Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

vahid_B

کاربر سایت
Aug 25, 2011
2
آقا این آپدیت های اولی ها مگه مشکل دارن چون من بعد از اینکه با pc گرفتمشون و بعد روی ps3 ریختم و نصب کردم .بعد از اینکه توی بازی میری همون اول پیغام می ده که می خوای زمانها لود و... کوتاه تر بشه و وقتی من yes می زنم بعد 3-4 دقیقه دیگه ps3 ادامه نصب رو نمی ره .

لطفا کمک کنید???????????????????

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
آقا این آپدیت های اولی ها مگه مشکل دارن چون من بعد از اینکه با pc گرفتمشون و بعد روی ps3 ریختم و نصب کردم .بعد از اینکه توی بازی میری همون اول پیغام می ده که می خوای زمانها لود و... کوتاه تر بشه و وقتی من yes می زنم بعد 3-4 دقیقه دیگه ps3 ادامه نصب رو نمی ره .

لطفا کمک کنید???????????????????
یعنی چی ؟کنسول فریز میشه؟چون اون نصبی که میگی حدود نیم ساعت طول میکشه..............

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
كسي dlc ها را گرفته؟ براي اروپا عرضه شده ولي امريكا تاخير خورد تا 25 !

يك سوال: من بازيم region 2 هست اكانتم كه بازي ميكنم امريكا حالا بخوام dlc ها را تهيه كنم بايد از اروپا بگيرم با يك اكانت ديگه بعد بيام داخل اكانت امريكا dlc ها اجرا ميشه؟ يا بايد dlc از امريكا بگيرم؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
سلام ...
كسي dlc ها را گرفته؟ براي اروپا عرضه شده ولي امريكا تاخير خورد تا 25 !

يك سوال: من بازيم region 2 هست اكانتم كه بازي ميكنم امريكا حالا بخوام dlc ها را تهيه كنم بايد از اروپا بگيرم با يك اكانت ديگه بعد بيام داخل اكانت امريكا dlc ها اجرا ميشه؟ يا بايد dlc از امريكا بگيرم؟

آره از همون اروپا بگیر اجرا میشه، مشکلی نداره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,058
نام
آریا
حامد جان در مورد ریجن نمیدونم ولی در مورد اکانت ، چند جا خوندم که DLCـش فقط روی یه اکانت کار میکنه. یعنی نمیشه با یه اکانت خرید و با یه اکانت دیگه بازی کرد ! :D البته 100% مطمئن نیستم ولی توی فروم های خارجی این طور میگفتن !

منم یه سوال داشتم ! :D چطوری میشه فهمید اکانتمون مال کجاست ؟! من یادم نیست کجا رو انتخاب کردم !! کلآ اگه یکی از کشورهای اروپایی یا امارات باشه ، میتونیم PSN Card انگلیس (پوند) بگیریم استفاده کنیم ؟!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Konami

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
حامد جان در مورد ریجن نمیدونم ولی در مورد اکانت ، چند جا خوندم که DLCـش فقط روی یه اکانت کار میکنه. یعنی نمیشه با یه اکانت خرید و با یه اکانت دیگه بازی کرد ! :D البته 100% مطمئن نیستم ولی توی فروم های خارجی این طور میگفتن !

منم یه سوال داشتم ! :D چطوری میشه فهمید اکانتمون مال کجاست ؟! من یادم نیست کجا رو انتخاب کردم !! کلآ اگه یکی از کشورهای اروپایی یا امارات باشه ، میتونیم PSN Card انگلیس (پوند) بگیریم استفاده کنیم ؟!
تو همین انلاین gt پرچم هر کشوری که اکانت ساختی رو نشون میده.................در مورد مورد 2 هم هر کشوری psn کارت خدش رو داره مثلا برای امارات دلار هستش

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
همین الان اینو دیدم:

31286436527486048007.jpg

فقط برای GT5 کرم ریختن، بقیه بازی ها اینطور نبود. الان اینطوری کسی که بازیش ریجن 2 ـه و اکانت اصلیش ریجن 1 ـه به هیچ وجه نمیتونه DLC رو بازی کنه.

• Like
Reactions: Konami

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
پس با اين حساب نميشه! براي امريكا هم عرضه بشه و با اكانت امريكا بخريم چون بازي region 2 هست شناسايي نميشه درسته؟

حالا كسي ميدونه سيو بازي كه دارم و بازي region2 بوده اگر از بازي region 1 استفاده كنم سيو بازي شناسايي ميشه يا نه؟

كه بتونيم dlc بگيريم؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
پس با اين حساب نميشه! براي امريكا هم عرضه بشه و با اكانت امريكا بخريم چون بازي region 2 هست شناسايي نميشه درسته؟

حالا كسي ميدونه سيو بازي كه دارم و بازي region2 بوده اگر از بازي region 1 استفاده كنم سيو بازي شناسايي ميشه يا نه؟

كه بتونيم dlc بگيريم؟

سلام آقا حامد.
من روی GT5 تست نکردم ولی دو حالت داره.یا میتونی استفاده کنی ولی تروفی نمیگیری یا اصلا نمیذاره استفاده کنی که فکر کنم برای GT5 مورد دوم باشه.
منم اکانت اصلیم ریجن 4 هستش(استرالیا)یکی نیست بگه آخه مگه مرض داشتی استرالیا ؟ :d بازیم ریجن 2 هست ولی چون استرالیا جزئ ریجن 2 حساب میشه روش کار میده خوشبختانه :d

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
آره . مشکلی نیست

دوست عزیز 70 کرون از دستم الکی رفت اما فدا سرت :))
دوستان این dlc فقط روی یک اکانت شما جواب میده
من بعد ار اینکه با اکانت سوئدم گرفتمش نه تو اکانت المانم جواب داد و نه انگلیس
منم تنها کاری که تونستم بکنم این بود که بعضی ماشین ها رو با اون اکانتی که خریده بودم شر کنم :d

ویرایش: الان متوجه شدم که به اشتراک گذاشتن ماشینها هیچ فایده ای نداشته و نمیتونم با اکانت دیگم اونا رو قرض بگیرم!!! :|

نتیجه اخلاقی: همینه که هست :d

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
دوست عزیز 70 کرون از دستم الکی رفت اما فدا سرت :))
دوستان این dlc فقط روی یک اکانت شما جواب میده
من بعد ار اینکه با اکانت سوئدم گرفتمش نه تو اکانت المانم جواب داد و نه انگلیس
منم تنها کاری که تونستم بکنم این بود که بعضی ماشین ها رو با اون اکانتی که خریده بودم شر کنم :d

ویرایش: الان متوجه شدم که به اشتراک گذاشتن ماشینها هیچ فایده ای نداشته و نمیتونم با اکانت دیگم اونا رو قرض بگیرم!!! :|

نتیجه اخلاقی: همینه که هست :d
خوب اون بالا اقا کیوان پست داده بودن که فقط با همون اکانتی که DLC رو گرفتی فقط کار میکنه..............اینجوری خیلی حال گیریه ...........حال اصلا چرا اینکارو کردن ؟دلیلی داشته؟.........................راستی در مورد سوال مدیر عزیز که در اون صورت باید تمام اپدیتهارو از اول دان کنی ..........ولی سیو رو مطمن نیستم که کار کنه یا نکنه

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
خوب اون بالا اقا کیوان پست داده بودن که فقط با همون اکانتی که DLC رو گرفتی فقط کار میکنه..............اینجوری خیلی حال گیریه ...........حال اصلا چرا اینکارو کردن ؟دلیلی داشته؟.........................راستی در مورد سوال مدیر عزیز که در اون صورت باید تمام اپدیتهارو از اول دان کنی ..........ولی سیو رو مطمن نیستم که کار کنه یا نکنه

دلیلش اینه که زمانی که سوئد بودم برای اکانتم psn card گرفتم و بعد که اومدم المان بی استفاده مونده بود!

دوستان برای گرفتن trophy:Penniless حداقل چقدر باید پول داشته باشیم؟ من تا 43 کم میکنم اما بهم نمیده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر