Guitar Hero 5

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
البته دسته نسبت به گیتار نسبتآ آسون تره و گیتار یه کم دنگ و فنگ داره ولی اگه واقعآ خوشت اومده از بازی , به نظرم بد نیست بگیری. (هر چند همه چی به سلیقه خودت برمیگرده) بعد گیتار هم نمیخواد حتمآ برای World Tour رو بگیری. میتونی برای Legends of Rock رو بگیری که یه موقعی 90 تومن بود و شاید ارزونتر هم شده باشه (البته اون ور آب خیلی ارزونتره)
ممنونم از راهنماییتون.فقط میخواستم اون گیتاریو بگیرم که بیشتر حال میده و میتونم همه بازیهارو انجام بدم.راستی از کجا بگیرم و قیمتش چنده؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,043
نام
آریا
ممنونم از راهنماییتون.فقط میخواستم اون گیتاریو بگیرم که بیشتر حال میده و میتونم همه بازیهارو انجام بدم.راستی از کجا بگیرم و قیمتش چنده؟
با گیتارهای Activision میتونی همه بازیها رو انجام بدی. با گیتارهای EA هم اگه اشتباه نکنم از GH World Tour به بعد رو میتونی به علاوه سری Rock Band انجام بدی (تا جایی که یادمه Legends of Rock , II , Aerosmith رو نمیتونی)
کلآ به نظر من گیتار Legends of Rock (که اسمش Lespaul هست) رو بگیری از همه بهتره و روی همه بازیها هم جواب میده. قیمتش هم توی ایران تقریبآ نصف گیتار World Tour هست (با اینکه به جز اندازه و صفحه لمسی که چیز خاصی هم نیست تفاوتی ندارن) توی ایران که کلآ گیتار به بدبختی پیدا میشه ولی اگه پیدا کنی احتمالآ بین 85 تا 95 باید باشه و World Tour هم بین 160 تا 180 حدودآ.

ویرایش !

به عنوان سوال اخر میشه بگید از کجا بگیرم؟
نمیدونم والا !

آخرین ویرایش:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
با گیتارهای Activision میتونی همه بازیها رو انجام بدی. با گیتارهای EA هم اگه اشتباه نکنم از GH World Tour به بعد رو میتونی به علاوه سری Rock Band انجام بدی (تا جایی که یادمه Legends of Rock , II , Aerosmith رو نمیتونی)
کلآ به نظر من گیتار Legends of Rock (که اسمش Lespaul هست) رو بگیری از همه بهتره و روی همه بازیها هم جواب میده. قیمتش هم توی ایران تقریبآ نصف گیتار World Tour هست (با اینکه به جز اندازه و صفحه لمسی که چیز خاصی هم نیست تفاوتی ندارن) توی ایران که کلآ گیتار به بدبختی پیدا میشه ولی اگه پیدا کنی احتمالآ بین 85 تا 95 باید باشه و World Tour هم بین 160 تا 180 حدودآ.
به عنوان سوال اخر میشه بگید از کجا بگیرم؟

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
:((:((:((کمک کمک کمک:((:((:((
من امروز رفت گیتار WORLD TOUR رو 190 خریدم + بازیش نسخه PS3 رو خریدم.
یه سوال دارم؟
با این گیتار که من میخوام آهنگ بزنم باید روی دکمه رو بگیرم بعد اون صفحه لمسی رو لمسش کنم تا زده بشه.نمیدونم منظورم رو گرفتید یا نه؟
میخوام بدونم فقط همین مدلی میشه زد؟؟؟؟؟؟؟آخه اینجوری که خیلی وحشتناکه و عمرا نمیشه زد.
خواهشا کمکم کنید که آیا WORLD TOUR فقط اینجوری یا شماره های بعدی هم به همین صورت هست و آیا راهی داره که بشه فقط با زدن دکمه ها آهنگ نواخته بشه.

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
:((:((:((کمک کمک کمک:((:((:((
من امروز رفت گیتار WORLD TOUR رو 190 خریدم + بازیش نسخه PS3 رو خریدم.
یه سوال دارم؟
با این گیتار که من میخوام آهنگ بزنم باید روی دکمه رو بگیرم بعد اون صفحه لمسی رو لمسش کنم تا زده بشه.نمیدونم منظورم رو گرفتید یا نه؟
میخوام بدونم فقط همین مدلی میشه زد؟؟؟؟؟؟؟آخه اینجوری که خیلی وحشتناکه و عمرا نمیشه زد.
خواهشا کمکم کنید که آیا WORLD TOUR فقط اینجوری یا شماره های بعدی هم به همین صورت هست و آیا راهی داره که بشه فقط با زدن دکمه ها آهنگ نواخته بشه.
دوست عزیز دکمه های لمسی رو نباید بزنید برای GH باید دکمه هایی که فشاری هستند رو بزنید و هم زمان هم اون دکمه بزرگه رو فشار بدید.(یکم بازی کنید عادت میکنید)در ضمن خیلی گرون خریدید

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,043
نام
آریا
بازی تموم شد ولی زیاد باهاش حال نکردم :( با اینکه آهنگهای خوبی داشت ولی آهنگ مسخره هم زیاد داشت. حتی شاید بشه گفت آهنگهای World Tour بعضآ بهتر از این بودن. ولی چیزی که خیلی ناراحتم کرد حذف شدن سیستم پول و اضافه کردن سیستم ستاره بود. این طوری مثلآ من که میکروفون یا درام ندارم باید خواب costume های جدید بعضی کاراکترها رو ببینم. از طرف دیگه هم باعث میشه ارزش تکرار مجدد بازی بیاد پایین و البته باعث میشه وقتی پنج ستاره رو گرفتیم , دیگه به فکر بهتر ادامه دادن آهنگ نباشیم (چون فرقی بین 5 ستاره 99% و 5 ستاره 94% وجود نداره برعکس WT) ولی حداقل خوبی ای که داشت مدل شخصیتها بود که بعد از گندی که توی WT زدن دوباره عالی شده.
challenge ها هم خیلی جالب بودن ولی ای کاش برای هر آهنگ challenge های مختلف برای وسائل مختلف وجود داشت تا در حق کسی که یکی از وسائل رو نداره ظلم نشه !
بهترین قسمت بازی هم بخش آنلاینش بود که فوق العاده شده. از مدهای جدید که خیلی جالب هستن گرفته تا حالت 4 نفره ای که میشه این بار همه افراد یه وسیله داشته باشن و حتمآ واجب نیست هرکسی یه چیز متفاوت دستش بگیره !
ولی در مجموع سری GH داره روز به روز به سمت ساده تر شدن پیش میره. برعکس GH III که گرفتن هر اچیومنت اشک آدم رو درمی آورد , اینجا فقط با یه گیتار توی دو روز میشه 300 تا gamerscore بدست آورد و خیلی ها که همه وسائل رو دارن راحت میتونن به 1000 تا برسن.

یه سر به قسمت Tutorial بزنی همه چی دستت میاد. همون طور که دوستمون گفتن برای هر نت باید رنگ مورد نظر رو فشار بدی و بعد Strum Bar (همون چیزی که بالا و پایین میشه !) رو بالا یا پایین بزنی. البته در مورد گیتار WT و دکمه های لمسیش اطلاعی ندارم چون خودم استفاده نکردم ! ولی گویا برای قسمتهایی که نت های شیشه ای (!) میان کار رو راحت تر میکنه :D

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
بازی تموم شد ولی زیاد باهاش حال نکردم با اینکه آهنگهای خوبی داشت ولی آهنگ مسخره هم زیاد داشت. حتی شاید بشه گفت آهنگهای World Tour بعضآ بهتر از این بودن.
میشه گفت اهنگ بیخودی زیاد داره ولی خوب یه برتری فاحش نسبت به WT داره که وسطه اهنگ خوابت نمیگیره. ولی خوب نقطه قوتش قسمت آنلاین هست وقتی میری Online میفهمی واقعا یه کارایی به سوی بهتر شدن انجام دادن و واقعا هم خوب کار کردن. مود های جدیدیم که اضافه شده واقعا خوبه. Challenge ها هم در راستای تنوع ایده ی جالبی بوده. در مورد اینکه Challenge ها باید همه ی Instrument ها رو داشته باشه طرف، واسه اینه که خوب یاد گرفتن پول در بیارن، ملت هم طالبن مجبورن برن بخرن:biggrin1:

ولی در مجموع سری GH داره روز به روز به سمت ساده تر شدن پیش میره. برعکس GH III که گرفتن هر اچیومنت اشک آدم رو درمی آورد , اینجا فقط با یه گیتار توی دو روز میشه 300 تا gamerscore بدست آورد و خیلی ها که همه وسائل رو دارن راحت میتونن به 1000 تا برسن.
الان مشکلی داره با این قضیه ؟؟:biggrin1:
این بازی یه تنه گند زده به Profile های ملت. ولی اینکه بازی ساده تره Achievement هاش درسته ولی اینکه روز به روز ساده میشه نه. چون که مثلا توی GH Metallica چهار تا Achievement غول گذاشته که عملا باید موهات سفید شه تا بگیریش. یا Smash Hits که کلا همرو نابود کرد با این Achievement هاش. در هر صورت با اینکه Achievement ها ساده شدن به شدت حمایت می کنیم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,043
نام
آریا
میشه گفت اهنگ بیخودی زیاد داره ولی خوب یه برتری فاحش نسبت به WT داره که وسطه اهنگ خوابت نمیگیره. ولی خوب نقطه قوتش قسمت آنلاین هست وقتی میری Online میفهمی واقعا یه کارایی به سوی بهتر شدن انجام دادن و واقعا هم خوب کار کردن. مود های جدیدیم که اضافه شده واقعا خوبه. Challenge ها هم در راستای تنوع ایده ی جالبی بوده. در مورد اینکه Challenge ها باید همه ی Instrument ها رو داشته باشه طرف، واسه اینه که خوب یاد گرفتن پول در بیارن، ملت هم طالبن مجبورن برن بخرن:biggrin1:
در مورد خواب موافقم ! البته توی خوابیدن هیچی به Beatles: Rock Band نمیرسه ! رسمآ وسط بازی خوابیده بودم expert میزدم :D
آنلاینش هم که بازم موافقم ! (بالا اشاره کردم) خیلی عالی شده و متنوع.

الان مشکلی داره با این قضیه ؟؟:biggrin1:
این بازی یه تنه گند زده به Profile های ملت. ولی اینکه بازی ساده تره Achievement هاش درسته ولی اینکه روز به روز ساده میشه نه. چون که مثلا توی GH Metallica چهار تا Achievement غول گذاشته که عملا باید موهات سفید شه تا بگیریش. یا Smash Hits که کلا همرو نابود کرد با این Achievement هاش. در هر صورت با اینکه Achievement ها ساده شدن به شدت حمایت می کنیم.
همون منظورم achievement ها بود ! الآن همه وسائل رو داشته باشی گرفتن achievement های GH5 خیلی آسون تره تا GH III . کلآ یه سری achievement الکی که از WT به بعد اضافه شده (مثلآ ساختن آهنگ یا ساختن شخصیت و لوگو و اینا) بعد مثلآ چند تا achievement دیگه هم بود نمیدونم توی RB بود یا این که میگفت با هر وسیله فقط یه آهنگ رو بزنین ! یعنی رسمآ داره میگه وسیله رو بخری , achievement رو میگیری :D

کلآ به نظر من (و اون طور که توی سایتای خارجه دیدم) سری Guitar Hero نباید به Band Hero تبدیل میشد. اون موقع فقط یه گیتار بود و واقعآ حالش هم بیشتر بود. مثلآ انواع achievement ها برای 500 نت پشت سر هم یا 1000 نت یا فلان قدر امتیاز و ... وجود داشت ولی الآن ...
یه مشکل دیگه هم که از WT به بعد با این سری دارم , ترتیب چیدن آهنگاس. توی GH های قبل از WT هم تعداد آهنگها زیاد بود ولی کار خوبی که میکردن این بود که یه سری از آهنگای بی کیفیت تر رو توی قسمت bonus میذاشتن و مثلآ 45 تا آهنگ بهتر رو به قسمت main list منتقل میکردن. این طوری دیگه مشکل خواب هم پیش نمی اومد :D (هرچند آهنگای خیلی زیبایی توی همون bonus هم هم پیدا میشد ولی حداقل مثل GH های جدید مجبور به زدن همشون نبودیم)

حداقل در مورد ورداشتن پول و اضافه کردن ستاره که موافقی ؟! :D به نظرت باعث نشده ارزش تکرار بازی بیاد پایین ؟ الآن اگه همه ستاره ها رو بگیری دیگه چیزی برای ادامه دادن نمیمونه , ولی توی WT همین طور باید پول جمع میکردی تا چیزای اضافه بخری و البته یه درجه بندی جالب هم داشت که با جلو رفتن بازی احساس پیشرفت به آدم دست میداد که توی این فکر کنم نداره.

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من مقدار زیادی یاد گرفتم ولی بازم خیلی سخته.رو medium به زور میشه کار کرد چه برسه به hard.

خب شما به تمرینات مستمر ادامه بدین رو expert هم به راحتی حتی با دسته هم میتوینی برین چه برسه به گیتار ... :biggrin1:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
خب شما به تمرینات مستمر ادامه بدین رو expert هم به راحتی حتی با دسته هم میتوینی برین چه برسه به گیتار ... :biggrin1:
مگه با دسته اسونتر از گیتار نیست؟من خودم با دسته نسخه های اولشو بازی کردم خیلی راحتتر بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر