MEGA SPOILERS: MGS4 Topic

unknown_2022

کاربر سایت
Feb 16, 2008
77
اخر بازی Big Boss به Snake میگه Foxdie جدید از پیشروی Foxdie قدیمی جلوگیری می کنه و مثه اینکه Foxdie ی جدید Ocelot,EVA و Big Boss رو میکشه حالا می خوام بدونم این Foxdie جدید کجا با Snake تزریق شده ؟؟؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اخر بازی Big Boss به Snake میگه Foxdie جدید از پیشروی Foxdie قدیمی جلوگیری می کنه و مثه اینکه Foxdie ی جدید Ocelot,EVA و Big Boss رو میکشه حالا می خوام بدونم این Foxdie جدید کجا با Snake تزریق شده ؟؟؟
اول بازی توسط Drebin که Drebin به اسنیک گفته بود که این سرنگ ID Lock تفنگ های PMC ها رو باز میکنه ولی علاوه بر اون درش FoxDie ـه جدید بوده که اینو به اسنیک نگفته بود !

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
یعنی چی که میگی: اصلا این Metal Gear چی هست!؟ اگه نمیدونی اصلا متال گیر چی هست...خب باید بری به تاپیک طرفداران متال گیر و از اول بشینی و صفحات تاپیک رو بخونی تا متوجه بشی متال گیر چی هست...چون اینجا همونطور که از اسمش معلومه برای Spoil هست و افرادی اینجا سوال میکنن و جواب میدن که حداقل میدونن متال گیر چیه!:biggrin1:
=============================================
خو بهزاد...حالا که هسته ی اصلی میهن پرستان از بین رفته...یعنی دیگه همچین گروهی توی امریکا حکمرانی نمیکنه؟ پس قدرت افتاده دست کی...؟ مثلا رئیس جمهور رو کی انتخاب میکنه(توی خود بازی منظورمه)؟

ب.ب. بعد از کلون سازی ازش به میهن پرستان پیوسته بوده یا قبلش؟ و پیوستن ب.ب. همراه با اسلات و اوا بوده بطور همزمان...؟

علیرضا؟ منظورت از ID Lock همون سیستمی هست که از متال گیر سالید1 توی این سری از بازی بوده و نمیزاشت که ما اسلحه ی بقیه رو برداریم...؟ و. فقط مجبوریم از سلاح خودمون استفاده کنیم؟ یه سیستمی تو مایه ی های شناسایی صاحب واقعی اسلحه به کمک DNA ....و...؟البته توی قسمت اول همچین چیزی رسما نبود...اما از قسمت دوم بود.

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
خو بهزاد...حالا که هسته ی اصلی میهن پرستان از بین رفته...یعنی دیگه همچین گروهی توی امریکا حکمرانی نمیکنه؟ پس قدرت افتاده دست کی...؟ مثلا رئیس جمهور رو کی انتخاب میکنه(توی خود بازی منظورمه)؟

اتاکان بعد از جنگ سنیک با اسلات به سنیک میگه که سانی طوری ویروسی که نایومی ساخته بود (FoxAlive) رو تغییر داده که "destroy the brain, but leave the brain stem intact" یعنی مغز [پیتریوتس] رو از بین ببره ولی اصل و ریشه ش رو کاری نداشته باشه! به خاطر اینکه اگه یک دفعه پیتریوتس حذف می شد توی دنیا یه هرج و مرج اساسی به وجود می آمد ولی سانی جوری اون رو برنامه ریزی میکنه که هرچیزی که قبلا توسط پیتریوتس تنظیم شده بوده همون طور که هست بمونه !
البته پیتریوتس (که مجموعه ای از AI ها بود) به واسطه ی از بین رفتن JD دیگه هیچ قدرتی نداره و نمی تونه دنیا رو کنترل کنه, و اصلا از بین رفته ولی همون طور که گفتم برای جلو گیری از آشفتگی در جهان بعضی چیزهایی که قبلا اونا ساخته و پرداخته کرده بودند همون طور می مونه !
حالا رئیس جمهور هم می تونه جزو اونا باشه !

ب.ب. بعد از کلون سازی ازش به میهن پرستان پیوسته بوده یا قبلش؟ و پیوستن ب.ب. همراه با اسلات و اوا بوده بطور همزمان...؟

اولین افراد پیتریوتس اسلات و زیرو هستند که Sigint, Para-Medic و بیگ باس هم به اونا ملحق میشن ! ایوا هم به فاصله ی یک سال و به درخواست بیگ باس به اونا می پیونده !!

بیگ باس قبل از Les Enfants Terribles به پیتریوتس می پیونده (حدودا 2 سال) ولی رفته رفته با زیرو مشکل پیدا میکنه (چون زیرو تشنه قدرت بوده و بیگ باس از این نگران بود). اما وقتی بیگ باس تو کما بوده, زیرو از ژن و سلول های بیگ باس استفاده می کنه تا پروژه ی Les Enfants Terribles رو انجام بده. بعد از این پروژه بیگ باس خشمگین میشه و کلا پیتریوتس رو ول می کنه و میره سراغ Outer Heaven ! زیرو اینجا پیش خودش میگه وقتی قهرمان ش بهش خیانت کرده پس نمی تونه به هیچکس دیگه ای اعتماد کنه و همون جریانات ساخت AI ها به وجود میاد. ( زیرو می خواسته از بیگ باس یک بت یا قهرمان بسازه که دنیا رو رهبری کنه !)

محمد جان نوشتی بهزاد وگرنه جوابتو میدادم .
محمد جان منو تو نداره که !

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
علیرضا؟ منظورت از ID Lock همون سیستمی هست که از متال گیر سالید1 توی این سری از بازی بوده و نمیزاشت که ما اسلحه ی بقیه رو برداریم...؟ و. فقط مجبوریم از سلاح خودمون استفاده کنیم؟ یه سیستمی تو مایه ی های شناسایی صاحب واقعی اسلحه به کمک DNA ....و...؟البته توی قسمت اول همچین چیزی رسما نبود...اما از قسمت دوم بود.

بله. اسلحه ی PMC ها هم یه همچین حالتی رو داره که ما نمیتونیم ازش استفاده کنیم ولی اسلحه ها رو این دفعه بر میداریم و هر کدوم رو که خواستیم، با پرداخت Drebin Point که از همین برداشتن اسلحه ها به دست میاد، اونا رو آزاد میکنیم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
درود ب همه اساتید:D
اقا این دربین کی بود؟ با کی کار داشت(:D)؟ هدف ش چی بود؟
دیالوگ اخر بازی بین اسنیک و ات کان رو یکی لطف کنه بگه .... :blushing:.
ممنون

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
درود ب همه اساتید:D
اقا این دربین کی بود؟ با کی کار داشت(:D)؟ هدف ش چی بود؟
دیالوگ اخر بازی بین اسنیک و ات کان رو یکی لطف کنه بگه .... :blushing:.
ممنون

درود به فریدون عزیز :D .

قبلا هم بچه ها توضیح داده بودند فکر کنم .

دربین در واقع کسی بوده که پس از کشته شدن خانواده اش در جنگ , به وسیله ی میهن پرستان بزرگ میشه و در نتیجه به خدمت اونها درمیاد . تعداد زیادی از دربین ها در کل جهان وجود دارد که او شماره 893 هست .
وظیفه ی اصلی اونها هم فروش اسلحه و از بین بردن ID Tag های اسلحه هاست .
در اینجا Drebin 893 به دستور میهن پرستان سر راه اسنیک قرار میگیره تا به واسطه ی فروش اسلحه , میهن پرستان را از قدم بعدی اسنیک اگاه کنه . یکی دیگه از اهدافش هم همون سرنگی بود که در ابتدای بازی به اسنیک زد و در واقع نوع جدیدی از ویروس Foxdie به حساب میومد .

دیایوگ اخر بین اسنیک و اتاکان هم اینطوری بود :

اسنیک به اتاکان میگه که قصد داره , چند ماه اخر عمرش را در ارامش سپری کند و از زندگی لذت ببره . اتاکان هم به اسنیک میگه که من هم با تو میام تا اخرین لحظات تو را ببینم و برای ایندگان تعریف کنم و ... . در نتیجه اتاکان و سانی هم با اسنیک همراه میشن .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
ممنون مهدی جون... :D.
تاپیک رو درست حسابی نمیتونم بخونم متاسفانه ( چشمام درد میکنه از شدت کار زیاد!) فقط 3 صفحه قبل رو خوندم که نصف بیشترش جفنگ های بعضی ها بود.
کمال تشکر رو دارم از تک تک دوستانی که اطلاعات باارزششون رو منتقل میکنن از جمله بهزاد، مهدی، سیاوش و... جان.

FoxDie جدید کارش چی بود؟
:biggrin1:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
ممنون مهدی جون... :D.
تاپیک رو درست حسابی نمیتونم بخونم متاسفانه ( چشمام درد میکنه از شدت کار زیاد!) فقط 3 صفحه قبل رو خوندم که نصف بیشترش جفنگ های بعضی ها بود.
کمال تشکر رو دارم از تک تک دوستانی که اطلاعات باارزششون رو منتقل میکنن از جمله بهزاد، مهدی، سیاوش و... جان.

FoxDie جدید کارش چی بود؟
:biggrin1:

خواهش میکنم :love: .

FoxDie ویروسی بود که اهداف مشخصی داشت و فقط به همونا حمله میکرد . اما اين ويروس در بدن اسنیک داشت تکامل پيدا ميکرد و به مرحله اي ميرسيد که ديگه هدف خاصی نداشت و به گونه ای داشت از کنترل خارج میشد . به طوری که افرادی که در برنامه او نبودند رو هم مورد حمله قرار میداد .
اما در پایان بازی بیگ باس اين قضيه رو برای اسنیک توضیح میده که دربین ویروس FoxDie جديد را وارد بدن اسنیک کرد که از ساخته های میهن پرستان بوده و FoxDie قبلی را خنثی ميکرد و تنها اهدافش هم ایوا , لیکوئید اسلات و خود بیگ باس بوده !

unknown_2022

کاربر سایت
Feb 16, 2008
77
خواهش میکنم :love: .

FoxDie ویروسی بود که اهداف مشخصی داشت و فقط به همونا حمله میکرد . اما اين ويروس در بدن اسنیک داشت تکامل پيدا ميکرد و به مرحله اي ميرسيد که ديگه هدف خاصی نداشت و به گونه ای داشت از کنترل خارج میشد . به طوری که افرادی که در برنامه او نبودند رو هم مورد حمله قرار میداد .
اما در پایان بازی بیگ باس اين قضيه رو برای اسنیک توضیح میده که دربین ویروس FoxDie جديد را وارد بدن اسنیک کرد که از ساخته های میهن پرستان بوده و FoxDie قبلی را خنثی ميکرد و تنها اهدافش هم ایوا , لیکوئید اسلات و خود بیگ باس بوده !
آهاااااااااااااااااااااااااااااااااان
اینطوری معنی میده :cheesygri ممنون
ولی کاش این تیکه یه کم واضح تر بود تو بازی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خیلی ممنونم من خیلی استفاده کردم از دوستان که این قدر زحمت کشیدند :love:من تازه فهمیدم بازی از چه قراره;)

Last edited by a moderator:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!!

فیس کامو بیگ باس (زامبی) وقتی Big Boss Emblem رو بگیری آزاد میشه، که باید بدون استفاده از آیتم های مخصوص (بندانا، استیلث) و هیلینگ آیتم ها و همچنین بدون کشتن کسی، بدون آلرت (کاشن موردی نداره) و کمتر از 5 ساعت روی سختی Big Boss Extreme بازی رو تموم کنی. که این سختترین emblem هست و البته چندنفری گرفتن ولی تو ایران ندیدم کسی گرفته باشه.
من گرفتمش اگه خواستی Save یا عکس بدم ببینی!;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر