MEGA SPOILERS: MGS4 Topic

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
حالا 6 ماه یا 3 ماه چه فرقی میکنه!!!
من به عنوان نظریه اونا رو گفتم جناب !

من هم نظرم رو گفتم !

لازم نیست که شما به من بگی بچه جان! :) شما اول بازی رو روی BigBoss Hard تموم کن تا نگی بازی آسون بود ! :) بعد داستان متال گیرهای قبلی رو یاد بگیر این یکی رو پیش کش!

بچه ؟ :laughing: معلوم هست بچه کیه ! ( مثل اینکه یادت رفته هی PM میزدی میگفتی که پستت رو پاک کن تا بیشتر از این ضایع نشم ؟ :laughing: )

Patriot ها هم 6 نفر بیشتر نبودند

1- Zero که در آخر MGS4 به همرته Bigboss نشونش میدن و BigBoss با قطع اکسیژن Zero اون رو به اون دنیا میفرسته
2-BigBoss
3-Eva
4-Ocelot
5-Paramedic
6-Sigint
که همشون در عنوانهای قبلی و این عنوان مردند

شما بهتر هست بری اطلاعاتت رو زیاد کنی !! :laughing: من اطلاعاتم که کم هست میام میگم کم هست و استاد بازی مثل جنابعالی در نمیارم که تو هر پستم بشه 10 تا سوتی پیدا کرد !!! :laughing:

اعضای Patriot ها 12 نفر هستند که اگر بازی کرده باشی MGS2 رو 100 بار بهش اشاره شده !
BB عضو Patriot هاست ؟ :lol: جای دیگه اینو نگیا ... ! :lol:
جهت اطلاعاتتون Sigint همون Zero هست.

اتفاقا من دلیل های زیادی برای ادامه اسنیک میبینم که اگه طبق اون نظریه هایی که دادم پیش بره (که نمیره) شاید اسنیک رو یه جوری بتونن دوباره جوانش کنند که( تقریبا غیر ممکنه) ددر کل احتمال اینکه برای ادامه MGS4 اسنیک رو در نظر بگیرن خیلی کمه و بهتره که Raiden :love: جاشو بگیره.

به نظر من شما نظریه هات رو برای خودت نگه دار، چون اگر اینا تو بازی اعمال شه، گند میزنه به هرچی MGS ـه !
راستی، MGS4 ساخته شده. :)

من همون دفعه اول که روی BigBoss Hard رفتم در آخر ACt 2 و Mission Briefing
Face Como ه Raiden رو گرفتم . هر کس دیگه ای هم که این بازی رو روی BigBoss Hard بره این Face Como رو میگیره .

باریکلا. :) من از دو نفر از افرادی که بازی رو رو این درجه ی سختی تموم کرده بودند پرسیدم و گفتن که همچین چیزی به ما نداده !

آخرین ویرایش:

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
بچه ؟ :laughing: معلوم هست بچه کیه ! ( مثل اینکه یادت رفته هی PM میزدی میگفتی که پستت رو پاک کن تا بیشتر از این ضایع نشم ؟ :laughing: )
من کی همچین حرفی رو تو پی ام زدم این برداشت شما بود
ببین نمیخواستم بهت بگم بچه ولی خودت مجبورم کردی
شما بهتر هست بری اطلاعاتت رو زیاد کنی !! :laughing: من اطلاعاتم که کم هست میام میگم کم هست و استاد بازی مثل جنابعالی در نمیارم که تو هر پستم بشه 10 تا سوتی پیدا کرد !!!
بنده هر چی باشم اطلاعاتم از شما بیشتره

اعضای Patriot ها 12 نفر هستند که اگر بازی کرده باشی MGS2 رو 100 بار بهش اشاره شده !
BB عضو Patriot هاست ؟ جای دیگه اینو نگیا ... !
بله میدونم که در MGS2 اعضای Patriot ها رو 12 نفر معرفی کردند ولی MGS4 چیز دیگه ای رو میگه 6 نفر بودند که توضیح دادم
Bigboss عضو Patriot ها نبوده ! :blink: :lol:
یک بار دیگه بازی رو تموم کن شاید چیزی از داستانش بفهمی(البته بعید میدونم)

باریکلا. :) من از دو نفر از افرادی که بازی رو رو این درجه ی سختی تموم کرده بودند پرسیدم و گفتن که همچین چیزی به ما نداده
من Face Camo رایدن رو همون دفعه اول گرفتم و روی درجه Bigboss Hard هم رفتم!
یعنی من دارم دروغ میگم!!!

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
بنده هر چی باشم اطلاعاتم از شما بیشتره
کاملاً مشخص هست. :lol:

بله میدونم که در MGS2 اعضای Patriot ها رو 12 نفر معرفی کردند ولی MGS4 چیز دیگه ای رو میگه 6 نفر بودند که توضیح دادم

از کجا اینو فهمیدی اونوقت ؟ o.O

Bigboss عضو Patriot ها نبوده !

:lol: خندم میگیره این جمله رو که میشنم ! :lol:
اگر حتی 1% از داستان MGS رو میدونستی، میفهمیدی که کل داستان MGS و کارای BB و Snake برای از بین بردن Patriot هاست. :laughing:

یک بار دیگه بازی رو تموم کن شاید چیزی از داستانش بفهمی(البته بعید میدونم)
شما بهتر هست یکبار دیگه بازی رو تموم کنی ! :laughing: ( من این کار رو دارم میکنم ! )

من Octo Como رایدن رو همون دفعه اول گرفتم و روی درجه Bigboss Hard هم رفتم!
یعنی من دارم دروغ میگم!!!
من نگفتم دروغ میگی، میگم چرا به یکی میده به یکی نمیده ؟!

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
کاملاً مشخص هست.
بله مشخصه!

خندم میگیره این جمله رو که میشنم !
اگر حتی 1% از داستان MGS رو میدونستی، میفهمیدی که کل داستان MGS و کارای BB و Snake برای از بین بردن Patriot هاست.
یعنی شما نمیدونی که BigBoss هم جزو Patriot ها بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا LOL !

شما بهتر هست یکبار دیگه بازی رو تموم کنی ! :laughing: ( من این کار رو دارم میکنم ! )
همون ! یه بار دیگه شما بازی رو تموم کن انشاالله میفهمی!

من نگفتم دروغ میگی، میگم چرا به یکی میده به یکی نمیده ؟
خب اینو میتونی از کوجیما بپرسی !!!
ولی فکر کنم دلیلش رو اینجا نوشته باشه

Raminmgpop

کاربر سایت
Oct 8, 2006
65
توی بازی مثل آن تریلر سوار متالیگر می شوید یا نه ؟
بعد آن اسلحه ی پتریوت ها چی بود همان متالیگر ری است که دوباره میارندش یا یک چیز دیگه ای هست؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من هم نظرم رو گفتم !

ضمن اینکه تذکر میدم باهم ملایم و معقول و منطقی و در چهارچ.ب ادب بحث کنید، باید بگم که Patriot ها همونطور که این دوستمون گفت از شش عضو اصلی Zero, Big Boss, EVA, Ocelot, Sigint و Paramedic تشکیل شده بود. اون اطلاعات مربوط به اون 12 نفر خود اسنیک هم میگه load of crap بوده.

Sigint هم Zero نبوده، Sigint همون DARPA Chief، دانلد اندرسن بوده. پارامدیک هم Dr. Clark که از Gray Fox یک سایبورگ نینجا درست کرده بود.

در آخر بازم متذکر میشم که مودبانه و با متانت باهم صحبت کنید.

آخرین ویرایش:

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید

خداییش این حرفت واقعا خنده دار بود !!! :)
از آقا سیاوش هم تشکر میکنم به خاطر توضیحات کاملشون (والا اگه من این توضیحات رو میدادم بازم شما میگفتی اشتباهه! البته توضیح دادم براتون ولی ...)
حالا کی حتی 1 درصد از داستان متال گیرها رو نمیدونه ؟!؟!
من یا شما ؟؟؟
با اینکه شما اول بحث رو شروع کردی و روی حرفهای اشتباهت پافشاری کردی ولی من ازت معذرت میخوام !

توی بازی مثل آن تریلر سوار متالیگر می شوید یا نه ؟
بله در آخر ACT 4 در یک صحنه رویایی (فکرشو که میکنم مو به تنم سیخ میشه :love:) در Shadow Moses :love:
سوار بر متال گیری که در MGS1 بود (که این متال گیر رو Otacan طراحیش کرده بود موقعی که در Shadow Moses بود)
با Ocelot (که خودشو همیشه جای Liquid Snake جا میزنه و در آخر بازی هم BigBoss توضیحاتی درباره اینکه Ocelot همیشه دوست داشت نقش اسنیک ها رو بازی کنه میده) Ocelot سوار بر اون متال گیری است که در MGS2 ربوده بود
با همدیگه میجنگن که واقعا به یاد موندنیه (البته آخر ACT5 هم اسنیک با آسلات میجنگه ولی این بار با دست خالی و با استفاده از فنون CQC که بسیار جذاب و هیجان انگیزه :love: و به نظر من جذابترین Boss Fight همین جنگ بود (البته هر Boss Fight ی جذابیت های خودشو داره همچنین جنگیدن با Beauty & Beast ها :love: )

بعد آن اسلحه ی پتریوت ها چی بود همان متالیگر ری است که دوباره میارندش یا یک چیز دیگه ای هست؟
چی ؟!؟! منظورتو نمیفهمم!!! نه اسلحه پتریوت ها یا یه سلاح خاص یا همچین چیزی در کار نبود قضیه خیلی پیچیده تر از این حرفاست

آخرین ویرایش:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
چه قد کوجیما اینجا داریم( چی ؟!؟! منظورتو نمیفهمم!!! نه اسلحه پتریوت ها یا یه سلاح خاص یا همچین چیزی در کار نبود قضیه خیلی پیچیده تر از این حرفاست)

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
دوستان لطف کنید یکم مودبانه با هم صحبت کنید, جناب Nathan شما هم نباید به خاطر اینکه کسی چیزی رو نمی دونه یا بد متوجه شده بیای با تمسخر رفتار کنی ! خیلی راحت می تونی حرفت رو بزنی بدون هیچ گوشه و کنایه ! همون طوری که بقیه بچه ها دارن اینکار رو می کنن!

اتاکان طراح Metal Gear REX بوده ! که یه Rail gun الکترومگنتیک برای پرتاب هسته ای ضد رادار داشت.
اون متال گیری هم که اسلات می دزده Metal Gear RAY هست! که توسط دولت تولید شد تا یک REX-killer باشه ! چون اسلات نقشه های REX رو دزدیده بود و دولت می خواست جلوی تعداد زیادی REX رو که بعد از رد و بدل نقشه ی آن در بازار سیاه به وجود آمده بود, بگیره.
Arsenal Gear هم برای پیتریوتس بود تا قدرتشون در ایالات متحده و دنیا رو حفظ کنه و زیر Big shell نگه داری می شد.که AI ش (GW) هم به کمک ناخواهری اتاکان برای میهن پرستان طراحی شده بود تا اطلاعاتی رو که پیتریوتس نمی خواستند به واسطه فیلت ر و کنترل اطلاعات تلویزیونی,اینترنتی و غیره ,سانسور و از بین ببره .بازی دادن رایدن و سالیدوس بخشی از برنامه ی این AI بود.
Metal Gear D هم بود که توسط Dr.Madnar برای بیگ باس ساخته شد.

اسلحه ی اصلی اسلات هم Outer Haven بود که نوع اصلاح شده ی Arsenal Gear هست, که گفتم AI ش GW بود.وقتی سنیک توی Shadow Moses میره دنبال REX می فهمه اسلات railgun رکس رو ازش جدا کرده و به Outer Haven وصل کرده.اسلات می خواست به واسطه ی این Railgun به AI اصلی پیتریوتس یعنی JD حمله کنه که سنیک و اتاکان همون ویروس FoxAlive رو وارد GW کردند و باعث شدن سیستم Sons of the patriots و Railgun لیکوئید بی اثر بشن و همچنین این ویروس 4 AI دیگه ی میهن پرستان رو هم از بین برد.
Sons of the Patriots هم یه سیستم جهانی هست که حرکات نظامیان ارتشی رو کنترل می کنه ولی ویروس نایومی و سانی اون رو که توسط اسلات کنترل می شد از کار انداخت.

پیتریوتس همون طور که گفته شد توسط Zero و به واسطه ی میراث فیلاسفرز که اسلات اون رو دزدید تاسیس شد.(جریانات دیگر اعضا رو قبلا گفتم)
حالا دیگه زمان زیادی گذشته و زیرو خیلی پیر شده و معتقده که هیچ کس نمی تونه بعد از اون پیتریوتس رو اون طور که اون می خواسته کنترل کنه به همین خاطر دستور ساخت 4 تا AI و یه AI پنجم به عنوان کنترل کننده ی اونها رو میده. تا دنیا رو بعد از او کنترل کنند.اما در MGS4 معلوم میشه که اصلا این AI ها جای پیتریوتس رو گرفتند و خودسرانه دارن هرکاری می خوان می کنن مثل به راه انداختن جنگ صنعتی و ... که حتی Zero هم این رو پیش بینی نکرده بوده. به هر حال پیتریوتس به گروه مریل Rat Patrol هم حقه می زنن تا سنیک و اتاکان رو در راه از بین بردن اسلات کمک کنند.ولی هیچ وقت پیش بینی نمی کردند که به واسطه ی ویروس FoxAlive از بین برند.

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من از Nathan عذرخواهی میکنم ! ( البته نه بابات همه چیز :D )

باور کنید من هنوز هم نمیتونم باور کنم که BB عضو Patriot هاست ! ولی ظاهراً اینجوریه !!! چرا من هیچی از این داستان MGS نمیفهمم با این که کلی میخونم ؟ :((

خب حالا که اینجوریه، یکی جواب سوال من رو بده. :D

مگه هدف Liquid و BB از بین بردن Patriot ها نبوده ؟ ( بابا من از یکی از کاربرای اینجا کلی سوال در مورد این چیزا کردم و اون اینطوری به من گفته ! توی تاپیک فن هم دوباره توضیح داده ! )

یعنی چی برق خور کنیم وچجوری؟

همین که اون MK.II رو ببری بزنی به پاهاشون، برق خور میشن. :D

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من از Nathan عذرخواهی میکنم ! ( البته نه بابات همه چیز :D )

باور کنید من هنوز هم نمیتونم باور کنم که BB عضو Patriot هاست ! ولی ظاهراً اینجوریه !!! چرا من هیچی از این داستان MGS نمیفهمم با این که کلی میخونم ؟ :((

خب حالا که اینجوریه، یکی جواب سوال من رو بده. :D

مگه هدف Liquid و BB از بین بردن Patriot ها نبوده ؟ ( بابا من از یکی از کاربرای اینجا کلی سوال در مورد این چیزا کردم و اون اینطوری به من گفته ! توی تاپیک فن هم دوباره توضیح داده ! )

همین که اون MK.II رو ببری بزنی به پاهاشون، برق خور میشن. :D

خب حالا بهتر شد :D

هر سوالی هم داشتی خودم در خدمتم.

بیگ باس و زیرو اینکارو باهم انجام دادن اما بقول ایوا هر جفتشون برداشت غلطی از ایده و حرف های The Boss مبنی بر جهانی یکدست و یکی داشتن. بیگ باس بعدا متوجه اشتباهش میشه و با جدا شدن از اونها و ایجاد outer heaven سعی به رهایی از چنگال پیتریوت ها میکنه، که اسنیک دوبار جلوشو میگیره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر