Mortal Kombat l PC | [پست اول خوانده شود]

dd8q534a6ajy44t4hf.jpg

درود

بدون شک Mortal Kombat 2011 یکی از بهترین عناوین فایتینگ این نسل بود که توانست از سوی منتقدان و گیمرها موفق ظاهر بشه و فروش خوبش هم این رو به وضوح نشون میده . حدود 3 ماه پیش بود که اولین بار این بازی در دیتابیس استیم با کد 230800 به نمایش در اومد و کسی هم مطلع از نام بازی نبود تا اینکه 1 ماه پیش اطلاعاتی از جزئیات و لیست اچیومنتها + نام مورتال کامبت منتشر شد تا مشخص بشه بصورت 100% قرار هست Mortal Kombat بروی PC و شبکه ی استیم عرضه بشه . درسته بازی هنوز بصورت رسمی از سوی ناشران ( بدون حتی منتشر شدن 1 شات و تصویر) تایید نشده اما اطلاعاتی که تقریبا برای تمام عناوین در حال عرضه استیم منتشر میشه توی MK هم دیده میشه . طبیعتا تاریخ انتشار و تصویری از نسخه ی PC در دسترس نیست . با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز خواهد شد .

لیست اچیومنتهای منتشر شده :

k98hjzsl7fakofpt1vp.jpg

اولین تصاویر منتشر شده نسخه PC :

دوستانی که قصد خریدن نسخه اورجینال رو دارن Steam ID شون رو pm کنن که تو پست اول اضافه کنم تا برای پیدا کردن player و بخش Local ( در صورت وجود) مشکلی نداشته باشیم .

کاربران زیر بازی رو تهیه کردن :

1)HamidM3

2)artemishawke

3)sureyourken

4)Rize mize

5)TOG | Vulcan

6)Alireza7

Move List های بازی : (از اونجایی که اکثر دوستان برای انجام بازی از کنترلر X360 استفاده میکنن برای سهولت کار move list های نسخه ی 360 رو براتون آپلود کردم )

اینم اولین ویدیو ساخته شده از کمبو های MK توسط کاربر LeonSM که بهمراه دوستانشون تهیه ش کردن که انصافا هم زیبا کار شده و خلاقیت تمام ایرانی رو به خوبی به تصویر کشیده :

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
منبعت؟؟

چیزی که جز واضحات هست احتیاجی به منبع نداره. انحصاری سونی هست این شخصیت و توی نسخه‌ی PC (در صورتی که این بازی واسه PC بیاد) وجـود نخواهد داشت.
اگر شایعات درست باشه، نسخه‌ی Komplete Edition برای PC میاد که شامل همه‌ی DLCـها و کرکترهای اضافه خواهد بود منهای Kratos.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
چیزی که جز واضحات هست احتیاجی به منبع نداره. انحصاری سونی هست این شخصیت و توی نسخه‌ی PC (در صورتی که این بازی واسه PC بیاد) وجـود نخواهد داشت.
اگر شایعات درست باشه، نسخه‌ی Komplete Edition برای PC میاد که شامل همه‌ی DLCـها و کرکترهای اضافه خواهد بود منهای Kratos.

یهو دیدی کریتوس هم برای pc زد.اونوقت حق نداری باهاش بازی کنیا :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
GameGraphs - Mortal Kombat

ValveTestApp230800 · AppID: 230800 · Steam Database

دیتابیس استیم 4 روزه که آپدیت نشده (ممکنه به آخــر هفته بودن ربط داشته باشه)، تــسترها هم 3-4 روزی می‎شه که دیگه بازی رو تست نمی‌کنن. ممکنه مراحل ساخت و تست بازی تموم شده باشه، ممکن هم هست خبرای بدی در راه باشه. احتمالاً چند روز آینده خبرایی خواهد شد.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
GameGraphs - Mortal Kombat

ValveTestApp230800 · AppID: 230800 · Steam Database

دیتابیس استیم 4 روزه که آپدیت نشده (ممکنه به آخــر هفته بودن ربط داشته باشه)، تــسترها هم 3-4 روزی می‎شه که دیگه بازی رو تست نمی‌کنن. ممکنه مراحل ساخت و تست بازی تموم شده باشه، ممکن هم هست خبرای بدی در راه باشه. احتمالاً چند روز آینده خبرایی خواهد شد.

چقد صبرتون کم شده :d یادم میاد اون اوایل هر 2 هفته یبار آپدیت میشد . چیزی که مشخصه اینه که چند نفر تو این چند روزه مشغول انجام نسخه ی PC بودن و از طرفی هم اصلا قرار نبوده که به این زودیا روی استور قرار بگیره . خیلیا معتقد بودن تاریخ رلیزش june هستش ( آمازون uk هم همین تاریخ رو منتشر کرده بود ) . من فکر میکنم توی همین چند روز اخیر خبر تایید رسمی ش منتشر بشه و همونطور که گفتی امیدوارم خبرای خوبی در این باره بشنویم ;)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ح
چقد صبرتون کم شده :d یادم میاد اون اوایل هر 2 هفته یبار آپدیت میشد . چیزی که مشخصه اینه که چند نفر تو این چند روزه مشغول انجام نسخه ی PC بودن و از طرفی هم اصلا قرار نبوده که به این زودیا روی استور قرار بگیره . خیلیا معتقد بودن تاریخ رلیزش june هستش ( آمازون uk هم همین تاریخ رو منتشر کرده بود ) . من فکر میکنم توی همین چند روز اخیر خبر تایید رسمی ش منتشر بشه و همونطور که گفتی امیدوارم خبرای خوبی در این باره بشنویم ;)

كلا هر وقت مي بينم تو يه تاپيك پست دادي با كله ميام اون تاپيك تا بينم چي گفتي.
عاشقتم. :bighug:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
ح

كلا هر وقت مي بينم تو يه تاپيك پست دادي با كله ميام اون تاپيك تا بينم چي گفتي.
عاشقتم. :bighug:

وحید بخدا خواستم منم اینو بگم :d یعنی اصلا هر وقت توی یه تایپیکی اقا حمید پست میدند معلومه که از خبر های خوبی بخصوص برای PC باز ها اشاره دارند.
بخصوص الان که دیگه همه ی پست های تایپیک Mortal Kombat ایشون رو میخونم :x

ممنون آقا حمید رضا

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
این به کنار ، کاش باهاش Lord of Shadows هم تایید بشه، در ضمن امیدوارم یه فکری هم به حال مولتی بازی کرده باشن لگ بیداد می کرد! لابی هم افتضاح!

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
اول SF x TK حالا هم این و فردا پس فرداییم IGAU رسما باید ورود سبک فایتینگ به PC را به تمام PC داران تبریک گفت

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
این به کنار ، کاش باهاش Lord of Shadows هم تایید بشه، در ضمن امیدوارم یه فکری هم به حال مولتی بازی کرده باشن لگ بیداد می کرد! لابی هم افتضاح!

اون تایید می‌شه، شک نکن:d
هنوز نتونستم نسخه‌ی کنسولی رو با اون فریم مزخرف تموم کنم.

این بازی هم اگه مالتیش درست نشده باشه که باید بند و بساطشو جم کنه، هیچ کس بازیو نمی‌خره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر