PS2 Games

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
راستی دوستان بازی metal gear solid تا نسخه ی چندش واسه ps2 اومده ؟!
کلا متال گیر هایی که روی ps2 اومدن اینا هستن:
Metal Gear Solid 2:Sons Of Liberty (1 DVD)
Metal Gear Solid 2:Substance (1 DVD)
Metal Gear Solid 3:Snake Eater(1 DVD)
Metal Gear Solid 3:Subsistence
در کل شما MGS2:Substance رو بگیر (بازسازی شماره دوم با امکانات بیشتر) و MGS3:Subsistence رو بگیر (بازسازی شماره سوم با امکانات خیلی بیشتر!:biggrin1:)
در مورد MGS3:Subsistence باید بگم که در اصل این بازی 2 نسخه داشته یکی نسخه 3 دی وی دی و دیگری نسخه محدود 4 دی وی دی اما تو بازار ایران شما 4 نسخه از این بازی رو میبینید!!!:laughing:
2 تاش رو که اون بالا گفتم و 2 تای دیگش هم مربوط میشه به نسخه 1 دی وی دی و نسخه 2 دی وی دی!
حالا محتویات 4 تا دی وی دی بازی به ترتیب:
1-خود بازی
2-بخش آنلاین به همراه چند تا دمو جالب و خنده دار و بخش مبارزه با Boss های بازی و بخش جالب Snake vs Monkeys به همراه Metal Gear 1 & 2 که روی NES (میکرو) اومده بودند!
3-دیدن بازی به صورت فیلم (اونطور که من شنیدم 3 ساعت و نیم)
4-فیلمی نیم ساعته شامل معرفی سری متال گیر و مصاحبه با کوجیما به همراه تریلر بازی های MGS3:Subsistence برای ps2 و MGS4:Guns Of Patriots برای ps3 و Metal Gear Ac!d 2 برای psp (این دیسک فقط مربوط به نسخه محدود بازی میباشد!)
ببخشید که زیاد شد!!!:blushing:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من در پست اول تاپیک خطاب به چه کسانی صحبت می کردم !؟
گفتم اینجا نه جای Marketing است و نه Guide بازی ها.اگر سوال در مورد آدرس دارید می توانید از PM استفاده کنید و اگر در خصوص راهنمایی کمک می خواهید مثل من که موقعی روی غول 16م SoTC گیر کرده بودم و برای راهنمایی یک تاپیک زدم می روید یک تاپیک می زنید.اینجا جای این کارها نیست.در این تاپیک نظرات کسانی را که بازی های PS2 رو انجام دادند با هم مرور می کنیم و در مورد بازی ها بحث می کنیم.
التماس و تمنا می می کنم این روند رو ادامه ندهید وگرنه مجبور میشم به مدیرها شکایت بکنم.اگر هم کسی پست خارج از عرف زد لطف کنید جواب ندهید تا طرف بفهمد که اینجا جای کارهای جانبی نیست.پستهای نامربوط هم پاک خواهند شد.

با تشکر

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
امروز من هانت 2 رو گرفتم درود بر Rockstar بازیش عالیه (البته تو این 15 دقیقه ای که من بازی کردم!:biggrin1:) گذاشتم کنار برای روز مبادا الان بازیهای قدیمیتر رو بازی میکنم اصلا هم سانسور نشده از همون اول بازی معلومه!!!:eek:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
دقیقا!!!:biggrin1:
آخه من 6 ماه نشده ps2 گرفتم از اول میام به آخر (یعنی اول بازیهای قدیمیتر سپس بازیهای جدیدتر) این روش رو به همه کسایی که تازه ps2 گرفتن توصیه میکنم اینطوری بیشتر لذت میبرید تا اینکه بازیهای جدید رو همین الان برید و بازیهای قدیمیتر رو بذارید برای بعد!;)

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
با اجازه ی Metal Gear Solid چون یه وقت میگه پست نا مربوطه قاتی میکنه ! . البته این که نا مربوط نیست ! :((
---------------------------------------------------------------------------------------------------
jack sparrows جان مگه چه قدر بازیه قدیمی وجود داره و چه قدر جدید ! :biggrin1: به ما هم بگو :love:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نه،عزیزان من ادامه بدهید.فقط ظاهرا" این وسط من Off Topic می زدم در مورد بازیهای PS2 که اصلا" نمی زنم چون میخوام از پستهای واقعا" سودمند و مغتنی از نکات شما دو عزیز استفاده کنم.

---------
من که دیگه عمرا" اینجا پست بدهم ولی بازم میگم می توانستید از پیام خصوصی برای این حرفهایی که توی Chat Room ها متداول است و بعنوان پست می نویسید استفاده کنید.
صد سال سیاه هم که بگذره دیگه اصلا" مطلب در مورد بازیهای PS2 بنویسم یا در پستهایم از PS2 نام ببرم.این تاپیک هم چت روم شما عزیزان.این روال را ادامه بدهید و باقی اعضا هم از پستهای بسی مفید خود بهره مند کنید.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
نه،عزیزان من ادامه بدهید.فقط ظاهرا" این وسط من Off Topic می زدم در مورد بازیهای PS2 که اصلا" نمی زنم چون میخوام از پستهای واقعا" سودمند و مغتنی از نکات شما دو عزیز استفاده کنم.

---------
من که دیگه عمرا" اینجا پست بدهم ولی بازم میگم می توانستید از پیام خصوصی برای این حرفهایی که توی Chat Room ها متداول است و بعنوان پست می نویسید استفاده کنید.
صد سال سیاه هم که بگذره دیگه اصلا" مطلب در مورد بازیهای PS2 بنویسم یا در پستهایم از PS2 نام ببرم.این تاپیک هم چت روم شما عزیزان.این روال را ادامه بدهید و باقی اعضا هم از پستهای بسی مفید خود بهره مند کنید.

حرف شما درسته دوست عزیز ولی بنده فکر میکردم همانطور که از اسم تاپیک معلومه اینجا جاییست برای بحث کردن در مورد بازیها و در کنار آن به نقد چند بازیی که خودمان بازی کرده ایم هم بپردازیم و هدف از پستی که من دادم این بود که به بقیه دوستان بازی manhunt 2 رو توصیه کنم و بهشون بگم که سانسور نشدس!!!:biggrin1:
اگه هدف شما از درست کردن این تاپیک فقط این بوده که بازیهایی که بازی کرده ایم رو نقد کنیم من حرفی ندارم ولی فقط خودتون نگاه بندازید و ببینید که از اول این تاپیک چند تا پست مفید بوده به صراحت میتونم بگم که فقط 2 پستی که شما تو صفحه اول دادید مفید بودن و بقیه پستها (با توجه به حرف شما) بی مورد و اسپم بودن و اون دوستمون هم که 3 تا پست در مورد نقد 3 تا بازی داده اند هم بی مورد و اسپم بوده به 3 دلیل=1 و 2 و 3!!!;)
دیگه فکر نکنم حرفی برای گفتن مونده باشه

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
از دوستان خواهش میکنم که در این تاپیک شرکت کرده و در مورد بازیها بحث کرده و در کنار این کار به نقد و بررسی چند بازی بپردازیم (اگه در مورد داستان بازیها باشه به نظر من بهتره!;))
البته به صورت کاری که جناب Metal Gear Solid انجام دادن نه اینکه بیایم مطلب سایتها و افراد دیگر را بدون ذکر منبع کپی کنیم!!!:mad:
اگه استقبال بشه شاید داستان کامل (با جزییات) God Of War 1 رو نوشتم!;)

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
امروز من هانت 2 رو گرفتم درود بر Rockstar بازیش عالیه (البته تو این 15 دقیقه ای که من بازی کردم!:biggrin1:) گذاشتم کنار برای روز مبادا الان بازیهای قدیمیتر رو بازی میکنم اصلا هم سانسور نشده از همون اول بازی معلومه!!!:eek:

Manhunt 2 اومد ؟؟؟ :eek: :confused: :love:
از کجا گرفتی؟ آخه تو اکتبر قرار بود رلیز بشه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر