MEGA SPOILERS: MGS4 Topic

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
خب حالا بهتر شد :D

هر سوالی هم داشتی خودم در خدمتم.

بیگ باس و زیرو اینکارو باهم انجام دادن اما بقول ایوا هر جفتشون برداشت غلطی از ایده و حرف های The Boss مبنی بر جهانی یکدست و یکی داشتن. بیگ باس بعدا متوجه اشتباهش میشه و با جدا شدن از اونها و ایجاد outer heaven سعی به رهایی از چنگال پیتریوت ها میکنه، که اسنیک دوبار جلوشو میگیره...
خیلی ممنون سیاوش جان که جواب میدی !

میخواین باور کنید میخواین نکنید ! من همه ی MGS ها رو 2،3 بار بازی کردم ! ( MGS1 رو که فکر کنم بیشتر هم بازی کرده باشم ) و همه ی اون تاپیک فن رو خوندم ( بعضی از پست ها رو 3،4 بار خوندم ! ) از کسانی که داستان رو میدونستند نزدیک به شاید 10000 خط تو چت ازشون سوال کردم ! و بچه ی خنگی هم فکر نمیکنم که باشم !!! :D ولی هنوز هیچی ( حالا نگیم هیچی ) ولی خیلی چیزها رو نمیدونم ! شاید بگین اگر این تاپیک رو میخوندی اون حرف مسخره رو با این همه ادعا نمیزدی که اینجوری ضایع شی ! ولی من این تاپیک رو هم خوندم ! من خودم نمیدونم کجای این تاپیک بود ( اصلاً بود یا نبود ! ) خوندم که 4 نفر از اعضای Patriot ها کشته شدند که که BB توش نبود ! و گفته شده بود که Signit هم همون Zero ـه ! الان هم از اینکه با Nathan اونجوری حرف زدم خیلی ناراحتم ! ( با این که یه جورایی اون هم بد صحبت کرده بود )

باور کنید روم نمیشه سوالاتم رو بپرسم ! :D ( تو تاپیک ها ) چون میگن این که این همه Snake Snake میکنه چرا یه کم MGS حالیش نیست ! ( چون همینجوریش 100 بار بهم گفتن همه ! من هم هیچ وقت نگفتم که استادم و اینا ولی نمیدونم چرا همه فکر میکنن که باید استاد باشم ! بابا ندانستن که عیب نیست آخه.

دلیل خوشم اومدن من هم از MGS و شخص Snake اصلاً داستان بازی و ... نبوده ! کلاً چون جزء اولین بازی هایی بوده که حتی من اون موقع اونقدر بچه بودم که خودم بازیش نمیکردم و پسرخاله هام بازیش میکردن، خیلی ازش خوشم اومد. رفته رفته با فهمیدن داستان بازی ( همون در حد کمتر از 1% ) و ... بیشتر هم ازش خوشم اومد. متاسفانه انگلیسیم هم اونقدر جالب نیست که بتونم از تو خود بازی چیز خاصی رو بفهمم که بگین برو بازی کن. ( همونطوری که گفتم هر کدوم رو حداقل 2 بار تموم کردم ) Essential رو هم برای همین خریدم اصلاً که دوباره بازیها رو بازی کنم شاید چیز جدیدی فهمیدم که البته فهمیدم هم.

من انقدر MGS ها رو رفتم که دیگه Gameplayـش رو حفظ شدم !

سوالات من اینا هست اگر جواب میدین:

1- BB کی عضو Patriot ها شده و کلاً عضویت چجوری بوده ؟ ( یعنی عضو شده و بعد اومده بیرون باهاشون دشمن شده و رفته Outer Heaven رو ساخته و اینا یا ... )

2- مگه توی MGS2 گفته نمیشه که Patriot ها 12 نفر هستند ؟ 6 نفر اصلی یعنی چی ؟

فعلاً همینها به ذهنم میرسه !

ویرایش: حرفهای سیاوش جان رو یکبار دیگه با دقت خوندم و سوالاتم رفع شد !

فقط یک سوال اینکه:

خود اسنیک از اول نمیدونسته که Patriot ها کیا هستند و کلا چی هستند ؟ اگر میدونسته چرا با BB مخالفت میکرده و جنگیده ؟

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
در مورد FaceCamo هم این لینکی که میدم تمامشون رو نوشته چه جوری میشه به دست آورد >>>
http://metalgear.wikia.com/wiki/Metal_Gear_Solid_4_Secrets#Face_Camos
اگه سوالی پیش اومد بپرسین
راستی کسی FaceCamo بیگ باس رو گرفته ؟؟

فیس کامو بیگ باس (زامبی) وقتی Big Boss Emblem رو بگیری آزاد میشه، که باید بدون استفاده از آیتم های مخصوص (بندانا، استیلث) و هیلینگ آیتم ها و همچنین بدون کشتن کسی، بدون آلرت (کاشن موردی نداره) و کمتر از 5 ساعت روی سختی Big Boss Extreme بازی رو تموم کنی. که این سختترین emblem هست و البته چندنفری گرفتن ولی تو ایران ندیدم کسی گرفته باشه.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
فیس کامو بیگ باس (زامبی) وقتی Big Boss Emblem رو بگیری آزاد میشه، که باید بدون استفاده از آیتم های مخصوص (بندانا، استیلث) و هیلینگ آیتم ها و همچنین بدون کشتن کسی، بدون آلرت (کاشن موردی نداره) و کمتر از 5 ساعت روی سختی Big Boss Extreme بازی رو تموم کنی. که این سختترین emblem هست و البته چندنفری گرفتن ولی تو ایران ندیدم کسی گرفته باشه.
سیو اینا رو جایی نذاشتن که دانلود کنیم ؟ :D

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
حالا خوب شد علیرضا جان هر سوالی هم داشتی بپرس ! سوال پرسیدن که عیب نیست !!!

خود اسنیک از اول نمیدونسته که Patriot ها کیا هستند و کلا چی هستند ؟ اگر میدونسته چرا با BB مخالفت میکرده و جنگیده ؟

نه از اول نمی دونسته کین تا ایوا بهش میگه !(یعنی هیچ پلیری تا قبل از اینکه ایوا بگه نمی دونست که میهن پرستان در اصل کی هستند !البته یه حدس هایی در مورد اسلات زده می شد !)

نمی دونم چرا عادت کردم نسیه پست هام رو بفرستم !! : :biggrin1:

توی Act دوم وقتی سنیک, نایومی رو ملاقات می کنه (گذشته از اون چیزایی که در مورد FoxDie میگه) نایومی می گه که دلیل اصلی پیر شدن سریع سنیک, نقص در کلونینگ یا حتی FoxDie نیست بلکه از اول هم قرار بوده که سنیک عمر کوتاهی داشته باشه و بعد از یه دوره مشخص بدنش به واسطه ی ژن ها مخربی که در بدنش در هنگام انجام پروژه ی Les Enfants Terribles قرار گرفته, از بین بره ! البته خود سنیک هم از لحاظ ژنتیکی قابل دوباره سازی نیست !!

حالا به نظرتون کیا تو پروژه ی Les Enfants Terribles نقش داشتند ؟! Para_medic و Zero !!!!!!!!!

-----------------------------------------
یه چیز دیگه هم آخر Act دوم وقتی رایدن توسط ومپ مجروح میشه, می خوان ببرنش پیش کی که خوبش کنه ؟! Dr. Madnar
Dr. Madnar همونی هست که Metal Gear D رو برای بیگ باس در Outer Heaven ساخته !
و البته اون بوده که رایدن رو به حالت سایبورگ در اورده !

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
یه چیز دیگه هم آخر Act دوم وقتی رایدن توسط ومپ مجروح میشه, می خوان ببرنش پیش کی که خوبش کنه ؟! Dr. Madnar
Dr. Madnar همونی هست که Metal Gear D رو برای بیگ باس در Outer Heaven ساخته !
و البته اون بوده که رایدن رو به حالت سایبورگ در اورده !

بهزاد جان، خیلی ممنون که به سوالها جواب کامل میدی و جوابات هم قابل درک هست ! :D ( آخه جواب یکسریها رو آدم درست نمیفهمه.:D )

خب این رایدن یکجایی از بازی میگه که همین DR. Madnar اون رو به زندگی برگردوند ! چرا Cyborg شد اصلاً ؟ چرا Immortal شد ؟!
Metal Gear D چیه ؟ :D اینا رو کی در بازی میگه ؟

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
ببخشيد آخر ACT 1 ، تو اون ازمايشگاه از Solid Snake يه کپی ميگيره ؟ واسه چی ؟ اصلاً چی کار ميکنن ؟

اين Metal Gear اصلاً چی هست ؟

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
ببخشید چی گفتی شما؟؟
ایشون در این پستش داره به من توهین میکنه ! لطفا یکی رسیدگی کنه

لطفا همین جا تمومش کنید. کار قشنگی نیست کار به اخطار و بن بکشه .
ممنون از همکاریتون

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
بهزاد جان، خیلی ممنون که به سوالها جواب کامل میدی و جوابات هم قابل درک هست ! :D ( آخه جواب یکسریها رو آدم درست نمیفهمه.:D )

خب این رایدن یکجایی از بازی میگه که همین اون رو به زندگی برگردوند ! چرا Cyborg شد اصلاً ؟ چرا Immortal شد ؟!
Metal Gear D چیه ؟ :D اینا رو کی در بازی میگه ؟

رایدن اینجا فقط هدفش کمک به اسنیک هست برای انجام ماموریتش خودش بارها میگه که حالا نوبت من هست که ازت محافظت کنم اون خونی هم که میبینی white blood هست که طی عضویتش در ارتش به اعضای ارتش تزریق میشده رایدن ایمورتال نیست و نبوده فقط یه نینجا توی این بازی هیچکش ایمورتال نیست اون ومپ و نئومی هم به خاطر نانوماشین های توی بدنشون هست .
نیمیگه در بازی من توی یه سایت خوندم که DR. Madnar هم یکی از عضو های پیترویت بوده بعدش با بیرون اومدن بیگ باس از تشکیلات اینم باهاش بیرون اومده .
سایبورگ به کسی میگن که تمام بدنش با اعصای الکترکی پوشنده شده مثل گوش هوشمند اعضای بدنی هوشمند -مفصل های فوق طبیعی -شبکیه ی هوشمند چشم -و به طور کلی ارگان های بدنی هوشمند-
اسم کامل این بابا petrovich madnar هست همچنین بهزاد جان اسم اون متال گیر g بوده که مخفف gustav هست در سال 1990 در زنزیبار برای بیگ باس ساخته شده

آخرین ویرایش:

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
خب متال بازها میبینم که کله داستانه بازی روو گفتید حالا اوناه که بازی رو هنوز بازی نکردند دیگه اهتیاجی ندارن بازی رو بخرن

اگر لطف کنین در مورده داستان بازی چیزی نگید و اگر هم کسی از جای بازی رو نفهمید به صورت پیام براش بفرستید ممنون میشم

چرا توضیح ندن؟ خب من که شاید تا اخر عمر نتونتم خودم متال گیر 4 رو بازی کنم...نباید از داستانش مطلع بشم...؟ چقدر خود خواه!:mad::sick::evil:
از همه دوستان مخصوصا بهزاد بخاطر جواب های قشنگش(یخورده هم سیاوش! بخاطر اینکه دلش نشکنه اسمشو اوردم!:cheesygri:biggrin1:) و علیرضا بخاطر نوع سوال هاش! ممنونم.:laughing:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
خب متال بازها میبینم که کله داستانه بازی روو گفتید حالا اوناه که بازی رو هنوز بازی نکردند دیگه اهتیاجی ندارن بازی رو بخرن

اگر لطف کنین در مورده داستان بازی چیزی نگید و اگر هم کسی از جای بازی رو نفهمید به صورت پیام براش بفرستید ممنون میشم

خب اسم تاپیک رو اگر بخونی نوشته Mega Spoiler ! یعنی که کسانی که بازی رو انجام ندادن و نمیخوام از داستان و ... بازی چیزی بدونن تو این تاپیک نیان !

برای خود بازی هم تاپیک دیگری هست که میتونی بری اونجا.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا

مثل این میمونه من یه فیلم رو برات از اول تا اخر بگم بعد دوباری شما بشینین نگاه کنین

خب چه فایده ای داره ؟؟؟

اگه خدت بشینی پای بازی و بازیش کنی بیشتر حال میکنی تا یکی دیگه بشینه کله بازی رو برات بگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من که از دسته کارهای شما چیزی سر درنمیارم !
دوست عزیز، شما مثل اینکه پست بنده رو نخوندید ! اون Mega Spoiler سرِ این تاپیک نوشته شده که مشخص بشه کسانی که بازی رو تموم کردن و یا بازی نخواهند کرد بیان اینجا و این تاپیک اصلاً برای این درست شده که داستان بازی رو در تاپیک اصلی بازی نگن و ... شما پست اول تاپیک رو بخون متوجه میشی !

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
اسم کامل این بابا petrovich madnar هست همچنین بهزاد جان اسم اون متال گیر g بوده که مخفف gustav هست در سال 1990 در زنزیبار برای بیگ باس ساخته شده

اسم کاملش که در واقع Dr. Drago Pettrovich Madnar هست ! من به اختصار نوشتم !
در سال 95 به واسطه ی گروگان گرفتن دخترش, مجبورش می کنن که Metal Gear TX-55 رو برای بیگ باس در Outer Heaven بسازه !
اما چهار سال بعد (اتفاقات Zanzibar Land) خودش با میل خودش به بیگ باس می پیونده و همون Metal Gear D رو می سازه (در واقع یه دوباره سازی از Metal Gear TX-55 اما با امکانات بیشتر)! به خاطر اینکه از انجمن علمی امریکا ریجکتش می کنن و در بیمارستان روانی بستری ش می کنن !!
اون Metal Gear G هم قرار بود یک نوع تولید انبوه شده از Metal Gear (ولی ضعیف تر) باشه ولی به خاطر محدودیت های زمانی اصلا به بازی اصلی (Metal Gear 2) وارد نشد!

Metal Gear D چیه ؟ اینا رو کی در بازی میگه ؟
Metal Gear D مال MG2 هست ! (دقت کن MG2 نه MGS2 !) و در MGS4 صحبتی ازش نمیشه !!

DR. Madnar در حد فاصل حوادث Big Shell و همین نسخه, رایدن رو به حالت سایبورگ در آورده دلیلش هم صدمه زدن میهن پرستان به رایدن بیان میشه !!

خیلی ممنون از دوستان که به بنده لطف دارند.سوال دیگه ای هم بود در خدمتم ! ;)

آخرین ویرایش:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
تخصص اصلی این دکتر مدنار robotology بوده همون سایبورگ کردن میشه خیلی جالبه اولین نفر هایی که روشون تست شده bigboss & solid هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر