Marvel Universe

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
یک نسخه ی 10 گیگ اومده از فیلم یک کم زاویه فیلمبرداری داغونه ولی تقریبا در حد Web DL هست کیفیت!
این یک شاته همینطور زدم فقط نشون بدم هیچ نکته ای نداره از خود فیلم
بی زحمت اگه لینک این نسخه رو دارید برای من بفرستید ممنون

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,689
نام
iMAN
لعنتی عجب کیفیتی داره این 10 گیگیه... فقط فوکوسش بعضی جاها مورد داره و کادرش سمت چپ... ایفون 13...!!!! احتمالا کیفیت بهتر با کادر درست بازم میاد

• Like
Reactions: mobile1199

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بی زحمت اگه لینک این نسخه رو دارید برای من بفرستید ممنون
گوشه هاش بریده نشده ؟ ( سمت چپ و پایین تصویر )
لینکش رو اگر داری برای منم بفرست بیزحمت :)
آره اون نسخه ی آیفونیه بدیش همینه یک کم از گوشه رو نداره قاعدتا یک چند روز دیگه یک کیفیت بهتر میاد
لینک دانلود نسخه 10 گیگی رو کسی نداره بفرسته؟
یکی از دوستان لینک هاشو اینجا بعد پست من گذاشته بود ولی فکر کنم مدیران پاک کردن
ولی من از کانال تل.گ.ر.ا.م گرفتم : comic_icy

یک نسخه ی دیگه هم اومده
1639665584016.png

من کامل هنوز نشستم ببینم چون قطعا کیفیت بهتر میاد.
فقط برام سواله اون طرف که این فیلم گرفته هیچی از خودش نزاشته بعد اینا که برداشتن سه تیکه کردن یک جا آپلود کردن یک جور گنده نصف صفحه رو گرفتن اسم پیج خودشون زدن! عین این عقده ای ها : )

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,164
نام
آرمان
این نسخه 10 گیگی رو سایت ها گذاشتن ولی انگار 20 دقیقه اخر فیلمو نداره! این کیفیت CAMRip فعلی هم اصلا قابل دیدن نیست مخصوصا تو قسمت های تاریک که هیچی پیدا نیست. یه چند روز هم صبر کنید همه جا اکران بشه بالاخره یه مردی پیدا میشه کیفیت خوب (یا به قول اون دوستمون سکزی) بگیره :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
یه نسخه جدید اومده که در واقع انکود همون نسخه 10 گیگی هست و حجمش رسیده به حدود 3.5 گیگ ، به علاوه این‌که اون اواخر فیلم که تو ده گیگی نبود هم تو این هست(البته از کیفیت دیگه بهش چسبوندن) .
فعلا همین رو گذاشتم دانلود تا شب ببینمش ، کیفیت بهتر هم اگه اومد باز هم می‌بینمش :D

انصافا عجب تریلر پشم ریزونی بود!
این بارون موردو چه لا*ی ای شده مردک ازگل با اون موهاش 8-| ، اویل استرنج آخر تریلر هم که ^:)^
حدس من اینه که وندا اوایل خوبه ولی بعد توسط اویل استرنج فریب می‌خوره سر قضیه بچه هاش و بد می‌شه ولی خب در آخر به راه راست هدایت میشه و به دکتر کمک می‌کنه.
تریلر ولی کلی مورد مهم فیلم رو نشون داد همون اول! :/

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,901
نام
نریمان
واقعا انتظار نداشتم که با تک تک کرکتر های Legacy انقدر با احترام برخورد کنن و به همشون Closure بدن. مخصوصا Andrew :(

اون سکانسی که هر ۳ با هم شروع به Swing کردن، مثل یه بچه ۸ ساله ذوق کردم.

پیتر هالند هم یه جورایی ریبوت شد و با وضعیت فعلیش و لباس کلاسیکی که خیلی وقت بود منتظرش بودیم، بیشتر از همیشه به حال و هوای کامیک ها نزدیک شده.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,720
نام
Ebrahim
فعلا همین رو گذاشتم دانلود تا شب ببینمش ، کیفیت بهتر هم اگه اومد باز هم می‌بینمش

اگر دیدیش ۶ بار بنت میکنم! :D :p

بذار WEB-DL بیاد!x-(:D

سونی هم با این قراردادی با سرویس های استریم بسته (نتفلیکس و...)، نسخه سک/سیش سریع میاد بیرون!:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
اگر دیدیش ۶ بار بنت میکنم! :D :p

بذار WEB-DL بیاد!x-(:D

سونی هم با این قراردادی با سرویس های استریم بسته (نتفلیکس و...)، نسخه سک/سیش سریع میاد بیرون!:D
اسپویلت می کنم :) ، ریز به ریز فیلم رو لو میدم برات. B-)

آخرین فیلمی از اسپایدر من که اول کیفیت پرده ایش رو دیدم The Amazing Spider-Man بود .

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,451
نام
محمد
واقعا انتظار نداشتم که با تک تک کرکتر های Legacy انقدر با احترام برخورد کنن و به همشون Closure بدن. مخصوصا Andrew :(

اون سکانسی که هر ۳ با هم شروع به Swing کردن، مثل یه بچه ۸ ساله ذوق کردم.

پیتر هالند هم یه جورایی ریبوت شد و با وضعیت فعلیش و لباس کلاسیکی که خیلی وقت بود منتظرش بودیم، بیشتر از همیشه به حال و هوای کامیک ها نزدیک شده.
واقعا احترامی که به فیلم های گذشته داشتند برای من خیلی قابل قدردانی بود، قشنگ عشق و علاقه بیرون میریخت!

توی کل عمرم فیلمی نبوده که دوست داشته باشم توی سینما ببینم.
ولی بنظرم این فیلم فقط بودن توی سینما حق مطلب رو ادا میکرد!
هرچند توی همین ورژن به اندازه کافی ذوق مرگ شدیم.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
آره اون نسخه ی آیفونیه بدیش همینه یک کم از گوشه رو نداره قاعدتا یک چند روز دیگه یک کیفیت بهتر میاد

یکی از دوستان لینک هاشو اینجا بعد پست من گذاشته بود ولی فکر کنم مدیران پاک کردن
ولی من از کانال تل.گ.ر.ا.م گرفتم : comic_icy

یک نسخه ی دیگه هم اومده
View attachment 236848

من کامل هنوز نشستم ببینم چون قطعا کیفیت بهتر میاد.
فقط برام سواله اون طرف که این فیلم گرفته هیچی از خودش نزاشته بعد اینا که برداشتن سه تیکه کردن یک جا آپلود کردن یک جور گنده نصف صفحه رو گرفتن اسم پیج خودشون زدن! عین این عقده ای ها : )
الان این کدوم نسخه است ؟ همون نسخه اصلاحی 10 گیگیه است که 20 دقیقه آخر بهش اضافه شده ؟ post credits رو هم داره ؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
یه نسخه جدید اومده که در واقع انکود همون نسخه 10 گیگی هست و حجمش رسیده به حدود 3.5 گیگ ، به علاوه این‌که اون اواخر فیلم که تو ده گیگی نبود هم تو این هست(البته از کیفیت دیگه بهش چسبوندن) .
فعلا همین رو گذاشتم دانلود تا شب ببینمش ، کیفیت بهتر هم اگه اومد باز هم می‌بینمش :D

انصافا عجب تریلر پشم ریزونی بود!
این بارون موردو چه لا*ی ای شده مردک ازگل با اون موهاش 8-| ، اویل استرنج آخر تریلر هم که ^:)^
حدس من اینه که وندا اوایل خوبه ولی بعد توسط اویل استرنج فریب می‌خوره سر قضیه بچه هاش و بد می‌شه ولی خب در آخر به راه راست هدایت میشه و به دکتر کمک می‌کنه.
تریلر ولی کلی مورد مهم فیلم رو نشون داد همون اول! :/
لینکش رو بفرستید اگه می توانید . ممنون

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,065
نام
آریا
نقد IGN از فیلم چقدر افتضاحه!
اگه یوتیوب دیسلایک هاش رو برنمیداشت الان دیسلایک بارون شده بودند.:|
من چون فیلم رو ندیدم، نقد IGN رو هم نگاه نکردم که ببینم چطوریه. :D ولی یه افزونه(!) برای فایرفاکس هست (Return Youtube Dislike) که می‌ذاره تعداد دیسلایک‌های یوتیوب رو ببینیم و الآن رفتم نگاه کردم، تعداد دیسلایک‌های ویدیو بالاست و ۹ هزارتا دیسلایک در مقابل ۱۵ هزارتا لایک داره. :D
(الآن الگوریتم خوشگل یوتیوب فعال می‌شه و تا فردا صبح ۱۵۰ تا ویدیو از زوایای مختلف این فیلم Spider-Man پیشنهاد می‌ده! :|)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر