Microsoft: برنده شدن در نمایش بی معناست،Xbox One در دراز مدت برنده خواهد بود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
48723900335517289405.jpg

Yusuf Mehdi معاون بخش بازاریابی و استراتژی Xbox One با Spanish daily می‌گوید:"
Sony شاید در E3 نمایش خوبی داشت، ولی مایکروسافت به همراه Xbox One در دراز مدت برنده خواهند شد."

Mehdi درمورد نمایش E3 شگفت انگیز سونی در E3 برنده شدن در E3 و تایید قیمت PS4 که 100 دلار کمتر از Xbox One‌ است گفت:"
سونی ممکن است مخاطبان را در E3 تحت تاثیر قرار داده باشد، ولی برنده دراز مدت نیست. کسی برنده یا بازنده در E3 نیست بلکه این بازی است که ما به انجامش می‌پردازیم. ما از 20 بازی انحصاری رونمایی کردیم که 17 عدد آنان انحصاری Xbox One بودند. من فکر نمی‌کنم سونی بتواند این چنین کاری را انجام بدهد، چیزی که من درمورد آنان شنیدم این است که جایگاه ما در این نسل مناسب است و قیمت‌گذاری کامل و خوبی انجام داده‌ایم. با این حال سرویس صدای Skype و سنسور حرکتی Kinect در کنسول موجود می‌باشند. من با بردن نمایش کاری ندارم، چرا که مصرف کنندگان تست کننده اصلی هستند."

Mehdi درمورد متصل بدون به اینترنت و چک شدن کنسول در 24 ساعت می‌گوید:
اجباری برای متصل بودن همیشگی به نت نیست فقط برای آنلاین بازی کردن و بازی کردن با سرویس cloud باید به نت وصل شد. این سرویس طوری طراحی شده است که وقتی شما آفلاین هم باشید اطلاعات شما نگهداری و اجرا شود.
درمورد چک شدن در ساعاتی از 24 روز باید گفت این اتصال برای این است که بفهمیم این کاربر چه کسی است و با اکانت خود چکار دارد.
برای متصل شدن و چک شدن نیاز به اینترنت بسیار قوی نیست، بلکه اینترنت یک گوشی تلفن همراه نیز کفایت می‌کند."

او همچنین درمورد سیستم خرید و فروش و معامله بازی‌ها گفت:"
این یک چیز اجتماعی و پیشرفته است. به عنوان مثل یکی از دوستان نزدیک شما باید حداقل 30 روز در لیست دوستانتان باشد. با این وجود شما قادر هستید محتوای اکانت خود را با 10 نفر از دوستان یا بستگان خود به اشتراک بگذارید، برای این کار لازم نیست همه آنان به صورت یک بازدید کننده قادر به بازی کردن باشند یک نفر هم کافی است. این کالکشن در Cloud خواهد بود."

او همچنین درمورد سخت افزار کنسول‌های نسل قبل و چرخه حیات Xbox 360 و دیسک‌های فیزیکی گفت:"
من نمی‌دانم دقیقا چقدر از عمر آنان باقی‌مانده است، اما هنوز هم می‌شود با آنان کاریهایی انجام داد. من نمی‌توانم برای چرخه حیات Xbox 360 زمانی تعیین کنم، Xbox 360 حدود 7 سال به کار خود ادامه داده است و شما زمان‌های زیادتری رو پیش رو خواهید داشت پس کنسول هنوز به چرخه حیات خود ادامه خواهد داد. من درک می‌کنم که شما در برخی موارد قصد دارید یک بازی را به صورت فیزیکی داشته باشید، مثل هدیه کریسمس برای کودکان، شما صبر نمی‌کنید تا بازی را دانلود کنید. هر کشور ارتباط و اتصال متفاوتی با دیگری دارد بخاطر این تصمیم گرفتیم این کار را ادامه ندهیم."

منبع

آخرین ویرایش:

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
میخواستم ادامشو بنویسم ولی گفتم الان میگن فن سونی هستم دیگه ننوشتم ، یعنی اگه سونی همون اول هک میشد رکورد فروش سونی 2 رو هم میزد الان ، چون قدیما اینطوری بازیا پر فروش هم نبود

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,812
نام
محمد رضا
در اخر :
نمایش بازیهای سونی بهتر بود ؟!
بازی انحصاری بیشتری تو نمایشگاه سونی نمایش داده شد .
گرافیک بازیهاتون بیشتر بود ؟
امکانات کنسول که از ps4 نشون دادند از x1 بهتر بود ؟

کل نمایش ps4 ختم شده بود به 2 و 3 تا انحصاری ما بقی کلا مولتی پلتفورم همون بازیه kz جدید هم نمایش دادند نصفش تکراری بود و قبلا نمایشش را دیده بودیم .

تو همین نمایش هم اعلام شد که سال اول 20 تا بازی انحصاری منتشر میکنیم که 12 تاش آی پی های جدید هست. همین یکی خودش باعث به قتل رسیدن مایکرو شد! حالا بقیه نمایش که جای خودش رو داره.

15<20

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
خدای خیلی جالبه , بعضی از ایکس فنها خیلی جالبن!!

بابا خود ماکروسافت داره اربده میزنه میگه e3 رو شکست خورده همه دنیا قبول دارن ماکرو گند زد با این نمایشش اونوقت فنهای متعصب سنتر از رو نمیرن!! همین فنهایی که تا 2 روز پیش همش e3 e3 میکردنا:D

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
پست های ps فنهای عزیز تو این چند وقته منو بیقرار xbox one کرده !! میخوام بدونم این کنسول چیه که از موقع معرفیش یه سری اینجا دارن دست وپا میزنن !!
هر جا نام xbox one میاد یه گروهان نارنجک به کمر میریزن تو !!واقعا فکر نمیکنید دیگه بسه!!:d

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
پست های ps فنهای عزیز تو این چند وقته منو بیقرار xbox one کرده !! میخوام بدونم این کنسول چیه که از موقع معرفیش یه سری اینجا دارن دست وپا میزنن !!
هر جا نام xbox one میاد یه گروهان نارنجک به کمر میریزن تو !!واقعا فکر نمیکنید دیگه بسه!!:d

کاملا درست میفرمایید احسن=))

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,091
نام
محمد امین
من موندم این سونی فن ها چرا نمی چسبن به کنسول خودشون چی کار با XBOX ONE دارین..

من موندم اگر این اتصال به اینترنت نبود این سونی فن ها با چه روی می اومدن تو سایت..؟

مزایا XBOX ONE

بازی های انحصاری بیشتر
سیستم آنلاین قدرتمند تر
کینکت
TV
سیستم ابری
هزاران امکانات آنلاین
امکانات اسکایپ ، تویت و نصب کامل بازی
تعویض بازی بدون عوض کردن دیسک
و...

مزایا PS4

100 دلار ارزونتر..! لول

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,607
اتفاقا چسبیدیم به کنسولمون . مثل یه سری از xbox فنها نبودیم که 180 درجه تغییر حهت بدیم !!
با همون رویی که یوسف مهدیتون میاد از دراز مدت صحبت میکنه و حرفهای 3 هفته پیششون رو فراموش میکنه !!!
از اون مزایایی که گفتی که تو ایران نمیشه بصورت نیمه کامل حتی استفاده کرد
از انحصاری هم که دیگه ............ b-)

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110

عجب بابا شما دیگه آخرشید!! دوست عزیز ما که چسبیدیم به کنسول خودمون این سران ماکروسافت هستن که چپ میرن راست میان هی سونی سونی میکنن! یه بار میخوان تو E3 سونیو بکشن تو E3 گند میزنن بعد دوباره میگن در آینده سونی رو میکشیم%(

مزایا XBOX ONE

بازی های انحصاری بیشتر

=))=))

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,390
نام
Majid

من موندم اگر این اتصال به اینترنت نبود این سونی فن ها با چه روی می اومدن تو سایت..؟

مزایاXBOXONE
بازی های انحصاری بیشتر
سیستم آنلاین قدرتمند تر
کینکت
TV
سیستم ابری
هزاران امکانات آنلاین
و...

مزایا PS4100 دلار ارزونتر..! لول
اینجاست که کمیت رو بر کیفیت ترجیح میدین!
دیگه انحصاری های PS که دیگه زبان زده! و مطئنن Xbox هیچ وقت از نظر بازی انحصاری به PS نخواهد رسید!

الان داری با خودت تصور میکنی این از اون PS Fan ـای زبون نفهمه:D نه باو من طبق چیزایی که توی E3 و این چند سال Sony و Microsoft دیدم از PSتعریف میکنم!

- - -ویرایش - - -

Microsoft: برنده شدن در نمایش بی معناست،Xbox One در دراز مدت برنده خواهد بود
مردم چه اعتماد به نفسی دارن:D

قبل E3 هم گفته بود با بازی هایی که توی E3 معرفی میکنیم Sony رو تو جیبمون میزاریم!
والا ما که...:|

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من نمیدونم چه ربطی‌ به fan بودن داره؟؟ آدم با کنسول که کار نمی‌کنه که فقط! کسی‌ که میشینه میشماره مزایای One رو واقعا فکر نمی‌کنه ps4 تمام چیزا به جز kinect رو هم داره؟! به جز Halo وQuantum Break لطفا ۲، ۳ تا عنوان انحصاری One رو هم بگید ما در جریان باشیم!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
به نظرم هر دو گروه دارن زیاده روی میکنن هم Xbox فن هایی که کنسول خودشون رو بهتر میدونن که حتی خودشون هم میدونن اینطور نیست هم سونی فن هایی که فکر میکنن وان یه آشغال به تمام معناست بلا خره اونم خوبیایی داره که قابل انکار نیست به شخصه اگر این سیاست های جدیدشونو بیخیال شن یکی میخرم اگرم نه که تا حالا نشون دادن کلا جوابشون نه هست که ما هم بیخیال میشیم به جاش یه وی یو میخریم که لااقل بازی دست دوم بشه براش خرید

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,591
نام
محمد
به جز Halo وQuantum Break لطفا ۲، ۳ تا عنوان انحصاری One رو هم بگید ما در جریان باشیم!
بازی های نمایش داده شده:
Forza Motosport 5
Dead Rising 3
Sunset Overdrive
Titanfall
Killer Instinct
Ryse: Son of Rome

به علاوه تعداد زیادی بازی آرکید و مستقل و اینا :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004

مزایا XBOX ONE

بازی های انحصاری بیشتر
سیستم آنلاین قدرتمند تر
کینکت
TV
سیستم ابری
هزاران امکانات آنلاین
و...

مزایا PS4

100 دلار ارزونتر..! لول