PlayStation 4K بطور رسمی توسط سونی تایید شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ps4_glacier_white1-600x337.jpg

مدیر بخش سرگرمی های سونی آقای اندرو هاوس در مصاحبه ای با Financial Times بطور رسمی وجود این کنسول را تایید کرد.

هاوس از آن با عنوان PS4 High End یاد کرده و خاطرنشان کرد که در E3 حظور نخواهد داشت.

همچنین اضافه کردند که این کنسول قیمتی بسیار بالاتر از 350$ خواهد داشت.

در ادامه ایشان می گویند این نسخه از کنسول پابه پای کنسول قبلی و مکملی برای آن در نظر گرفته شده است. ما هر دو کنسول را تا پایان عمر این نسل بطور همزمان فروخته و ساپورت خواهیم کرد.

این کنسول از قابلیت اجرای Ultra HD یا همان 4K برخوردار است.

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
من که قید کنسول رو زدم از این به بعد نمیشه به کمپانی هایی مثل ماکروسافت و سونی اعتماد کرد احتمالا ایکس باکس جدید ام معرفی میشه و همه ی حرف های فیل اسپنسر دروغ در میاد
والا منم خیلی دلم میخواست پول داشتم 4k بازی کنم مجبوری باید با همین کنسول به درد نخور سر کنم

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
کسایی که قصد خرید VR رو دارن مطمئنا Neo رو تهیه میکنن و یکی از مهمترین دلایل انتشار Neo همین VR هست.خندم میگیره وقتی میبینم میگن سونی به ما ظلم کرد و فریبمون داد خخخخخ چه فریبی؟ حالا شما میخوای واسه خودت خیال بافی کنی که آره PS4 پشتیبانی نمیشه و بازیها فقط روی Neo میان و از این صحبتا آزادی هر جور خواستی با خودت کلنجار بری.

چنان میگن فلسفه کنسول فرق میکنه انگار سونی با افلاطون قرارداد فلسفه بسته که نخواد روند تولید محصولاتشو تغییر بده.اگه میخواست طبق فلسفه قدیم خودش پیش بره که الان سونی ورشکسته شده بود پس بیمار بودن کاز هیرای رو اوردن که به کل شرکت سونی سرو سامونی بده.خب حتما فلسفه قدیمشون دیگه جواب نمیداده که تغییرات مدیریتی دادن تا با فلسفه روز جلو برن(چه فلسفه بازیی شد lol)

اصلا کاری به PC vs Console ندارم ولی اونایی که سیستم 700 دلاری میبندن لابد در حقشون ستم شده چرا نمیتونن بازیهای روز رو راحت 1080 60 یا حتی 4K اجرا کنن و شرکتای سازنده سخت افزار دائم دارن بهشون ظلم میکنن! این وسط کسی هم حق نداره برای تجربه بهتر پول بیشتر بده و همه باید همون سیستم 700 دلاری رو ببندن چرا؟ چون طرف نمیتونه سیستم گرونتر بخره پس تمام دنیا باید به ساز ایشون و امثالش برقصن!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
حرف من اینه الان به جای ۳ تا پلتفرم شد ۴ تا پلتفرم همه شرکتا که فرست پارتی سونی نیستن سونی بهشون دستور بده لید پلتفرم هم مطمئنا کنسول قوی تر انتخاب میشه بعدم به دلیل ذیغ وقت یه پورت چرت میندازن رو مدل معمولی میگن سخت افزارش نمیکشید مثه کالاف که تانک شد کامیون
بعدم پی سی مثال میزنین طرف ۷۰۰ دلار میده خب اون با علم اینکه با کیفیت کمتری بازی میکنه اون سیستم رو میخره من نوعی که دلم میخواد با کیفیت بهتر بازی کنم کنسول الانمو چیکار کنم ؟؟ اگه از اول نسل جفتشو میداد تو بازار درست، ولی الان باید اینو با کلی ضرر بفروشم

Sent from my iPhone using Tapatalk

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
حالا چند می خواد بده کنسولشو . یه وقت 500 ، 600 تا نده!!! که دیگه کلا باید بی خیال بازی بشیم:(:(

نه داداش این خیلی گیرون نهایتا همونو۴۵۰بشه چون بالاتر این قیمت مشتری زیادی سرآعش نمیاد

من الان فکر کردم هر وقت خواستم VRبخرم این ps4 high endهم میخرم که حودش ۱سال نیم بهم فرصت میده که با این کنسول فعلیم حال کنم

• Like
Reactions: m49663

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
اصلا درک نمیکنم این همه موضع گیری برای چیه!!!نینتندو یک نسله داره این کارو با کنسول دستیش انجام میده نه مشکلی پیش اومده و نه کسی ناراضی هست!!!تازه اون 3تا کنسول کاملا متفاوت داره(در کل 5 تا ورژن) همه بازیام روشون اجرا میشه.
هر وقت کنسولتون با اومدن کنسول جدید پشتیبانی نشد اونوقت باید ناله سر داد

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,721
نام
امیر
این کنسول رو باید 4 سال پیش می دادند !!!
امیدوارم این نسل به بقای خودش ادامه بده سریع نریم تو بعدی. کجان اون بازیهایی که اوایل نسل 7 اومدند؟ کجاست گیرز ؟ کجاست هونلی سورد؟ کجاست اینفیمس؟ کجاست بایوشاک؟ کجاست آنچارتد؟ کجاست بتمن؟ کجاست مس افکت ؟ !! اینهمه آی پی جدید اومد نسل قبل. نسل فعلی فقط داشتند ریمستر شده همین عناوین رو میفروختند.

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,539
نام
علی
حالا چند می خواد بده کنسولشو . یه وقت 500 ، 600 تا نده!!! که دیگه کلا باید بی خیال بازی بشیم:(:(

شما دعا کن 1000 دلار باشه ولی سرش به تنش بیارزه.

اگه زیر 700 دلار باشه باز یه اسباب بازی هست که AMD مجعول انداخته به ماها که مفتش هم گرونه.

• Like
Reactions: a.messi10 and s.1

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
1. مسلماً PS4K بازی انحصاری خاص خودشو نداره. فقط بازیهای روش شاید کیفیت بیشتری داشته باشند.
2. صبر کنید اطلاعات دقیق ازش بیاد بعد نقدش کنید و سونی رو بکوبید. الآن این قیمت 500و600و700 رو طبق چی میگین؟؟؟
3. گرافیک بازیهای PS4 که تا حالا مشخص بوده که در چه حد و اندازه ای بودن... بازیهایی که در آینده براش بیان هم کیفیتشون از این کمتر نخواهد بود؛ حالا یه آپشن دیگه شاید بیاد که کیفیت بازیها روی اون بهتر باشه. نمیشه گفت رفته توی پاچه کسی... شاید طرح تعویض PS4 قدیمی با PS4k و پرداخت مبلغی رو هم سونی عملی کنه (گرچه تو ایران که خبری ازش نخواهد بود!)

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
شما دعا کن 1000 دلار باشه ولی سرش به تنش بیارزه.

اگه زیر 700 دلار باشه باز یه اسباب بازی هست که AMD مجعول انداخته به ماها که مفتش هم گرونه.
اگر بخواد کنسولی بده که 4k رو native بده قیمتش در حد همون 1000 دلار میشه ! اگر هم قرار به اپسکیل باشه همین الان خود تی وی اپسکیل میکنه دیگه کنسول جدید میخوایم چکار !
اینا دارن اشتباه میکنن . هم سونی هم مایکرو ضرر میکنن سر کنسولهای جدید اون هم به اصطلاح خودشون با قیمت خیلی بیشتر از کنسولهای فعلی .
در مورد لید پلتفرم هم صد در صد کنسولهای جدید هستن . شما برید تریلر چند روز پیش هاریزون رو ببینید تابلو بود همچین گرافیکی رو پلی 4 نمیتونه اجرا بشه .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اصلا درک نمیکنم این همه موضع گیری برای چیه!!!نینتندو یک نسله داره این کارو با کنسول دستیش انجام میده نه مشکلی پیش اومده و نه کسی ناراضی هست!!!تازه اون 3تا کنسول کاملا متفاوت داره(در کل 5 تا ورژن) همه بازیام روشون اجرا میشه.
هر وقت کنسولتون با اومدن کنسول جدید پشتیبانی نشد اونوقت باید ناله سر داد
شما رو ارجاع می دم به Hyrule Warriors.
نقد نسخه 3DS:
Awful framerate problems and shabby graphics make this port hard to enjoy on regular 3DS hardware.
نقد نسخه N3DS:
This Zelda action spinoff runs OK on New 3DS systems and introduces some neat improvements.
پ.ن: هیچ ربطی به مسئله نئو و ... نداره، نزنید خواهشا.

• Like
Reactions: D.ace

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
بازی ها عمرا بر اساس کنسولای جدید بیان. کنسولی که قراره دو برابر باشه قیمتش مطمئنا فروش کمتری خواهد داشت. حتی برای VR هم باید مبلغی پرداخت کرد که روی هم شاید 1000 دلار بشه. مطمئنا فروششون خیلی خیلی کمتر از چیزیه که فکر می کنید.
صرفا پای توانایی اتصال به VR و پخش 4k در میون هست نه تفاوت مهمی که تجربه ی بازی رو کلا عوض کنه(که هر دو هم در نهایت دو تا ویژگی gimmick هست و فقط برای فروختن این دو تا وسیله به ملت. مثل تلویزیون 3D و کینکت و موو). من حتی بعید میدونم فریم ریت بازی ها هم عوض شه. بازی ها بر اساس ویژگی های کنسولای استاندارد ساخته و بعد پورت میشن.

• Like
Reactions: gamer1998y

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,114
نام
محمد امین
سئوال اساسی اینجاست اگر کنسول جدید خریدیم و سونی بعد دو سه سال که چهارتا ریمستر داد به خوردمون اونوقت تصمیم گرفت کنسول جدیدتر معرفیی کنه تکلیف چی هست؟
در کل به نظرم من سونی تنور رو داغ دیده فعلا و هر کاری بکنه ملت استقبال میکنن کنسول جدید و VR پیشکش با این جوی که ملت گرففتن سونی PS2 رو دوباره عرضه کنه 40 میلیون میرن می خرن

بازی ها عمرا بر اساس کنسولای جدید بیان. کنسولی که قراره دو برابر باشه قیمتش مطمئنا فروش کمتری خواهد داشت. حتی برای VR هم باید مبلغی پرداخت کرد که روی هم شاید 1000 دلار بشه. مطمئنا فروششون خیلی خیلی کمتر از چیزیه که فکر می کنید.
صرفا پای توانایی اتصال به VR و پخش 4k در میون هست نه تفاوت مهمی که تجربه ی بازی رو کلا عوض کنه(که هر دو هم در نهایت دو تا ویژگی gimmick هست و فقط برای فروختن این دو تا وسیله به ملت. مثل تلویزیون 3D و کینکت و موو). من حتی بعید میدونم فریم ریت بازی ها هم عوض شه. بازی ها بر اساس ویژگی های کنسولای استاندارد ساخته و بعد پورت میشن.

وقتی سونی بعد از یک سال فروش PS4 رو متوقف کرد اونوقت همه مجبورن برن سمت کنسول جدید
کنسول جدیدم به احتمال 500 دلار شروع میشه و میاد پایین و جای PS4 رو میگیره

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
سئوال اساسی اینجاست اگر کنسول جدید خریدیم و سونی بعد دو سه سال که چهارتا ریمستر داد به خوردمون اونوقت تصمیم گرفت کنسول جدیدتر معرفیی کنه تکلیف چی هست؟
در کل به نظرم من سونی تنور رو داغ دیده فعلا و هر کاری بکنه ملت استقبال میکنن کنسول جدید و VR پیشکش با این جوی که ملت گرففتن سونی PS2 رو دوباره عرضه کنه 40 میلیون میرن می خرن

وقتی سونی بعد از یک سال فروش PS4 رو متوقف کرد اونوقت همه مجبورن برن سمت کنسول جدید
کنسول جدیدم به احتمال 500 دلار شروع میشه و میاد پایین و جای PS4 رو میگیره
این حرفا چیه. کنسول داره به این خوبی میفروشه و کیفیتش هم کاملا قابل قبوله.

فقط با 500 دلار که تفاوت خاصی نمی کنه با قبلی. ضمنا برای پایین اومدن قیمت احتیاج به فروش بیشتر و یه بازه ی زمانی طولانی هست.تا بخواد به این حرفها برسه نسل بعد شروع شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر