H.A.W.K.E.N Open Beta multiplayer

H.A.W.K.E.N

در تاریخ 9 مارچ 2011 استودیوی Adhesive Games
استودیوی مستقل گیم سازی مستقر در Los Angeles کالیفرنیا این بازی را با یک تریلر با عنوان work-in-progress
که فقط 9 ماه از کار بر روی آن می گذشت به نمایش درآورد
H.A.W.K.E.N
با استفاده از unreal Development Kit توسعه داده شده و مشخصا از این موتور گرافیکی بهره می برد
در سال 2012 این بازی نامزد 20 جایزه در Electronic Entertainment Expo E3 که از این میان موفق به کسب 12 جایزه
و 3 نشان افتخار در جوایز ذکر شده گردید .

بازی آنلاین چند نفره مکانیکی مبتنی بر یک شوتر اول شخص است که شما را بر صندلی خلبانی یک ربات غول پیکر می نشاند
روبات خود را به هر نحوی که میخواهید شخصی سازی کنید و ارتقاء دهید . سپس به دوستان خود در میدان جنگ H.A.W.K.E.N پیوسته و از باران تخریب و مناظر زیبا در دنیای بیگانگان عبور کنید .
و بهتر از همه چیز آنکه H.A.W.K.E.N مجانی است .

در حال حاضر OPEN BETA بازی از تاریخ 12.13.12 به روی عموم باز است
حجم کلی نسخه بتآنلاین آن با آپدیت روز اول 2200 مگابایت و شامل قسمت هایی برای شخصی سازی روبات با توجه به LEVEL و XP های اخذ شده را دارا می باشد .
همچنین از آپشن گرافیکی معقولی نیز بهره مند است .
y2845_hawken.jpg

جنگ مکانیکی وحشیانه

دونوع خلبانی روبات وجود دارد
سریع و مرگبار
مبارزه در H.A.W.K.E.N مبتنی بر حرکات سریع است
فرقی نمی کند که شما کدام ربات را انتخاب می کنید

خود تجربه کنید
ناوگان نهایی خود را از صف گسترده ای از روبات ها انتخاب کنید
شاسی اندازه و خشاب گذاری سلاح هایتان
را با توجه به سبک بازیتان انتخاب و شخصی سازی کنید و
سپس مخلوقتان را در میدان نبرد کنترل کنید
همانطور که مهارت شما با هر ربات رشد می کند
شما پاداش هایتان را برای آنلاک کردن چیزی که
مشخصا به شما تعلق دارد به کار خواهید گرفت .

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
بچه ها زدن داغون کردن tech رو اصلا مثل قبل نیس :((یه تنه 6 نفر رو حریف بودم :dحالا بگزیم که خیلی کم از هیلم کم میشود

اتفاقا بهتر شده کار تیمی تر شده البته اگه میخوایی بازم یه تنه بریی دات مچ برو که همونه ولی مد های دیگه تغییر کردند دوستان یک سوال وضوع تصویر برای شما بهتر شده یا نه ؟

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
اتفاقا بهتر شده کار تیمی تر شده البته اگه میخوایی بازم یه تنه بریی دات مچ برو که همونه ولی مد های دیگه تغییر کردند دوستان یک سوال وضوع تصویر برای شما بهتر شده یا نه ؟

نعه
کلا TECH هیلش و اوردن پایین هیل دادنش رو بوردن بالا::d

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دوتا سوال فنی:d
حجمش تقریبا چند گیگه؟
بعد اگه وسط دانلود پاز کنیم یا هر کار دیگه ای می تونیم دوباره از ادامش دانلود کنیم؟
حجم فایل اپلود شده 2.55 گیگ هست که بعد اکسترک کردند 3.2 گیگ میشه
بله لینک ها رزومه داره
مشکلی بود بگید من و دوستان رسیدگی میکنیم بازی خیلی خیلی خوبی هست اگه به این جور بازی ها علاقه داشته باشید

- - -ویرایش - - -

یه بازی دیگه مثل هاوکن توی راهه شورررررررر بده

موتور بازی Unreal Engine 4
Heavy Gear Assault

ویدیو بازی

خودم اومد تایپکشو میزنم اگه زنده بودم اگه نبودم وصیت میکنم بچه های هاوکنی بزنن

آخرین ویرایش:

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
حجم فایل اپلود شده 2.55 گیگ هست که بعد اکسترک کردند 3.2 گیگ میشه
بله لینک ها رزومه داره
مشکلی بود بگید من و دوستان رسیدگی میکنیم بازی خیلی خیلی خوبی هست اگه به این جور بازی ها علاقه داشته باشید

- - -ویرایش - - -

یه بازی دیگه مثل هاوکن توی راهه شورررررررر بده

موتور بازی Unreal Engine 4
Heavy Gear Assault

ویدیو بازی

خودم اومد تایپکشو میزنم اگه زنده بودم اگه نبودم وصیت میکنم بچه های هاوکنی بزنن

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
یعنی خداست این بازی اخرشه بنظرم ار هاکن هم بهتر میشه مخصوصا اون اسکی کردنش رویه زمین و این که اسلحه رو تو دستش میگیره
عالیه
کی میاد من دیوانه شدم :d

masymessi

کاربر سایت
Jul 31, 2007
47
من الان رسیدم لول 17...13000 hc هم دادم به ربات prdator... الان عین...پشیمونم..مضخرفترین ربات بازیه..اسلحه هاش هیچ به دردی نمیخوره..نمیدونم این ربات چی داره که 13000 قیمتشه..اومدم بگم اگر دارید hc جمع میکنید که ربات پیشرفته بخرید این ربات رو اصلا نخرید

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
یعنی خداست این بازی اخرشه بنظرم ار هاکن هم بهتر میشه مخصوصا اون اسکی کردنش رویه زمین و این که اسلحه رو تو دستش میگیره
عالیه
کی میاد من دیوانه شدم :d

خیلی بازیه مخصوصا موتورش نسل بعدیه سازندهاش گفتن نیمه اول 2014 باید منتظر موند ان شد حتما میزارم واسه دانلود یا دوستان پیگیر باشن ان شد تایپکشو بزنن من خیلی وقته زیر نظرش دارم
اینم یه ویدیو از فیزیک بازی 7 مگابایت
- - -ویرایش - - -

من الان رسیدم لول 17...13000 hc هم دادم به ربات prdator... الان عین...پشیمونم..مضخرفترین ربات بازیه..اسلحه هاش هیچ به دردی نمیخوره..نمیدونم این ربات چی داره که 13000 قیمتشه..اومدم بگم اگر دارید hc جمع میکنید که ربات پیشرفته بخرید این ربات رو اصلا نخرید
من این ربات و ندارم ولی دیدم کاربر ها باهاش چیکار میکنن سرعتی و خیلی دیر نفله میشه ببین ایتم هاش چی هست چیز خوبی توش هست یا نه و ببین توی ابدیت بعدی چی ازاد میکنه

masymessi

کاربر سایت
Jul 31, 2007
47
من این ربات و ندارم ولی دیدم کاربر ها باهاش چیکار میکنن سرعتی و خیلی دیر نفله میشه ببین ایتم هاش چی هست چیز خوبی توش هست یا نه و ببین توی ابدیت بعدی چی ازاد میکنه

فقط یک قابلیت خوبی که داره حالا stalker شدنش هست که نامرعی میشه.. با اسلحه هاش به سختی میشه kill گرفت مخصوصا در نبردهای تن به تن یا وقتی که نزدیک ربات حریف هستی..چون اسلحه اش خیلی کنده..یک بار میزنه باید 3 ثانیه صبر کنی تا تیر دوم رو بزنه.. تا بیای تیر سوم رو بزنی ربات حریف نفلت کرده

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
فقط یک قابلیت خوبی که داره حالا stalker شدنش هست که نامرعی میشه.. با اسلحه هاش به سختی میشه kill گرفت مخصوصا در نبردهای تن به تن یا وقتی که نزدیک ربات حریف هستی..چون اسلحه اش خیلی کنده..یک بار میزنه باید 3 ثانیه صبر کنی تا تیر دوم رو بزنه.. تا بیای تیر سوم رو بزنی ربات حریف نفلت کرده

:)) عزیز من این روبات واسه مخفی کاری هست شما نباید تویه صورت حریف باشی باید حریف رو از دور زیر نظر داشته باشی وقتی هیل ش نصف شد قیب میشی از پشت سر ضربه میزنی (ضریه زدن از پشت دمیج بالا تری میده) میزنی میکشی فرار میکنی خیلی سریع هم هست تازه
دیگه غمت چیه؟

masymessi

کاربر سایت
Jul 31, 2007
47
:)) عزیز من این روبات واسه مخفی کاری هست شما نباید تویه صورت حریف باشی باید حریف رو از دور زیر نظر داشته باشی وقتی هیل ش نصف شد قیب میشی از پشت سر ضربه میزنی (ضریه زدن از پشت دمیج بالا تری میده) میزنی میکشی فرار میکنی خیلی سریع هم هست تازه
دیگه غمت چیه؟

مشکل هم همینجاست که من اصلا از مخفیکاری خوشم نمیاد...کاش یک امکانی هم قرار میدادند که ربات ها رو بتونیم بفروشیم خیلی خوب میشد.. ولی لامصب این sharpshooter عحب روباتیه..یک اسنایپ مبزنی نصف جون طرف میره

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
حداقل سیستم برای اجرای بازی چیه؟؟ رم من دو هست زیاد نیست گرافیک هم ati 5450

روی XP اجرا میشه که:d

کارتت خوبه ماله منم 5450 هست ولی رم رو نمیدنم اگه تنظمات گرافیک رو ببری پایین 100% اجرا میشه

- - -ویرایش - - -

خیلی بازیه مخصوصا موتورش نسل بعدیه سازندهاش گفتن نیمه اول 2014 باید منتظر موند ان شد حتما میزارم واسه دانلود یا دوستان پیگیر باشن ان شد تایپکشو بزنن من خیلی وقته زیر نظرش دارم
اینم یه ویدیو از فیزیک بازی 7 مگابایت
- - -ویرایش - - -

عجب بازیه عجب فیزیکی هاکن رو میخوره

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام دوستان لطفا من رو ادد کنین
Id : Ghasedak
راستی این رباتهای کوچیک که تعمیر میکنن چجوری میشه گرفتشون خیلی باحال هستند

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
حداقل سیستم برای اجرای بازی چیه؟؟ رم من دو هست زیاد نیست گرافیک هم ati 5450

روی XP اجرا میشه که:d
اره اجرا میشه یه سری اموزش دادم برای بهتر بازی کردن میتونی انجام بدی اگه افت فریم داشتی

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان لطفا من رو ادد کنین
Id : Ghasedak
راستی این رباتهای کوچیک که تعمیر میکنن چجوری میشه گرفتشون خیلی باحال هستند

ادد میکنم

- - -ویرایش - - -

اره اجرا میشه یه سری اموزش دادم برای بهتر بازی کردن میتونی انجام بدی اگه افت فریم داشتی

- - -ویرایش - - -

ادد میکنم

دکمه c رو نگهدار ریکاوری میکنه خون رو پر میکنه

Arsh The K

کاربر سایت
Jul 18, 2011
62
نام
ارشیا
سلام ممنون برای معرفی من اون لینک دوم که گوگل درایو بود رو امتحان کردم کار کرد:bighug: با idm با سرعت 275 اینورا داره دانلود میشه که عالیه:d منم اد کنید ادیم ArshK99 هست:)

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام ممنون برای معرفی من اون لینک دوم که گوگل درایو بود رو امتحان کردم کار کرد:bighug: با idm با سرعت 275 اینورا داره دانلود میشه که عالیه:d منم اد کنید ادیم ArshK99 هست:)
خوش اومدی شما چون جمیل داریی و جمیل شما ان هست روی مروگر به خاطر همین راحت دارید دانلود میکنید
ادد میکنم شما رو حتما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر