PlayStation Marvel’s Spider-Man 2

سازنده
Insomniac Games
تاریخ انتشار
20 October
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
پیام مدیریت:

هر گونه ترول، بحث مقایسه ای، اسپویل داستانی و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

144918_23IMG-1130.jpeg.jpg

اخرین اطلاعات:

* آقای برایان اینتیهار Creative Director و رایان اسمیت کارگردان بازی هستند
* قابل بازی بودن پیتر پارکر و مایلز مورالز تایید گردید
* اسپایدرمن 2 یک عنوان ماجراجویی تک نفره می باشد
* شخصیت ونوم توسط تونی تاد صداگذاری شده است
*در بخش OW بازی و به لطف قدرت PS5، می توان آزادانه بین پیتر و مایلز سوئیچ کنید
* نقشه ی این نسخه، حدود دو برابر نسخه قبلی هستش
کوئینز و بروکلین به بازی اضافه شدن که متفاوت از منهتنن
* بر اساس آخرین اخبار رسیده از سمت پلی استیشن، تاریخ عرضه ی بازی برابر است با 20 اکتبر 2023، برابر با 28 مهر 1402

اطلاعات جدید از کامیک کان:

◾ شخصیت J Jonah Jameson در بازی حضور دارد و مری جین برای وی کار می‌کند
◾ داستان بازی به 9 الی 10 ماه بعد از نسخه مایلز مورالز بر میگرده و مایلز وارد دانشگاه شده
◾ به گفته ی توسعه‌دهندگان ، داستان بازی دارای عواطف انسانی و تاریکی است
◾ دوال سنس و پلیت‌های ویژه ی بازی به صورت جداگانه قابل خریداری هستند
◾ قدرت های جدید پیتر یعنی Spider-Arms و Symbiote، روش های جدید Insomniac برای بهبود کامبت بازی است
◾ مایلز می‌تواند از دو شکل BioElectric Venom در هر مبارزه استفاده کند
ترکیب این توانایی ها با گجت شخصیت ها مانند Web Grabber منجر به Comboهای هیجان انگیزی می‌شود
◾ می‌توانید Coney Island را در بازی اکسپلور کنید و یکی از راه های اکسپلور آن، Web Wings است
به گفته توسعه‌دهندگان، این بازی فرصت عالی بود تا Web Wings را وارد آن کنند و Traversal نسخه اول که هسته اصلی گیم‌پلی Marvel’s Spider-Man بود را با این ویژگی ارتقا دهند
◾ ونوم از نظر قدرت و ظاهر برای طرفداران آشنا خواهد بود اما داستان منحصر به فردی دارد که طرفداران را هیجان‌زده می‌کند
ونوم از کمیک ها الهام گرفته شده اما اینسامنیاک المان های خود برای پرداخت و ساخت این شخصیت را نیز به آن اضافه کرده
آنها به دنبال تعادلی برای مایع و جامد نشان دادن ونوم بودند و از این نظر توانستند وی را همزمان هم قدرتمند و ترسناک نشان دهند
◾ اینسامنیاک همچنین اعلام کرد که به کار بر روی بازی تا زمان عرضه ادامه خواهد داد و گرافیک بیش از بیش ارتقا پیدا می‌کند

در ابتدای داستان، پیتر و مایلز با زندگی شخصی خودشون دست و پنجه نرم می‌کنن
مایلز در تلاشه که زمانی رو برای واسه نوشتن مقاله ورودی به دانشگاه پیدا کنه اما به خاطر کاری که بهش مشغوله (اسپایدرمن بودن) دائم به تعویق میفته
از طرفی پیتر نیز به دنبال پول برای پرداخت بدهی خانه زن عموی مِی هست و نمی‌خواد که اون رو بفروشه، چون اون خانه واسش بسیار مهمه
درست به مانند مایلز، پیتر نیز در تلاشه که (و شکست می‌خوره) تعادل رو بین مسئولیت هاش و زندگی شخصیش بر قرار کنه
ام جی نیز به دنبال این هست که در وام مسکن به پیتر کمک کنه اما جی جونا جیمسون برگشته و از تمامی افراد کار می‌کشه...
از این رو قهرمانان داستان به دو راهی سختی رسیدن و آینده‌ای مبهم و تصمیم‌های سختی پیش روی آنهاست

IMG_20230721_055905_536.jpg
▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎

2023_07_21_06.02.44_copy_1080x590.jpg
Marvel's Spider-Man 2 - Official Story Trailer | Comic Con 2023
LINK

▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎
20210912_022134_copy_432x246.jpg
marvel’s spider-man 2 - PlayStation showcase 2021 : Reveal Trailer | PS5
YouTube

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,898
نام
نریمان
یه ایراد کوچیک بخوام از بازی بگیرم اینه که تو حالت Stealth هیچ چالشی خاصی نداره، البته این مورد تو شماره اول هم بود اما اینجا با اضافه شدن Web Line دیگه خیلی خیلی راحت تر شده.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,883
نام
مهراد
یه ایراد کوچیک بخوام از بازی بگیرم اینه که تو حالت Stealth هیچ چالشی خاصی نداره، البته این مورد تو شماره اول هم بود اما اینجا با اضافه شدن Web Line دیگه خیلی خیلی راحت تر شده.
تازه نسخه اول یه دشمن هایی بودن که عینک خاص داشتن و میتونستن محیط رو اسکن کنن و تو رو ببینن. اونو حذف کردن.

اون وسیله ای که میزدی به یه جایی و دشمن رو می‌کشید طرف خودش توی تار گیرش مینداخت، اونم حذف شد که ناراحت شدم.

ماموریت های چالشی هم بخش کتک کاریش مثل تسک مستر و هولوگرام ها هم حذف شد که البته اسپایدرمن ها پیشرفت کردن اما دوست داشتم از این چالش ها به صورت نامحدود داخل بازی باشه.

همینطور دیگه برای اینکه جلوی ماشین های فراری داخل بازی رو بگیری یه مثلث یه مربع/دایره لازمه و بعدش نیازی نیست باز تند تند مربع بزنی و ساده تر شده.

البته مواردی که نوشتم مشکل نیست. دوست داشتم هنوزم بودن یا ارتقا پیدا کرده باشن.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
F9wbM1lbcAASBlg.jpeg
F9wVcklbIAAVx1k.jpeg
خب بلخره دیشب تموم شد ،یکی از دوستان میگفت من فکر میکردم اغراق میکنه اما واقعا باید تایید کرد ست پیس پشت ست پیس ، کمبت دیوانه وار ،فینیشر های چشم نواز ریتم خوب بازی تو داستان و فرازو فرودش .نور پردازی و ویژوال های ناااب.
یکی از بهترین تجربه های عمرم بود.
F91QcaZaQAATmTl.jpeg
F91QbK7bAAAaAXn.jpeg
F9xid1haAAAh1T4.jpeg

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,218
دوستان اسکرین گذاشتن
با اجازه مدیر تایپیک
گفتم یادی کنم از گذشته
ولی خودمونیم حیف نیست infamous
سونی بیخیال شده 😭
اونموقع ساکر پانچ چه گرافیکی تحویل داده لعنتی تازه بازی لانچ بود 😯
View attachment 317357View attachment 317358
یادش بخیر واقعا گرافیک پشم ریزونی داشت در کنار گیمپلی جذابش.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,610
نام
Alireza
دوستان اسکرین گذاشتن
با اجازه مدیر تایپیک
گفتم یادی کنم از گذشته
سونی بیخیال شده 😭
شدیدا دلم میخواد یه بازی دیگه ازش بسازن. دو نسخه اول جزو بازی های تاپم تو نسل ۷ بودن.

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
334
کارگردان اسپایدر-من 2 داخل استریم وقتی خداحافظی کردن اشاره به Daredevil میکنه.
Where is Daredevil? دردویل کجاست؟

این موضوع میتونه اشاره بشه که یک dlc برای این شخصیت قرار ارائه بشه

View attachment x7Vse7VUl-TQmdpR.mp4

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,524
دوستان اسکرین گذاشتن
با اجازه مدیر تایپیک
گفتم یادی کنم از گذشته
سونی بیخیال شده 😭
چرا جدا گرافیک باری های اوایل ps4 از بازی های الان بیشتره؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,636
بچه ها این نسخه ربطی به نسخه اول داره ؟ :D اون رو بازی نکردیم اوکیه بریم سراغ این ؟ :D
رفرنس که صد درصد داره و کارکترها و نکاتی از قسمت های قبلی و همچنین DLC وجود دارن که اگر بازی نکرده باشی نمی تونی ارتباط بگیری، ابتدای بازی پیشینه قسمت های قبلی بصورت خلاصه طور گذاشته شده ولی این موارد بیشتر جهت یادآوریه و اگر می خوای لذت کافی و وافی رو از قسمت دوم ببری، ابتدا نسخه اول رو با DLCـها بازی کن

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,185
نام
احمد
بلاخره بعد از ۲۵ ساعت بازی تموم شد، البته هنوز پلات نکردم ولی ۸۷ درصد شده.

واقعاً سخته به این بازی ۱۰ نداد ولی خب بعد از TLoU واقعاً سخته به بازی دیگه ای ده داد. اما ۹.۵ واقعاً حق بازی هست. تازه اونم در حالی که چقدر بخاطر مشکلات دیسک بازی اذیت شدم.
بازی در یک کلام عالی هست. پیشرفت نسبت به نسخه اول و مایلز مورالس به خوبی قابل لمسه. از بهتر شدن گیم پلی بازی بگیر تا گرافیکش. فست تراول هوش از سر آدم میبره.
موسیقی هم که مثل همیشه عالیه و نمیشه هیچ ایرادی ازش گرفت.
داستان بازی با اختلاف بهتر از نسخه قبلی بود و تا آخرین لحظه ازش لذت بردم. از شروع طوفانی بگیر تا ....
گرافیک بازی تو بعضی مکانها واقعا فک برانداز میشه اما خب بعضی جاها هم هنوز جای کار داره اما بطور کلی با وضعیت ریتریسینگ بازی میشه کاملا درک کرد و بنظرم بطور کامل تمام نسل نهمی هست.
همه جای بازی میشه ری تریسینگ رو به خوبی دید، از عینک گرفته تا بادکنک و ...

18b5dcadb5767-screenshotUrl.jpg

کیفیت موی کاراکترها تو یه لول دیگه است و تا الان نمونه ش رو ندیدم.
18b97db5b7729-screenshotUrl.jpg
18b97d2ce1c68-screenshotUrl.jpg 18b97d51a0870-screenshotUrl.jpg
18b97d5722953-screenshotUrl.jpg

18b97d730ef65-screenshotUrl.jpg
بازی چند تا باگ هم داشت، اولیش که مشکل دیسک بود ولی تو بازی هم چند بار باگ خورد ولی خب با توجه به وسعت بازی خیلی بنظرم عادی و طبیعی هست.
18b97d4b1ad96-screenshotUrl.jpg

داستان بازی چقدر نسبت به نسخه اول بهتر و پخته تر شده و از اون طرف اختلافش با نسخه های سینمایی هم بیشتر به چشم میاد. چقدر خوب و مناسب به شخصیت ونوم پرداخته بودن و یه غول آخر درست و حسابی بود. بازی هم با باس فایت های مختلف حسابی سنگ تموم گذاشت، از همون اول طوفانی شروع کرد و تا آخر بازی همینطوری موند. ریتم بازی و داستان همینطوری هیجانی و جذاب بود و گیم پلی بازی در یک کلام همه مکانیزم هاش به جا بود فقط ای کاش بخش های مخفی کاری چالشی تر بود.
اما گل سر سبدش قسمتی بود که با ونوم شهر رو به آتیش کشیدیم. چه حس قدرت ترسناک و خفنی داشت.
طراحی دشمنان مخصوصا سیمبیوت ها خیلی خوب و با جزئیات بودند.
18b97dcc6ab79-screenshotUrl.jpg
بخش های آخر بازی که با مری جین بازی میکردیم چرا اینقدر گرافیک شبیه به واقعیت شده بود؟
18b97d2fc6e5-screenshotUrl.jpg
کسایی که هنوز به گرافیک بازی شک دارن(خودم با توجه به تریلر شوکیس واقعاً انتقاد داشتم) به اختلاف کیفیت دکتر اکتاویوس در نسخه اول و دوم دقت کنند که قشنگ اختلاف یک نسل رو میشه دید.
18b97de896b39-screenshotUrl.jpg Marvels-Spider-Man-Doc-Ock-Final-Battle (1).jpg Otto_Octavius.png 18b97bb770158-screenshotUrl.jpg

در آخر باید گفت حالا چطوری باید منتظر ولوورین موند؟؟؟

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
تقریبا رسیدم اخرای بازی و به نظرم داستان نسخه قبل بهتر بود. کریون که فقط میاد ۴ تا جمله میگه میره کلا. هیچ شخصیتی از خودش نداره. این ورژن هری رو هم انچنان نیستم. در کل خیلی قابل پیشبینیه داستان. نقش منفی های نسخه قبلی هم در کل بهتر بودن. گیم پلی هم خوب بوده تا اینجا هر چند تغییر خاصی نداشته. مکانیزم تار زنی و موومنت بازی ۱۰/۱۰ عه. گشت و گذار فوق العاده لذت بخشه. یکم انتظارم بیشتر بود ولی خب خیلی بازی خوبیه. برا ولوورین امیدوارم یکم از این safe mode در بیاد اینسامیناک و فرمول اوپن ورلدشون رو عوض کنن.
پیغام مدیریت: لطفا از اسپویلر استفاده کنید

Last edited by a moderator:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,562
تقریبا رسیدم اخرای بازی و به نظرم داستان نسخه قبل بهتر بود. کریون که فقط میاد ۴ تا جمله میگه میره کلا. هیچ شخصیتی از خودش نداره. این ورژن هری رو هم انچنان نیستم. در کل خیلی قابل پیشبینیه داستان. نقش منفی های نسخه قبلی هم در کل بهتر بودن. گیم پلی هم خوب بوده تا اینجا هر چند تغییر خاصی نداشته. مکانیزم تار زنی و موومنت بازی ۱۰/۱۰ عه. گشت و گذار فوق العاده لذت بخشه. یکم انتظارم بیشتر بود ولی خب خیلی بازی خوبیه. برا ولوورین امیدوارم یکم از این safe mode در بیاد اینسامیناک و فرمول اوپن ورلدشون رو عوض کنن.
نظر شخصیت هست و قابل احترام ولی از نظر من داستان نسخه اول در برابر نسخه دوم مثل داستان خونه مادربزرگه در برابر بریکینگ بده.
پستت را باید میذاشتی تو اسپویلر ولی پیشینه این کرکترها که گفتی هم ریشه در کامیک هاشون دارن نیازی نبود خیلی موشکافی بشن برای کسی که این شخصیت هارو از قبل میشناسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر