Microsoft: برنده شدن در نمایش بی معناست،Xbox One در دراز مدت برنده خواهد بود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
48723900335517289405.jpg

Yusuf Mehdi معاون بخش بازاریابی و استراتژی Xbox One با Spanish daily می‌گوید:"
Sony شاید در E3 نمایش خوبی داشت، ولی مایکروسافت به همراه Xbox One در دراز مدت برنده خواهند شد."

Mehdi درمورد نمایش E3 شگفت انگیز سونی در E3 برنده شدن در E3 و تایید قیمت PS4 که 100 دلار کمتر از Xbox One‌ است گفت:"
سونی ممکن است مخاطبان را در E3 تحت تاثیر قرار داده باشد، ولی برنده دراز مدت نیست. کسی برنده یا بازنده در E3 نیست بلکه این بازی است که ما به انجامش می‌پردازیم. ما از 20 بازی انحصاری رونمایی کردیم که 17 عدد آنان انحصاری Xbox One بودند. من فکر نمی‌کنم سونی بتواند این چنین کاری را انجام بدهد، چیزی که من درمورد آنان شنیدم این است که جایگاه ما در این نسل مناسب است و قیمت‌گذاری کامل و خوبی انجام داده‌ایم. با این حال سرویس صدای Skype و سنسور حرکتی Kinect در کنسول موجود می‌باشند. من با بردن نمایش کاری ندارم، چرا که مصرف کنندگان تست کننده اصلی هستند."

Mehdi درمورد متصل بدون به اینترنت و چک شدن کنسول در 24 ساعت می‌گوید:
اجباری برای متصل بودن همیشگی به نت نیست فقط برای آنلاین بازی کردن و بازی کردن با سرویس cloud باید به نت وصل شد. این سرویس طوری طراحی شده است که وقتی شما آفلاین هم باشید اطلاعات شما نگهداری و اجرا شود.
درمورد چک شدن در ساعاتی از 24 روز باید گفت این اتصال برای این است که بفهمیم این کاربر چه کسی است و با اکانت خود چکار دارد.
برای متصل شدن و چک شدن نیاز به اینترنت بسیار قوی نیست، بلکه اینترنت یک گوشی تلفن همراه نیز کفایت می‌کند."

او همچنین درمورد سیستم خرید و فروش و معامله بازی‌ها گفت:"
این یک چیز اجتماعی و پیشرفته است. به عنوان مثل یکی از دوستان نزدیک شما باید حداقل 30 روز در لیست دوستانتان باشد. با این وجود شما قادر هستید محتوای اکانت خود را با 10 نفر از دوستان یا بستگان خود به اشتراک بگذارید، برای این کار لازم نیست همه آنان به صورت یک بازدید کننده قادر به بازی کردن باشند یک نفر هم کافی است. این کالکشن در Cloud خواهد بود."

او همچنین درمورد سخت افزار کنسول‌های نسل قبل و چرخه حیات Xbox 360 و دیسک‌های فیزیکی گفت:"
من نمی‌دانم دقیقا چقدر از عمر آنان باقی‌مانده است، اما هنوز هم می‌شود با آنان کاریهایی انجام داد. من نمی‌توانم برای چرخه حیات Xbox 360 زمانی تعیین کنم، Xbox 360 حدود 7 سال به کار خود ادامه داده است و شما زمان‌های زیادتری رو پیش رو خواهید داشت پس کنسول هنوز به چرخه حیات خود ادامه خواهد داد. من درک می‌کنم که شما در برخی موارد قصد دارید یک بازی را به صورت فیزیکی داشته باشید، مثل هدیه کریسمس برای کودکان، شما صبر نمی‌کنید تا بازی را دانلود کنید. هر کشور ارتباط و اتصال متفاوتی با دیگری دارد بخاطر این تصمیم گرفتیم این کار را ادامه ندهیم."

منبع

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
[h=2]Xbox One در دراز مدت برنده خواهد بود[/h]
خب ما اول PS4 میخریم بعدا میریم سراغ XBOX One اگر نیاز ها رو برآورده نکرد در آینده , پرابلم مهدی ؟ :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
قَمصور:
کنسول Xbox One با توجه به محدودیت های مضحکش از PS4 شکست خواهد خورد.
Crysis 4 به همین دلیل بر بروی Xbox One عرضه نخواهد شد.

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
اینا همونایی بودن که گفتن تو E3 سونی رو میکشیم .خودشون رسما به F رفتن . حالا میگن تو دراز مدت سیستم ما جواب میده . یکی نیست بگه بابا این قبری که براش گریه میکنی توش مرده نیست یوسف جون .
۱۷ تا بازی ؟ اژدهاو D4, mindcraft xone version .....

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
Microsoft: برنده شدن در نمایش بی معناست،Xbox One در دراز مدت برنده خواهد بود

چی شد شما که قرار بود سونی رو تو همین نمایش E3 بکشین حالا نمایش شد بی معنا؟ :|

مایکروسافت 10 سال بعد:

Microsoft: برنده شدن در این نسل بی معناست،next xbox در نسل بعد برنده خواهد بود

پ.ن:این یوسف و دان متریک اگه این حرفا رو نزن که حقوق بهشون نمیدن :D انقدر که اینا تو این چند روزه بیانیه صادر کردند سونی واسه ps2 وps3 نکرد معلومه چقدر فشار بهشون اومده سر این مسائل امنیتی X1 :d

FORZA GT

کاربر سایت
May 18, 2013
125
نام
مایکل
نمایش سونی خیلی ضعیف تراز ماکرو بود از نظر نمایش بازی و.. ولی قیمت پایین و نداشتن محدودیت های وان کنفرانس بهتری شد.
ماکرو سافت اعلام کرداز 500دلار هیچ سود نمیبرن و پول ساخت کنسول و کینکته
خیلی احمقه خب کینکت رو بردار400دلار یا350بفروش اینجوری میتونی پدر سونی هم بکشی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
این شرکت به راحتی هر چه تمام تر اگر ببینه که داره این کنسول براش ضرر می ده به راحتی می زارتش کنار.دقیقا همان بلایی که سر خیلی از محصولاتش آورد.که نمونه بارزش XNA است.
درمورد چک شدن در ساعاتی از 24 روز باید گفت این اتصال برای این است که بفهمیم این کاربر چه کسی است و با اکانت خود چکار دارد.
اصلا به شما چه ارتباطی داره که من اکانتم را چی کار می خواهم بکنم.
سونی ممکن است مخاطبان را در E3 تحت تاثیر قرار داده باشد، ولی برنده دراز مدت نیست
برنده شدن ماکروسافت را هم بار ها در موارد بسیار زیاد در دراز مدت دیده شده.منم اگر به این سختی از رقیبم شکست می خوردم حرفی غیر از این نداشتم که بزنم.
من نمی‌دانم دقیقا چقدر از عمر آنان باقی‌مانده است، اما هنوز هم می‌شود با آنان کاریهایی انجام داد
اگر نمی دونستید که چقدر از عمرشون باقی مونده پس چرا اصلا برای کنسول جدید خودتون از BD استفاده کردید کاری که سونی یک نسل قبل انجام داده بود.بنابراین خیلی بهتر از هر کسی می دونید چقدر از عمرش باقی مانده.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
بابا سونی مرد!!این روحشه!!:dرو که رو نیست سنگ پاست!!!زورتون به سونی اعظم نرسید؟؟موشکلی نیست!!:dسونی کاری خواهد کرد که سرنوشت شوم xbox original سراغ xbox one بیاد!تسلیت...:d

Sent from my MT27i using Tapatalk 4 Beta

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
طبق آمار های رسمی در کل جهان فقط سه الی چهار نفر حرفهای این جناب رو باور کردن که اتفاقا همشون در بازی سنتر عضون

arman-n

کاربر سایت
Mar 16, 2013
38
تا دیروز میگفتن تو e3 سونی رو میکشیم معلوم شد حرفاشون چقدر ارزش داره...همه چیز کنار,این که مردم رو احمق فرض میکنن خیلی ادمو آزار میده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر