PlayStation 4K بطور رسمی توسط سونی تایید شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ps4_glacier_white1-600x337.jpg

مدیر بخش سرگرمی های سونی آقای اندرو هاوس در مصاحبه ای با Financial Times بطور رسمی وجود این کنسول را تایید کرد.

هاوس از آن با عنوان PS4 High End یاد کرده و خاطرنشان کرد که در E3 حظور نخواهد داشت.

همچنین اضافه کردند که این کنسول قیمتی بسیار بالاتر از 350$ خواهد داشت.

در ادامه ایشان می گویند این نسخه از کنسول پابه پای کنسول قبلی و مکملی برای آن در نظر گرفته شده است. ما هر دو کنسول را تا پایان عمر این نسل بطور همزمان فروخته و ساپورت خواهیم کرد.

این کنسول از قابلیت اجرای Ultra HD یا همان 4K برخوردار است.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,290
نام
Afshin
کلا اینا ک تایید کردن یهو میگفتن سخت افزارش چیه ادم خیالش راحت بشه ی بالا پایین بکنه ببینه چی بهتره براش
من فک میکردم دیگه تو e3نشونش بدن

ولی مایکرو هم میگن داره خیلی خوب کار میکنه ..حالا ببینیم چی میشه

cpu رو هم فک نکنم سونی عوضش کنه چون اینجوری هزینش بیشتر میشه..

تغییر CPU منظورم برای اکس باکس جدید بود. کنسول جدید سونی که گویا از همون Jaguar استفاده می‌کنه که به اندازه 30% کلاکش بالاتر رفته.

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
من که PS4 رو رد کردم رفت یه پولیم روش گذاشتم سیستم ارتقا دادم
کنسولای فعلی با عمر مفید دو سه سال و این وضع بازیا به درد من یکی دیگه نمیخوردن
ضمنا دوستانی که میگن چندین میلیون خرج سیستم باید کرد و کارت 1080و... رو توصیه میکنم یه سر به یوتیوب بزنن ویدیو از اجرای بازیایی مثل کوآنتوم بریک رو سیستمای معمولی و ضعیف زیاده. تو این وضعیت باید قبول کرد PC رشد وحشتناکی داشته جوری که هیچ سازنده 3rd party ای نمیتونه از وسوسه عرضه بازیش روش بگذره. دیگه jrpg ها هم دارن براش میان و استیم شده کلکسیونی از بازیای قدیمی و جدید و... از اونور کنسول شده وضعش این و سونی و مایکرو هم به زور سالی یه بازی انحصاری میدن و شرکتایی مثل وارنر بروز و اکتی که گیمر رو به چشم پول میبینن هی آثار هنریشون رو به جای بازیای انحصاری برامون عرضه میکنن. به نظر من با این اوضاع آدم بیاد یه سیستم درست و حسابی جمع کنه انتخاب بهتریه...

آخرین ویرایش:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,337
ضمنا دوستانی که میگن چندین میلیون خرج سیستم باید کرد و کارت 1080و... رو توصیه میکنم یه سر به یوتیوب بزنن ویدیو از اجرای بازیایی مثل کوآنتوم بریک رو سیستمای معمولی و ضعیف زیاده. تو این وضعیت باید قبول کرد PC رشد وحشتناکی داشته جوری که هیچ سازنده 3rd party ای نمیتونه از وسوسه عرضه بازیش روش بگذره. دیگه jrpg ها هم دارن براش میان و استیم شده کلکسیونی از بازیای قدیمی و جدید و... از اونور کنسول شده وضعش این و سونی و مایکرو هم به زور سالی یه بازی انحصاری میدن و شرکتایی مثل وارنر بروز و اکتی که گیمر رو به چشم پول میبینن هی آثار هنریشون رو به جای بازیای انحصاری برامون عرضه میکنن. به نظر من با این اوضاع آدم بیاد یه سیستم درست و حسابی جمع کنه انتخاب بهتریه...
بهترین کار رو انجام دادی
من یکم صبر میکنم سخت افزارکنسولای جدید رو بررسی میکنم ببینم چ جوری هستش
فقط سیستمی ک گرفتی رو واسم بفرس
ممنون

• Like
Reactions: Skull Knight

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732

کنسول نهایت 1 تومن فروختی و میشه بگی با 1 تومن + یه پولی روش چه سیستمی گرفتی که قراره خیلی از PS4 بهتر باشه!
لطفا مشخصات سیستم بگو ما هم بریم همین کارو بکنیم!

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
والا من تا اونجا که یادمه شما هوادار PC بودی و اصلاPS4 نداشتی هیچوقت.حالا اومدی جو میدی بحثش جداس.
پستهای قدیمی ایشون رو میتوانید تو آرشیو دنبال کنید.

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
کنسول نهایت 1 تومن فروختی و میشه بگی با 1 تومن + یه پولی روش چه سیستمی گرفتی که قراره خیلی از PS4 بهتر باشه!
لطفا مشخصات سیستم بگو ما هم بریم همین کارو بکنیم!
الان شما واقعا از کجا میدونین من فقط یه تومن رو پول کنسول گذاشتم؟ الان کاملا هنگ کردم چی بگم!
با دو تومنم قطعات کارکرده i5 سری Haswell (که البته یه i5 سندی بریجم برای این نسل زیادیه اگه تنگش gpu خوب باشه) با مین + ۹۶۰ + رم8 خرید تازه پول برای پاور و هارد و کیسم میمونه. حالا شما نمیدونم این پست رو جدی نوشتین واقعا یا نه.

والا من تا اونجا که یادمه شما هوادار PC بودی و اصلاPS4 نداشتی هیچوقت.حالا اومدی جو میدی بحثش جداس.
اولا پستای من موجوده و PS4 داشتم حتی تاپیک فروش پلی۴م که همین چند روز پیش زدم فکر کنم تو بازارچه باشه، امتیاز معامله ش که حتما هست میتونید ببینید، قضاوت با دوستان.
ضمنا PC و کنسولای دیگه هم داشتم. هیچوقت خودمو با فن بودن عذاب ندادم

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
بنظر من که نسل کنسول ها منقرض شده است وقتی سازنده با این عمر کم کنسول، ورژن جدید تر با تغییرات سخت افزاری ارائه بدن .

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

کلا هر کس از این حرکت انتقاد کنه شما می ری پست های قدیمی اش رو می خونی ببینی کنسول رو داشته؟ می خوای هر کس اول عکس از کنسولش بزنه اگه شما تایید کردی تو بحث شرکت کنه؟ اکثریت بچه ها اینجا ناراضین از این حرکت ، شما بشین یکی یکی واسه هر کس مخالفت کرد پاپوش درست کن. خدایی سونی باید به شما ها حقوق بده با این سر سپردگی تون.

کلا ملت برید سراغ PC خیلی بهتره. حداقل بازیجه درست تصمیم های این شرکت ها نمی شید.

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,532
نام
علی

والله ما هم سر به یوتوب میزنیم.

بله همه 1080 ندارن. منتها اکثرا 770 و 280 هم آرزوشونه.

دور و بر خودم رومیگم . من ندیدم کسای زیادی رو که بتونن 1080 رو با فریم ثابت 60 برن رو pc.

سیستم درست و حسابی هم که میفرمایین خودش 3-4 تومن پولشه. درضمن کیبورد و موس حرفه ای هم میخواد نه از اینا که پلاستیک آفتابه ای دارن.

شکر خدا بازی ها هم که دیگه کرک نمیشن تا هی بازی 3 تومنی رو با 200 تومنی کسی بشینه مقایسه کنه.

شما هم سیستم خوب بستی نوش جونت. منتها این سیستم 20 تومن هم پولش باشه حسرت u4 و tlou رو به دل ادم میزاره.

• Like
Reactions: vaan 2

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
الان شما واقعا از کجا میدونین من فقط یه تومن رو پول کنسول گذاشتم؟ الان کاملا هنگ کردم چی بگم!
با دو تومنم قطعات کارکرده i5 سری Haswell (که البته یه i5 سندی بریجم برای این نسل زیادیه اگه تنگش gpu خوب باشه) با مین + ۹۶۰ + رم8 خرید تازه پول برای پاور و هارد و کیسم میمونه. حالا شما نمیدونم این پست رو جدی نوشتین واقعا یا نه.

من کی گفتم شما یه تومن رو پول کنسول گذاشتی؟؟؟؟؟:flushed:
گفتم کنسول شما نهایت 1 تومن فروش میره و پس 1+ یه مبلغی که مشخص نیست چقدره!:neutral:

خب پس تا اینجا 800-850 پول گرافیک
CPU که مدلش معلوم نیست ولی ما ارزون در نظر میگیرم و 450-500 واسه CPU
رم هم اگه DDR3 باشه در نظر میگیریم 110-120
مادربورد هم ارزون بگیریم 200

خب همین 4 تا قطعه شد 1600 حدودا

کیس و پاور هم میگیم 200 تومن و فعلا مجموعا 1800

فقط یه سوالی که HDD , DVD WR , موس و کیبرد رو هم داشتی یا کلا حساب نکردی؟:think:

پس در نتیجه شما 1800 هزینه به روز کردن سیستم تقریبا دادی که خیلی هم بروز نیست

در کل من خیلی این سیستم بروزرسانی قطعات جالب نمیدونم چون به روز نیستن قطعات

راستی شما تونستی با این CPU و گرافیک بازی های جدید 60 فریم بگیری روی 1080P شاهکار کردی!

• Like
Reactions: vaan 2 and Sony+

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
والله ما هم سر به یوتوب میزنیم.

بله همه 1080 ندارن. منتها اکثرا 770 و 280 هم آرزوشونه.

دور و بر خودم رومیگم . من ندیدم کسای زیادی رو که بتونن 1080 رو با فریم ثابت 60 برن رو pc.

سیستم درست و حسابی هم که میفرمایین خودش 3-4 تومن پولشه. درضمن کیبورد و موس حرفه ای هم میخواد نه از اینا که پلاستیک آفتابه ای دارن.

شکر خدا بازی ها هم که دیگه کرک نمیشن تا هی بازی 3 تومنی رو با 200 تومنی کسی بشینه مقایسه کنه.

شما هم سیستم خوب بستی نوش جونت. منتها این سیستم 20 تومن هم پولش باشه حسرت u4 و tlou رو به دل ادم میزاره.
بحث سر مقایسه با کنسول PS4 بود شما میگید 1080 شصت فریم؟؟ PS4 اگه چنین قدرتی داشت دیگه نیاز به neo نبود
خب شما برید چهار میلیون پول سیستم بدین ولی من ترجیح میدم از بازارچه لیون کامپیوتر و پرشن تولز قطعات کارکرده تمیز با بودجه کمتر جمع کنم و با یه موس و کیبرد خوب و نه چندان گرون بازی کنم (چهار سال پیش موسم رو ۵۰ تومن خریدم و هنوز دارمش)
بازیام خوشبختانه هنوز کرک میشن نمونه ش کوآنتوم بریک و ori و قفل دنوو هم هکرا دارن روش کار میکنن. ما ایرانیا اکثرا پایرتیم چون بازی خریدن با توجه به ارزش پولمون برامون صرفه نداره اونوقت بعضیا مثل شما از این قضیه که راه کرک بسته شده خوشحالن
اون بازیای انحصاریم که گفتین دیگه رو هر پلتفرمی شما کوچ کنی همینه از انحصاریای بقیه پلتفرما محروم میشی چیز عجیبی نیست. هر چند که تعداد انحصاریهای کنسولای فعلی در برابر تعداد انحصاریای کنسولای نسل شش یا پنج خنده داره، فوش این دو سه تا بازیم آدم میتونه از دوستی رفیقی کنسول قرض کنه بازی کنه
من کی گفتم شما یه تومن رو پول کنسول گذاشتی؟؟؟؟؟:flushed:
گفتم کنسول شما نهایت 1 تومن فروش میره و پس 1+ یه مبلغی که مشخص نیست چقدره!:neutral:

خب پس تا اینجا 800-850 پول گرافیک
CPU که مدلش معلوم نیست ولی ما ارزون در نظر میگیرم و 450-500 واسه CPU
رم هم اگه DDR3 باشه در نظر میگیریم 110-120
مادربورد هم ارزون بگیریم 200

خب همین 4 تا قطعه شد 1600 حدودا

کیس و پاور هم میگیم 200 تومن و فعلا مجموعا 1800

فقط یه سوالی که HDD , DVD WR , موس و کیبرد رو هم داشتی یا کلا حساب نکردی؟:think:

پس در نتیجه شما 1800 هزینه به روز کردن سیستم تقریبا دادی که خیلی هم بروز نیست

در کل من خیلی این سیستم بروزرسانی قطعات جالب نمیدونم چون به روز نیستن قطعات

راستی شما تونستی با این CPU و گرافیک بازی های جدید 60 فریم بگیری روی 1080P شاهکار کردی!
ممنون واقعا دقیقا قیمت قطعاتی که ذکر کردم رو فرمودید
موس و کیبرد و هارد و دی وی دی رایتر هم همونطور که گفتید نه متاسفانه نداشتم سیستمم فلاپیخور با هارد ۵ گیگ بود
درمورد اینکه قطعات جالب نبودن هم چشم میریم یه دستبرد به انویدیا یا اینتل یا amdمیزنیم قطعاتی که هنوز معرفی نکردنو برمیداریم بتونیم یه سیستم در حدPS4جمع کنیم شاید... شاید... :(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SiminSecret

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
خدا به ما ملت رحم کنه موقعی که کنسول جدید بیاد به دو سه بر ابر قیمت واقعی اینجا میفروشن.باید یک یا دوسال صبر کنیم قیمت دستگاه جدید بیاد پایین

• Like
Reactions: jhoobin

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
@HIGH VOLTAGE
خدا شما رو از ما نگیره، خیلی خوب می خندونی ما رو.
ایشون کلا نظرش اینه که هر یه ماه یه بار باید کل لوازم الکترونیکی رو عوض کرد مدل جدید گرفت
البته موارد دیگه هم هست:
اون یکی دوستمون تو امضاش تبلیغ گرافیک ارزون قیمت amd رو کرده سعی داره به بنده بفهمونه حداقل برای سیستم بستن ده میلیون بودجه لازمه
دوست دیگه منو با یکی دیگه اشتباه گرفته که طرفداری pcرو میکرده و...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر