Ghost Recon: Future Soldier™ | Xbox 360

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان قسمت کینکتش رو چجوری باید آورد ؟؟؟ من کینکتم وصل اما تو منو و قسمت های مختلف که میگردم نمیتونم قسمت کینکتش رو پیدا کنم !!!

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
دوستان قسمت کینکتش رو چجوری باید آورد ؟؟؟ من کینکتم وصل اما تو منو و قسمت های مختلف که میگردم نمیتونم قسمت کینکتش رو پیدا کنم !!!

توی قسمت انتخاب اسلحه ها میتونی از کینکت استفاده کنی ولی چیزه جالبی نیست.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
کینکت فقط تو بخش کاستومایز اسلحه و تیراندازی تمرینی قابل استفاده هست. ;)

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
سلام من همون اولای بازی (تقریبا) همون جایی که باید به یه هواپیما برسی گیر کردم . نمی دونم باید چی کار کنم. چند بار تا هواپیما رسیدم نمی دوستم چی کار کنم. هر کار می کنم می بازم ممنون

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
سلام من همون اولای بازی (تقریبا) همون جایی که باید به یه هواپیما برسی گیر کردم . نمی دونم باید چی کار کنم. چند بار تا هواپیما رسیدم نمی دوستم چی کار کنم. هر کار می کنم می بازم ممنون

بزن موتور هواپیما بترکون :D

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
سلام
من دیروز بازی رو شروع کردم .فک نمیکردم بخشstealthبازی انقدر جذاب باشه ولی واقعا هم اکشن هم مخفی کاری خوب از اب دراومده
گیم پلی بازی منو یاد medal of honorمیندازه همون ک دو سال پیش اومد تو افغانستان ماموریت داشتن.. درکل بازی فوق العاده جذابه
از نکات مثبت بازی رفتن ب مکان های مختلف دنیاس :نیکاراگوئه...بولیوی...زامبیا...نیجریه و...

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
من که واقعا دارم از این بازی لذت می برم. این قدر صحنه ها زیبا و طبیعی کار شده که آدم فکر می کنه واقعا یکی از نیروهای ویژه ارتش آمریکاست و داره در میدون جنگ مبارزه می کنه. drone رو هم بسیار جالب و طبیعی طراحی کردن.

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
چرا تاپیک انقدر ساکت و خسته کنندس...دوستان هیچکس نظری ..مشکلی ...انتقادی...پیشنهادی چیزی نداره در مورد بازی؟:d
1هفتس تاپیک داره خاک میخوره..میدونم الان میگین اون 41 صفحه قبل ک ما مطلب میدادیم کجا بودی تو؟ولی بازی خیلی خوب از اب دراومده فک کنم بازم حرف واسه گفتن داشته باشیم!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
چرا تاپیک انقدر ساکت و خسته کنندس...دوستان هیچکس نظری ..مشکلی ...انتقادی...پیشنهادی چیزی نداره در مورد بازی؟:d
1هفتس تاپیک داره خاک میخوره..میدونم الان میگین اون 41 صفحه قبل ک ما مطلب میدادیم کجا بودی تو؟ولی بازی خیلی خوب از اب دراومده فک کنم بازم حرف واسه گفتن داشته باشیم!
خب عزیز بازی به خاطرات پیوسته !!
مثلا جی تی ای نیست که این همه مدت بعد از عرضه در مورد بحث باشه
یا مثلا فیفا !!! :d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
خوب دوستان واسه این که منم یه ابراز وجودی کرده باشم باید بگم که بازیش فوق العادست.من که از bf3 و cod بیشتر باحاش حال کردم مخصوصا با اون هلکپتر کنترلی کوچیک که رو زمینم راه میرفت:d

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
باید یه دونه drone بزاری روی بال سمت راست هواپیما بعد صبرکنی تا در بزرگ بسته شه بعدش هرکی اونجا بود بکش برو از یه در دیگه سوار ماشین شو بعد از درگیری سوار ماشین هواپیما منحرف میشه و سقوط میکنه
برو جعبه سیاهش رو نابود کن (خودش توی فیلم نابود میشه) فقط برس به لاشه ی هواپیما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر