Mortal Kombat l PC | [پست اول خوانده شود]

dd8q534a6ajy44t4hf.jpg

درود

بدون شک Mortal Kombat 2011 یکی از بهترین عناوین فایتینگ این نسل بود که توانست از سوی منتقدان و گیمرها موفق ظاهر بشه و فروش خوبش هم این رو به وضوح نشون میده . حدود 3 ماه پیش بود که اولین بار این بازی در دیتابیس استیم با کد 230800 به نمایش در اومد و کسی هم مطلع از نام بازی نبود تا اینکه 1 ماه پیش اطلاعاتی از جزئیات و لیست اچیومنتها + نام مورتال کامبت منتشر شد تا مشخص بشه بصورت 100% قرار هست Mortal Kombat بروی PC و شبکه ی استیم عرضه بشه . درسته بازی هنوز بصورت رسمی از سوی ناشران ( بدون حتی منتشر شدن 1 شات و تصویر) تایید نشده اما اطلاعاتی که تقریبا برای تمام عناوین در حال عرضه استیم منتشر میشه توی MK هم دیده میشه . طبیعتا تاریخ انتشار و تصویری از نسخه ی PC در دسترس نیست . با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز خواهد شد .

لیست اچیومنتهای منتشر شده :

k98hjzsl7fakofpt1vp.jpg

اولین تصاویر منتشر شده نسخه PC :

دوستانی که قصد خریدن نسخه اورجینال رو دارن Steam ID شون رو pm کنن که تو پست اول اضافه کنم تا برای پیدا کردن player و بخش Local ( در صورت وجود) مشکلی نداشته باشیم .

کاربران زیر بازی رو تهیه کردن :

1)HamidM3

2)artemishawke

3)sureyourken

4)Rize mize

5)TOG | Vulcan

6)Alireza7

Move List های بازی : (از اونجایی که اکثر دوستان برای انجام بازی از کنترلر X360 استفاده میکنن برای سهولت کار move list های نسخه ی 360 رو براتون آپلود کردم )

اینم اولین ویدیو ساخته شده از کمبو های MK توسط کاربر LeonSM که بهمراه دوستانشون تهیه ش کردن که انصافا هم زیبا کار شده و خلاقیت تمام ایرانی رو به خوبی به تصویر کشیده :

آخرین ویرایش:

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
بچه ها بازی وقتی نسخه ی دیجیتالیش بیاد کرک میشه و میتونیم بازیش کنیم دیگه ؟

یا باید صبر کنیم حتما نسخه فیزیکی بیاد ؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
بچه ها بازی وقتی نسخه ی دیجیتالیش بیاد کرک میشه و میتونیم بازیش کنیم دیگه ؟

یا باید صبر کنیم حتما نسخه فیزیکی بیاد ؟

بله، اگه قفل عجیب غریبی نداشته باشه (که بعیده داشته باشه) بعد از اومدن نسخه‌ی دیجیتالی هم کرک می‌شه.

البته من بیشتر با این نسخه کار دیگه ی انجام میدادم تا بازی
yahoo_8.gif
yahoo_32.gif

Nude Mods, Here we come :d

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,609
نام
حمیدرضا
تعداد از ما بهترونی که تو این چند روزه سخت مشغول تست و انجام MK هستن به عدد 100 رسید . رقم قابل توجهی هستش :d

28687451504934631453.jpg

حالا که بازی بصورت رسمی تایید شده و مدت زیادی هم به انتشارش باقی نمونده فکر میکنم جالب باشه نظرات همدیگه رو نسبت به کرکترهای محبوبمون یا با کدوم شخصیت بهتر و روونتر میتونیم به مبارزه بپردازیم بدونیم . اول از خودم شروع میکنم :d برعکس 90% دوستان که تا اسم MK میاد یاد subzero و Scorpion میوفتن (که خب طبیعی هم هست ) من فوق العاده ترتمیز با کتانا خوب کار میکنم . ینی رنده به معنی واقعی :d و اگه دیگه خیلی اصرار کنید سونیا هم میتونه گزینه بعدیم باشه :d خواهشا تاپیک رو به نابودی نکشید و فقط با ذکر کردن نام کرکتر سر و تهشو هم نیارید ;)

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
به شخصه در درجه اول با ساب زیرو بازی میکنم,واقعا جادوهای یخش کارآمده و فرصت رو واسه حرکتهای بعد از اون فراهم میکنه بعد از اون هم اسکورپیون یا کیتانا بر میدارم,دیگه فن اصلی اسکورپیون هم که همه میدنن چه فازی میده!!!!:d
GET OVER HERE!!!!>:)
نقطه ضعفم هم نوب هست و واسه بازی کردن جلو این کاراکتر خیلی مشکلم دارم!!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,217
نام
∂αнмα
به شخصه در درجه اول با ساب زیرو بازی میکنم,واقعا جادوهای یخش کارآمده و فرصت رو واسه حرکتهای بعد از اون فراهم میکنه بعد از اون هم اسکورپیون یا کیتانا بر میدارم,دیگه فن اصلی اسکورپیون هم که همه میدنن چه فازی میده!!!!:d
GET OVER HERE!!!!>:)
نقطه ضعفم هم نوب هست و واسه بازی کردن جلو این کاراکتر خیلی مشکلم دارم!!
همه این مشکل رو دارند :d

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
من کلا تو مورتال عشقم این سه تاس بترتیب : ساب زیرو کبیر _ جکس _ نوب سایبوت ، ساب زیرو به خاطر تریپش :D و کمبوهای یخی تر و تمیزش _ جکس بخاطر مشتهای سنگین و آهنیش (آپرکاتهای که میزنی عشقمه) _ نوب هم بخاطر مرموز بودنش

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
Nude Mods, Here we come
Dude. They are already quite nude :D

تا اونجایی که دیدم Sub-Zero سبک بازیش شبیه Ryu تو استریت فایتره. یک شخصیت All round با Zoning خوب.
Kung Lao هم به خاطر Dive Kick ـش شبیه Yun/Yang ـه. احتمالا می چسبم به این دو تا
پ.ن: اگه کسی Pre Order می کنه به منم بگه

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من تو همین شماره بیشتر با نوب و اسکورپین کار میکرد البته با اون دختره لباس بنفش(اسمش چی بود؟) با اونم خیلی کار میکردم :d
بر خلاف MK4 که بیشتر با ریدن بازی میکردم تو این شماره ریدن زیادکار امد نبود

- - -ویرایش - - -

Finishim داره یا نه ؟ یا مثل tekken ی فایتینگ بیخود و بی سرانجامه ؟
معلومه که داره اونم چه فینیشینگ هایی ببینی میچسبی به سقف :d
یعنی غیر از اون نکته ای که صفحه ی قبل گفتم بیشتر وقتما تو این بازی رو پیدا کردن فینیشینگ های جدید و اجراش رو شخصیت های منفورم گذروندم >:):d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Jade کاراکتر خیلی تیزی هست و ازش خوشم میاد.
ولی به شخصه تو این نسخه بکه قبلا رو 360 بازی کرده بودم Kabal خیلی قشنگ و فرض بود
ولی به حال هیچکی اسکورپیون نمیشه:D

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
صفا احتمالا من میگیرم.خواستی بگیری خبرم کن.
من 3کارکتر محبوبم Johnny Cage , Jax , QuanChi . از کارکترهایی که اپرکات کند دارن بدم میاد. ساب زیرو هم از ریو بدتره همش کلون میزاری وایمیستی عقب ایس میزنی و با Down+4 هم فوتسی کار میکنی .
KungLao هم کامل ترین کارکتر بازیه . همه تولزهای یه کارکتر عالی رو داره. Top3 هست حتما.بهمراه کنشی و کابال، که کابال #1 هست.

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من تو همین شماره بیشتر با نوب و اسکورپین کار میکرد البته با اون دختره لباس بنفش(اسمش چی بود؟) با اونم خیلی کار میکردم :d
بر خلاف MK4 که بیشتر با ریدن بازی میکردم تو این شماره ریدن زیادکار امد نبود
منظورت ملیناست؟؟؟
واقعا کاراکتر قرص اعصابیه!!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر