Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان دم همتون گرم
چون به گرافیک اهمیت میدم فکر میکنم دیرت رالی دو برام بهتر باشه

قبل خرید پیشنهاد میشه دو روز دیگه هم صبر کنید نسخه جدید NFS فکر کنم کمتر از دو روز دیگه منتشر میشه. تقریبا نظرا تا الان روش مثبت بوده.

بازی Dirt Rally 2 هم بشه شدت جذابه اگر طرفدار سبک رالی هستید، ولی دقت کنید یک بخش زیادی از مسبقات اون بازی به صورت تک نفره و زمانی هست. این بازی یک بازی شبیه سازی بیشتر محسوب میشه در برابر بازی ارکیدی مثل NFS. هر بازی یک گروه خاص خودش رو بین طرفدار های سبک بازی های مسابقه ای هدف گرفته، بر اساس سلیقه تصمیم بگیرید. گرافیک NFS:Heat هم که به زودی عرضه میشه تا الان که من دیدم به خصوص شب که میشه خیلی جذابه فکر کنم بین 120-130 ماشین با کیفیت هم داره که تقریبا همه قابل اسپورت کردن هستند. از اون ور هم Dirt Rally با DLC هایی که داره 206 رو اضافه کرده که خودش خیلی ارزش داره، و کیفیت صدا ماشینا تو این بازی با توجه به شبیه ساز بودنش عالیه (همین 206 دنده که میزنی صدا به شدت زیبایی داره). در کل حتما چندتا Gameplay از هر بازی نگاه کنید، Dirt Rally بازی خاص تری هست نسبت به NFS و شاید هر کسی نپسنده.

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
قبل خرید پیشنهاد میشه دو روز دیگه هم صبر کنید نسخه جدید NFS فکر کنم کمتر از دو روز دیگه منتشر میشه. تقریبا نظرا تا الان روش مثبت بوده.

بازی Dirt Rally 2 هم بشه شدت جذابه اگر طرفدار سبک رالی هستید، ولی دقت کنید یک بخش زیادی از مسبقات اون بازی به صورت تک نفره و زمانی هست. این بازی یک بازی شبیه سازی بیشتر محسوب میشه در برابر بازی ارکیدی مثل NFS. هر بازی یک گروه خاص خودش رو بین طرفدار های سبک بازی های مسابقه ای هدف گرفته، بر اساس سلیقه تصمیم بگیرید. گرافیک NFS:Heat هم که به زودی عرضه میشه تا الان که من دیدم به خصوص شب که میشه خیلی جذابه فکر کنم بین 120-130 ماشین با کیفیت هم داره که تقریبا همه قابل اسپورت کردن هستند. از اون ور هم Dirt Rally با DLC هایی که داره 206 رو اضافه کرده که خودش خیلی ارزش داره، و کیفیت صدا ماشینا تو این بازی با توجه به شبیه ساز بودنش عالیه (همین 206 دنده که میزنی صدا به شدت زیبایی داره). در کل حتما چندتا Gameplay از هر بازی نگاه کنید، Dirt Rally بازی خاص تری هست نسبت به NFS و شاید هر کسی نپسنده.
من خریدم بازی NFS:Heat امشب بازیش میکنم

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811

الان که اینارو گفتید بنظرم نید فور اسپید طولانیتر هست
امتیازاتش کی کیاد ؟

• Like
Reactions: ArefTheGreat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر