Guitar Hero 5

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
ببخشید من تاحالا تو عمرم گیتار هیرو بازی نکردم ولی این سری میخوام برم بگیرم:blushing:شاید سوالم تکراری باشه ولی:با دسته هم میشه GH رو بازی کرد؟؟؟کلا این بازی چه جوریه؟؟؟:blushing:
ممنون:hug:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
ببخشید من تاحالا تو عمرم گیتار هیرو بازی نکردم ولی این سری میخوام برم بگیرم:blushing:شاید سوالم تکراری باشه ولی:با دسته هم میشه GH رو بازی کرد؟؟؟کلا این بازی چه جوریه؟؟؟:blushing:
ممنون:hug:
منم تا 2 ماه پیش همینجوری بودم
گیتار هیرو یه بازیه که بر اساس زدن به موقع دکمه ها شکل گرفته. نت ها(دکمه هایی که باید بزنی) روی چند تا خط میان طرفن وقتی رسیدند روی مکانهای مشخص اون دکمه ای رو که باید میزنی.
این یه توضیح ساده بود از خود بازی.
با دسته میتونی این بازی رو بازی کنی ولی سخته.
برای بهتر (شایدم راحت تر)بازی کردن سازنده ها یه گیتار مخصوص هم برای هر بازی همراهش ساختن که درست مث گیتار واقعیه ولی به جای سیم دکمه داره.قیمتش رو هم نمیدونم اگه بخوای بخری باید بپرسی.
درضمن از گیتار هیرو 3 به بعد بدون گیتار مخصوص نمیتونی بازی کنی .یعنی گیتار هیرو 2 یا 3 یا ایرواسمیت رو میتونی جدید تراشو نه.
امیدوارم درست توضیح داده باشم
در کل اگه نسخه های قبل از 3 گیرت اومد حتما بگیر بسیار زیباست این این بازی!اگرم پولت میرسه گیتارشو بگیری که دیگه هیچ!

یا حق

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
منم تا 2 ماه پیش همینجوری بودم
گیتار هیرو یه بازیه که بر اساس زدن به موقع دکمه ها شکل گرفته. نت ها(دکمه هایی که باید بزنی) روی چند تا خط میان طرفن وقتی رسیدند روی مکانهای مشخص اون دکمه ای رو که باید میزنی.
این یه توضیح ساده بود از خود بازی.
با دسته میتونی این بازی رو بازی کنی ولی سخته.
برای بهتر (شایدم راحت تر)بازی کردن سازنده ها یه گیتار مخصوص هم برای هر بازی همراهش ساختن که درست مث گیتار واقعیه ولی به جای سیم دکمه داره.قیمتش رو هم نمیدونم اگه بخوای بخری باید بپرسی.
درضمن از گیتار هیرو 3 به بعد بدون گیتار مخصوص نمیتونی بازی کنی .یعنی گیتار هیرو 2 یا 3 یا ایرواسمیت رو میتونی جدید تراشو نه.
امیدوارم درست توضیح داده باشم
در کل اگه نسخه های قبل از 3 گیرت اومد حتما بگیر بسیار زیباست این این بازی!اگرم پولت میرسه گیتارشو بگیری که دیگه هیچ!

یا حق
SUPER MERC:biggrin1:
راستی منظور شما این بود که از سری 3 به بعد باید گیتار مخصوص داشته باشی یا بازهم میشه مثلا GH 5 رو با دسته بازی کرد:-"ببخشید شاید این سوالم یکم ضایع بود:blushing::biggrin1:
من که از این بازی خوشم اومد و هر موقع(راستی کی میاد:confused:)بیاد میرم میخرمش:love:
ممنون:love:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
من از وضعیت 5 اطلاع ندارم ولی فک نمیکنم بشه.
ما هم اگه پول دسته داشتیم جدا بدمون نمیومد بگیریم!
به شما هم شدیدا توصیه اش رو میکنم.

یا حق

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
SUPER MERC:biggrin1:
راستی منظور شما این بود که از سری 3 به بعد باید گیتار مخصوص داشته باشی یا بازهم میشه مثلا GH 5 رو با دسته بازی کرد:-"ببخشید شاید این سوالم یکم ضایع بود:blushing::biggrin1:
من که از این بازی خوشم اومد و هر موقع(راستی کی میاد:confused:)بیاد میرم میخرمش:love:
ممنون:love:

بازی دو روز دیگه میاد

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
تو این بازی قشنگ میشه خودمون انتخاب کنیم که با کدوم خواننده بازی کنیم؟؟؟
به نظر من با دسته زیاد هم سخت نیست:-"

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
تو این بازی قشنگ میشه خودمون انتخاب کنیم که با کدوم خواننده بازی کنیم؟؟؟
به نظر من با دسته زیاد هم سخت نیست:-"

تو GH:Metallica هم میتونستی خواننده انتخاب کنی و هم بسازی دیگه اینو نمیدونم ولی فکر کنم بشه تازه فقط گیتار زدن نیست میتونی بخونی و ....

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
بچه ها يه خبر خيلي خوب دارم براتون ....:cheesygri
به رغم تلاش هاي بي شائبة و شبانة روزي اداره فهيم و محترم ارشاد الاسلامي الايران Guitar Hero به دليل استفاده بسيار زياد و اختصاصي از موسيقي خشن و ناسازگار با فرهنگ اسلامي و نيز به دليل استفاده شيطان پرستان آمريكايي (مملكت استكبار) از اين سبك موسيقي به ويژه Heavy Metal ، از طرف اين اداره ممنوع الفروش اعلام شد ....
حالا ترجمه كنم ...
ميگه كه آقا ديگه بايد قاچاقي بازيو تهيه كنيد .... يا دانلودش كنيد اگه مي تونيد و مي خوايد .
من خودم اومدم تهران برا خريد همين G.H.3 . تمام مغازه هاي توپخونه رو زير و رو كردم همه گفتن بازيش غيرقانونيه جمع شده از بازار . يه بابايي ديگه گفت اگه مي خواي برم از انبار برات بيارم 18 هزار تومن .... يه DVD . رامو كج كردم سمت وليعصر گفتم شايد پايتخت گيرم بياد اونجا هم نيومد ....
خلاصه نااميدانه بر مي گشتم كه از يه فروشنده كامپيوتر كه چند تا dvd بازي هم داشت به صورت اتفاقي (بخوانيد شانسي) بهش برخوردم . يارو هم كه تو باغ نبود .. كلا 700 تومن خريدم ازش ...:cheesygri
از اين دسته اند :
GTA
Farenheit
Mortal Kombat
F.E.A.R
Manhunt
Witcher
و احتمالا در اينده Heavy Rain :crying1:

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
راستي يادم رفت بگم .... يه چند تايي سوال خدمت اساتيد داشتم :biggrin1:
بچه ها من Guitar Hero III : Legends Of Rock رو دارم . مي شه با دسته كامپيوتر بازيش كرد ؟
حالا يه سوال ديگه .
اين JoyStick گيتاري كه همراه گيتار هيروه برا كامپيوترم هست ؟ من رفتم بخرم گفتن فقط براي ps3 و x360 ـه . قيمت هم گفتن 40 يا 50 تومن اگه درست يادم بياد . اگر برا كامپيوترش هم هست يا كلا مي شه تبديلش كرد با فيشي پورتي چيزي بگيد چون من ديوونشم ....
راستي . گيتار هيرو 5 يه جوي استيك Drum هم داره . اونم برا كامپيوترش هست يا نه ؟

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
من میخوام ست کامل این بازی رو بخرم.میشه راهنماییم کنید.قیمتش چنده.؟ایا فقط گیتار بخرم جواب میده؟>
دوست عزیز ست کامل رو من از مالزی حدود 240 گرفتم و ایران فکر کنم حدود 300بدن بهتون(البته مغازه با مغازه قیمتش فرق میکنه)به نظر من فقط گیتاره خالی رو بگیرید بهتره

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
دوست عزیز ست کامل رو من از مالزی حدود 240 گرفتم و ایران فکر کنم حدود 300بدن بهتون(البته مغازه با مغازه قیمتش فرق میکنه)به نظر من فقط گیتاره خالی رو بگیرید بهتره
ممنونم دوست من.فقط 2تا سوال؟چرا فقط گیتارو بخرم؟چیزای دیگش حال نمیده؟گیتارش چنده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر