Marvel Universe

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دوستان این نسخه هایی که از no way home منتشر شده چجوریه؟ من الان یه نسخه ٣.٧ گیگی دانلود کردم طرف درست از پرده سینما فیلم نگرفته نصف تصویر نیست. برای سینمای هند هم هست

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,024
از چیزی که انتظار داشتم از هر لحاظ چند برابر خفن تر بود! واقعاً دم مارول گرم :x
فقط اون لحظه که تم اسپایدرمن ریمی پلی شد.... :(
کلاً مثل یه خواب بود این فیلم که همه این کاراکتر ها رو با هم می دیدیم! فکر می کردم توبی و اندرو خیلی حضور کوتاه تری داشته باشن، کاش می شد بیشتر تو MCU ببینیم این کرکتر ها رو با هم.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,881
نام
نریمان
بهترین تصویر موجود از کاستوم جدید!

img_20211217_173850_3bkp.png

به معنای واقعی پرفکت هست و امیدوار بعد از یه فیلم دوباره عوضش نکنن!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان این نسخه هایی که از no way home منتشر شده چجوریه؟ من الان یه نسخه ٣.٧ گیگی دانلود کردم طرف درست از پرده سینما فیلم نگرفته نصف تصویر نیست. برای سینمای هند هم هست
من برای بار دوم اون نسخه رو دیدم . فعلا بهترین نسخه همونه . یکم تار میشه وسطش ولی همه چیز مشخصه . جالبه این نسخه با این که 20 دقیقه آخرش از نسخه قبلی گرفته شده حتی اون 20 دقیقه اخر هم بهتره . من اولین بار نسخه camrip که تو این فروم دوستان گذاشتن رو دیدم و واقعا تاریک بود . فقط حتما با زیرنویس فارسی ببینید . تازه فهمیدم فیلم چی به چی شد . چون نسخه قبلی هم صداش باز برای من خیلی جاها نامفهوم بود . اما فعلا هر زیرنویسی که اومده سکانس بعد عنوان بندی رو نداره .

• Like
Reactions: stanley

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
آقا ما برای بار دوم فیلم رو دیدیم و باز هم کیف کردیم البته خب این دفعه چون همه دیالوگ هارو با زیرنویس می فهمیدم جذاب تر بود برام . بحث جوگیری نیست چون بعد اینفینیتی وار و تا حدی اندگیم دیگه فیلم های مارول رو همون یک بار بیشتر ندیدم و حاظر هم نیستم برای بار دوم بلک ویدو که در زمان خودش اتفاقا نظرم درباره اش مثبت بود و شانگ چی رو دوباره ببینم. اما این فیلم واقعا لذت بخشه .فکر کنم چند بار دیگه هم باز ببینمش . به نظرم با توجه به رویکرد فاز سوم مارول از نظر من شخصا این یک دستاورد برای مارول حساب میشه که بتونه فیلمی بسازه که این قدر ارزش دیدن مجدد رو داشته باشه . به نظرم تو این اسپایدرمن 3 به چیزی رسید که سونی تو رسیدن بهش در سری ریمی شکست خورد

کل کل کاراکتر ها و دیالوگ ها و رفرنس هاشون عالی بود
ویلم دافو لامصب خود شیطانه . ایکاش یک راهی پیدا کنن باز ازش استفاده کنن . یک جورایی برای خیلی از ما تصویر ذهنی امون از یک ویلن کامیک بوکی رو ساخته . چراکه جز جوکر نیکلسن و پنگوئن دنی دویتو تا قبل اسپایدرمن 1 ویلن به یادماندنی خفنی مثل اون نداشتیم و هنوز هم تو این سن و بعد سال ها که بی شمار ویلن داشتیم تو نقش شیطانی قوی بود حیف که بهش کم بها دادن
داک آک هم جالب بود . چه زمانی که منفی بود چه وقتی مثبت شد
الکترو ...
درباره اسپایدرمن ها هم باید بگم حیف . اگه اسپایدرمن اندروگارفیلد اون موقع می اومد زیر دست کوین فایگی و تیم اش قطعا با کار جذابی طرف بودیم . امیدوارم که حالا این همه بازخورد مثبت گرفتن یک فکری به حالش بکنن
در اخر هم بعد این فیلم و اپیزود پنجم هاک آی چندین قدم به دیدن ترکیب رویایی اسپایدرمن و دردویل در مقابل کینگ پین نزدیک شدیم .

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بهترین تصویر موجود از کاستوم جدید!

img_20211217_173850_3bkp.png

به معنای واقعی پرفکت هست و امیدوار بعد از یه فیلم دوباره عوضش نکنن!
نکته مثبتی که تو این بخش به چشم میاد اینه که اسپایدرمن دیگه قرار نیست آویزون تکنولوژی استارک باشه و دیگه قراره روی پای خودش بایسته . یکی از مهم ترین ایراد های سری اسپایدرمن هالند همین وابستگی اش بود .

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,881
نام
نریمان
آقا ما برای بار دوم فیلم رو دیدیم و باز هم کیف کردیم البته خب این دفعه چون همه دیالوگ هارو با زیرنویس می فهمیدم جذاب تر بود برام . بحث جوگیری نیست چون بعد اینفینیتی وار و تا حدی اندگیم دیگه فیلم های مارول رو همون یک بار بیشتر ندیدم و حاظر هم نیستم برای بار دوم بلک ویدو که در زمان خودش اتفاقا نظرم درباره اش مثبت بود و شانگ چی رو دوباره ببینم. اما این فیلم واقعا لذت بخشه .فکر کنم چند بار دیگه هم باز ببینمش . به نظرم با توجه به رویکرد فاز سوم مارول از نظر من شخصا این یک دستاورد برای مارول حساب میشه که بتونه فیلمی بسازه که این قدر ارزش دیدن مجدد رو داشته باشه . به نظرم تو این اسپایدرمن 3 به چیزی رسید که سونی تو رسیدن بهش در سری ریمی شکست خورد

کل کل کاراکتر ها و دیالوگ ها و رفرنس هاشون عالی بود
ویلم دافو لامصب خود شیطانه . ایکاش یک راهی پیدا کنن باز ازش استفاده کنن . یک جورایی برای خیلی از ما تصویر ذهنی امون از یک ویلن کامیک بوکی رو ساخته . چراکه جز جوکر نیکلسن و پنگوئن دنی دویتو تا قبل اسپایدرمن 1 ویلن به یادماندنی خفنی مثل اون نداشتیم و هنوز هم تو این سن و بعد سال ها که بی شمار ویلن داشتیم تو نقش شیطانی قوی بود حیف که بهش کم بها دادن
داک آک هم جالب بود . چه زمانی که منفی بود چه وقتی مثبت شد
الکترو ...
درباره اسپایدرمن ها هم باید بگم حیف . اگه اسپایدرمن اندروگارفیلد اون موقع می اومد زیر دست کوین فایگی و تیم اش قطعا با کار جذابی طرف بودیم . امیدوارم که حالا این همه بازخورد مثبت گرفتن
در اخر هم بعد این فیلم و اپیزود پنجم هاک آی چندین قدم به دیدن ترکیب رویایی اسپایدرمن و دردویل در مقابل کینگ پین نزدیک شدیم .
دقیقا منم داشتم به این فکر میکردم که اندرو گارفیلد چقدر عالیه، نقطه اوجش هم احساساتی شدنش بعد از نجات MJ بود. :( حیف که زیر دست سونی و Avi Arad نتونست پتانسیل خودشو نشون بده.

برای من هنوزم بهترین اسپایدرمن توبی مگوایره اما نمیشه انکار کرد از لحاظ ظاهری، گارفیلد comic accurate ترین بین هر ۳ هست. خوشحالم که یه شانس دیگه بهش داده شد.

شایعه شده که مارول میخواد Secret Wars رو اقتباس کنه و قصد داره دوباره پیتر و اندرو رو برگردونه. امیدوارم حقیقت داشته باشه.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دقیقا منم داشتم به این فکر میکردم که اندرو گارفیلد چقدر عالیه، نقطه اوجش هم احساساتی شدنش بعد از نجات MJ بود. :( حیف که زیر دست سونی و Avi Arad نتونست پتانسیل خودشو نشون بده.

برای من هنوزم بهترین اسپایدرمن توبی مگوایره اما نمیشه انکار کرد از لحاظ ظاهری، گارفیلد comic accurate ترین بین هر ۳ هست. خوشحالم که یه شانس دیگه بهش داده شد.

شایعه شده که مارول میخواد Secret Wars رو اقتباس کنه و قصد داره دوباره پیتر و اندرو رو برگردونه. امیدوارم حقیقت داشته باشه.
گارفیلد معرکه است دقیقا نزدیک ترین ورژن به شخصیت کمیکی همینه.
راستش من هرکار میکنم تام هالند رو نمیتونم قبول کنم حتی تو این فیلم هم که اینقدر از بازیش تعریف کردن به نظرم نسبت به دوتا بازیگر دیگه توبی و اندرو قشنگ نقش سوم رو بازی میکنه و ضعیف ترین بازیگر بود به نظرم.

اندرو عالیه، درسته توبی واقعا خوب بود ولی به نظرم حتی اگر اندرو تو سگانه سم ریمی بود بازم بهتر از توبی میشد. کلا توبی خیلی مرد عنکبوتی نیست برای من نمیدونم چرا نه استیلش خیلی به مرد عنکبوتی شباهت داره و نه رفتارش خیلی به اون چیزی که همیشه من از بچگی از مرد عنکبوتی میدیدم شباهت داره. واقعا حیف شد.
اون سکانس نجات MJ واقعا عالی بود : ( چقدر دلم کباب شد. این اندرو واقعا لیاقت یک قسمت جدید داره مثلا بره تو یک دنیای دیگه با مایلز همراه بشه حتی اگر قرار نیست فیلم خودشو داشته باشه

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
توضیح نکته تو اسپویلر
الکترو اینو نمیگه، موقعی که شکست خورده/درمان شده میگه من فکر می‌کردم سیاهپوست باشی، اهل Queensای، به بقیه کمک می‌کنی، لابد یه دنیایی هم هست که توش اسپایدرمن سیاهپوست باشه نه؟ که پیتر گارفیلد سر تکون میده. اسم مایلز رو نمیاره. نکته مهم‌ترش اینه که مایلز مورالس رو اگر قرار باشه ببینیم هم تو همین MCU می‌بینیم چون تو هوم‌کامینگ عموش آرون دیویس (Prowler) حضور داشت، ربطی به اسپایدرمن گارفیلد پیدا نمیکنه
راست میگی، من فیلم رو ندیده بودم توی توئیتر چندین نفر اینو نوشته بودن الان که خودم دیدم، دیدم آره حرفت درسته.

========================

نظر شخصی من این هست که اگر تا امروز ندیدین یک کم دیگه صبر کنید مثلا بشینین ویچر رو ببینید که امروز اومد. تا یک نسخه بهتر بیاد.
من خودم نشستم امروز دیدم وقتی تموم شد دیدم سایت ها یک نسخه ی بهتر آوردن نسبت به قبلی و قاعدتا تا چند روز دیگه یک نسخه ی بهتر مخصوصا تو صداگذاری انشاالله بیاد.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
لعنت به یوتیوب که اگه میوت نکنی همه چیو لو میده.....وگرنه تا نسخه خوب میومد نمیدیدمش:))
بهترین شکل ممکن از 3 تا پیتر استفاده کردن....مخصوصا جایی که توبی و اندروو همدگیه رو دیدن....اون صحنه هم که تم ریمی اومد پرهایی بود که میریخت:x
و واقعا هم بازهم اگه از بقیه اسپایدر ها استفاده کنن همه استقبال میکنن و بعید میدونم کسی مخالف باشه.....خلاصه که اصلا دوست ندارم فیلم و باز کنم و ریز میگم با اینکه کیفیت تصویر و صدا میرفت و میومد ولی عجیب چسبید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر