L.A Noire | Xbox 360

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
حالا دی وی دی 2 رو دوباره رایت زدم.چون دی وی دی قبلی روی هارد نصب نمیشد.ولی این دی وی دی جدیده راحت روی هارد ریخته شد.حالا دارم لز لول میرم شاید درست شه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان من گیر نکردم فقط میخوام این مرحله رو 5 ستاره کنم! :
همون مرحله که زنه شبه مسته قطار رد میشه بعد یکی میکشتش صبح ما میری میبینیم رو ریل افتاده.
الان اونجایشم که اون یارو(مکرفریه کیه:D)از رو پشتبوم ساختمونش دنبالش میوفتیم میگیریمش بعد اون پسره که از تو رولینگ بولینگ فرار میکنه هم گرفتم موقع بازجویشون میرسه تو پاسگاه.
بار اول که از اون مک نمیدونم چی 2 سئوال رو میپرسم جفتش صحیحه. ولی اون پسر دیونه هه(شبیه دیونه هاست و نمیشه درست تشخیص داد راست میگه یا دروغ) نمیتونم ازش درست بپرسم!
میشه راهنمایی کنید!
5 ستاره شد....
-------------------------
الان اینجام.
دوستان همون ماموریت بعدش که هر چند دقیقه یه علامت تو نقشه میاد!
این علامتا اتفاقی میاد یا خودم باید دنبالش برم؟ الان تا اونجا که تا MOVIE SET میرم بعد از رو تخت پادشاهی آرم E رو ورمیداریم رفتم 1کی دیگه سرنخ مونده درسته؟

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
بچه ها یه چیزی :d
اون ماموریت های فرعی که می ده ، من میرم اکثرا به درگیری مسلحانه خطم میشه و همشون رو می کشم :d :d راهی نیست بشه زنده بگیریمشون ؟ :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
با اينكه ديگه ديره .... :p
ولي منم بازي رو گرفتم ..
و چند تا ماموريت پيش رفتم ...
واقعا از نقاط قوت بازي ميشه ميشه به طراحي صورت كاركترها و حركاتشون موقع گفتگو اشاره كرد كه واقعا متحير كنندست ..
و دومين نكته ي مثبتش گيم پلي جديدشه !!
پليس بودن هم عالمي داره ..
نكات منفي ميشه به اوفت فريم در بعضي جاها اشاره كرد ....
دميج بد و ضعيف بازي نسبت به بازي هاي هم رده ( جي تي اي اخري و مافيا 2)
و همچنين كنترل چيپ ماشين ها ..
اصلا انگار نه انگار يك ماشين كلاسيك ميروني .. و كلا انگار كه ماشين ميروني !!!!!!!!!!
وزن نداره ماشين ....

• Like
Reactions: hosein me

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
بچه ها یه چیزی :d
اون ماموریت های فرعی که می ده ، من میرم اکثرا به درگیری مسلحانه خطم میشه و همشون رو می کشم :d :d راهی نیست بشه زنده بگیریمشون ؟ :d

نه پوریا جان...اون دیگه قسمت داستانی نیست که تو بازی تاثیر داشته باشه(البته نه که هیچ تاثیری نداره:d)

• Like
Reactions: .:Pouria:.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
دوستان ممنون ميشم به من كمك كنيد:
توي اولين پرونده Vice Desk بايد يه كاميون حمل وسايل خونه رو دنبال كنيم بعد از اينكه دنبالشون كرديم بايد يه انبار بزرگ رو براي سرنخ زير و رو كنيم ممنون ميشم بگيد با اون چنگكه بايد چيكار كنيم.هموني وسايل رو برميداره!
باید اون جعبه های گنده چوبی رو برداری و بذاری کنار تا یه در معلوم بشه. میری داخل، اون قالب یخ که وسط گذاشته رو Examine میکنی، بعد بهش شلیک میکنی تا بشکنه و معلوم میشه مورفین ها رو تو قالب های یخ جاسازی میکردن.
بچه ها کسی میدونه چرا COLE اخراج میشه و میره ARSON SQUAD کلاقضیاش چیه و رنکش بر می گرده؟
کسی نمیدونه؟
به خاطر خیانت به زنش و رسوایی که براش پیش اومد تعلیق شد. بعد به خاطرِ استعدادِ زیادش تو کارآگاهی دوباره موقتی استخدامش کردن که بعد از تشکیل دادگاه برا طلاق از زنش (تو دسامبر)، تکلیفش رو معلوم کنن.

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
5 ستاره شد....
-------------------------
الان اینجام.
دوستان همون ماموریت بعدش که هر چند دقیقه یه علامت تو نقشه میاد!
این علامتا اتفاقی میاد یا خودم باید دنبالش برم؟ الان تا اونجا که تا MOVIE SET میرم بعد از رو تخت پادشاهی آرم E رو ورمیداریم رفتم 1کی دیگه سرنخ مونده درسته؟

باید با استفاده از سر نخ هایی که توی اون نامه ها برات میزاره جاشو پیدا کنی
که اگه نکنی هم مهم نیست خودش میاد

الان هم فکر کنم یکی یا دو تای باشه

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
باید اون جعبه های گنده چوبی رو برداری و بذاری کنار تا یه در معلوم بشه. میری داخل، اون قالب یخ که وسط گذاشته رو Examine میکنی، بعد بهش شلیک میکنی تا بشکنه و معلوم میشه مورفین ها رو تو قالب های یخ جاسازی میکردن.

به خاطر خیانت به زنش و رسوایی که براش پیش اومد تعلیق شد. بعد به خاطرِ استعدادِ زیادش تو کارآگاهی دوباره موقتی استخدامش کردن که بعد از تشکیل دادگاه برا طلاق از زنش (تو دسامبر)، تکلیفش رو معلوم کنن.

کدوم رسوایی؟ بعد رنکش همونه دیگه؟

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
کدوم رسوایی؟ بعد رنکش همونه دیگه؟

اره رنکش همونه

رسوایی هم ارتباط! برقرارکردن با اون خواننده جاز کلاب ابی هستش که به خاطر المانی بودنش
کول رو اخراج می کنن و زنش هم ازش شکایت می کنه

که البته همش بازی هستش چون کله گنده های شهر از پیشرفت های کول ترسیده بودند و می خواستند که جلوشو بگیرن

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان این بازی واسه ماها که ایکس باکسمون هارد نداره کامل اجرا میشه ؟!
یا نه حتما باید روی هارد نصب بشه ؟!! =((

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر