Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
تا جایی که میدونم و یادمه wii u بازی هایی هم داره که رو 1080p و 60fps اجرا میشه ، مثل :
Rayman Legends
Monster Hunter 3 Ultimate
Super Smash Bros. for Wii U
و ......

یعنی nintendo switch که جدیدتر از wii u ه رزولشن نهاییش کمتر از wii u ه؟
پست من در ارتباط با زلدا بود نه همه ی بازیهای وی یو. این بازی روی سوییچ 900p اجرا میشه و در حالت هندهلد 720p و روی وی یو هم 720p خواهد بود

تایید شده که ماریو کارت 1080/60 روی سوییچ اجرا میشه در صورتی که روی وی یو720/60 بوده. مسلما سوییچ داره بهتر عمل میکنه ولی در حد یک نسل جهش نداره. دقیقا قبل از اینکه معرفی بشه تو همین تاپیک عنوان کردم سوییچ در حد یک xbox 360 تقویت شده هست

DSM

کاربر سایت
Sep 29, 2015
71
من تا جایی که خودم شنیدم و دیدم تو nintendo treehouse
سوپر ماریو کارت رو داک مود و تی وی 1080 60 فریم بود
زلدا هم رو داک مود و تی وی 1080 60 فریم بود

اونجوری که خودشون گفتن

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من تا جایی که خودم شنیدم و دیدم تو nintendo treehouse
سوپر ماریو کارت رو داک مود و تی وی 1080 60 فریم بود
زلدا هم رو داک مود و تی وی 1080 60 فریم بود

اونجوری که خودشون گفتن
بله تو گف هم این شایعات وجود داشت ولی بی اساس بودن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
حافظه داخلی سویچ خیلی کمه مثلا زلدا رو نصب کنی 40 درصد حافظه رو میگیره! کلا 4 تا بازی نصب کنی حافظت پر میشه
XBOX ONE 2TB قیمت 300 دلار
سویچ 32 گیگ قیمت 300 دلار

کلا نینتندو هارد دیسک داخلی برای کنسول هاش در نظر نمیگیره , نه gamecube - نه wii - نه wii u - نه nintendo switch
البته بازی ها nintendo switch چون بازی ها فیلم ( کارتریج ) هست نیازم نداره به هارد چون نیاز به نصب نداره برعکس بقیه کنسول ها , بازی میزاری تو کنسول run میشه
اون حافظه داخلی هم در اصل گذاشتن در برای آپدیت ها خود کنسول و os کنسول و آپدیت بازی ها که کمپانی ها منتشر میکنن ولی نه در حد آپدیت های کنسول ps4 و xbox one :D
اگرم حافظه کم اومد یه رم میندازی :D
تو ارزش نداشتن برای خریدش که شکی نیست

باتریشم که تو بازیا مطرحش در حالت پرتابل 3 ساعت کار میده , صفحه نمایششم که همون اندازه صفحه نمایش گیم پد wii u ه

original.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ALBERT W3SKER

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حافظه داخلی سویچ خیلی کمه مثلا زلدا رو نصب کنی 40 درصد حافظه رو میگیره! کلا 4 تا بازی نصب کنی حافظت پر میشه
XBOX ONE 2TB قیمت 300 دلار
سویچ 32 گیگ قیمت 300 دلار
نیتندو گفته حافظش تا 2 ترا قابل ارتقاس

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
۹۰ درصد این تاپیک نظر دوستانی هست که کنسول رو محکوم به شکست میدونن!! عزیزان هم ما هم خود نینتندو فهمیدیم که ایندفعه دیگه فاتحه نینتندو خوندس!!
دیگه از این به بعد خواهشا اجازه بدین اطلاعات و اخبار کنسول رو تو این تاپیک دنبال کنیم!۰ میدونم من در جایگاهی نیستم که از این قضیه ایراد بگیرم منتها وقتی تاپیک رو باز میکنم چندین صفحه باید عقب یا جلو برم تا یک اخبار در مورد این کنسول پیدا کنم دوستان فکر کنین همچین کنسولی رو سونی تولید میکرد چقدر ایرادات این کنسول به نتقطه مثبت تبدیل میشد کمی مثبت فکر کنین و فضا رو اینقدر متشنج نکنین

یعنی بعد این همه مدت نمیدونی اخبار تو همون پست اول اپدیت میشن و نظرات صرفن شامل خبر نیستن.

بحثم نبر اون سمت که میخو بد کوبونده ....

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
splatoon-2-3.jpg

به عنوان شخصی که نسخه اول رو رفتم . منتظر نسخه 2 هم بودم . یکی از بهترین شوتر هایی بود که در این نسل رفتم (آنلاین محور)

آی جی ان انگار تقریبا گفته که more of the same هست یا در اصل مشابه شماره یک هست ولی مثلا محتواش بیشتره و ..
(اسپلاتون بخش تک نفره شماره 1 ش در اصل جلوی بخش آنلاینش تقریبا اهمیت چندانی نداشت به نظرم) امیدوارم یک جدای از مپ و کرکتر و آیتم . چیزای مهم دیگه جدید هم باشه در بازی
رزولیشن هم نفهمیدم هنو 1080 هست ؟ فریم که 60 هست به نظرم حالت اصلیش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
View attachment 70517

به عنوان شخصی که نسخه اول رو رفتم . منتظر نسخه 2 هم بودم . یکی از بهترین شوتر هایی بود که در این نسل رفتم (آنلاین محور)

آی جی ان انگار تقریبا گفته که more of the same هست یا در اصل مشابه شماره یک هست ولی مثلا محتواش بیشتره و ..
(اسپلاتون بخش تک نفره شماره 1 ش در اصل جلوی بخش آنلاینش تقریبا اهمیت چندانی نداشت به نظرم) امیدوارم یک جدای از مپ و کرکتر و آیتم . چیزای مهم دیگه جدید هم باشه در بازی
رزولیشن هم نفهمیدم هنو 1080 هست ؟ فریم که 60 هست به نظرم حالت اصلیش

چون این بازی کلا آنلاین محوره ، وقتی بازی خریدی برای آنلاین بازی کردن باید اشتراک ۶ ماهه و ۱۲ مثل پلاس خرید؟ تا بشه بازی کرد؟

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
متاسفانه مجبورم باز اینجا پست بدم چون شما از حدش گذروندید
در مورد اون پستم بس که جنابعالی به آب و آتیش زدی و ریپورت دادی مدیر اومد فکر کرد خبریه. این که دلفین روی تقریبا همین سخت افزار اجرا شده ناراحتت کرده یا چی؟

الانم من همین کارو میکنم و توهینهای شما رو ریپورت میکنم ببینم باز میای اینجا قیافه حق به جانب بگیری یا خیر.

با دو تا یوزر تو این تاپیک تا تونستی اسپم کردین بعد کلاس اخلاق برای ما گذاشتین!

Sent from my Redmi Note 3

ببین کی این حرف میزنه :D
شما انقدر مشکل داری که تا الان حداقل حداقل ۲۵ تا آیدی بن شده داری فقط دنبال حاشیه و دعوایی :D
بالا ۷ ساله میشناسمت ، دیگه همه شناختنت نمیخواد فیلم بازی کنی ، سعی کن انسان باشی نه دنبال حاشیه و دعوا

در ضمن اینجا تاپیک کنسول nintendo switch ه نه تاپیک موبایل و شبیه ساز ، هر صحبتی داری برو تو بخش ها مرتبط که تو فروم تاپیکشون هست

آخرین ویرایش:
  • Like

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کلا نینتندو هارد دیسک داخلی برای کنسول هاش در نظر نمیگیره , نه gamecube - نه wii - نه wii u - نه nintendo switch
البته بازی ها nintendo switch چون بازی ها فیلم ( کارتریج ) هست نیازم نداره به هارد چون نیاز به نصب نداره برعکس بقیه کنسول ها , بازی میزاری تو کنسول run میشه
اون حافظه داخلی هم در اصل گذاشتن در برای آپدیت ها خود کنسول و os کنسول و آپدیت بازی ها که کمپانی ها منتشر میکنن ولی نه در حد آپدیت های کنسول ps4 و xbox one :D
اگرم حافظه کم اومد یه رم میندازی :D
تو ارزش نداشتن برای خریدش که شکی نیست

باتریشم که تو بازیا مطرحش در حالت پرتابل 3 ساعت کار میده , صفحه نمایششم که همون اندازه صفحه نمایش گیم پد wii u ه

حالا اینکه نینتندو اعتقاد نداره و یا داره به نظرم توجیح خوبی نیست ! این نسل خیلی ها به سمت بازیهای دیجیتالی روی اوردن نمونه اش ویچر 3 که 30% فروشش دیجیتالی بوده بازی به اون حجیمی و یا استیم و پی سی بازها کلا دیجیتالی کار میکنند ! و جدا از اون خیلی از بازیهای مستقل اصلا نسخه فیزیکی ندارند و باید نسخه دیجیتالی رو نصب کنید.
با هر متر و میعاری حساب کنیم باید یک مموری کارت خوده مشتریاز جیبش بخره که به هزینه های خرید کنسول اضافه میشه !

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
حالا اینکه نینتندو اعتقاد نداره و یا داره به نظرم توجیح خوبی نیست ! این نسل خیلی ها به سمت بازیهای دیجیتالی روی اوردن نمونه اش ویچر 3 که 30% فروشش دیجیتالی بوده بازی به اون حجیمی و یا استیم و پی سی بازها کلا دیجیتالی کار میکنند ! و جدا از اون خیلی از بازیهای مستقل اصلا نسخه فیزیکی ندارند و باید نسخه دیجیتالی رو نصب کنید.
با هر متر و میعاری حساب کنیم باید یک مموری کارت خوده مشتریاز جیبش بخره که به هزینه های خرید کنسول اضافه میشه !

اون که بله :D
دقت کرده باشی گفتم تو ارزش نداشتن برای خریدش که شکی نیست :D

هم وسایل جانبیش و گیم پدش که گرونه یه دسته کاملش ۵۲۰ هزار در میاد
هم سرویس آنلاین بازی کردنش بدرد نمیخوره
این از حافظه داخلیش
قیمت زیاد ۳۰۰ دلاری برای این سخت افزار
و ـ...ــ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر