Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,238
نام
محمد
دوستان من یکی دو صفحه رو خوندم گیج شدم .... آقایون من 2-3 روز دیگه میخوام تازه بازی رو بگیرم از دوستم شروع کنم به بازی ..
1- بازی چند مگابایت تقریبا آپدیت داره ؟ با این Spec 2.0 و اینا
2- این قضیه DLC ظاهرا خطرناکه :D من ریجنم 1 هست و رفیقم گیمش ریجن 2 هست فکر کنم , اینطور که نوشتید برای اینکه مشکلی نداشته باشم باید حتما برم بازی ریجن 1 رو بخرم درسته ؟
3- من آخرین بازی شبیه سازی که بازی کردم همون Gran Tursimo روی PS1 بوده و الان این رو شروع کنم احتمالا مخم نمیکشه . یه Guide درست حسابی یا یه Beginner Guide کامل بخوام از کجا میتونم بگیرم . اگه کسی لینکی یا چیزی داره لطف کنه بزاره ....
مرسی.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
دوستان من یکی دو صفحه رو خوندم گیج شدم .... آقایون من 2-3 روز دیگه میخوام تازه بازی رو بگیرم از دوستم شروع کنم به بازی ..
1- بازی چند مگابایت تقریبا آپدیت داره ؟ با این Spec 2.0 و اینا
2- این قضیه DLC ظاهرا خطرناکه :D من ریجنم 1 هست و رفیقم گیمش ریجن 2 هست فکر کنم , اینطور که نوشتید برای اینکه مشکلی نداشته باشم باید حتما برم بازی ریجن 1 رو بخرم درسته ؟
3- من آخرین بازی شبیه سازی که بازی کردم همون Gran Tursimo روی PS1 بوده و الان این رو شروع کنم احتمالا مخم نمیکشه . یه Guide درست حسابی یا یه Beginner Guide کامل بخوام از کجا میتونم بگیرم . اگه کسی لینکی یا چیزی داره لطف کنه بزاره ....
مرسی.
خدمت محمد عزیز عرض کنم که آپدیتهای بازی به صورت جدا گانه (600 مگ 300 مگ 200 مگ 13 مگ آخری هم 1 گیگ) کلا به این صورتن . حدود 2 گیگ و نیم میشه تقریبا :D
آره اگر اکانت اصلیت برای منطقه US ـه حتما ریجن 1 بگیر که برای DLC ها به مشکل نخوری .
آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
منکه امروز نشستم سه تا مرحله RED BULL رو رفتم واقعا دیکه کم مونده بو اشکمو دربیاره !! مخصوصا مرحله 3 که واقعا مسیر سختی بود الان هم 24 ساعته رو شروع کردم!!!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
آقا یه سری نکات طلایی برای حرفه ایی شدن میگید ( من یه تازه کارم و می خوام 2 روز دیگه بازی رو بخرم ) مخصوصا تو آنلاین

ممنون

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
دوستان یه سوال داشتم !! من خیلی وقته که بازیه GT5 رو دارم میخواستم بدونم این کد آنلاینش کجاس دقیقا ؟!!
کد آنلاین نداره .
آقا یه سری نکات طلایی برای حرفه ایی شدن میگید ( من یه تازه کارم و می خوام 2 روز دیگه بازی رو بخرم ) مخصوصا تو آنلاین
ممنون
لینک این تاپیک رو تو پست قبلیم هم دادم . یکی از دوستان با حوصله توضیحات کامل رو داده .
آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ممنونم پس یعنی همینجوری میشه آنلاین شد دیگه؟ راستی از کد بازی میشه فهمید چه ریجنیه؟ البته فک کنم ریجن 2 هستش !! اینم کدش:BCES00569

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
ممنونم پس یعنی همینجوری میشه آنلاین شد دیگه؟ راستی از کد بازی میشه فهمید چه ریجنیه؟ البته فک کنم ریجن 2 هستش !! اینم کدش:BCES00569

بله از روی کد میشه فهمید.اگر حرف سومش E بود ریجن 2 هست و اگر U بود ریجن 1 و اگر A بود ریجن 3 هستش
موفق باشید

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,238
نام
محمد
دوستان این قضیه ریجن هم عجب بد بختی شده . گیم رفیقم ریجنش 2 هست و منم میخوام تازه شروع کنم ولی اکانتم ریجن یکه ... اصلا معلوم نیست بعدا بخوام DLC دانلود کنم ولی میترسم شروع کنم و خوشم بیادو DLC هم بخوام و اول بدبختی :D جایی نگفتن که این قضیه ریجن رو بیخیال میشن ...اصلا امیدی هست یا برم دنبال یه گیم ریجن 1 باشم ؟
پ.ن : الان فکرشو که میکنم میبینم ریجن 1 تو آنلاین لگ میشم .... عجب بدبختی شده ...چیکار کنم ؟:D

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,031
نام
میثم
دوستان این قضیه ریجن هم عجب بد بختی شده . گیم رفیقم ریجنش 2 هست و منم میخوام تازه شروع کنم ولی اکانتم ریجن یکه ... اصلا معلوم نیست بعدا بخوام DLC دانلود کنم ولی میترسم شروع کنم و خوشم بیادو DLC هم بخوام و اول بدبختی :D جایی نگفتن که این قضیه ریجن رو بیخیال میشن ...اصلا امیدی هست یا برم دنبال یه گیم ریجن 1 باشم ؟
پ.ن : الان فکرشو که میکنم میبینم ریجن 1 تو آنلاین لگ میشم .... عجب بدبختی شده ...چیکار کنم ؟:D
ببین از لحاظ ریجن و اکانت که dlc رو همون اکانتت کار میکنه تا اونجایی که من اطلاع دارم (البته یه اپدیت چند روز پیش دادن من نر فتم ببینم چی بود )از لحاظ انلاین هم شما میتونی ریجن رو عوض کنی تو بازی مثلا برای من ریجن 2 یه گزینه داره که all ریجن میشه و بازیکن ها از همه جا دنیا پیدا میشه...........در کل بعد از اپدیت 1gig خیلی وضعیت سرورا بهتر شده من الان راحت بازی میکنم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,238
نام
محمد
ببین از لحاظ ریجن و اکانت که dlc رو همون اکانتت کار میکنه تا اونجایی که من اطلاع دارم (البته یه اپدیت چند روز پیش دادن من نر فتم ببینم چی بود )از لحاظ انلاین هم شما میتونی ریجن رو عوض کنی تو بازی مثلا برای من ریجن 2 یه گزینه داره که all ریجن میشه و بازیکن ها از همه جا دنیا پیدا میشه...........در کل بعد از اپدیت 1gig خیلی وضعیت سرورا بهتر شده من الان راحت بازی میکنم
عزیز بازی من ریجن 2 هست و اکانت من ریجن 1 ....دوستان میگن اگر به فرض با یه اکانت ریجن 2 Sign in بشم و DLC رو دانلود کنم کار نمیکنه ...یعنی وقتی با اکانت ریجن 1 خودم انلاین بشم DLC کار نمیکنه .... عجب اصلا خودمم هم قاطی کردم نمیدونم دارم مزخرف میگم :D نمیدونم والا یکی بیاد مارو روشن کنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر