PlayStation 4K بطور رسمی توسط سونی تایید شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ps4_glacier_white1-600x337.jpg

مدیر بخش سرگرمی های سونی آقای اندرو هاوس در مصاحبه ای با Financial Times بطور رسمی وجود این کنسول را تایید کرد.

هاوس از آن با عنوان PS4 High End یاد کرده و خاطرنشان کرد که در E3 حظور نخواهد داشت.

همچنین اضافه کردند که این کنسول قیمتی بسیار بالاتر از 350$ خواهد داشت.

در ادامه ایشان می گویند این نسخه از کنسول پابه پای کنسول قبلی و مکملی برای آن در نظر گرفته شده است. ما هر دو کنسول را تا پایان عمر این نسل بطور همزمان فروخته و ساپورت خواهیم کرد.

این کنسول از قابلیت اجرای Ultra HD یا همان 4K برخوردار است.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
عزیزم همچین میگی 2 تومن من فکر کردم 20 تومن میگی.

2 تومن برای 4 سال میشه سالی 500 تومن. این کجاش ناراحتی داره ؟

همین ملت دارن سالی یبار 3-4 تومن پول گوشی و خرت و پرتش رو میدن.

همین ۲تومن که میگی از حقوق یه ماه پدرم بیشتره

بفضی ماشلا یا خیلی دارن که به ۲تومن میگن پول خرد انشالا زیادتر بشه

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین

طرف خیلی ضایع داره ترول می کنه، هدفش اینه شما عصبانی شی(منبع: خودم از اینکارا کردم:-")، بلک لیستش کن بهترین راهه. تا زمانی که جواب بدی ادامه می ده.

• Like
Reactions: gamer1998y

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
فکر کنم یبار دیگه این توجیه IB رو ببینم دیگه میرم دنبال اسیدی چیزی واسه راحت شدن... چیلیم بابا...کم مونده بخاری روشن کنیم... local weather: 20°C

هیچ حسی ندارم...دقیقا مثل اون بزرگوار:D با هزار دلیل و و توجیح معادله کنسولی در حال عوض شدنه... یه گیمر هم باید قبولش کنه و ادامه بده... این وسط یه سری میان زیادی خوشبینانه نظر میدن که فقط به گول زدن خودمون شباهت داره تا چیزه دیگه...مطمئنا شرکت برای جا انداختن کنسول جدید از هیچ تلاشی فرو گذاری نمیکنه!
اونایی که حق انتخاب رو خیلی دوست دارن باید بهشون گفت هیچوقت حق انتخاب به یکپارچگی سخت افزاری نمیچربه!سخن افزار یکپارچه توی پلت فرمه که بهینه سازی رو فراهم میکنه...سیکل زمانی ساخت رو کاهش میده و عنوانی پولیش شده رو تحویل میده...
اونایی ام که کنسول گیمر رو با کلماتی مشابه گدا (بی تعارف) که فقط دنبال جنس ارزون و مفته باید گفت "عزیزم آف جدید چه خبر توی استیم؟ هرچند اگه :ar! خوری بزاره!"
با همه ی این مسائل فکر نمیکنم آپ کنم کنسول رو...کلا حس خوبی نسبت به یه چیز نصفه و نیمه که نه مال نسل 8 نه مال نسل بعدی ندارم...شاید ps5...هرچند "الان" با توجه به "شایعات" کنسول بعدی مایکرو خریدش معقولتره.

الانم کسی از ps4 بدی ندیده...مشکل اکثرا کمبود عنوان درخوره کنسوله نه قدرت و این داستانا...کلا دغدغه قدرت کم بیشتر واسه دوستانیه که پلت فرمشون پلی استیشن نیست اما دلواپس قدرت ps4 ان...
شما که دغدغه قدرت نداری چرا ps4 خریدی؟با همون ps2 و ps3 بازی میکردی عنوان درخور هم زیاد دارن...

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اینطوری که پیشبینی ها داره درست در میاد باید منتظر کلاد هم باشیم. حالا دعا کنید تا 10-20 سال دیگه که سیستم ها وابسته به پردازش ابری شدن اینترنت ما درست بشه. امروز تو CS:GO پینگم 1000 بود:):|

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
۴کا که غیر ممکنه
VR هم که برا هر ۲ میاد
یه فریم ریت و گرافیک بافتا میخواد تغییر کنه ؟؟ خب نکنه
نسل پیشم بازیای مولتی پلتفرم رو PC خیلی سرتر بودن ولی کسی براش مهم نبود دلیل کنسول جدیدو نمیفهمم

Sent from my iPhone using Tapatalk

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,545
نام
علی

تمام حرف منم همینه.

تو خارج مردم پولشون رو جمع میکنن چند تا بازی که خیلی دوسشون دارن رو میخرن. واسه همینه که اینقدر کانال گیم تو یوتوب شروع بکار کردن.

ولی اینجا همه باید همه چیز رو تجربه کنن.

شما هم لازم نیست این کنسول رو بندازی دور. برا این بازی میاد. مطمئن باش.

به نظر من مشکل امثال شما اینه که میگین چرا من باید با کنسول ضعیف بازی کنم و اونیکی یه مدل قویتر داشته باشه.

منتها منی که از قدرت این کنسول خسته شدم هم حق دارم یه چیز جدیدتر بگیرم.

و یه نکته رو هم بگم. گیم تفریح ارزونی نیستش. از اول نبوده. منتها ما عادت کردیم به کرکی واسه همین الان شوک وارد شده. یکم بعد اینم عادی میشه. همونطور که گیم 200 تومنی هم عادی شده. اگه میخواین گیم بزنین باید براش هزینه کنین. از دستگاه گرفته تا خود بازی تا اینترنت.

• Like
Reactions: gamer1998y

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
وقتی سونی میاد و میگه قیمتش بالا خواهد بود پس دوستان الکی دلشون رو خوش نکنن که کنسول جدید فقط ساپورت بهتر از VR و پشتیبانی از کیفیت 4K هست
مسلما ارتقای سخت افزاری هم داره که قیمتش بالاتر هست
من به شخصه اگه بتونم کنسولم رو بفروشم، جدیده رو میخرم با اینکه کلا از این کار سونی خوشم نیومد

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خب امروز که یه مقدار از اون تب و تاب دیروز افتادم و بیشتر فکر کردم بهتر با این موضوع کنار اومدم

سرعت پیشرفت تکنولوژی نسبت به 10 سال پیش چند برابر شده. حضور Smart Phone ها در صنعت و اقبال عمومی اونها مباحث VR و Cloud و خیلی مباحث دیگه وجود داره که 10 سال پیش نبود و بالطبع نباید انتظار داشته باشیم صنعت بازیسازی هم مثل 10 سال پیش باشه. با توجه به این جهش های تکنولوژی از این به بعد باید منتظر کنسولهای بازی با طول عمر کمتری نسبت به قبل باشیم. حالا این بار اسم کنسول رو زیاد تغییر ندادن ولی با استقبال عموم از این کنسولهای جدید بدون شک از این به بعد شرکت های سازنده اعلام تغییر نسل ها رو سریعتر اعلام میکنند. همونطور که حالا نه هرسال 1 بار ولی هر 3 یا 4 سال یکبار نیاز به تعویض یک تلفن هوشمند هست برای کنسول های بازی هم این آینده ممکن هست و اشکالی هم نداره.

اما نکته مهمی که وجود داره اینه که نسل حاضر نسل استخون داری نبود و اکثر عناوین این نسل ضعیف یا متوسط بودن و این ربطی به کنسولها و ... نداره. این وسط مشکل برمیگرده به سازنده هایی که دوست دارن یه محصول وصله پینه شده رو به گیمر تحویل بدن و از قبالش سود بکنند. امیدوارم اول از همه این مشکل برطرف بشه و شاهد عناوین خوب و عالی باشیم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
عملا با این حرکتشون هرکی PS4 خریده رو از رده خارج کردن قاعدتا هم بازی های PS4 روی PS4 New اجرا نمیشه باید بازی جدید تهیه کرد بازی سازها هم اکثر وقتشون رو روی کنسول جدید میگزارن و قطعا این کیفیتی که روی PS4 میبینیم افت می کنه بخوایم کنسول رو بفروشی دیگه کسی ازت نمیخره ولی اونهای که می خوان تازه کنسول بخرن به ظاهر شاد میشن که کنسول قوی تری گیروشن میاد اما این وسط تو دام قیمتی سونی می افتن و حداقل باید 500 دلار بابت کنسول پیاده بشن
در کل این حرکت به نفع سونی هست 40 میلیون کنسول فروخته و خیلی از این 40 میلیون دوباره میرن کنسول جدید رو میخرن و مشتری های جدید هم هستن

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
اینطوری که پیشبینی ها داره درست در میاد باید منتظر کلاد هم باشیم. حالا دعا کنید تا 10-20 سال دیگه که سیستم ها وابسته به پردازش ابری شدن اینترنت ما درست بشه. امروز تو CS:GO پینگم 1000 بود:):|
کلاد بیاد باید دسته رو بوسید گذاشت کنار
سال نیکو از بهارش پیداست وضعیت اینترنت امکان نداره بهتر بشه...

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,795
خدایی یعنی هنوز میبینم بعضی ها این فکر رو دارن که بازی که قراره بیاد فقط روی neo میاد و رو قدیمی ها نمیاد ، این طرز تفکر خیلی خیلی تفکر پوچی هست بهتره یه اپسیلون هم روی این قضیه فکر نکنید و فکر خودتون رو خراب نکنید.
خیلی خیلی بخواد سونی رو این قضیه مانور بده که احتمالش هم کم نیست اینه که بازی رو 2 روزلیشن متفاوت با فریم ریت متفاوت و ممکنه گرافیک بالاتر روی neo باشه.

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
خدایی یعنی هنوز میبینم بعضی ها این فکر رو دارن که بازی که قراره بیاد فقط روی neo میاد و رو قدیمی ها نمیاد ، این طرز تفکر خیلی خیلی تفکر پوچی هست بهتره یه اپسیلون هم روی این قضیه فکر نکنید و فکر خودتون رو خراب نکنید.
خیلی خیلی بخواد سونی رو این قضیه مانور بده که احتمالش هم کم نیست اینه که بازی رو 2 روزلیشن متفاوت با فریم ریت متفاوت و ممکنه گرافیک بالاتر روی neo باشه.
داداش چه تفکری کردی، کجای کاری اینا همه PCفن هستن که دارن از آب گلالود مثل خرس گرزلی ماهی میگیرن و تو دل بچه هارو خالی میکنن قاعده هم برای خودشون میزارن، اخه یکی نیست بگه عمو مگه میشه بازی های ps4روی این جدیده نیاد،دوستان یه خواهشی کنن فانتازی های پوچشونو توی همون مغز پارازیت دارشون نگه دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر