Microsoft: برنده شدن در نمایش بی معناست،Xbox One در دراز مدت برنده خواهد بود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
48723900335517289405.jpg

Yusuf Mehdi معاون بخش بازاریابی و استراتژی Xbox One با Spanish daily می‌گوید:"
Sony شاید در E3 نمایش خوبی داشت، ولی مایکروسافت به همراه Xbox One در دراز مدت برنده خواهند شد."

Mehdi درمورد نمایش E3 شگفت انگیز سونی در E3 برنده شدن در E3 و تایید قیمت PS4 که 100 دلار کمتر از Xbox One‌ است گفت:"
سونی ممکن است مخاطبان را در E3 تحت تاثیر قرار داده باشد، ولی برنده دراز مدت نیست. کسی برنده یا بازنده در E3 نیست بلکه این بازی است که ما به انجامش می‌پردازیم. ما از 20 بازی انحصاری رونمایی کردیم که 17 عدد آنان انحصاری Xbox One بودند. من فکر نمی‌کنم سونی بتواند این چنین کاری را انجام بدهد، چیزی که من درمورد آنان شنیدم این است که جایگاه ما در این نسل مناسب است و قیمت‌گذاری کامل و خوبی انجام داده‌ایم. با این حال سرویس صدای Skype و سنسور حرکتی Kinect در کنسول موجود می‌باشند. من با بردن نمایش کاری ندارم، چرا که مصرف کنندگان تست کننده اصلی هستند."

Mehdi درمورد متصل بدون به اینترنت و چک شدن کنسول در 24 ساعت می‌گوید:
اجباری برای متصل بودن همیشگی به نت نیست فقط برای آنلاین بازی کردن و بازی کردن با سرویس cloud باید به نت وصل شد. این سرویس طوری طراحی شده است که وقتی شما آفلاین هم باشید اطلاعات شما نگهداری و اجرا شود.
درمورد چک شدن در ساعاتی از 24 روز باید گفت این اتصال برای این است که بفهمیم این کاربر چه کسی است و با اکانت خود چکار دارد.
برای متصل شدن و چک شدن نیاز به اینترنت بسیار قوی نیست، بلکه اینترنت یک گوشی تلفن همراه نیز کفایت می‌کند."

او همچنین درمورد سیستم خرید و فروش و معامله بازی‌ها گفت:"
این یک چیز اجتماعی و پیشرفته است. به عنوان مثل یکی از دوستان نزدیک شما باید حداقل 30 روز در لیست دوستانتان باشد. با این وجود شما قادر هستید محتوای اکانت خود را با 10 نفر از دوستان یا بستگان خود به اشتراک بگذارید، برای این کار لازم نیست همه آنان به صورت یک بازدید کننده قادر به بازی کردن باشند یک نفر هم کافی است. این کالکشن در Cloud خواهد بود."

او همچنین درمورد سخت افزار کنسول‌های نسل قبل و چرخه حیات Xbox 360 و دیسک‌های فیزیکی گفت:"
من نمی‌دانم دقیقا چقدر از عمر آنان باقی‌مانده است، اما هنوز هم می‌شود با آنان کاریهایی انجام داد. من نمی‌توانم برای چرخه حیات Xbox 360 زمانی تعیین کنم، Xbox 360 حدود 7 سال به کار خود ادامه داده است و شما زمان‌های زیادتری رو پیش رو خواهید داشت پس کنسول هنوز به چرخه حیات خود ادامه خواهد داد. من درک می‌کنم که شما در برخی موارد قصد دارید یک بازی را به صورت فیزیکی داشته باشید، مثل هدیه کریسمس برای کودکان، شما صبر نمی‌کنید تا بازی را دانلود کنید. هر کشور ارتباط و اتصال متفاوتی با دیگری دارد بخاطر این تصمیم گرفتیم این کار را ادامه ندهیم."

منبع

آخرین ویرایش:

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
دوستان خدمتتون عارضم که! همه میدونیم مایکرو داره گند میزنه .. کلا گند زدن تو کار مایکروسافت هست و خیلیم راحت به رو خودش نمیاره .. حتی اونایی که تو تاپیک از مایکرو دفاع میکنن حتی اونام میدونن.. و فقط برای خوشحالی و سرگرمی دارن با اعصاب منتظران نسل آینده!

دقیقا:d

Sony شاید در E3 نمایش خوبی داشت، ولی مایکروسافت به همراه Xbox One در دراز مدت برنده خواهند شد.

واقعا با چه استدلالی این حرف رو زده؟ سخت افزار ps4 که بهتر از xbox one هست تجربه ها نشون میده که بازی های انحصاری ps همیشه ی سر گردن از xbox بالا تر بوده ، تو ی E3 هم که با این همه ادعا خوب عمل نکردن دیگه چرا باید تو اینده برنده باشن ؟؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
دقیقا:d

واقعا با چه استدلالی این حرف رو زده؟ سخت افزار ps4 که بهتر از xbox one هست تجربه ها نشون میده که بازی های انحصاری ps همیشه ی سر گردن از xbox بالا تر بوده ، تو ی E3 هم که با این همه ادعا خوب عمل نکردن دیگه چرا باید تو اینده برنده باشن ؟؟

به پشتوانه فن های سینه چاکشون در بازی سنتر:p

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من با xbox one مشکلی نداشتم تا وقتی قيمت کنسول معلوم شد
يعنی انقدر برای ماکروسافت سخته که يه باندل بزنه که توش کينکت نباشه
مثلا با قيمت 400 دلار ؟!
به لحاظ منطقی بايد اين کار را بکنه
وگرنه رسما داره خودش را به فنا ميده ...

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
یک سال بعد مشخصه میشه کدوم کنسول موفق تر خواهد بود الان ما هر چی بگیم دوستان یک چیزی از توش در میارن..
داداشم شما که تا 2 روز پیش میفرمودید e3 همه چیزو مشخص میکنه ! چی شد الان میفرمایید یک سال دیگه!! خودتونو گول میزنید آیا ؟!

خوشم میاد ماکروسافت چپ میره راست میاد هی سونی سونی میکنه , امان از مثل خر تو گل موندن :D امان:D

silent-hell

کاربر سایت
Nov 3, 2009
224
سونی رو میخواستن بکشن اشتباهی خودکشی کردن ..... :)) حالا حالا ها باید بشینن از این ماله ها بکشن به این کنسول مضخرفشون که دائما اینترنت پر سرعت نیاز داره

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سونی رو میخواستن بکشن اشتباهی خودکشی کردن ..... :)) حالا حالا ها باید بشینن از این ماله ها بکشن به این کنسول مضخرفشون که دائما اینترنت پر سرعت نیاز داره

دوست داشتم جوابتون رو بدم... ولی دیدم ظاهرا در جریان هیچ خبری نیستید... پس ولش کن...

دوستانی که دائم قدرت سخت افزاری به رخ می شکن بی زحمت اینجا رو نگاه کنن:
Xbox One has “infinite” cloud grunt, power of ten Xbox 360′s – Microsoft | VG247

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,835
نام
محمد رضا
عزیزم، اینکه مایکروسافت (از نظر شما) به عقب قدم برداشته، دلیل نمیشه سونی به جلو برداشته باشه!
این هایی که نوشتین کدومش با نسل قبل تفاوتی داره؟ البته غیر از عرضه PSN + !

هر موقع شما به تفاوت نسل قبل اکسباکس با نسل جدیدش پی بردی به تفاوت های کنسول نسل جدید سلطان بزرگ سونی هم پی میبری!:d

- - -ویرایش - - -

دوست داشتم جوابتون رو بدم... ولی دیدم ظاهرا در جریان هیچ خبری نیستید... پس ولش کن...

دوستانی که دائم قدرت سخت افزاری به رخ می شکن بی زحمت اینجا رو نگاه کنن:
Xbox One has ***8220;infinite***8221; cloud grunt, power of ten Xbox 360***8242;s ***8211; Microsoft | VG247

خداییش خودت بگو این به درد ایران میخوره؟!!!! اصلا 1000 برابر، که چی حالا؟!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,949
نام
حسین
Crysis 4 به همین دلیل بر بروی Xbox One عرضه نخواهد شد.

شکست که می خوره توش شکی نیست مگر سیاست های عجیب خودش عوض کنه
ولی در مورد کرایسیس با اینکه دلم می خواد انحصاری بمونه ولی شک ندارم جوات رو همه کنسول ها علاوه بر pcبیرون خواهد داد

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,810
نام
فرخ
من واقعا تو این موندم این جوی که ایجاد شده مخصوصا فنهای سونی در مورد چیه ؟ یعنی خدایی اگه سونی یه قیمت کمتر سر قیمت گذاری کنسولش تو نمایشگاه را نداشت شما میخواستین چیکار کنید ؟ یعنی یه قیمت شما را اینهمه خوشحال کرده و مایکروسافت له شده ؟
پس چرا نسل قبلی (فعلی) این قیمت بیشتر ps3 دلیل بر له شدنش نشد و هزار و یک دلیل میاوردید که چرا اینهمه گرونه هزار تا دلیل مثل وجود بلوری و .............. ( بالاخره یه تکنولوژی جدید هست دیگه !) الان کینکت میشه یه چیزه به درد نخور ؟ همون قیمتی هم که x1 بیشتره سر کینکت هست اگر هم فکر میکنید کینکت فقط کاربرد بازی تو این کنسول داره که با این همه توضیح ...................دیگه کاری از ما ساخته نیست باید برید یکی درمانتون کنه ! کسی که اینجور چیزها را میدونه هم باید بدونه که قیمت x1 با این مشخصه منطقی هست .

در اخر :
نمایش بازیهای سونی بهتر بود ؟!
بازی انحصاری بیشتری تو نمایشگاه سونی نمایش داده شد .
گرافیک بازیهاتون بیشتر بود ؟
امکانات کنسول که از ps4 نشون دادند از x1 بهتر بود ؟

کل نمایش ps4 ختم شده بود به 2 و 3 تا انحصاری ما بقی کلا مولتی پلتفورم همون بازیه kz جدید هم نمایش دادند نصفش تکراری بود و قبلا نمایشش را دیده بودیم .

این قضیه بازیهای دست دوم هم خبری که دیروز اومده فکر کنم مشکل حل شده ! هرچند کلا این قضیه از جمله تو ایران نگرانی نداره ! وقتی همه کپی خور میکنند دستگاه را ؟! این مشکلات همشون با هک شدنه کنسول حل میشه پس زیلادی خودتون را نگران نکنید هرکی ندونه فکر میکنه همین 360 اولیل روزی که عرضه شد همه خریدنش و روش بازیه اورجینال بازی کردند و بازهاشون را دست 2 فروختند ! این افراد را جمع کنی تو ایران تعدادشون فکر کنم به هزار نفر نرسه ! لول !
Gartall
هیچی نیست شما ناراحت نباش . ماکرو بهتر بود و انحصاریای مشترک با PCـش هم بیشتر بود ;)
شما لطف کن اون بازی را سعی کنی روی پلتفروم های اندروید و مک بازی کنی :) عجب دنیای کوچیکیه ! کسی هم ندونه فکر میکنه همه بازهای x1 همشون روی pc مشترک بود لول !

آخرین ویرایش:

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,835
نام
محمد رضا
برنده ی اصلی شرکتیه که کنسولش زودتر هک بشه ، بقیش بهانس :d

از اون استدلال هایی که فقط تو ایران و اینجا دیده میشه.
آخه دوست من PS3 که یک سال از Xbox دیرتر اومد و 4-5 سال هم هک نشد الان از Xbox موفق تر شده {هم از فروش کنسول و هم از نظر بازی های ارایه شده} اونوقت این حرف شما برعکسش میشه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تا وقتی هک نشه به هیچ دردی نمیخوره
بهترین جمله در مورد کنسول جدید ماکرو از نظر من .

Gartall
هیچی نیست شما ناراحت نباش . ماکرو بهتر بود و انحصاریای مشترک با PCـش هم بیشتر بود ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر