Marvel Universe

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اقا الان چندین ورژن از فیلم اومده. اخر سر کدومو بگیریم؟ :D :))
این 1 گیگی که اول اومدو 1 ساعت اولشو دیدم خیلی بد بود. اصلا نصف فیلمو نفهمیدم.

• Like
Reactions: barneysawyer

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,926
نام
نریمان
اقا الان چندین ورژن از فیلم اومده. اخر سر کدومو بگیریم؟ :D :))
این 1 گیگی که اول اومدو 1 ساعت اولشو دیدم خیلی بد بود. اصلا نصف فیلمو نفهمیدم.
اون ۱ گیگه که افتضاحه.

اونی که من دیدم با آیفون گرفته شده بود و کیفیت خیلی خوبی داره اما چند تا مشکل هم داره. ۱. سمت چپ تصویر کامل نیست. ۲. چون با گوشی گرفته شده چند جا فوکوس به هم میخوره و هیچی معلوم نیست. ۳. حدود ۱۵ دقیقه آخر فیلم رو هم نداره و همون ورژن ۱ گیگی رو چسبوندن بهش.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
اون ۱ گیگه که افتضاحه.

اونی که من دیدم با آیفون گرفته شده بود و کیفیت خیلی خوبی داره اما چند تا مشکل هم داره. ۱. سمت چپ تصویر کامل نیست. ۲. چون با گوشی گرفته شده چند جا فوکوس به هم میخوره و هیچی معلوم نیست. ۳. حدود ۱۵ دقیقه آخر فیلم رو هم نداره و همون ورژن ۱ گیگی رو چسبوندن بهش.
یکی دیگه اومده که کامل تر هست ، 2 ساعت و 20 دقیقه .
فقط سکانس بعد از تیتراژ دوم رو نداره

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
یک نسخه ی جدید اومده که نسخه ی هندی هست در اصل دو زبانه است و کیفیتش خیلی خوبه، مثل بقیه بالا و پائین کم نداره. تقریبا نسخه ای شبیه نسخه ای هست که زمان اکران TDK اومد و تقریبا نیمی از ایران اونو دیدن.
زدم بگیره ببینم چه طوریه ولی به نظر خوبه.
یک نکته ای رو بگم

یک شایعه ای درست شده درباره اسپایدرمن اندرو گارفیلد که تو اسپویل میزارم :
توی فیلم الکترو جائی به اندرو میگه که من فکر کردم سیاه پوستی چون من به چشم اسپایدرمنیو دیدم که سیاهپوسته. آخرم بهش میگه مایلز! دقیقا اشاره داره به اسپایدرمن سیاه و مایلز.
حالا شایعه ای درست شده که یک اسپایدرمن خواهیم داشت که اندرو توش حضور داره و مایلز هم هست.
به نظرم خیلی جالب میتونه باشه.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
الان این کدوم نسخه است ؟ همون نسخه اصلاحی 10 گیگیه است که 20 دقیقه آخر بهش اضافه شده ؟ post credits رو هم داره ؟
نه این یکی نسخه ی Imax هست که اومده.
یک نسخه جدید ترم اومده الان زدم بگیره ببینم چیه اون دو زبانه است تقریبا اکثرا میگن دیگه بهترین نسخه همینه

• Like
Reactions: barneysawyer

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
یک نسخه ی جدید اومده که نسخه ی هندی هست در اصل دو زبانه است و کیفیتش خیلی خوبه، مثل بقیه بالا و پائین کم نداره. تقریبا نسخه ای شبیه نسخه ای هست که زمان اکران TDK اومد و تقریبا نیمی از ایران اونو دیدن.
زدم بگیره ببینم چه طوریه ولی به نظر خوبه.
یک نکته ای رو بگم

یک شایعه ای درست شده درباره اسپایدرمن اندرو گارفیلد که تو اسپویل میزارم :
توی فیلم الکترو جائی به اندرو میگه که من فکر کردم سیاه پوستی چون من به چشم اسپایدرمنیو دیدم که سیاهپوسته. آخرم بهش میگه مایلز! دقیقا اشاره داره به اسپایدرمن سیاه و مایلز.
حالا شایعه ای درست شده که یک اسپایدرمن خواهیم داشت که اندرو توش حضور داره و مایلز هم هست.
به نظرم خیلی جالب میتونه باشه.
توضیح نکته تو اسپویلر
الکترو اینو نمیگه، موقعی که شکست خورده/درمان شده میگه من فکر می‌کردم سیاهپوست باشی، اهل Queensای، به بقیه کمک می‌کنی، لابد یه دنیایی هم هست که توش اسپایدرمن سیاهپوست باشه نه؟ که پیتر گارفیلد سر تکون میده. اسم مایلز رو نمیاره. نکته مهم‌ترش اینه که مایلز مورالس رو اگر قرار باشه ببینیم هم تو همین MCU می‌بینیم چون تو هوم‌کامینگ عموش آرون دیویس (Prowler) حضور داشت، ربطی به اسپایدرمن گارفیلد پیدا نمیکنه

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,947
نام
MR.1199
یکی از دوستان لینک هاشو اینجا بعد پست من گذاشته بود ولی فکر کنم مدیران پاک کردن
ولی من از کانال تل.گ.ر.ا.م گرفتم : comic_icy
لینک ها که هیچی، زدن کل پست من با review رو پاک کردن جای این که صرفا لینک ها رو ادیت بزنن و بردارن! :D
به هر صورت آرشیو چنل های تلگرامی مارول نظیر @marvelverse تا همین الان حدود 4-5 تا ورژن مختلف Cam رو قرار دادن که میتونید دانلود کنید. خود من میخواستم از تورنت مستقیم کنم قرار بدم، ولی به طرز عجیبی کویر بود تورنت امسال!

واقعا انتظار نداشتم که با تک تک کرکتر های Legacy انقدر با احترام برخورد کنن و به همشون Closure بدن. مخصوصا Andrew :(

اون سکانسی که هر ۳ با هم شروع به Swing کردن، مثل یه بچه ۸ ساله ذوق کردم.

پیتر هالند هم یه جورایی ریبوت شد و با وضعیت فعلیش و لباس کلاسیکی که خیلی وقت بود منتظرش بودیم، بیشتر از همیشه به حال و هوای کامیک ها نزدیک شده.
فقط اون سکانسی که Andrew تونست MJ این یونیورس رو نجات بده :(( خدا چه قدر درد داشت... مخصوصا وقتی یاد شیمی فوق العاده Andrew و Emma Stone می افته آدم :(
واقعا باید یونیورس اندرو گارفیلد رو ادامه بدن... از ته دل و با عشق و علاقه نقش پیتر پارکر رو بازی میکنه این بشر.

آخرین ویرایش:

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
676
نام
امیررضا
من هم دیدم چقدر لذت بخش بود من از IMAX دیدم (۳.۵ گیگ) کیفیتش خوب بود اما آخرش (‌۲۰ دقیقه) کیفیتش شدید داغون شد الان میگن یه کیفیت بهتر اومده .
تنها مشکل من با فیلم فقط ند بود و اون مسخره باز شدن , پرتال بود. جادو خیلی ابهت براش قایل بودن اما الکی باز کردن لوس بود بقیه اوکی بود به ویژه مت مرداک

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,947
نام
MR.1199
من هم دیدم چقدر لذت بخش بود من از IMAX دیدم (۳.۵ گیگ) کیفیتش خوب بود اما آخرش (‌۲۰ دقیقه) کیفیتش شدید داغون شد الان میگن یه کیفیت بهتر اومده .
تنها مشکل من با فیلم فقط ند بود و اون مسخره باز شدن , پرتال بود. جادو خیلی ابهت براش قایل بودن اما الکی باز کردن لوس بود بقیه اوکی بود به ویژه مت مرداک
با نگاهی که آخر سر Dr. Strange به Ned کرد مشخصه که برای آینده کارکتر یه پلن هایی دارن :D بنده خدا خیلی مظلوم واقع میشه اگر بخواد همیشه صرفا نقش دوست صمیمی پیتر پارکر رو بازی کنه، مخصوصا این که بازیگر خیلی خوبی هم داره!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,505
نام
محمد
من چون فیلم رو ندیدم، نقد IGN رو هم نگاه نکردم که ببینم چطوریه. :D ولی یه افزونه(!) برای فایرفاکس هست (Return Youtube Dislike) که می‌ذاره تعداد دیسلایک‌های یوتیوب رو ببینیم و الآن رفتم نگاه کردم، تعداد دیسلایک‌های ویدیو بالاست و ۹ هزارتا دیسلایک در مقابل ۱۵ هزارتا لایک داره. :D
(الآن الگوریتم خوشگل یوتیوب فعال می‌شه و تا فردا صبح ۱۵۰ تا ویدیو از زوایای مختلف این فیلم Spider-Man پیشنهاد می‌ده! :|)
جدا از حرفای مسخره اش چیزی که ملت رو بیشتر از همه عصبانی کرده، طرف پا شده گفته فیلم های ریمی بی روح و احمقانه بودند!:|

البته نقد Grace Randolph هم مثل همیشه اینقدر بده حتی مال منتقد IGN رو شاهکار میکنه.:))
یکی از ایرادات اش اشاره به نقش زنان بود:))
نمیدونم چرا سر این فیلم ایرادات مسخره و خنده دار اینقدر میگیرن.:)) لعنتی شاید میشه گفت بزرگترین اسپایدی تاریخه و کارشم به نحو احسن انجام داده.:|

پ.ن:اگه ناشناس میرفتی الگوریتم کاری باهات نداشت.:D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این hawkeye خیلی ابکیه عاقا :-"
کلا هرچی شخصیت جدیده شبیه شخصیت فیلر یا سیاهی لشکر هستن که فقط الکی اضافه شده باشن تا داستان و سریال خالی نباشه :-"
به شخصه برای من شخصیت پردازی خیلی خیلی بد بوده تو این سریال و هیچکدوم شخصیت ها پشیزی برام اهمیت ندارن :|

تنها نکته مثب سریال برای من اون 10-20 ثانیه اخر اپیزود 5 بود وگرنه بقیه سریال واقعا ارزش وقت گزاشتن نداشت :|

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خب منم دیدم. دمشون گرم واقعا فیلم خفنی بود :D

اون موردی که گفتم بعد فیلم میگم و انتظاراتتونو یکم کنترل کنید:
نبود sinister six بود! در واقع 5 تا بودن فقط و این وسط اکتاویوس هم هیرو بود بیشتر تا ویلن :D

و اما نظرم راجب خود فیلم:
من اقا کل فیلمو میدونستم :D از مرگ مهم داستان بگیر تا پایان و صحنه های دراماتیک. ولی وااااااقعا سر صحنه های 3 اسپایدرمن مو به تنم سیخ شده بود :D چه حس خوبی داشت واقعا! قشنگ ذوق کرده بودم :D
خیلی با احترام از نسخه های قبلی استفاده کردن! واقعا لذت بردم!

تنها موردی که بنظرم اصلا در اون حد انتظار نبود، مت مرداک و دردویل بود! خیلی همینجوری صرف بودن اورده بودنش! اینو اصلا خوشم نیومد و کاش یک حضور خفنتری براش ترتیب میدیدن!

پ.ن. زندایا :x
پ.ن.2 عجب کیفیتی داشت این پرده ایه :| اگه برای تمام فیلما قول بدن ایفون 13 ببرن من کلا فیلمارو پرده ای میبینم :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر