PlayStation Marvel’s Spider-Man 2

سازنده
Insomniac Games
تاریخ انتشار
20 October
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
پیام مدیریت:

هر گونه ترول، بحث مقایسه ای، اسپویل داستانی و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

144918_23IMG-1130.jpeg.jpg

اخرین اطلاعات:

* آقای برایان اینتیهار Creative Director و رایان اسمیت کارگردان بازی هستند
* قابل بازی بودن پیتر پارکر و مایلز مورالز تایید گردید
* اسپایدرمن 2 یک عنوان ماجراجویی تک نفره می باشد
* شخصیت ونوم توسط تونی تاد صداگذاری شده است
*در بخش OW بازی و به لطف قدرت PS5، می توان آزادانه بین پیتر و مایلز سوئیچ کنید
* نقشه ی این نسخه، حدود دو برابر نسخه قبلی هستش
کوئینز و بروکلین به بازی اضافه شدن که متفاوت از منهتنن
* بر اساس آخرین اخبار رسیده از سمت پلی استیشن، تاریخ عرضه ی بازی برابر است با 20 اکتبر 2023، برابر با 28 مهر 1402

اطلاعات جدید از کامیک کان:

◾ شخصیت J Jonah Jameson در بازی حضور دارد و مری جین برای وی کار می‌کند
◾ داستان بازی به 9 الی 10 ماه بعد از نسخه مایلز مورالز بر میگرده و مایلز وارد دانشگاه شده
◾ به گفته ی توسعه‌دهندگان ، داستان بازی دارای عواطف انسانی و تاریکی است
◾ دوال سنس و پلیت‌های ویژه ی بازی به صورت جداگانه قابل خریداری هستند
◾ قدرت های جدید پیتر یعنی Spider-Arms و Symbiote، روش های جدید Insomniac برای بهبود کامبت بازی است
◾ مایلز می‌تواند از دو شکل BioElectric Venom در هر مبارزه استفاده کند
ترکیب این توانایی ها با گجت شخصیت ها مانند Web Grabber منجر به Comboهای هیجان انگیزی می‌شود
◾ می‌توانید Coney Island را در بازی اکسپلور کنید و یکی از راه های اکسپلور آن، Web Wings است
به گفته توسعه‌دهندگان، این بازی فرصت عالی بود تا Web Wings را وارد آن کنند و Traversal نسخه اول که هسته اصلی گیم‌پلی Marvel’s Spider-Man بود را با این ویژگی ارتقا دهند
◾ ونوم از نظر قدرت و ظاهر برای طرفداران آشنا خواهد بود اما داستان منحصر به فردی دارد که طرفداران را هیجان‌زده می‌کند
ونوم از کمیک ها الهام گرفته شده اما اینسامنیاک المان های خود برای پرداخت و ساخت این شخصیت را نیز به آن اضافه کرده
آنها به دنبال تعادلی برای مایع و جامد نشان دادن ونوم بودند و از این نظر توانستند وی را همزمان هم قدرتمند و ترسناک نشان دهند
◾ اینسامنیاک همچنین اعلام کرد که به کار بر روی بازی تا زمان عرضه ادامه خواهد داد و گرافیک بیش از بیش ارتقا پیدا می‌کند

در ابتدای داستان، پیتر و مایلز با زندگی شخصی خودشون دست و پنجه نرم می‌کنن
مایلز در تلاشه که زمانی رو برای واسه نوشتن مقاله ورودی به دانشگاه پیدا کنه اما به خاطر کاری که بهش مشغوله (اسپایدرمن بودن) دائم به تعویق میفته
از طرفی پیتر نیز به دنبال پول برای پرداخت بدهی خانه زن عموی مِی هست و نمی‌خواد که اون رو بفروشه، چون اون خانه واسش بسیار مهمه
درست به مانند مایلز، پیتر نیز در تلاشه که (و شکست می‌خوره) تعادل رو بین مسئولیت هاش و زندگی شخصیش بر قرار کنه
ام جی نیز به دنبال این هست که در وام مسکن به پیتر کمک کنه اما جی جونا جیمسون برگشته و از تمامی افراد کار می‌کشه...
از این رو قهرمانان داستان به دو راهی سختی رسیدن و آینده‌ای مبهم و تصمیم‌های سختی پیش روی آنهاست

IMG_20230721_055905_536.jpg
▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎

2023_07_21_06.02.44_copy_1080x590.jpg
Marvel's Spider-Man 2 - Official Story Trailer | Comic Con 2023
LINK

▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎
20210912_022134_copy_432x246.jpg
marvel’s spider-man 2 - PlayStation showcase 2021 : Reveal Trailer | PS5
YouTube

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,691
بحث تعداد ساعت نیست بازی عمق نداره

معیارم عمق بازی ه بازی عمق نداره. حالا الان مقداری جوگیری هست یکی دوماه دیگه که جو خوابید ملت میفهمن چقد بازی ۸۴-۸۵ ای هست این بازی.

من انتظار ندارم مثل rdr2 باشن انتظار دارم حداقل راه رفتن و رانندگی معمولی رو بکنن. وسط شهر واسسی میبینی که همش دکوره. هیشکی به هیچی واکنش نشون نمیده. نه ماشینا نه آدما.

حرف من یه چیزه: طراحی گیم پلی باید جوری باشه که من از اسکیل ها استفاده کنم. اگه بازی جوریه که من تو آخرین درجه سختی نیازی به اسکیل ها ندارم یعنی عملا اسکیل ها و گجت ها دکورین :| این یعنی هسته گیم پلی ایراد داره.
به طور مثال تو لست آو آس شما تو حالت گراندد باید از همهههه چیزتون استفاده کنین. انتخابی در کار نیست. به این میگن طراحی گیم پلی.

:D

مقایسه ش هم زشته. من از باس فایتی که باهاش داشتیم خیلی خوشم اومد. ازین که مشکلات رابطه رو تو باس فایت میدیدیم. ولی این نشون میده الان کاملا جوگیری که اینو میگی. حالا سه ماه دیگه ازت میپرسم. یادت نگه دار.
اون شخصیتی که گفتی حتی shrugging ش هم انیمیشن سیکرت داشت تک تک کاراش و جوکاش و شخصیتش حاصل پرداخت سالیان بود. این مری جین که حتی طراحی صورتش هم meme ه.
از آواتارت خجالت بکش :)) شب میاد تو خوابت نمیتونی جوابشو بدیا...
نیاز به استفاده اسکیل نیست؟ چیزی که من تجربه کردم رو درجه سختی آخر تنها راه نمردن استفاده مداوم از اسکیل هست.
توقع داری اسپایدر من ماشین سواری کنه؟😳
اگه قراره ماشین سواری کنه پس قضیه تار زدن چی میشه؟
😐

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
نه دیسک گرفتم اصلا تعجب کردم اخه ۳۷ گیگ ابدیت عجیبه یکم اونم برای بازی که مولتی پلیر نداره دیگه گذاشتم ابدیت بگیره

اون باگ هستش عزیز. حجم بازی روی دیسک 83 GB هستش وقتی بازی رو میخوای آپدیت کنی همونطور که گفتی آپدیت 37 نشون میده. درحالی که بعد تموم شدن آپدیت حجم بازی رو دوباره چک کنی 86 گیگ هستش.
باگ نیست، خیلی بازی ها بعد از آپدیت، حجمشون به اندازه آپدیت زیاد نمیشه و جایگزین میشه یه جورایی

قضیه 37GB آپدیت فیزیکی اینه که روی دیسک نسخه ی 1.00.00 قرار داره، ولی دیتایی که برای پریلود قرار گرفت 1.00.01 یا همچین چیزی بود(یه نسخه بالاتر)
گویا میگفتن اون آپدیت بیشترین تاثیر رو مخصوصا روی همون اپنینگ بازی داره

بازی جایی قفل نمیشه و دیتای دیسک کامله، صرفا همون Day 1 patchه انگار ) در اصل D0 :-" )

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,883
نام
مهراد
همچنان وایب SM دارم و دیشب نشستم سه گانه رو ببینیم که دیدم ای دل غافل! این زیرنویس ها خیلی بهم ریخته و بد ترجمه شده حتی ویرایش آخر مخصوص نسخه های ریمستر. به عشق خود توبی مگوایر نشستم از اول هر سه نسخه رو زیرنویس کنم. تموم که شد آپلود میکنم برای دوستانی که میخوان دوباره این سه گانه رو ببینن :x

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
باگ نیست، خیلی بازی ها بعد از آپدیت، حجمشون به اندازه آپدیت زیاد نمیشه و جایگزین میشه یه جورایی

قضیه 37GB آپدیت فیزیکی اینه که روی دیسک نسخه ی 1.00.00 قرار داره، ولی دیتایی که برای پریلود قرار گرفت 1.00.01 یا همچین چیزی بود(یه نسخه بالاتر)
گویا میگفتن اون آپدیت بیشترین تاثیر رو مخصوصا روی همون اپنینگ بازی داره

بازی جایی قفل نمیشه و دیتای دیسک کامله، صرفا همون Day 1 patchه انگار ) در اصل D0 :-" )
یعنی برای ماها که بازیو فیزیکی گرفتیم اینطوریه امیر چی بگم والا برعکسه من اول فکر کردم باگ هستش ولی پیش دوستمم بردم واسه اونم ۳۷ گیگ ابدیت اورد بالا تعجب کردم
آقا این آپدیت ۳۷ گیگی رو انجام بدیم بلاخره یا کنسل بشه ؟
بگیری بهتره کلا البته اگر هم حجم داری هم سرعت بالا نگیریم فکر کنم تاثیر انچنانی داشته باشه

• Like
Reactions: Arios 22

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,655
حرف من یه چیزه: طراحی گیم پلی باید جوری باشه که من از اسکیل ها استفاده کنم. اگه بازی جوریه که من تو آخرین درجه سختی نیازی به اسکیل ها ندارم یعنی عملا اسکیل ها و گجت ها دکورین :| این یعنی هسته گیم پلی ایراد داره.
رو درجه سختی نرمال باید همش از اسکیل ها و گجت‌ها استفاده کنی امکان نداره بدون استفاده درست از اینا بتونی مبارزات رو پیش ببری چه برسه درجه سختی بالاتر که بعضی اوقات تست میکنم تازه باید بدونی کدوم اسکیل ها رو کجا بزنی تا هدر نرن و گرنه مردنت حتمیه. نظر شما رو اصلا قبول ندارم. بنظرم نسبت به دو نسخه قبل عمق مبارزات خیلی بهتر شده و واقعا خودشون متوجه شده بودن که مبارزات داشته تکراری میشده با اسکیل های جدید ارتقاش دادن.

Destro

کاربر سایت
Apr 18, 2010
3,512
نام
Nightwing
یعنی برای ماها که بازیو فیزیکی گرفتیم اینطوریه امیر چی بگم والا برعکسه من اول فکر کردم باگ هستش ولی پیش دوستمم بردم واسه اونم ۳۷ گیگ ابدیت اورد بالا تعجب کردم

بگیری بهتره کلا البته اگر هم حجم داری هم سرعت بالا نگیریم فکر کنم تاثیر انچنانی داشته باشه
انگار این آپدیت یه سری چیز میز اضافه میکنه! مثل NG+ و یه dlc ریز برای daredevil :-? اینکه چقدر حقیقت داره نمیدونم دقیقا اگه کسی اطلاعی داره بگه

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
انگار این آپدیت یه سری چیز میز اضافه میکنه! مثل NG+ و یه dlc ریز برای daredevil :-? اینکه چقدر حقیقت داره نمیدونم دقیقا اگه کسی اطلاعی داره بگه
هرچیم باشه نه دیگه ۳۷ گیگ اخه دقیقا اندازه حجم یه بازیه خودش :D

• Like
Reactions: Arios 22 and Destro

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین

آره، نسخه ی فیزیکی چون زودتر شیپ میشه، دیتای قدیمی تری داره
اینا تا زمان پریلود، یه پچ آماده کرده بودن برای بازی و ورژن تازه تری برای دیجیتال قرار گرفت

AminMoradiXXL

کاربر سایت
Jun 16, 2023
48
نیاز به استفاده اسکیل نیست؟ چیزی که من تجربه کردم رو درجه سختی آخر تنها راه نمردن استفاده مداوم از اسکیل هست.
توقع داری اسپایدر من ماشین سواری کنه؟😳
اگه قراره ماشین سواری کنه پس قضیه تار زدن چی میشه؟
😐
رو درجه سختی نرمال باید همش از اسکیل ها و گجت‌ها استفاده کنی امکان نداره بدون استفاده درست از اینا بتونی مبارزات رو پیش ببری چه برسه درجه سختی بالاتر که بعضی اوقات تست میکنم تازه باید بدونی کدوم اسکیل ها رو کجا بزنی تا هدر نرن و گرنه مردنت حتمیه. نظر شما رو اصلا قبول ندارم. بنظرم نسبت به دو نسخه قبل عمق مبارزات خیلی بهتر شده و واقعا خودشون متوجه شده بودن که مبارزات داشته تکراری میشده با اسکیل های جدید ارتقاش دادن.
اینجوری که شما میگین اون بازی که من کردم پس احتمالا خلیج عدن ۲ بوده نه اسپایدرمن ۲ روی آخرین درجه سختی :)
به هر حال جای خوشحالی داره که این بازی برای شما دوستان خوب بوده منم که طرفدار و حامی بازی های داستانی و انحصاری سونی ام. ولی خب بعد بعضی بازی ها (مثه rdr2) خیلی سخت گیر تر شدم :)

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
310
نام
امیر
اینجوری که شما میگین اون بازی که من کردم پس احتمالا خلیج عدن ۲ بوده نه اسپایدرمن ۲ روی آخرین درجه سختی :)
به هر حال جای خوشحالی داره که این بازی برای شما دوستان خوب بوده منم که طرفدار و حامی بازی های داستانی و انحصاری سونی ام. ولی خب بعد بعضی بازی ها (مثه rdr2) خیلی سخت گیر تر شدم :)
شما همون RDR2 رو هم میتونی نهایتا با دوتا اسلحه از اول تا آخرش رو بری، ولی این RDR2 رو تبدیل به بازی بدی نمیکنه.
به همین شکل شما می‌تونی کل مدت مبارزه رو توی SM2 هوا بمونی و یکی‌یکی دشمنا رو بکشی سمتت و بزنیشون، ولی مجبور نیستی این‌کارو کنی. می‌تونی خیلی چالش‌زاتر بازی رو انجام بدی.
و واقعا اگه توی کل بازی روی درجه سختی آخر 1 بار پری کردی به نظم با این سرعت واکنش و تصمیمی‌گیری‌هات خودتو آماده کن برای EVO :D من حتی نمیدونم یه سری باس‌فایتا بدون پری اصلا چطور میشه زد.

AminMoradiXXL

کاربر سایت
Jun 16, 2023
48
شما همون RDR2 رو هم میتونی نهایتا با دوتا اسلحه از اول تا آخرش رو بری، ولی این RDR2 رو تبدیل به بازی بدی نمیکنه.
به همین شکل شما می‌تونی کل مدت مبارزه رو توی SM2 هوا بمونی و یکی‌یکی دشمنا رو بکشی سمتت و بزنیشون، ولی مجبور نیستی این‌کارو کنی. می‌تونی خیلی چالش‌زاتر بازی رو انجام بدی.
و واقعا اگه توی کل بازی روی درجه سختی آخر 1 بار پری کردی به نظم با این سرعت واکنش و تصمیمی‌گیری‌هات خودتو آماده کن برای EVO :D من حتی نمیدونم یه سری باس‌فایتا بدون پری اصلا چطور میشه زد.
EVO چیه؟

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,562
من که خودم فن راکستارم هنوز نمیدونم چطوری میشه یه بازی ابرقهرمانی رو با مثلا رددد مقایسه کرد. اینها تو هیچ زمینه ای هیچ دخلی به هم ندارن و قابل مقایسه نیستند:-j
ولی همین که بازی اینسامنیاک داره با شاهکار راکستار مقایسه میشه و ازش توقع راکستار بودن میره نشون میده اینسامنیاک چقدر عالی پیشرفت کرده یجورایی ره صدساله رو چندساله رفته . بیصبرانه منتظر نمایش گیمپلی ولوورین هستم :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر