازیهای ps2 بحث بشه!;)(یک تاپیک فعال بهتر از 10 تا تاپیک غیر فعاله!;))
راستی اجازه هست من نقد بازیه DefJam Fight For N.Y رو بذارم ؟ !
اجازه گرفتن نمیخواد اگه الان آمادست بزار ما هم استفاده کنیم!;)

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
آهان اگر اونجوریه که هیچی :laughing: بچه ها تاپیکو بترکونید :biggrin1: . در ضمن نقد بازی defJam رو دارم آماده میکنم چون خیلی مفصله !
با تشکر از همه ی دوستان

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
به به

با با بی خیال ....
چرا متال گیرو اذیت میکنید....:(
آقایون هر بازی جدیدی که برای ps2 اومد اینجا بنویسید لطفا ..مر30

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
Yakuza 2 در سال 2008 برای PS2
بالاخره پس از یک سال از عرضه نسخه J بازی در ژاپن و اعلام ساخت قسمت سوم این بازی SEGA اعلام کرد که نسخه US قسمت دوم در سال 2008 برای PS2 عرضه خواهد شد ولی خبری از نسخه UK نشده و به احتمال زیاد نسخه UK هم چندی پس از نسخه US عرضه خواهد شد.

داستان قسمت دوم 1 سال بعد از اتفاقات نسخه اصلی بازی هست و ادامه ای برای داستان Kiryu Kazuma قسمت اول است.او حالا بزرگ گروه Tojo هست ولی تصمیم می گیرد که بازنشسته شود.ولی سردسته بعدی گروه Tojo به دست یک گنگ گروه رقیب یعنی Omi کشته می شود.

Kazuma این بار هم می تواند در سطح ژاپن قدم بزند و با دشمنان گروه رقیب بجنگد.

http://www.bazicenter.com/news-549.html:love:

ONLY_ACM1899

کاربر سایت
Sep 18, 2007
67
آقایون بازی های قدیمی و جدید سبک متال گیر سبک دویل مای کری سبک پرنس پرشیا سبک گران تورسمو سبک ند فور اسپید سبک گاد آف وار سبک کال آف دیوتی
وقتی میگم سبک گاد آف وار و ...... بازی های شمشیری منظورم بازی فاینال فانتزی نیست که نه گرافیک داره نه دوربین نه اول شخص مثل پرنس پرشیا باشه و....
ماشینی هم گرافیک داشته باشه مثل نیید فور اسپید تیونگ بشه
اول شخص تفنگی مثل متال گیر و ...... باشه
ضمنا یاکوزا را نقدش را میخوام هم 1 هم 2 هر دو نسخه + عکس

آخرین ویرایش:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
آقایون بازی های قدیمی و جدید سبک متال گیر سبک دویل مای کری سبک پرنس پرشیا سبک گران تورسمو سبک ند فور اسپید سبک گاد آف وار سبک کال آف دیوتی
وقتی میگم سبک گاد آف وار و ...... بازی های شمشیری منظورم بازی فوق العاده دریوری فاینال فانتزی نیست که نه گرافیک داره نه دوربین نه اول شخص مثل پرنس پرشیا باشه و....
ماشینی هم گرافیک داشته باشه مثل نیید فور اسپید تیونگ بشه
اول شخص تفنگی مثل متال گیر و ...... باشه

اولا من خودم طرفدار بازی های RPG نیستم و از Final Fantasy و از اینجور بازیها خوشم نمیاد ولی دلیل نمیشه که به بازی بزرگی مانند Final Fantasy توهین کنم و این حرف شما اصلا از ارزش این بازی کم نمیکنه!!!;)(خوشت میاد یکی بیاد بگه که این بازی دریوری god of war II چیه که داری بازی میکنی؟؟؟چه احساسی بهت دست میده!!!)
دوما کسی اینجا مجبور نیست که حرفهای شما رو انجام بده که داری با این لحن میگی:
ضمنا یاکوزا را نقدش را میخوام هم 1 هم 2 هر دو نسخه + عکس
نوکر گرفتی؟؟؟:laughing::laughing::laughing:

ONLY_ACM1899

کاربر سایت
Sep 18, 2007
67
اولا من خودم طرفدار بازی های RPG نیستم و از Final Fantasy و از اینجور بازیها خوشم نمیاد ولی دلیل نمیشه که به بازی بزرگی مانند Final Fantasy توهین کنم و این حرف شما اصلا از ارزش این بازی کم نمیکنه!!!;)(خوشت میاد یکی بیاد بگه که این بازی دریوری god of war II چیه که داری بازی میکنی؟؟؟چه احساسی بهت دست میده!!!)
دوما کسی اینجا مجبور نیست که حرفهای شما رو انجام بده که داری با این لحن میگی:

نوکر گرفتی؟؟؟:laughing::laughing::laughing:
بابا دمت گرم همه مرامت همین بود من حرفم پس گرفتم ولی من این بازی دوست ندارم .
کسی مجبورت نکرد
حالا بازی های متمایل به اونها را نام میبری یا نه؟کاملا دسته خودت است.آقای endmaram looti gari

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
بابا دمت گرم همه مرامت همین بود من حرفم پس گرفتم ولی من این بازی دوست ندارم

خب اگه بازیی رو دوست نداری نباید بیای بگی که اون بازی درپیته من بیشتر از تو از این بازی بدم میاد ولی ارزش این بازی خیلی بیشتر از این حرفاست که حرفای من و تو بیاد لکه ننگی روی این بازی ایجاد کنه!:)(حداقل میومدی میگفتی مثلا mademan درپیته نه این شاهکار!!!:eek:)

کسی مجبورت نکرد

آخه شما یه جوری صحبت کردی که انگار طلبکاری!!!:biggrin1:

حالا بازی های متمایل به اونها را نام میبری یا نه؟کاملا دسته خودت است.آقای endmaram looti gari

مخلصیم!!!:biggrin1:
برای دیدن نقد یاکوزا 1 برو اینجا
برای اینکه بخوای بفهمی بهترین بازی های ps2 توی هر سبک چه بازیهایی هستن برو سایت www.gamerankings.com اونجا بهتر از هر جای دیگه میتونی بهترین بازیهای ps2 رو تو هر سبک پیدا کنی برای دیدن بهترین بازی های تاریخ عمر ps2 برو اینجا و برای دیدن بازیهای ps2 که میخوان در آینده ریلیز بشن برو اینجا و اگه میخوای نظر اعضای bazicenter رو در مورد بهترین بازی های Ps2 رو بدونی برو اینجا

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
خب اگه بازیی رو دوست نداری نباید بیای بگی که اون بازی درپیته من بیشتر از تو از این بازی بدم میاد ولی ارزش این بازی خیلی بیشتر از این حرفاست که حرفای من و تو بیاد لکه ننگی روی این بازی ایجاد کنه!:)(حداقل میومدی میگفتی مثلا mademan درپیته نه این شاهکار!!!:eek:)

آخه شما یه جوری صحبت کردی که انگار طلبکاری!!!:biggrin1:

مخلصیم!!!:biggrin1:
برای دیدن نقد یاکوزا 1 برو اینجا
برای اینکه بخوای بفهمی بهترین بازی های ps2 توی هر سبک چه بازیهایی هستن برو سایت www.gamerankings.com اونجا بهتر از هر جای دیگه میتونی بهترین بازیهای ps2 رو تو هر سبک پیدا کنی برای دیدن بهترین بازی های تاریخ عمر ps2 برو اینجا و برای دیدن بازیهای ps2 که میخوان در آینده ریلیز بشن برو اینجا و اگه میخوای نظر اعضای bazicenter رو در مورد بهترین بازی های Ps2 رو بدونی برو اینجا
,hقعا هم انگار از همه طلبکار این سوتی بازار منظورم این آث میلان است

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
با هم دیگه دعوا نکنید ! . دوست باشین :biggrin1:
بگذریم . رفقا این بازی halo که ورژن 3 اون داره میاد هیچ کدام از ورژن هاش واسه ی pc یا ps2 نیومده ؟!.
دمتون گرم
یا علی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر