Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
چه بازی باهاش اجرا کردی که 4k با همه امکانات جواب داد؟ من xenoblade خواستم اجرا کنم حتی به منوی اول بازیم نرسید.
هنوز خیلی مونده تا به کارکرد در حد dolphin برسه. تا cemu بخواد همه بازیهارو بی مشکل اجرا کنه wii u هفت کفن پوسونده.
الان که بیشتر بازیهای vu رو داره ۱۰۸۰ اجرا میکنه ، آپدیت ۱.۷نمیدونم اومد یا نه ، ولی بچه ها ویدئوشو گذاشتن بایونتا ۲ رو 4K اجرا کردن ، من از تمام بازیهای vu یه دانکی کونگ میخوام که اگه موفق به اجراش بشم میبوسمش میزارمش کنار .‌ تو آپدیتای قدیمی نتونستم ران کنم دیگه سراغش نرفتم

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
و این حرف گرون بودن کنسول رو دوستانی میگن که 700$ پول ایفون میدن و لی 300$ پول کنسول گرونه :-$
شما با سوییچت می تونی عکس و فیلم بگیری و تو خیابون صحبت کنید؟ لازم نیست هرچیزی که به ذهنتون رسید رو با هم مقایسه کنی.
در باب قیمت هم، با احتساب تورم سوییچ 4ـرمین کنسول ارزون تاریخه، گرون نیست اصلا!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
اتفاقا دارید اشتباه می کنید. اگر اینطوری نبود نینتندو نمیومد وارد بازار موبایل بشه و دو تا از بهترین فرانچایزهای خودش رو وارد موبایل کنه و سونی هم استدیو برای توسعه بازی های موبایل راه اندازی نمی کرد. عناوین زیادی مثل Lara Croft GO، Hitman GO و UNCHARTED: Fortune Hunter و Super Mario Run و ... هستند
نینتندو وارد بازار موبایل شده که بتونه فرنچایزهای خودشو معرفی کنه تا در نهایت مردم تشویق بشن برن کنسولش رو بخرن. اصلا ماریوی موبایل قابل مقایسه با ورژن کنسولی نیست.

DSM

کاربر سایت
Sep 29, 2015
71
من نمیدونم اخه کدوم انسانی موبایل و تلبت رو با یه کنسول متل نینتدنو سوییچ مقایسه میکنه....که شما بحت موبایل رو انداختین این وسط...و جواب هم که میدیم میشه ماجرا

اینم شد ماجرا دوتا و لیگ اف لجندز
یا کالاف یا بتل فیلد
یا کانتر یا اور واچ

این بازیا به هم هیچ ربطی ندارنا....یعنی هیییچچچچچچ ربطی ندارن ولی با هم مقایسه میشن

متل نینتندو سوییچ و موبایل LUL

• Like
Reactions: ehsanservat

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,566
نام
امین
اینکه کسی قدرت روزافزون موبایلها رو ندید بگیره و تو ذهنش اینده روشن این صنعت رو به رشد رو به حساب نیاره بنظرم شناخت خوبی از این بازار نداره.

کلش که عالم و ادم و گیر خودش کرد و هر کسی که با این معقوله اشنا نبود و جذب خودش کرد فقط یه نمونه , حالا دیگه از پوکمون گو و رویال و ... بگذریم.

سویچ در بهترین حالت ممکنش کنسول 5ه نسل حساب میشه بعد از دو مدل ps4 و وان و اسکورپیو.
این کنسول با این قیمت عجیبش محکوم به شکسته این نظره منه.

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
۹۰ درصد این تاپیک نظر دوستانی هست که کنسول رو محکوم به شکست میدونن!! عزیزان هم ما هم خود نینتندو فهمیدیم که ایندفعه دیگه فاتحه نینتندو خوندس!!
دیگه از این به بعد خواهشا اجازه بدین اطلاعات و اخبار کنسول رو تو این تاپیک دنبال کنیم!۰ میدونم من در جایگاهی نیستم که از این قضیه ایراد بگیرم منتها وقتی تاپیک رو باز میکنم چندین صفحه باید عقب یا جلو برم تا یک اخبار در مورد این کنسول پیدا کنم دوستان فکر کنین همچین کنسولی رو سونی تولید میکرد چقدر ایرادات این کنسول به نتقطه مثبت تبدیل میشد کمی مثبت فکر کنین و فضا رو اینقدر متشنج نکنین

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
طبق اطلاعات منتشرشده ، در حالی که تنها حدود ۱ روز از معرفی رسمی کنسول نینتندو سوئیچ جهت پیش‌خرید میگذرد ، این پلتفرم پرفروش‌ترین آیتم گیمینگ شعبه آمریکائی وبسایت آمازون در سال ۲۰۱۷ شد .:-?
همه کنسول ها,حتی Wii U هم فروش Launch شون قوی است,باید دید در بلند مدت چقدر قروش می کنه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فکر نکنم این وسط من با شما بحثی داشتم
ضمنا من از قدیمیای این سایتم و تو شناسه قبلیم اصلا حرفی با شما نداشتم خواهشا اصلا باهام کار نداشته باشین
منظور من اون آقاییه که حرفشون این بود بچه دوازده ساله م من و ضد کنسولم و اینا و...
تو همین تاپیک یه پست دادم نمیدونم چی شد رسما توهین کرد. البته به ایشونم گفتم بیخیالم شه محترمانه، ولی امثال شماها کارتون بحثهای حاشیه ایه و نمیشه قانعتون کرد. غیر از این بود صدها بار دسترسیتون قطع نمیشد.
نتیجه اینکه وقتی پست کسی به شما ربط نداره، ندونسته نقل قول نکنید باشد که مشکل دخالت بیجاتون حل شه :)
خوشبختانه یا متاسفانه هم نه حوصله نه وقت اینطور بحثای حاشیه ای رو ندارم و الانم بحث حاشیه ایه فقط مثل همین پست شما و پستای قبلی اون دوستتون و اینم آخرین پستم تو این ثرد بود.
موفق باشید :)

Sent from my Redmi Note 3

عزیز شما که خودت استاد حاشیه ای :D

همین شما نبودی تو همین فروم تو همین تاپیک nintendo switch تو صفحات اول مثل ریگ تو بیابون درباره کنسول nintendo switch لانچ نشده صحبت میکردی میگفتی شکست بخوره خوراک شبیه سازه سریع شبیه سازش با سرعت میاد و ......
که مدیر محترم به شما گفتن ادامه نده بحث شبیه ساز nintendo switch و برو بخش شبیه ساز تو فروم :D
من موندم کدوم انسان عاقل و بالغی هنوز کنسول مثلا ۱ ماه مونده به لانچش درباره شبیه ساز کنسول حرف میزنه :D

اینم یاد بگیر وقتی تو تاپیک خبر ( تاپیک عمومی ) نظر میدی عمومیه هر کسی جوابتو میده ، اگر صحبت خصوصی و شخصی داری برو تو پروفایل و pv طرف پیام خصوصی بده

شمام علاقه به شبیه ساز و بازی ها کژوال موبایل داری تاپیک ها هر دو تو فروم هست راحت برو اونجا نظرم اصلا نده کودتا کن لازم نیست تو این تاپیک صحبت غیر مرتبط کنی

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
این تعریف اصلا قبول ندارم , اون بازی روی اسمارت فون یا پلتفرم موبایل دلیل بر کنسول گیم بودن و ..... نیست
به همون دلیلی که بازی Metal Gear: Ghost Babel نسخه gbc ( کنسول gameboy color ) ساخته شد بدترین Metal Gear Solid بود که دیدم
شبیه بازیا میکروه

GBC_Metal_Gear_Solid.png

یا بازی Resident Evil Gaiden رسما ساخته شد برای کنسول gbc

plant.gif

این بازی خوب بودن؟ معلومه که نه , اون gbc قویی و خوب بود؟ معلومه که نه ---- این بازی فقط بخاطر پول و پرفروش بودن gbc براش ساخته شدن
حالا 2 تا بازی بی ارزش برای گوشی ها ساخته شدن قرار نیست کنسول گیم حساب بشن - چون گوشیا پروفروشن چنتا عشق پول چنتا بازی بی کیفیت براش بازی ساختن
افت فروش کنسول های دستی و از بین رفتن بازیهای کژوال برای رده سنی پایین روی کنسول ها نشون دهنده نقش گوشی های موبایل و تبلت هست. این نقش هم با گذشت زمان کمرنگتر که نمیشه هیچ، پررنگ تر هم میشه. شواهد دیگری هم براش هست. از قدرتمندتر شدن قدرت پردازش گرافیک و رم دستگاههای گرفته تا لوازم جانبی و واقعیت مجازی و چه و چه...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تحلیل DF از زلدا سوییچ

Nintendo Switch

-720p and locked 30fps in handheld mode
-900p and 30fps when docked
-Texture filtering is poor
-Frame-rate drops typically seem to happen when there's depth of field on screen
-Lowest recorded frame-rate is 22fps.

اگر این درست باشه ، این همون رزولشن wii u نیست مگه؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
اگر این درست باشه ، این همون رزولشن wii u نیست مگه؟
اگه درست باشه نداره دیگه درسته مال DF هست

خیر رزولوشن WiiU باید 720 باشه. روی سوییچ 900 خواهد بود مگر در حالت دستی که 720 میشه. البته گویا تنظیمات هم روی سوییچ بهتر میشه

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
افت فروش کنسول های دستی و از بین رفتن بازیهای کژوال برای رده سنی پایین روی کنسول ها نشون دهنده نقش گوشی های موبایل و تبلت هست. این نقش هم با گذشت زمان کمرنگتر که نمیشه هیچ، پررنگ تر هم میشه. شواهد دیگری هم براش هست. از قدرتمندتر شدن قدرت پردازش گرافیک و رم دستگاههای گرفته تا لوازم جانبی و واقعیت مجازی و چه و چه...
تا وقتی گیمر ها هستن کنسول های گیم هم هستن حالا چه دستی و چه خونگی و یا pc هایی که صرفا برای گیم جمع میشن حالا موبایل هرچه قدرم میخواد سخت افزارش قوی شه نمیتونه جلوی اینارو بگیره
من تا حالا ندیدم کسی گوشی بگیره برا بازی کردن
اصلا بحث سخت افزار و قدرت پردازش و گرافیک هم نیست الان بازیای سگا جنسیس که مال سی ساله پیشه از روی بازیای ios رد میشه همون سوپر ماریو ورد که روی سوپرنینتدو سی سال پیش اومده بود و یک مگا بایت حجمش بود ماریو اپل رو شش هیچ میزنه
مقایسه اینا اصلا جکه حالا شاید بیست سال دیگه خیلی چیزا عوض شه ولی واقعا مشخص نیست شایدم نشه اصلا نمیشه گفت

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اگه درست باشه نداره دیگه درسته مال DF هست

خیر رزولوشن WiiU باید 720 باشه. روی سوییچ 900 خواهد بود مگر در حالت دستی که 720 میشه. البته گویا تنظیمات هم روی سوییچ بهتر میشه

تا جایی که میدونم و یادمه wii u بازی هایی هم داره که رو 1080p و 60fps اجرا میشه ، مثل :
Rayman Legends
Monster Hunter 3 Ultimate
Super Smash Bros. for Wii U
و ......

یعنی nintendo switch که جدیدتر از wii u ه رزولشن نهاییش کمتر از wii u ه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر