Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
آنباکسینگو از IGN دیدم با مموری زلدا، ریختو پاش زیاد داشت خود طرفم گیج میزدو قاطی کرده بود ، مموری رو برعکس زد داخل نرفت :D ، میزه پر از مخلفاتو خود کنسول اون وسط گم بود ، فکر کنم غذای اصلی رو برای مخلفاتش سرو کردن .:D
پ ن : داک هم جمعوجوره ، کلا همه چیشو قابل حمل ساختن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آنباکسینگو از IGN دیدم با مموری زلدا، ریختو پاش زیاد داشت خود طرفم گیج میزدو قاطی کرده بود ، مموری رو برعکس زد داخل نرفت :D ، میزه پر از مخلفاتو خود کنسول اون وسط گم بود ، فکر کنم غذای اصلی رو برای مخلفاتش سرو کردن .:D
پ ن : داک هم جمعوجوره ، کلا همه چیشو قابل حمل ساختن

کلا کنسول ها نینتندو همینطورن ، پک ها مرتب و با خورده ریز زیادی دارن که تو یه چیدمان چیده شدن با وسایل جانبی زیاد

من از این نوع عمل نینتندو خوشم میاد
مثلا آنباکس wii ببین , خودم وقتی اولین بار ۱۱ سال پیش wii آکبند خریدم باز کردم حال کردم
در جعبه باز میکردی ۲ تا مقوا کشویی توش بود که وسایل توش جدا جدا تو جاها مخصوص چیده شده بود
نمونه اش : خود جعبه ، ۲تا مقوا آبی ، خود کنسول ، آداپتور ، سنسور بار ، ویموت ، نانچاک ، محافظ ژله ای ویموت ، ۲ تا باتری قلمی ، کابل تصویر ، دفترچه ها و کاتالوگ ، استند همون پایه کنسول ، صفحه گرد که زیر استند قفل میشه ، بند محافظ ویموت ، پایه کوچیک سنسور بار ، ۴ تا برچسب برای اتصال سنسور بار به پایه سنسور ، بازی اورجینالی که همراه پک بود

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
yczn_6.jpg

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
من کنفرانس رو دیدم و همینجا اعلام میکنم نظرم برگشت کاملا. من فکر میکردم سوئیچ دستگاه خوب و باارزشی نیست و شکست میخوره. ولی الان نظرم برگشته. واقعا دستگاه جالبی هست و المان های موفقیت رو داره. قیمتش هم مشکلی نداره خیلیا میگن گرونه. بالاخره شما داری یه کنسول میخری نه چرخ گوشت. خود کنسول که یه تبلت هست یه داک برای اتصال به تلویزیون به همراه دو جوکان و یه متصل دهنده. همه اینا ۳۰۰ دلار میارزه. خیلیا ممکنه بازم بگن با این پول میشه ps4 خرید در جواب میگم‌ بله ولی اینم یه کنسول هست که ماجراجویی خودش رو داره و موفقیت خودش. نینتندو دنبال سرگرمی خودش هست راه خودش و استایل خودش رو داره به جای بازی های هارکور بازی های استایل خودش رو تجربه کنی. فقط امیدوارم بازم از نبود بازی ضربه نخوره. بازی براش بیاد و حمایت بشه از شرکت های مختلف. اگه اینجور که میگن بازی سازی براش راحت باشه احتمالا بازی‌سازهاس مستقل ازش حمایت میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر