Guitar Hero 5

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بچه ها سلام اين بازي از ميكروفون پشتيباني ميكند اصلا كدام از گيتار هيرو ها از ميك پشتيباني ميكنند؟ قيكت ميكروفون چنده؟

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
من زنگ زدم مغازه فتحی قیمت گرفتم.گفت ست کامل برای 360 قیمتش 400هزار تومان هست و گیتار برای ps3 میشه 200هزار تومان.برای 360 گیتار جدا نمیداد.بعدشم گفت گیتاره world tour موجود هست.میخواستم ببینم مگه فرقی هم میکنه؟میشه ما یه گیتار بگیریم بعد هر سری از این بازی اومد با همون گیتار بازی کنیم یا مجبوریم هر سری بخریم؟؟فکر کنم باید بیخیال بشم:(

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
من زنگ زدم مغازه فتحی قیمت گرفتم.گفت ست کامل برای 360 قیمتش 400هزار تومان هست و گیتار برای ps3 میشه 200هزار تومان.برای 360 گیتار جدا نمیداد.بعدشم گفت گیتاره world tour موجود هست.میخواستم ببینم مگه فرقی هم میکنه؟میشه ما یه گیتار بگیریم بعد هر سری از این بازی اومد با همون گیتار بازی کنیم یا مجبوریم هر سری بخریم؟؟فکر کنم باید بیخیال بشم:(
قیمت هارو خیلی بهتون گرون گفته....گیتار هاش فقط از لحاظ قیافه با هم تفاوت دارن.
شما به گیتاره World Tour همه ی گیتارو هیرو هارو که میتونی بازی کنی هیچ!Rock Band هم میتونی بازی کنی!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
دوستان گیتار این شماره از بازی هم اومده؟
برای این نسخه هم گیتار اومده که فرق زیادی با گیتار WT نداره.

دوستان بازی اومد میتونید بخرید فقط با دسته هم میشه بازی کرد یا نه؟
فقط با گیتار
دسته فقط برای وصل کردن میکروفون به درد میخوره.

بچه ها سلام اين بازي از ميكروفون پشتيباني ميكند اصلا كدام از گيتار هيرو ها از ميك پشتيباني ميكنند؟
از GH World Tour به بعد یعنی WT , Metallica , Smash Hits , 5 از میکروفون پشتیبانی میکنن. این بازی هم همین طور

بعدشم گفت گیتاره world tour موجود هست.میخواستم ببینم مگه فرقی هم میکنه؟
میشه ما یه گیتار بگیریم بعد هر سری از این بازی اومد با همون گیتار بازی کنیم یا مجبوریم هر سری بخریم؟؟فکر کنم باید بیخیال بشم:(
گیتارها فرق اونچنانی با هم ندارن. گیتار 2 سیم داره. گیتار 3 بی سیم هست و به عقیده خیلی ها بهترین گیتار همینه. گیتار World Tour هم که بی سیم هست و البته کمی بزرگتر و همین طور یه سری دکمه لمسی داره که کاربردشون زیاد با گیتارهای قبلی فرقی نمیکنه.
همون گیتار 2 رو هم بگیری به نسخه های بعدی میخوره. کلآ هر گیتاری از سری GH بگیری به همه بازیهای GH و Rock Band میخوره.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
برای این نسخه هم گیتار اومده که فرق زیادی با گیتار WT نداره.

فقط با گیتار
دسته فقط برای وصل کردن میکروفون به درد میخوره.

از GH World Tour به بعد یعنی WT , Metallica , Smash Hits , 5 از میکروفون پشتیبانی میکنن. این بازی هم همین طور

گیتارها فرق اونچنانی با هم ندارن. گیتار 2 سیم داره. گیتار 3 بی سیم هست و به عقیده خیلی ها بهترین گیتار همینه. گیتار World Tour هم که بی سیم هست و البته کمی بزرگتر و همین طور یه سری دکمه لمسی داره که کاربردشون زیاد با گیتارهای قبلی فرقی نمیکنه.
همون گیتار 2 رو هم بگیری به نسخه های بعدی میخوره. کلآ هر گیتاری از سری GH بگیری به همه بازیهای GH و Rock Band میخوره.

حالا از اين هايي كه شما گفتي يعني gh world tour . smash hits. 5. metalica . auro smit كدام را ميشه با دسته بازي كرد؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
حالا از اين هايي كه شما گفتي يعني gh world tour . smash hits. 5. metalica . auro smit كدام را ميشه با دسته بازي كرد؟
برای بار صدم :D
با دسته : II , III , Aerosmith
با گیتار : World Tour , Metallica , Smash Hits , 5 , Rock Band 1&2

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
سلام به دوستان;).من الان این بازی رو از یکی از دوستام گرفتم.یه نکته ی جالب که توی بازی دیدم اینه که میتونید از avatar های خودتون توی بازی استفاده کنید من چون گیتار ندارم مجبور شدم بخونم ولی avatar م به بهترین شکل حرکت میکرد و ادای خواننده ها رو در میاورد:love:تا حالا فقط در حال بای بای کردن دیده بودمش:confused:یدفه تو این بازی ترکوند:eek:
گرافیک بازی بهتر از قبلیا هست ولی نه در حد یه انقلاب البته با توجه به سبک بازی خیلیم نیاز نیس:cool:
اول بازیم یهو شرو به بازی کردن میکنید بعد میگه ایا میخوای بری تو منو یا نه البته اون قسمت یجور تمرین یا حال دادن یهوییه(چی گفتم:p)

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
خوب منم بازی کردم یه سری نکته واسه اونایی که می خوان بدونن
1.در سیستم playlist عینا از راک بند تقلید کردند باز مثله همیشه
2. گیم پلی بازی نسبت به wt سخت تر شده (یعنی هاردش از هارد wt سخت تر بود
3.بلاخره بر خلاف قبل از طرح هایی گیتار هایی معروف استفاده شده (ibanez,prs,ESP ,...
4.چلنج هایی بازی خیلی باهابه do or die به همه پیشنهاد میشه
5.اعضای بند رو می تونید خودتون انتخاب کنید دیگه رندون نیست
6. یکی از نکات جالبش اینه که وکال بازی 2 مدل داشت static,scroling که یه سیتم جدید اضافه شده karaoking که خیلی جالبه
7.در قسمت party play هم میشه چند نفر یه ساز رو بزنن یعنی 3 نفر گیتار درام یا بیس
دیگه همینا به ذهنم رسید اهنگهای Nirvana هم که دیگه... خداسس
هر کی چیزه جالب تری دید بباد بگه

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
قیمت گیتار خالی این شماره رو کسی داره؟
و یه سوال کوتاه و کلی
من کدوم گیتار رو بگیرم که بهتر و قشنگتره؟
(اگه جایی رو میشناسین که گیتار خالی رو داره یه خبر بدین لطفا

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
بچه ها گيتارش برا PC نمي شه استفاده كرد ؟
يه درام هم اگه اشتبا نكنم داره . اونو چي ؟ برا PC نمي شه ؟
من Guitar Hero III:Legends Of Rock رو دارم ...
خواهشا جواب بدين ديگه دفعه چندمه مي پرسم....:(

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
میخواستم گیتار این بازی رو بگیرم فقط یه سوال داشتم و اینکه ایا بعد از اینکه یه هفته بازی کردم و بازیشو تموم کردم پشیمون نمیشم که نصف قیمت یه کنسول پول این وسیله رو دادم و بعدش بدون استفاده باید تا شماره بعد صبر کنم؟امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین و یک راهنمایی خوب داشته باشین چون بدجور دوس دارم این بازی رو انجام بدم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
به دلیل اینکه هنوز زیاد GH5 رو بازی نکردم نمیتونم نظر درستی بدم ولی اولین چیزی که به چشمم اومد , طراحی عالی شخصیتها هست که بعد از گندی که توی WT زدن , دوباره مثل نسخه Legends of Rock با یه طراحی فوق العاده طرف هستیم ! Challenge های بازی هم خیلی جالب هستن. همین طور بازی کردن به صورت گروهی با چند تا گیتار (یا هر وسیله دیگه) که خیلی از مشکلات رو برطرف میکنه و نمیخواد آدم دو ساعت منتظر باشه تا یه نفر با درام وارد بشه و بتونیم گروهی بازی کنیم :D

میخواستم گیتار این بازی رو بگیرم فقط یه سوال داشتم و اینکه ایا بعد از اینکه یه هفته بازی کردم و بازیشو تموم کردم پشیمون نمیشم که نصف قیمت یه کنسول پول این وسیله رو دادم و بعدش بدون استفاده باید تا شماره بعد صبر کنم؟امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین و یک راهنمایی خوب داشته باشین چون بدجور دوس دارم این بازی رو انجام بدم.
خب نسخه های قبلی رو تجربه کردی ؟ اگه کلآ میخوای با گیتار سری GH رو شروع کنی شاید زیاد لذت نبری و ولش کنی. اول نسخه هایی که گیتار نمیخواد (مخصوصآ GH III) رو امتحان کن و باهاشون ور برو و اگه واقعآ خوشت اومد به فکر گیتار باش. بدون استفاده هم نمیمونه ! الآن تعداد بازیهایی که میشه با گیتار انجام داد خیلی زیاد شده :
GH II
GH III
GH: Aerosmith
GH: Metallica
GH World Tour
GH: Smash Hits
GH 5
Rock Band 1
Rock Band 2
Beatles: Rock Band
و در آینده هم بازیهای خیلی بیشتری میاد و کلآ اگه بخوای همه آهنگها رو روی همه درجات بزنی و آنلاین بازی کنی و ... بیکار نمیمونی :D

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
به دلیل اینکه هنوز زیاد GH5 رو بازی نکردم نمیتونم نظر درستی بدم ولی اولین چیزی که به چشمم اومد , طراحی عالی شخصیتها هست که بعد از گندی که توی WT زدن , دوباره مثل نسخه Legends of Rock با یه طراحی فوق العاده طرف هستیم ! Challenge های بازی هم خیلی جالب هستن. همین طور بازی کردن به صورت گروهی با چند تا گیتار (یا هر وسیله دیگه) که خیلی از مشکلات رو برطرف میکنه و نمیخواد آدم دو ساعت منتظر باشه تا یه نفر با درام وارد بشه و بتونیم گروهی بازی کنیم :D

خب نسخه های قبلی رو تجربه کردی ؟ اگه کلآ میخوای با گیتار سری GH رو شروع کنی شاید زیاد لذت نبری و ولش کنی. اول نسخه هایی که گیتار نمیخواد (مخصوصآ GH III) رو امتحان کن و باهاشون ور برو و اگه واقعآ خوشت اومد به فکر گیتار باش. بدون استفاده هم نمیمونه ! الآن تعداد بازیهایی که میشه با گیتار انجام داد خیلی زیاد شده :
GH II
GH III
GH: Aerosmith
GH: Metallica
GH World Tour
GH: Smash Hits
GH 5
Rock Band 1
Rock Band 2
Beatles: Rock Band
و در آینده هم بازیهای خیلی بیشتری میاد و کلآ اگه بخوای همه آهنگها رو روی همه درجات بزنی و آنلاین بازی کنی و ... بیکار نمیمونی :D
GH 3 رو با دسته بازی کردم خوشم اومد حالب بود

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
GH 3 رو با دسته بازی کردم خوشم اومد حالب بود
البته دسته نسبت به گیتار نسبتآ آسون تره و گیتار یه کم دنگ و فنگ داره ولی اگه واقعآ خوشت اومده از بازی , به نظرم بد نیست بگیری. (هر چند همه چی به سلیقه خودت برمیگرده) بعد گیتار هم نمیخواد حتمآ برای World Tour رو بگیری. میتونی برای Legends of Rock رو بگیری که یه موقعی 90 تومن بود و شاید ارزونتر هم شده باشه (البته اون ور آب خیلی ارزونتره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر