H.A.W.K.E.N Open Beta multiplayer

H.A.W.K.E.N

در تاریخ 9 مارچ 2011 استودیوی Adhesive Games
استودیوی مستقل گیم سازی مستقر در Los Angeles کالیفرنیا این بازی را با یک تریلر با عنوان work-in-progress
که فقط 9 ماه از کار بر روی آن می گذشت به نمایش درآورد
H.A.W.K.E.N
با استفاده از unreal Development Kit توسعه داده شده و مشخصا از این موتور گرافیکی بهره می برد
در سال 2012 این بازی نامزد 20 جایزه در Electronic Entertainment Expo E3 که از این میان موفق به کسب 12 جایزه
و 3 نشان افتخار در جوایز ذکر شده گردید .

بازی آنلاین چند نفره مکانیکی مبتنی بر یک شوتر اول شخص است که شما را بر صندلی خلبانی یک ربات غول پیکر می نشاند
روبات خود را به هر نحوی که میخواهید شخصی سازی کنید و ارتقاء دهید . سپس به دوستان خود در میدان جنگ H.A.W.K.E.N پیوسته و از باران تخریب و مناظر زیبا در دنیای بیگانگان عبور کنید .
و بهتر از همه چیز آنکه H.A.W.K.E.N مجانی است .

در حال حاضر OPEN BETA بازی از تاریخ 12.13.12 به روی عموم باز است
حجم کلی نسخه بتآنلاین آن با آپدیت روز اول 2200 مگابایت و شامل قسمت هایی برای شخصی سازی روبات با توجه به LEVEL و XP های اخذ شده را دارا می باشد .
همچنین از آپشن گرافیکی معقولی نیز بهره مند است .
y2845_hawken.jpg

جنگ مکانیکی وحشیانه

دونوع خلبانی روبات وجود دارد
سریع و مرگبار
مبارزه در H.A.W.K.E.N مبتنی بر حرکات سریع است
فرقی نمی کند که شما کدام ربات را انتخاب می کنید

خود تجربه کنید
ناوگان نهایی خود را از صف گسترده ای از روبات ها انتخاب کنید
شاسی اندازه و خشاب گذاری سلاح هایتان
را با توجه به سبک بازیتان انتخاب و شخصی سازی کنید و
سپس مخلوقتان را در میدان نبرد کنترل کنید
همانطور که مهارت شما با هر ربات رشد می کند
شما پاداش هایتان را برای آنلاک کردن چیزی که
مشخصا به شما تعلق دارد به کار خواهید گرفت .

آخرین ویرایش:

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
سلام من امروز هاکن رو باز کردم دیدم اپدیت امده ولی نمیشه اپدیت کرد نمیدونم چرا ولی یه هو در هین اپدیت میپره و کلوز میشه لانچر میخواستم خواهش کنم از دوستان هرکس میتونه اپدیت رو اپلود کنه اگه امکانش هست لطفا
دوستان داخل ایران هم بزارن واسه اپدیت ببینن این مشکل هست اگه نیست که بگید من ویندوز رو عوض کنم ولی به هر حال با سرعت 3kb نمیشه اپدیت کرد اگه کسی میتونه بزاره اپدیت رو دعاش میکنیم:((

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام من امروز هاکن رو باز کردم دیدم اپدیت امده ولی نمیشه اپدیت کرد نمیدونم چرا ولی یه هو در هین اپدیت میپره و کلوز میشه لانچر میخواستم خواهش کنم از دوستان هرکس میتونه اپدیت رو اپلود کنه اگه امکانش هست لطفا
دوستان داخل ایران هم بزارن واسه اپدیت ببینن این مشکل هست اگه نیست که بگید من ویندوز رو عوض کنم ولی به هر حال با سرعت 3kb نمیشه اپدیت کرد اگه کسی میتونه بزاره اپدیت رو دعاش میکنیم:((
همین الان خوندم مسیجتو رفتم زدم اپدیت، مشکلی نداشتم، اپدیت شد
تهران، پارس انلاین
================
ظاهرا تغییرات خوبی هم ایجاد کرده:

یکی اینکه روبات های تکنیسین رو بالانس کردن( لامصبا نمیمیرن اصلا :d)
به این روش که سرعت تورچِ تعمیر روبات های دیگه رو بالاتر بُردن، و همچنین به همین تناسب لایفِ روبات تکنیسین رو پایین
ینی روبات رو زودتر ترمیم میکنه، و در عین حال زودتر هم امکان نابودیش هست (واقعا لازم بود این حرکت، تکنیسین ها بدتر از برزکر ها رو مخ هستن :d)
حالا این اصل قضیه بود، خودشون با امار ارقام توضیح دادن درصدا رو که ولش کن!

دوم هم این که siege mode رو تغییرات دادن:

اول اینکه ship ها هم با هم لانچ بشن همو میزنن
دوم اینکه با طی 25 درصد مسیر شروع میکنن به هدف قرار دادن بیسِ دشمن (که هرچه نزدیکتر میشن شدت دمیجی که به بیس میزنن بیشتر میشه البته و اینکه در مجموع دمیجی که به بیس وارد میکنه از 70 واحد رسیده به 40 واحد، ینی بیس دیرتر نابود میشه کلا)

لایفِ خوده شیپ کمتر شده، لایف اون اسلحه های روش بیشتر، دمیج وارد شده هم به شیپ ها کمتر شده
اسلحه های شیپ دیگه روباتارو نمیزنه، فقط بیس رو میزنه با شیپِ دشمن رو
مقدار بیشتری eu باید جمع بشه برای لانچ های بعدی (ینی 800 تا دیگه eu نمیخواد برا لانچ،500 تا میخواد)
آنتی اِر دیگه 17 ثانیه یبار شلیک نمیشه، 20 ثانیه یبار شلیک میشه که البته تعداد روبات ها بیشتر باشه توی آنتی اِر زودتر شلیک میشه (دوتا روبات 50% زودتر، سه تا 75% زودتر)
دمیج انتی اِر دیگه 2000 تا نیست 3200 تاست
دیگه یه مشت بلاه بلاه راجع به حجم و ظرفیت و این چرت و پرتای eu داده و همین.

سوم یه گزینه هایی برا مشخص کردن کیفیت کدوم سرورا گذاشتن که زیاد مهم نیست (من خودم همیشه کوییک گیم میرم :d)

آخرین ویرایش:

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
منم همین مشکل رو دارم میزنم واسه اپدیت یه هو میپره بیرون کسی بازی رو اپدیت کره لانچرشو رو اپلود کنه واسمون احتمالا مشکل از لانچر بازی

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
منم همین مشکل رو دارم میزنم واسه اپدیت یه هو میپره بیرون کسی بازی رو اپدیت کره لانچرشو رو اپلود کنه واسمون احتمالا مشکل از لانچر بازی
160 مگ همش که ابدیت میکنه دوباره 3.2 گیگ و اپ کنم ؟ میپره بیرون ولی دوباره اتوماتیک لانچ اجرا میشه و شروع به ابدیت میکنه تو بازی رو از لانچ اجرا کن

- - -ویرایش - - -

سلام میشه بگی نت رو از کدوم شرکت گرفتی مسنکه مخابرات اینطور هست فقط
من همون فایل که واسه دانلود گذاشتم توی یه لب تاپ باز کردم مشکلی نبود

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
من فکر میکنم مشکل از نت من باشه اخه بازیه skill sf2 رو هم بعد از 1 روز دیگه نتونستم بازی کنم وقتی باز میکنم یه لگو خود بازی میاد و فایل های dll رو مینوسه جلوش یه درصد هسن که 100 که میشه دوباره از اول شروع میکنه این مشکل رو انگار فقط کسایی که از مخابرات نت گرفتن داشتن شما خودتن تنستین این بازی رو بازی کنین؟

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
بچه ها زدن داغون کردن tech رو اصلا مثل قبل نیس :((یه تنه 6 نفر رو حریف بودم :dحالا بگزیم که خیلی کم از هیلم کم میشود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر