H.A.W.K.E.N Open Beta multiplayer

H.A.W.K.E.N

در تاریخ 9 مارچ 2011 استودیوی Adhesive Games
استودیوی مستقل گیم سازی مستقر در Los Angeles کالیفرنیا این بازی را با یک تریلر با عنوان work-in-progress
که فقط 9 ماه از کار بر روی آن می گذشت به نمایش درآورد
H.A.W.K.E.N
با استفاده از unreal Development Kit توسعه داده شده و مشخصا از این موتور گرافیکی بهره می برد
در سال 2012 این بازی نامزد 20 جایزه در Electronic Entertainment Expo E3 که از این میان موفق به کسب 12 جایزه
و 3 نشان افتخار در جوایز ذکر شده گردید .

بازی آنلاین چند نفره مکانیکی مبتنی بر یک شوتر اول شخص است که شما را بر صندلی خلبانی یک ربات غول پیکر می نشاند
روبات خود را به هر نحوی که میخواهید شخصی سازی کنید و ارتقاء دهید . سپس به دوستان خود در میدان جنگ H.A.W.K.E.N پیوسته و از باران تخریب و مناظر زیبا در دنیای بیگانگان عبور کنید .
و بهتر از همه چیز آنکه H.A.W.K.E.N مجانی است .

در حال حاضر OPEN BETA بازی از تاریخ 12.13.12 به روی عموم باز است
حجم کلی نسخه بتآنلاین آن با آپدیت روز اول 2200 مگابایت و شامل قسمت هایی برای شخصی سازی روبات با توجه به LEVEL و XP های اخذ شده را دارا می باشد .
همچنین از آپشن گرافیکی معقولی نیز بهره مند است .
y2845_hawken.jpg

جنگ مکانیکی وحشیانه

دونوع خلبانی روبات وجود دارد
سریع و مرگبار
مبارزه در H.A.W.K.E.N مبتنی بر حرکات سریع است
فرقی نمی کند که شما کدام ربات را انتخاب می کنید

خود تجربه کنید
ناوگان نهایی خود را از صف گسترده ای از روبات ها انتخاب کنید
شاسی اندازه و خشاب گذاری سلاح هایتان
را با توجه به سبک بازیتان انتخاب و شخصی سازی کنید و
سپس مخلوقتان را در میدان نبرد کنترل کنید
همانطور که مهارت شما با هر ربات رشد می کند
شما پاداش هایتان را برای آنلاک کردن چیزی که
مشخصا به شما تعلق دارد به کار خواهید گرفت .

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
خوب مثل اینکه دارن میرند روی استیم و گفتند که بازی رو انیستال و از استیم دوباره دانلود کنید..عجب گرفتاری شدیما:|
بهتر.رو استیم که بیاد پلیرهاش هم سیر صعودی میگیره.آپدیتهاش هم راحتتر میشه برا ما.

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
خوب مثل اینکه دارن میرند روی استیم و گفتند که بازی رو انیستال و از استیم دوباره دانلود کنید..عجب گرفتاری شدیما:|

من یه سوال دارم یعنی دوباره باید لول بگیریم یا همون و میتونیم ادامه بدیم ؟ مردشورشو ببرم دیشب ان شدم همه لول ها پایین شده بود وقتی خوندم استیم فهمیدم که باید از استیم بازی کرد

- - -ویرایش - - -

بهتر.رو استیم که بیاد پلیرهاش هم سیر صعودی میگیره.آپدیتهاش هم راحتتر میشه برا ما.

حال میده هرچی نوبه میاد واسه زرت شدن کلی بخندیم

masymessi

کاربر سایت
Jul 31, 2007
47
اون طور که توی سایتشون گفتند اطلاعتتون پاک نمیشه فقط برای بازی کردن باید از استیم بازی رو ران کنید..به کسانی هم که عضو بازی بودند سی دی کی به ایمیلشون میاد برای دانلود بازی

masymessi

کاربر سایت
Jul 31, 2007
47
زدن بازی رو نابود کردند..قسمت tuning رو برداشتند 300 تا هم از armor ربات ها کم کردند..و من هم بازی رو شیفت و دلت کردم..حیف اون همه وقت که صرف این بازی کردم

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
زدن بازی رو نابود کردند..قسمت tuning رو برداشتند 300 تا هم از armor ربات ها کم کردند..و من هم بازی رو شیفت و دلت کردم..حیف اون همه وقت که صرف این بازی کردم
مگه کد رو فرستاد برات ؟ من هنوز منتظر کد هستم اومد توی استیم ؟

masymessi

کاربر سایت
Jul 31, 2007
47
مگه کد رو فرستاد برات ؟ من هنوز منتظر کد هستم اومد توی استیم ؟

آره کد رو همون روزاول واسه من فرستادند..وقتی رفتم توی بازی بد جور حالم گرفته شده..طرف یک hellfire missle میزنه وان هیت کیل میشی ..تکنکین رو گزاشتن رو 300 تا..یعنی اگر یک راکت بهش بخوره درجا نفله میشه

masymessi

کاربر سایت
Jul 31, 2007
47
خوب بازی رو همون روز که گفتم به خاطر تغییراتش پاک کردم..فرداش دوباره بازی رو دانلود کردم:d..و الان رسیدم لول 30 یا همون لول آخر. اسم کاریریم هم masymessi هست توی بازی..و اونایی که اینو بازی میکنند حتما منو دیدند توو بازی

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خوب بازی رو همون روز که گفتم به خاطر تغییراتش پاک کردم..فرداش دوباره بازی رو دانلود کردم:d..و الان رسیدم لول 30 یا همون لول آخر. اسم کاریریم هم masymessi هست توی بازی..و اونایی که اینو بازی میکنند حتما منو دیدند توو بازی

من که ندیدمت!!
کسی هم بازی کنه این روزا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر