Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
دوست عزیز با PC آپدیت رو بگیر و با دانلود منیجر راحت میتونی Pause کنی و بعدا Resume اش کنی.یکی از دوستان تاپیک آموزشش را توی بخش PS3 زده و واقعا هم دستش درد نکنه چون من الان هر شب با این روش با اینترنت مفتی دارم بازیهایی که فکر نمیکردم یه روز بتونم آپدیتش رو بگیرم رو دانلود میکنم.راحت مودم رو میذارم روی تنظیمات شبانه ی مجانی و از طریق Schedule برنامه ی IDM ساعت 12 شب میذارم و میخوابم و خودش سر ساعتی که اینترنت مجانی راه میفته شروع میکنه به گرفتن آپدیت و طوری تنظیمات رودرست کردم که سر ساعت 7 که اینترنت شبانه تموم میشه هم کامپیوتر خاموش میشه و راحت شبی 4و نیم گیگ دانلود میکنم چون سرعت دانلودش خیلی بیشتره نسبت به PS3

درسته،واسه آپدیتی با این حجم آدم اگه بخواد با خود دستگاه دانلود کنه باید تا صبح بشینی کنار کنسول و فقط صلوات بفرستی،فکرش رو بکن 1گیگ دانلود کردی 163مگابایت دیگه مونده یهو قطع شه زبونم لال:|
من از بعد از ظهر گذاشتم دانلود شه 17% دانلود شده(213مگابایت) :d سرعت اینترنتمون کمه دیگه:(

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
براي من 4 ساعت طول كشيد با خود دستگاه اپديت كردم. فقط اينكه opening movie جديد هم جداگانه بايد دانلود بشه كه 590 مگ هم اون هست!!!

سرعت لود بازي هم توي قسمت هاي مختلف واقعا خوب شده.

كاش بيشتر پول جمع ميكرديم! جوايز مسابقات انلاين خيلي كاهش پيدا كرده!

ويراش:
لودينگ ها واقعا باورنكردي كوتاه شدن خيلي عالي شده تا خودتون تست نكنيد باور نميكنيد مسابقه را كه انتخاب ميكنيد سريع وارد بازي ميشيد! من متعجبم پس اين لودينگ هاي طولاني براي چي بود !!! البته براي مسابقاتي كه تعداد ماشين ها زياد هست بعد از اينكه سريع لودينگ تمام ميشه در حالت starting grid شروع به لود ميكنه اما بهتر از اين هست كه يك خط را تماشا كنيم كه داخل يك صفحه سياه پر ميشه! حداقل ميتونيم به تنظيمات بازي و ماشين رسيدگي كنيم.

پول و exp كه بعد از هر مسابقه دريافت ميكنيد هر روزي كه پشت سر هم بازي كنيد بيشتر ميشه از 110% تا روز پنجم كه 200% ميرسه حالا چه افلاين وارد بازي بشيد و يا انلاين.

اين امكاناتي هم كه براي عقب جلو بردن replay بازي گذاشتن كامل نيست فقط 2 تا گزينه داري عقب و جلو! و بعد اينكه روي تصوير جلو نميره و بيشتر شبيه next هست! و با استفاده ازشون نصف زمان هر دور را جلو يا عقب ميبره!

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,031
نام
میثم
زمان لودینگ واقعا عالی شده ...........یه دونه gt formola هم به event اضافه شده.......... این کاپکیت ماشین استاندارد هم خوبه حالا نیدونم بعضی دوستان توقع دارن که هر 800 تا ماشین رو با ریز ترین جزیات وارد بازی کنن ..........در کل تغییرات خوبی بود .....راستی بخش انلاین هم یه بهبود هایی پیدا کرده

400kg.

کاربر سایت
May 26, 2011
122
نام
فرهاد
چجوری میشه آپدیتو با pcدانلود کرد میشه یکی محبت کنه به من حقیر بگه:D بد چجوری بریزیم بازیم اوریجه ها دوستان:D مر39

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
بعد 22 ساعت روشن بودن مداوم کنسول از دیشب تا همین چند دقیقه پیش بالاخره آپدیت تموم شد و رفتم تو بازی !

لودینگ ها واقعاً کم شده زمانش ، یعنی خیلی سریع وارد بازی میشه . همین وجود کاپکیت واسه ماشینای استاندارد هر چند واقعاً توی ذوق میزنه ولی من بودنش رو به نبوذنش ترجیح میدم .

ولی اگه SE ها اونطور که حامد جان گفتن مقدار پول دهیش اومده باشه پایین ( خودم چک نکردم ) خیلی وضع بهتر میشه و بالانس خوبی برای ادامه بازی پیدا میکنه .

پ.ن : حامد جان Opening جدید رو چطور دانلود کردی ؟ چون من ندیدم همچین آپدت جداگانه ای رو ! ممنون .

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
ساعت 7:54 دقیقه بالاخره واسه ما هم دانلود شد و الان هم دارم نصبش می کنم:> دارم ذوق مرگ میشم:d
آقا میلاد به نظر من با کامپیوتر دانلود کنی راحتتریا

_____

دوستان واسه مسابقات فرمول يك انگار يه ترفندي بايد بكار برد نه؟
اخه من هرچي ميرم اول نميشم=((
هنوز نرفتی؟به جان خودم نداره چیزی،همون اولش سعی کن بیوفتی جلو دیگه نذار کسی ازت بزنه جلو دیگه مشکلی نیست که:-/

_____

خب نصبش تموم شد بازی داره بالا میاد
یه دکمه Downloadable Content تو صفحه اول بازی اضافه شده
مسابقات Formula GT به SE اضافه شده
تبریک میگم مسابقات فراری که میرفتیم 500.000Cr میگرفتیم شده 160.000Cr :))
اینم از GT-R N24 Motor Sport خودمون:x
دوستان خوش باشید با آپدیت جدید،ما بریم به ادامه بازی برسیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر