Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
آقا من نمیخوام دخالت کنم ولی The Crew با اون مپش 22 گیگ بود :-"

دوستان سلام یه سوال فقط اینکه NFS PAYBACK حالت بارونی داره مثله نسخه قبلش یا نه؟

دقیقا سوال منم همینه
فکر کنم هرچی تو 2 تا نسخه قبلی بارون میومد تو این یکی خشکسالیه :D

آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
آقا من نمیخوام دخالت کنم ولی The Crew با اون مپش 22 گیگ بود :-"

دقیقا سوال منم همینه
فکر کنم هرچی تو 2 تا نسخه قبلی بارون میومد تو این یکی خشکسالیه :D
مپ و زمین بازی به شدت شبیه رایوالزه... :/ نمیدونم چرا حس خوبی ندارم بش

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان من نسخه عادی خریداری کردم از استور ps4 الان میخوام به دلاکس ارتقا بدم اجازه نمیده و همون ۸۰ دلاره راهی نداره؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
مپ و زمین بازی به شدت شبیه رایوالزه... :/ نمیدونم چرا حس خوبی ندارم بش

دوستان ناراحت نشن منم حس خوبی ندارم به این نسخه بیشتر منو یاد run میندازه گرافیکشم همینطور از نظر گرافیک به نظرم کمی از نسخه قبل افت داشته حالا نمیدونم شاید رو نسخه 2015 دو سال کار کردن خوب درآوردنش رو این یکسال یه چیز سرهم کردن تحویل ملت دادن:-?

• Like
Reactions: ps34

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستانی که میگن بازی گرافیکش این جوریو اونجوری من از حرف زدن دیگه خسته شدم پستهای قبلی توضیحاتمو دادم ولی بعضی دوستان نمیدونم مرددن برای خرید یا میخوان بکوبن تو سر بازی به دلایلی ....

جواب کوبنده من به بعضی از این دوستان این کیلیپه:o^:)^:x شاید همین الان بخواین شما بعضیا پری اوردر کنین اره وقتشه چون طوفان گوست گیمز چند روز دیگه غوغایی میکنه جوووووونم به این ماشین جوووونم به این کیلیپ با کیفیت ۷۲۰ دانلود کنین و مواظب فکاتون باشین که کوبنده میزنه زمین NFS طوفانی برگشته کیلیپ یوتوب با فیلر شکن ببینین:-SS

گرافیکو داری آسفالتو داری خوب نگاه کنین گرافیکو طراحی ماشینو داری استون مارتین جوووووونم ای کاش میتونستم دلاکس ارتقا بدم عشق کنین ماشین میخواد پرواز کنه ای خدا چطوری صبر کنم یکی منو بگیره رو ابرام هایپ هایپم جووووووووون مپش خیلی بزرگه چی ساخته عوضی جاااااان
اوه شت جیسس مای کرایس وسطای کیلیپ مک لارنو دیگه غش کردم :o:-j@-)>:D<

:x

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .:MEHRAN:.

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
دوستانی که میگن بازی گرافیکش این جوریو اونجوری من از حرف زدن دیگه خسته شدم پستهای قبلی توضیحاتمو دادم ولی بعضی دوستان نمیدونم مرددن برای خرید یا میخوان بکوبن تو سر بازی به دلایلی ....

جواب کوبنده من به بعضی از این دوستان این کیلیپه:o^:)^:x شاید همین الان بخواین شما بعضیا پری اوردر کنین اره وقتشه چون طوفان گوست گیمز چند روز دیگه غوغایی میکنه جوووووونم به این ماشین جوووونم به این کیلیپ با کیفیت ۷۲۰ دانلود کنین و مواظب فکاتون باشین که کوبنده میزنه زمین NFS طوفانی برگشته کیلیپ یوتوب با فیلر شکن ببینین:-SS

گرافیکو داری آسفالتو داری خوب نگاه کنین گرافیکو طراحی ماشینو داری استون مارتین جوووووونم ای کاش میتونستم دلاکس ارتقا بدم عشق کنین ماشین میخواد پرواز کنه>:D<

واقعا گیمپلی بازی نسبت به نسخه قبل خیلی خیلی خیلی بهتر شده! اصلاً هنگ کردم! فقط به این فکر میکردم مثل نسخه قبل وحشتناک تخیلی و داغون نباشه و امروز که دیدم خیالم راحت شد ! یه چیز دیگه ای هم که درجه هایپمو چسبوند به سقف دیلرشیپا بود که واسه هر کلاسی (دریف،ریس،درگ،...) جدا بودن و واسه هر کلاس باید ماشین مخصوص خودشو بگیری =P~ واقعا نمیتونم تا سه شنبه صبر کنم :((

• Like
Reactions: hrdpc1

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori

گرافیکو داری آسفالتو داری خوب نگاه کنین گرافیکو طراحی ماشینو داری استون مارتین جوووووونم ای کاش میتونستم دلاکس ارتقا بدم عشق کنین ماشین میخواد پرواز کنه ای خدا چطوری صبر کنم یکی منو بگیره رو ابرام هایپ هایپم جووووووووون مپش خیلی بزرگه چی ساخته عوضی جاااااان
اوه شت جیسس مای کرایس وسطای کیلیپ مک لارنو دیگه غش کردم :o:-j@-)>:D<

آروووم باش داداش :))))
خب چیزی که من فهمیدم و حدس بسیار نزدیک به واقعیته، از روی علامت دکمه های بازی ، بازی مربوط به نسخه پلی استیشن نیست. ازونجا که بازی قبلی رو روی وان خودم دارم و بازی کردم و افت فریم و رزولوشن رو توی نسخه وان تحربه کردم صد در صد این بازی روی وان اجرا نشده . ازونجا که وان اکس هم هنوز نیومده و اصلا مورد بحث ما نیست این بازی روی پی سی اجرا شده. اینجا نسخه مربوط به کنسول هاست اگه موضوع تاپیک رو خونده باشین و ماهم داریم راجع به حجم بازی روی کنسول حرف میزنیم که هجده نوزده گیگه.
در اینکه نسخه پی سی هر بازی هم حجم ببشتر و هم گرافیک بهتری داره شکی نیست.
خلاصه خواستم بگم جواب کوبندتونو بهر کسی نمیتونین قالب کنین.
ایشالا خلاصه بازی متای بیشتر از ۶۶ بگیره

• Like
Reactions: TeTration

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
توصیه دوستانه: Pre-Order نکنید.

دو ماهی دیر گفتی :)))

به نظرم این نسخه تمام ارکان لازم برای موفقیت رو داره از کلاس و محیط های متنوع تا کاستومایز عمیق و باقی ویژگی های مثبت که تو پست اول هست

فقط باید سطح انتظارات رو در حد خوب نگه داریم چون یقینا نمیتونه بیاد کنار دست بازی ایی مثل FH3 ولی خب در سطح خودش میتونه خوب و لذت بخش باشه

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
چطوریه چیکار کنم الان نسخه استانداردو الان پیش خرید کردم میخوام دلاکسشو بگیرم
برای ریفاند کردن میتونین از لینک زیر مشاهده کنین توضیحات مورد نظر رو:
PlayStation Store cancellation policy
اگر هم حوصله ندارین صرفا به این لینک برین (البته با چیز شکن، ترجیحا US)
Contact Us
و در بخش live chat مشکل خودتون رو براشون توضیح بدین، و نگران نباشین برای pre-order ها refund انجام میشه، حتی بعد از خرید هم تا 14 روز اگر دانلود بازی رو شروع نکرده باشین، بازم انجام میدن.
این مشخصات در نظر داشته باشین که نیاز هست:
Your PSN Online ID
Your Sign-In ID (Email Address)
Your Date of Birth
The name of the purchase you would like refunded

• Like
Reactions: hrdpc1

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
برای ریفاند کردن میتونین از لینک زیر مشاهده کنین توضیحات مورد نظر رو:
PlayStation Store cancellation policy
اگر هم حوصله ندارین صرفا به این لینک برین (البته با چیز شکن، ترجیحا US)
Contact Us
و در بخش live chat مشکل خودتون رو براشون توضیح بدین، و نگران نباشین برای pre-order ها refund انجام میشه، حتی بعد از خرید هم تا 14 روز اگر دانلود بازی رو شروع نکرده باشین، بازم انجام میدن.
این مشخصات در نظر داشته باشین که نیاز هست:
Your PSN Online ID
Your Sign-In ID (Email Address)
Your Date of Birth
The name of the purchase you would like refunded

پولمو برگردوند دیگه رو هوام الان خدایا شکرت با لایو چت با فردی صحبت کردم تو 30 ثانیه پولم برگشت الان میزنم تو گوش دلاکس خارج اینه دیگه رو حساب کتابه همچیشون چه پشتیبانیه عالی داره گفتم میخوام نسخه دلاکسشو بخرم گفت اوکی ! الان چک کردم حسابمو 60 دلارم برگشت فقط کافیه چیز شکن بزنین و حتما رو امریکا ست کنین و ایمیل و نام درستتونو بهش بگین چون میپرسه و خیلی راحت پولمو برگردوند دمشون گرم^:)^

عارف جان دوست عزیز ممنونم ازت موفق باشین:x

• Like
Reactions: ArefTheGreat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر