PlayStation Marvel’s Spider-Man 2

سازنده
Insomniac Games
تاریخ انتشار
20 October
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
پیام مدیریت:

هر گونه ترول، بحث مقایسه ای، اسپویل داستانی و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

144918_23IMG-1130.jpeg.jpg

اخرین اطلاعات:

* آقای برایان اینتیهار Creative Director و رایان اسمیت کارگردان بازی هستند
* قابل بازی بودن پیتر پارکر و مایلز مورالز تایید گردید
* اسپایدرمن 2 یک عنوان ماجراجویی تک نفره می باشد
* شخصیت ونوم توسط تونی تاد صداگذاری شده است
*در بخش OW بازی و به لطف قدرت PS5، می توان آزادانه بین پیتر و مایلز سوئیچ کنید
* نقشه ی این نسخه، حدود دو برابر نسخه قبلی هستش
کوئینز و بروکلین به بازی اضافه شدن که متفاوت از منهتنن
* بر اساس آخرین اخبار رسیده از سمت پلی استیشن، تاریخ عرضه ی بازی برابر است با 20 اکتبر 2023، برابر با 28 مهر 1402

اطلاعات جدید از کامیک کان:

◾ شخصیت J Jonah Jameson در بازی حضور دارد و مری جین برای وی کار می‌کند
◾ داستان بازی به 9 الی 10 ماه بعد از نسخه مایلز مورالز بر میگرده و مایلز وارد دانشگاه شده
◾ به گفته ی توسعه‌دهندگان ، داستان بازی دارای عواطف انسانی و تاریکی است
◾ دوال سنس و پلیت‌های ویژه ی بازی به صورت جداگانه قابل خریداری هستند
◾ قدرت های جدید پیتر یعنی Spider-Arms و Symbiote، روش های جدید Insomniac برای بهبود کامبت بازی است
◾ مایلز می‌تواند از دو شکل BioElectric Venom در هر مبارزه استفاده کند
ترکیب این توانایی ها با گجت شخصیت ها مانند Web Grabber منجر به Comboهای هیجان انگیزی می‌شود
◾ می‌توانید Coney Island را در بازی اکسپلور کنید و یکی از راه های اکسپلور آن، Web Wings است
به گفته توسعه‌دهندگان، این بازی فرصت عالی بود تا Web Wings را وارد آن کنند و Traversal نسخه اول که هسته اصلی گیم‌پلی Marvel’s Spider-Man بود را با این ویژگی ارتقا دهند
◾ ونوم از نظر قدرت و ظاهر برای طرفداران آشنا خواهد بود اما داستان منحصر به فردی دارد که طرفداران را هیجان‌زده می‌کند
ونوم از کمیک ها الهام گرفته شده اما اینسامنیاک المان های خود برای پرداخت و ساخت این شخصیت را نیز به آن اضافه کرده
آنها به دنبال تعادلی برای مایع و جامد نشان دادن ونوم بودند و از این نظر توانستند وی را همزمان هم قدرتمند و ترسناک نشان دهند
◾ اینسامنیاک همچنین اعلام کرد که به کار بر روی بازی تا زمان عرضه ادامه خواهد داد و گرافیک بیش از بیش ارتقا پیدا می‌کند

در ابتدای داستان، پیتر و مایلز با زندگی شخصی خودشون دست و پنجه نرم می‌کنن
مایلز در تلاشه که زمانی رو برای واسه نوشتن مقاله ورودی به دانشگاه پیدا کنه اما به خاطر کاری که بهش مشغوله (اسپایدرمن بودن) دائم به تعویق میفته
از طرفی پیتر نیز به دنبال پول برای پرداخت بدهی خانه زن عموی مِی هست و نمی‌خواد که اون رو بفروشه، چون اون خانه واسش بسیار مهمه
درست به مانند مایلز، پیتر نیز در تلاشه که (و شکست می‌خوره) تعادل رو بین مسئولیت هاش و زندگی شخصیش بر قرار کنه
ام جی نیز به دنبال این هست که در وام مسکن به پیتر کمک کنه اما جی جونا جیمسون برگشته و از تمامی افراد کار می‌کشه...
از این رو قهرمانان داستان به دو راهی سختی رسیدن و آینده‌ای مبهم و تصمیم‌های سختی پیش روی آنهاست

IMG_20230721_055905_536.jpg
▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎

2023_07_21_06.02.44_copy_1080x590.jpg
Marvel's Spider-Man 2 - Official Story Trailer | Comic Con 2023
LINK

▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎
20210912_022134_copy_432x246.jpg
marvel’s spider-man 2 - PlayStation showcase 2021 : Reveal Trailer | PS5
YouTube

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,849
نام
نریمان
واسه اینکه از یه بازی تعریف کنیم نیاز نیست شماره‌ی قبلی رو بکوبیم، اینکه بگیم شماره قبلی خونه مادربزرگه بوده این شماره بریکینگ بی نهایت حرف بی پایه و خنده داری هست.

من خودم با داستان هر دو حال کردم و به صورت کلی تو یه سطح میبینمشون، ولی میشه به صورت جزئی تر، خیلی از بخش های هرکدوم مقایسه کرد و یکی رو ترجیح داد، به طور مثال شماره دوم هیچ سکانسی احساسی‌ای در حد مرگ Aunt May نداره اما مثلا شخصیت پردازی ویلن های درجه ۲ و ۳ رو بهتر انجام داده.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,462
واسه اینکه از یه بازی تعریف کنیم نیاز نیست شماره‌ی قبلی رو بکوبیم، اینکه بگیم شماره قبلی خونه مادربزرگه بوده این شماره بریکینگ بی نهایت حرف بی پایه و خنده داری هست.

من خودم با داستان هر دو حال کردم و به صورت کلی تو یه سطح میبینمشون، ولی میشه به صورت جزئی تر، خیلی از بخش های هرکدوم مقایسه کرد و یکی رو ترجیح داد، به طور مثال شماره دوم هیچ سکانسی احساسی‌ای در حد مرگ Aunt May نداره اما مثلا شخصیت پردازی ویلن های درجه ۲ و ۳ رو بهتر انجام داده.
چیزی هست بنام نظر شخصی!
من نظر شخصیم اینه نسخه اول از نظر داستانی حرفی در برابر نسخه دوم نداره. هرگز نگفتم داستان نسخه اول در برابر سایر بازیها بده .پس این مورد رو اشتباه متوجه شدی قصد اینجا کوبیدن بازی اول نیست صرفا یه مقایسه تو سطح کرکترها و داستان کلی هست.
علتش هم اینه که شخصیت ها تو این نسخه جدید به پختگی میرسن .
من هرگز با مایلز نسخه ۲۰۱۸ و اون نسخه اسپین اف حال نکردم ولی تو این نسخه مایلز واقعا کاملتره از هر نظر. دیالوگ های بین اون و مستر نگاتیو و.. گویای همه چیزه.
دوما اینکه شما فکر می‌کنی تفاوت داستانی بازی محدود به شخصیت پردازی بهتر ویلن ها هست هم از نظر من حرف بی پایه و خنده داریه. از نظر شما داستان هر دو تو یه سطحه ولی از نظر من تو یه سطح نیستن.
فقط دیالوگ‌هایی که در زمانی که پیتر دچار افکت روانی سیمبیوت هست بین اون و مایلز و مری جین ردوبدل میشه رو میشه میارزه به کل دیالوگهای نسخه اول.
شخصیت داچ تو نسخه اول رددد یه آدم روانپریش و مجنون ولی در نسخه دوم میفهمی داچ واقعا چه آدمی بوده یا حتی جان مارستون.
دقیقا همینا رو میتونم در مورد کرکترهای همین بازی بگم.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
Insomniac گفته که Miles Morales اسپایدرمن اصلی یونیورس اشون از این به بعد خواهد بود.
یعنی اینجوری باشه خاک بر سرشون حقیقتا. مایلز باید یه نرف حسابی بشه چون اصلا حس اسپایدرمن نداره. به شدت هم op شده این نسخه. این نسخه دوم تا مجبور نباشم سوییچ نمیکنم رو مایلز.عملا ترکیب ایرون من + زئوس شده.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,961
Insomniac گفته که Miles Morales اسپایدرمن اصلی یونیورس اشون از این به بعد خواهد بود.
قابل پیش بینی... سره دی ال سی مایلز گفتم که احتمالا مثل TLOU شخصیت اصلی بشه چه بسا در آینده GOW هم همین مسیر طی کنه با آترئوس
ولی بجز بحث گیمینگ،
سونی میخواد دنیای گیمینگش به دنیای سینمایش نزدیک تر کنه و تا جاییکه میدونم مایلز مورالس، ونوم و چندتای دیگه تحت اختیار سونی ان تا حدودی، پیتر پارکر و.. تحت اختیار مارول هستن
پس طبیعیه که کم کم تمرکزش بذاره رو شخصیت مایلز مورالس بخصوص باتوجه به عملکرد فوق‌العاده انیمیشنش
یکسری شایعات نسبت به فاز جدید ماورل و حضور پیتر پارکر سم ریمی هست و شاید گیج کننده باشه که یک ورژن انیمیشنی با پیتر پارکر و مایلز مورالس و موضوع مولتی ورس، یک ورژن سینمایی با دنیای آونجرز با حضور تویی مگوایر و تام هالند و یک ورژن گیمینگ متفاوت از این دو
بنابراین بنظرم تصمیم عاقلانه که تمرکز رو یک شخصیت و یک دنیا باشه تا n تا ورژن مختلف گیمینگ و سینمایی...

• Like
Reactions: гадюка

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,640
نام
mohammad
در راستای NDای شدن اینسامنیاک یحتمل قراره...
نقش چوب گلف رو اینجا عصای هری ایفا کنه:D
ـ
.
.
.
ولی خوب با ورود مولتی ورس فقط مایلزه که از پس خیلی از کارا می تونه بر بیاد(البته نمیگم بهشون حق میدم، تهش اینجا ماروله، تو mcu بیست تا فیلم میدن، کلی اتفاقای اساسی و حساس رخ میده، اخر تو یک فیلم یا سریال تو سکانس آخر یکی یک آب دهانی یا سیفونی چیزی میکشه، مفهوم زمان مکان تغییر می کنه، و فاز بعدی با سی تا فیلم و سریال دوباره شروع میشه:D، یعنی می خوام بگم با اینکه یونیورس اینسامنیاک مخصوص خودشه ولی بالاخره برا بازی که بودجه اش نزدیک 300میلیونه یک راهی می تونن پیدا کنن پیتر رو نگه دارن، ولی خوب برای کنار گزاشتن پیتر هم دلایل کافی برا مخاطب عام می تونن داشته باشن)

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
به نظرم خیلی بعیده پیتر شخصیت اصلی Spider-Man 3 نباشه. مایلز شخصیت‌پردازی خوبی داره و مخصوصاً توی نسخه دوم که بهتر از قبل هم شده بود، ولی موضوع اینه که دو تا ویلین اصلی Spider-Man 3 یعنی Green Goblin و Doctor Octopus با شخصیت پیتر پارکر معنی واقعی خودشون رو پیدا می‌کنن. نورمن آزبورن از سال‌ها قبل به پیتر نزدیک بوده و با اینکه پیتر خیلی باهاش راحت نیست (که این قضیه به شخصیت خشک و سرد نورمن برمی‌گرده)، ولی به هر حال پدر بهترین دوستش بوده و پیتر خیلی وقت‌ها به خونه یا تشکیلات نورمن رفت و آمد داشته و توی همین Spider-Man 2 هم یه صحنه‌ای بود که نورمن می‌گفت تو مثل پسرم هستی و از این صحبت‌ها. نورمن تعادل روحی روانی نداره و به اشتباه، Spider-Man رو مقصر به کما رفتن پسرش می‌دونه و وقتی بفهمه ایشون همون پیتر هست، اتفاقات جالبی می‌افته.
از طرف دیگه هم اتو اکتاویوس رو داریم که اون هم به شدت به پیتر نزدیکه و توی نسخه اول کلی ماجراها با همدیگه داشتن و الآن داره نقشه می‌کشه برای حضور دوباره در میدان. :D
این دو تا شخصیت هیچ حس خاصی نسبت به مایلز ندارن و برای همین وقتی به عنوان ویلین نسخه سوم از راه برسن، بهترین حالت اینه که با پیتر روبرو بشن نه مایلز. یعنی به نظرم اگه مایلز شخصیت اصلی اون بازی باشه، یه پتانسیل عظیمی به هدر می‌ره و کلی اتفاقات جالب رو از دست می‌دیم.
احتمالاً منظور سازنده‌های بازی از اون صحبت‌ها، نسخه فرعی هست که با حضور مایلز و شاید سیندی مون ساخته می‌شه و ممکنه اسمش رو بذارن Spider-Man: Miles Morales 2 یا همچین چیزی! :D بعدش هم اواخر همین بازی یا اوایل Spider-Man 3، اتفاقاتی می‌افته و پیتر از بازنشستگی درمیاد و به عنوان شخصیت اصلی برمی‌گرده.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,849
نام
نریمان
Unpopular Opinion: از بین تمام شخصیت های مختلفی که با قدرت های عنکبوتی داریم، به نظرم مایلز جز پایین رده ترین هاشون حساب میشه. (حداقل واسه من) دلایلش هم اینه که ۱. قدرت هاش خیلی رندومه و اصلا ربطی به عنکبوت بودن نداره. ۲. شخصیت پردازی خیلی منحصر به فرد و جالبی هم تو کامیک ها نداره و به صورت خلاصه میشه گفت Peter Parker but Black حتی آرک های داستانیش هم بعضا آرک های معروف Peter مثل Clone Sage هست که دوباره واسه مایلز استفاده کردن.

درسته که انیمیشن هاش واقعا عالی و فوق العاده هستن اما کلی المان و فاکتور دست به دست هم دادن تا اون انیمیشن ها انقدر خوب بشن و نمیشه گفت صرفا چون مایلز کارکتر اصلیه خوبن!

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,462
به نظر من شخصیت مایلز داستان های نگفته بیشتری داره تا پیتر .
ولی همونطور که @Dinosaur هم گفت داستان نسخه بعدی جوری هست که غیرممکنه پیتر در نسخه بعدی نباشه‌ با توجه به اتفاقاتی که در نسخه دوم افتاد.
ضمن اینکه اینسامنیاک نگفته پیتر در نسخه بعدی نیست فقط گفته اسپایدرمن اصلی مایلز هست.

Insomniac Confirms Who The 'Main' Spider-Man Is Now - Insider Gaming

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
« مایلز باید نرف بشه چون اصلا حس اسپایدرمن نداره »
ترند امشب ۲۱۸ هزار توییت
View attachment 317678

انیمیشن اسپایدرورس با کرکتر اصلی مایلز رکورد درآمد سونی پیکچرز رو در طول تاریخ زد.
ترند توییتر چه ربطی به بحث ما داره؟ مایلز کلا ۱۰-۱۲ ساله خلق شده. مرد عنکبوتی == پیتر پارکر. اینکه بیای به دلایل خیلی واضح یکی از بهترین کرکتر های تاریخ کامیک رو با مایلز جایگزین کنی به هر دلیلی احمقانه ترین کار ممکنه. یکم عینک فن بویی و کالت بودن رو بزارین کنار. البته از کسی که سر رد دد ۲ میاد به بقیه کاربرا فحاشی میکنه انتظار خاصی نمیره.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,886
نام
malek
خب بعد 40 ساعت بازی رو تموم کردم و البته پلات :) چهارمین بازی عمرمه که پلات میکنمش.کل این 40 ساعت فقط لذت تمام بودش و ذره ای تکرار مکررات نداشتم.داستان بازی خیلی پخته و درگیر کننده بود و در حد بهترین های سوپر هیرویی.میتونن کات سینها رو بردارن و یه انیمیشن سینمایی هم بکنن تو پاچه ملت و ازش پول دربیارن :)
منی که همین یکماه پیش مایلز مورالز رو تموم کردم به جرعت میتونم بگم یه سر و گردن از همه لحاظ ازش بالاتره و شخصیت مایلز هم خیلی پخته تر و جا افتاده تر شده و قطعا میتونه تو سری های بعد این وظیفه رو تنهایی از عهدش بر بیاد.گیم پلی بازی به لطف قابلیتهای جدید خیلی بهتر شده و اگه همه ی گجت ها و ابیلیتی ها رو ارتقا بدید مبارزات اصلا حس تکراری بودن رو نمیدن.گرافیک بازی هم که دیگه اصلا جای بحثی نمیذاره و برا یه بازی در این وسعت و با این حجم درگیرانه و سرعت بالای گیم پلی یه استاندارد جدید حساب میشه.فکر کنم تو طول بازی 5-6 بار بیشتر فست تراول نکردم از بس چرخیدن تو شهر میچسبید و خصوصا این قابلیت جدید وینک سوئیت حال میداد.گرافیک در طول روز و هم تاریکی شبش خیلی چشم نوازه و یه جورایی برا ادامه دادن بازی بوستت میکنه.تایم بازی هم به نظرم به شدت مناسب بود و برا منی که رو درجه سختی Amazing بازی میکردم برا پلات کردنش 40 ساعت زمان مناسبی بودش.البته من فرعی ها و اصلی رو هم زمان میرفتم چون بهترین بازی رو هم اگه داستانی رو تموم کنم دیگه سختمه برگردم و فرعی ها رو از اول برم.خلاصه که خداوند به برو بچه های Insomniac طول عمر با عزت بده که تو همه ضمینه ها برای بازیشون وقت و انرژی میذارن تا هر چه بی عیب تر دست مشتری برسونن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر