Mortal Kombat l PC | [پست اول خوانده شود]

dd8q534a6ajy44t4hf.jpg

درود

بدون شک Mortal Kombat 2011 یکی از بهترین عناوین فایتینگ این نسل بود که توانست از سوی منتقدان و گیمرها موفق ظاهر بشه و فروش خوبش هم این رو به وضوح نشون میده . حدود 3 ماه پیش بود که اولین بار این بازی در دیتابیس استیم با کد 230800 به نمایش در اومد و کسی هم مطلع از نام بازی نبود تا اینکه 1 ماه پیش اطلاعاتی از جزئیات و لیست اچیومنتها + نام مورتال کامبت منتشر شد تا مشخص بشه بصورت 100% قرار هست Mortal Kombat بروی PC و شبکه ی استیم عرضه بشه . درسته بازی هنوز بصورت رسمی از سوی ناشران ( بدون حتی منتشر شدن 1 شات و تصویر) تایید نشده اما اطلاعاتی که تقریبا برای تمام عناوین در حال عرضه استیم منتشر میشه توی MK هم دیده میشه . طبیعتا تاریخ انتشار و تصویری از نسخه ی PC در دسترس نیست . با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز خواهد شد .

لیست اچیومنتهای منتشر شده :

k98hjzsl7fakofpt1vp.jpg

اولین تصاویر منتشر شده نسخه PC :

دوستانی که قصد خریدن نسخه اورجینال رو دارن Steam ID شون رو pm کنن که تو پست اول اضافه کنم تا برای پیدا کردن player و بخش Local ( در صورت وجود) مشکلی نداشته باشیم .

کاربران زیر بازی رو تهیه کردن :

1)HamidM3

2)artemishawke

3)sureyourken

4)Rize mize

5)TOG | Vulcan

6)Alireza7

Move List های بازی : (از اونجایی که اکثر دوستان برای انجام بازی از کنترلر X360 استفاده میکنن برای سهولت کار move list های نسخه ی 360 رو براتون آپلود کردم )

اینم اولین ویدیو ساخته شده از کمبو های MK توسط کاربر LeonSM که بهمراه دوستانشون تهیه ش کردن که انصافا هم زیبا کار شده و خلاقیت تمام ایرانی رو به خوبی به تصویر کشیده :

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
دوستان كريتوس رو نتونستند برای PC پورت كنند؟
از اون ماد های غير اسلامی نيومد؟؟ :-s

مد کریتوس کلا کنسل شد و منتظرش نباشید.بهترین مدهای مورتال کمبات کامپیوتر مد باسها که سه تا کارکتر گورو،;کیتانرو و شائوخان رو اضافه میکنه.
مد چاملئون هم مد خوبی بود و کلا یه کارکتر جدید اضافه میکرد.این دوتا مد رو حتما بریز.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
یکی از دوستانم بازی رو در استیم تهیه کرده ولی وقتی میره تو بخش آنلاینش میزنه : The Game Session Is No Longer Available .
مشکل از کجاست ؟ چاره چیه ؟

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
یکی از دوستانم بازی رو در استیم تهیه کرده ولی وقتی میره تو بخش آنلاینش میزنه : The Game Session Is No Longer Available .
مشکل از کجاست ؟ چاره چیه ؟
مشکل بازی از روز اول همین بوده. بخش آنلاین بازی به طرزی باورنکردی فوق العاده ضعیفه! یه راه حل احتمالی اینه که سرویس اینترنتش سرعت آپلود و دانلود بالایی داشته باشه.

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
سلام دوستان منم بازی رو تهیه کردم :)
چند تا سوال چطور بازی رو تو استیم نصب کنم ؟؟از این دیویدی‌های بیرون بگیرم نصب می‌شه یا باید بذاریم خودش dw کنه؟؟
هنگام online بازی کردن لاگ اینا دارین؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر