Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
ای جااااااااااان ببین کروند چه اسپرتی کرده تمام مشکی با لبات بازی میکنه ^:)^:x:-j چطوری صبر کنم من این 11 روزو من که دیروز پیش خرید کردم امیدوارم همتون بتونین تجربه کنید

چنتا عکس براتون اوردم واسه شما ریس بازا که همه باهم حال کنیم از کیلیپ کروند یوتویبر معروف تهیه کردم که کارش اسپرتر NFS هست ! ببین چی بودو چی ساختش جااااااااان :o:xB-)=P~:x

آخرین ویرایش:

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
ای جااااااااااان ببین کروند چه اسپرتی کرده تمام مشکی با لبات بازی میکنه ^:)^:x:-j چطوری صبر کنم من این 11 روزو من که دیروز پیش خرید کردم امیدوارم همتون بتونین تجربه کنید

چنتا عکس براتون اوردم واسه شما ریس بازا که همه باهم حال کنیم از کیلیپ کروند یوتویبر معروف تهیه کردم که کارش اسپرتر NFS هست ! ببین چی بودو چی ساختش جااااااااان :o:xB-)=P~:x

خیلی باهاش حال میکنم! نابغست! فکرشو بکن طرح BMW M3 GTR ماست وانتد رو فقط تو کمتر از 20 دقیقه تو پیبک درستش کرد :| من 20 دقیقه طول میکشه فقط بفهمم رینگ چی بزارم :D

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
اقا من يه چند وقتي بود كلا NFS زده بود تو فاز نااميدي من بعد شاهكارايي مثل ماست وانتد..
اما تريلر ديشب رو كه ديدم و الان عكسا و اخبار تاپيكو فك كنم بد جوري بايد دوباره قفلي شم روش :دي

ايشالله كه بتركونه واقعا دلم واسه يه نيدفوراسپيد ناب تنگ شده!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
حجم بازی چرا انقد ناامید کننده ست؟؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
شرمنده داداش اگه تونستم بهشون ایمیل میزنم حجم بازی رو بکنن 40 گیگ تا برایه شما ناامید کننده نباشه
یه چیزی هست داداش به نام بهینه سازی
dirt 4 حجمش 35 گیگه ولی گرافیش رسما ماله نسل هفته
حجیم بودن یه بازی ربطی به کیفیت محصول نداره
كي مياد ?!
19 ابان

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
شرمنده داداش اگه تونستم بهشون ایمیل میزنم حجم بازی رو بکنن 40 گیگ تا برایه شما ناامید کننده نباشه
یه چیزی هست داداش به نام بهینه سازی
dirt 4 حجمش 35 گیگه ولی گرافیش رسما ماله نسل هفته
حجیم بودن یه بازی ربطی به کیفیت محصول نداره

19 ابان
حتما اینکار رو بکن
یه چیزایی هم هست به اسم تکسچر و محتوای بازی . من پرو دارم و از رو این حجم متوجه میشم بازی گرافیک میان نسل هشتمی که هیچ نسل هشتمی هم نخواهد داشت.حتما هم با هشت ساعت بازی بخش داستانیش مثه نسخه قبل تمومه. اون nfs most wanted و کربن و underground 2 دیگه تموووم شد... آی پی رو نابود کرد ea
هنوز حجم و آزادی در تیونینگ و اسپورت کردن ماشین در underground 2، داستان بازی ماست وانتد و هیجان کربن رو ۱۰_۱۲ سال پیش یادم میاد و با این افتضاحی که چند نسخه ست میدن مقایسه میکنم تاسف میخورم

بهینه سازی؟ بازی مگر با موتوری غیر از فراسبایت ساخته میشه؟ از استاروارز و بتلفیلد و فیفا که با همین موتور ساخته شدن و حجماشونم مشخصه معنیه بهینه سازی رو همه فهمیدن. مجددا مثل نسخه ریبوت افتضاحی که دو سال پیش دادن با اون متای ۶۶ این سری هم مطمئنا بازی از لحاظ داستان و محتوایی که لااقل ارزش سرگرم کردن چندماهه رو به قیمت ۶۰$ داشته باشه، ناکامه و حرفیی برای گفتن نداره.
حتی با استراحت دادن یکساله بازی، من تا الان تفاوتی از لحاظ گرافیک با ریبوت این سری و از لحاظ داستانی با nfs run ندیدم.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
حتما اینکار رو بکن
یه چیزایی هم هست به اسم تکسچر و محتوای بازی . من پرو دارم و از رو این حجم متوجه میشم بازی گرافیک میان نسل هشتمی که هیچ نسل هشتمی هم نخواهد داشت.حتما هم با هشت ساعت بازی بخش داستانیش مثه نسخه قبل تمومه. اون nfs most wanted و کربن و underground 2 دیگه تموووم شد... آی پی رو نابود کرد ea
هنوز حجم و آزادی در تیونینگ و اسپورت کردن ماشین در underground 2، داستان بازی ماست وانتد و هیجان کربن رو ۱۰_۱۲ سال پیش یادم میاد و با این افتضاحی که چند نسخه ست میدن مقایسه میکنم تاسف میخورم

بهینه سازی؟ بازی مگر با موتوری غیر از فراسبایت ساخته میشه؟ از استاروارز و بتلفیلد و فیفا که با همین موتور ساخته شدن و حجماشونم مشخصه معنیه بهینه سازی رو همه فهمیدن. مجددا مثل نسخه ریبوت افتضاحی که دو سال پیش دادن با اون متای ۶۶ این سری هم مطمئنا بازی از لحاظ داستان و محتوایی که لااقل ارزش سرگرم کردن چندماهه رو به قیمت ۶۰$ داشته باشه، ناکامه و حرفیی برای گفتن نداره.
حتی با استراحت دادن یکساله بازی، من تا الان تفاوتی از لحاظ گرافیک با ریبوت این سری و از لحاظ داستانی با nfs run ندیدم.

داداش ایول پرو داری، بعضی افرادم سیستم دارن فقط یک کارت گرافیک یا CPU شون از کل پرو شما گرونتر هست، مانیتور های 4k گیمینگ که برابر با یک TV 50 اینچ قیمت داره!!! و فکر کنم تفاوت تکسچر و اینارو بهتر از شما تو اون display ها متوجه بشن، حالا اینا حجم بازی رو پایین در آوردن، من اصلا انقدر حرص خردن رو درک نمیکنم!!! والا همون نسخه قبل هم از لحاظ گرافیکی کاملا یک بازی نسل 8 حساب میشد، و مشکل اصلیش داستان آبکی و همیشه آنلاین بودنش بود، وگرنه از نظر گیمپلی هم بازی بسیار دلچسب و لذت بخش بود بازی!!!! شما این رو هم درک کن که 10-12 سال پیش سنت پایین تر بوده، خیلی بیشتر از الان تحت تاثیر بازی ها قرار میگرفتی، والا بازی هم آنلاین داره، و بسته بازم به سلیقت میتونه برات جذاب بمونه. والا رقیب های این بازی تو این سبک میشه FH3 و the crew که بازی از crew از حیث گرافیکی نظر من سر هست. از نظر داستانی هم نمیشه هنوز نظر داد، ولی به نظر از نسخه قبل بازی جالب تری پیشرو داریم!!!
در کل من هم بخاطر سیاست های جدید EA قصد پیشخرید این بازی رو اصلا ندارم، ولی الکی بازی رو زیر سوال نبرید!!! منظورم از سیاست های جدید میشه مثل کاهش قیمت مسخره mass effect andrameda (من deluxe گرفته بودم 80 یا 70 دلار، چند وقت پیش شده بود با تخفیف فکر کنم 30-40$ با اینکه الان تازه 8 ماه از بازی گذشته) و یا سر BF1 که اومد بعد از update مربوط به روسیه و نه بعد از کامل شدن محتویات premium pass، یک package جدید از بازی داد که عملا premium pass + خود بازی رو با 60$ شامل میشد، دادن بیرون، و اون افرادی که 110$ پول الکی برای 6 ماه داده بودن حسابی حقشون خرده شد!!!
در نهایت انقدر حرص الکی نخور، این EA معروف به پول پرست، حواسش حسابی جمع هست، میدونه داره چی کار میکنه!!! آخرشم تصمیم با خودت میشه، کلا حال نمیکنی بازی رو تهیه نکن!!!

• Like
Reactions: Destro

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
داداش ایول پرو داری، بعضی افرادم سیستم دارن فقط یک کارت گرافیک یا CPU شون از کل پرو شما گرونتر هست، مانیتور های 4k گیمینگ که برابر با یک TV 50 اینچ قیمت داره!!! و فکر کنم تفاوت تکسچر و اینارو بهتر از شما تو اون display ها متوجه بشن، حالا اینا حجم بازی رو پایین در آوردن، من اصلا انقدر حرص خردن رو درک نمیکنم!!! والا همون نسخه قبل هم از لحاظ گرافیکی کاملا یک بازی نسل 8 حساب میشد، و مشکل اصلیش داستان آبکی و همیشه آنلاین بودنش بود، وگرنه از نظر گیمپلی هم بازی بسیار دلچسب و لذت بخش بود بازی!!!! شما این رو هم درک کن که 10-12 سال پیش سنت پایین تر بوده، خیلی بیشتر از الان تحت تاثیر بازی ها قرار میگرفتی، والا بازی هم آنلاین داره، و بسته بازم به سلیقت میتونه برات جذاب بمونه. والا رقیب های این بازی تو این سبک میشه FH3 و the crew که بازی از crew از حیث گرافیکی نظر من سر هست. از نظر داستانی هم نمیشه هنوز نظر داد، ولی به نظر از نسخه قبل بازی جالب تری پیشرو داریم!!!
در کل من هم بخاطر سیاست های جدید EA قصد پیشخرید این بازی رو اصلا ندارم، ولی الکی بازی رو زیر سوال نبرید!!! منظورم از سیاست های جدید میشه مثل کاهش قیمت مسخره mass effect andrameda (من deluxe گرفته بودم 80 یا 70 دلار، چند وقت پیش شده بود با تخفیف فکر کنم 30-40$ با اینکه الان تازه 8 ماه از بازی گذشته) و یا سر BF1 که اومد بعد از update مربوط به روسیه و نه بعد از کامل شدن محتویات premium pass، یک package جدید از بازی داد که عملا premium pass + خود بازی رو با 60$ شامل میشد، دادن بیرون، و اون افرادی که 110$ پول الکی برای 6 ماه داده بودن حسابی حقشون خرده شد!!!
در نهایت انقدر حرص الکی نخور، این EA معروف به پول پرست، حواسش حسابی جمع هست، میدونه داره چی کار میکنه!!! آخرشم تصمیم با خودت میشه، کلا حال نمیکنی بازی رو تهیه نکن!!!
من نگفتم که بخوام فخری بفروشم. جای فخر فروختن نداره. چون پرو داشتم توقعم بود حجم بیشتری داشته باشه چون پول بیشتری دادم برای کیفیت بیشتر، بگذریم بازی بیاد معلوم میشه . اتفاقا مشکل منم همینه با این همه سخت افزار و پول یامفتی که از منو شما به بهانه دی ال سی یا کوین تو فیفا و و و میگیرن و استراحتی که یکی دو سال به این بازی مجددا دادن، توقع پیش میاد. من توقعمو گفتم. بله الان ۲۸ سالمه و اون موقع شور و هیجان بیشتری داشتم و بازی رو با اون محتوی دارم مقایسه میکنم که خیلیییی بیشتر از سریا های اخیر محتوی داشته وگرنه اون زمان ته رزولوشن برای نسل ما ۴۸۰ پی یا ۷۲۰پی بود تهش.
من همه نسخه های این سری رو بازی کردم برای همین نظر دادم و اگر فنش نبودم وقتمو تلف نمیکردم بیام اینجا یه چیزی بنویسم . نسخه قبلی و این نسخه از بی محتوایی شدید رنج مییرد چه از لحاظ داستان چه تعداد و تنوع مسابقات و مخصوصا تعداد ماشین ها . گرافیک هم دقت کرده باشین توی شب همیشه چشم نواز تره و فراسبایت کلا تو شب نتبجه بهتری داده. ولی به شدت یه حاله سفید و دون دون رییز رو کل بازی بود که منو اذیت میکرد. بهرحال منم از خدامه تو این کویر ریسینگ آرکید البته بعد از هورایزون ۳ یکم تفریح کنم بعد از مشغله هایی که دارم.
یاعلی

• Like
Reactions: ArefTheGreat

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
کاری به بقییه حرفاتون ندارم.
شورو اشتیاق چی؟
شما most wanted رو بازی کردی؟
داستانشو یادتون رفته؟
Hot pursuit سال 2010 رو فراموش کردین؟
ربطی به شورو ذوق نداره.
بازی خوب کاملا مشخصه.
همین امروز darkness رو دیدم باز
کرک و پرم ریخت.نه اینکه بگم عجب چیزی ساخته بودن.با خودم گفتم عجب اثر شاخصیه.
اونی که شما میگی شاید منظورتون نوستالژی باشه که اون یه مقوله جداس.
ادم شعور داره...شورو اشتیاق چیه؟مگه بچه 4 سالس؟

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
البته شما درست میگین نوستالژی درست تر هست به کار بردنش، ولی در مورد خودم مثلا باز نسبت به 10-12 سال پیش من خیلی درک و فهمم نسبت به بازی ها بیشتر شده و به همون صورت هم انتظاراتم (من الان 25 سال سن دارم) و خوب در اون زمان هم خیلی شور و اشتیاق بیشتری در تجربه بازی ها هم داشتم. شرمنده که این پست هیچ ربطی به تاپیک نداره و همین طور با پست قبلی من این بحث به وجود اومد.

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان سلام یه سوال فقط اینکه NFS PAYBACK حالت بارونی داره مثله نسخه قبلش یا نه؟

این بحثی هم که انجام میدین در رابطه با گرافیکو حجم اولا خوده حجم اولیه بازی فشرده میشه در حالت .PKG همون فایلهای 4 گیگی هست که ما انتقال میدیم PS4 در ضمن این پکیجها هوشمندانه فشرده سازی شدید میشه بدون کوچکترین مشکلی اگه بخواد پیش بیاد شما مپ این بازیو دیدی چقدر بزرگه؟ تعداد ماشینا شخصی سازی و... این بازی با فراست بایت ساخته میشه که عالیترین موتور بازیسازیه EA هست برین تریلرارو از اول خ.ب نگاه کنین اون سخره های خاکیو دقیقا تکسچرها و گرافیک و ... مثله بتلفیلد 1 طراحی شده من تا دیدم تریلرو متوجه شدمدوست عزیز اگه بخواد گرافیک داغون نسل 7 بده که فراست بایت بر پایه نسل 8 هست که سقوط آزاد خودشو رسما اعلام کرده! همه میدونیم EA زرنگتر از این حرفاست تمام خواسته هایی که کاربرا داشتن الان اومده توی PAYBACK همرو 90% پیاده سازی کرده حالت آفلاین حالت روز شب داستانی اکشن خالص مسابقات آنلاین نوی روز تعداد ماشینهای عادی شهری بیشترن میدونسین گوست گیمز اعلام کرده مسابقات دریفت اینا گفته توی حالت شب انجام بدین که خلوت تره! ببین اومده به حرف یوزرش گوش داده شخصی سازی عالی این نسخه بوق ماشینتو میتونی عوض کنی !!!!!! نعون بزاری رنگای مختلف دود لاستیک من نمیدونم دیگه چیکار باید بکنه خدایش سنگ تموم گذاشته گوست گیمز و مطمعنم موفق میشه تعداد ماشینارم که خبر دارین عالی دیگه پلیساشم خیلی هوشمند تر و نسبت به نسخه قبلی سخت تر میشن از هلکوپتر پلیس بگیر تا اون ماشین غولایی که می افتن به جونت من که پیش خرید کردم و بی صبرانه منتظرم امید وارم همتون بتونین تجربه کنین NFS PAYBACK :x

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
من خودم فن این سری هستم و تمام نسخه هارو بی برو برگرد تهیه میکنم :D
نسخه قبل این همیشه آنلاین بودنش جالب نبود . تعداد event های بازی به شدت کم بود انقدر از نصف دیگش زده بودن
rivals به نسبت کاملتر بود هرچند اونم کامل نبود
از طرفی من the run رو واقعا دوست داشتم. بهترین تنوع و تو کل سری داشت و لذت میبردم از صحنه های QTE بازی ولی چیزی که گیمر و عذاب میداد این محیط بزرگ زیبای محدود بود
ولی خداییش تیونینگ تو نسخه های آخر خوب بوده مخصوصا need for speed 2015
امیدوارم payback بتونه نقص هارو کامل کنه که بازم راضی نگه داشتن همه کاریست بسیار دشوار:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر