Ghost Recon: Future Soldier™ | Xbox 360

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
ولی اینکه بیشتر مرحله هاش مخفی کاری بود می رفت رو اعصاب.)x
اتفاقا اصل حالش به قسمتای Stealth بود!
شما اگه بازی رو دوس داری که مخفیانه نباشه باید بری سراغ یه بازی کاملا" شوتر.مثلا" یه بازی هایی مثل CoD یا MoH...بازی Ghost recon ترکیب شوتر و مخفیانه هست.
طرف سری Splinter cell هم اصلا" نرو!

marcous

کاربر سایت
Jun 2, 2012
72
نام
sajad
اصل بازی برپایه حملات مخفیانه و استراتژی ها برای حمله و رسیدن به هدف می باشد :| خوب شد نسخه ها قبلی بازی نکردید :-/

اره خوب شد نسخه های قبلی رو بازی نکردم . ولی از اینم متنفر نیستم.

---------- نوشته در 06:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:54 PM ارسال شده بود ----------

اتفاقا اصل حالش به قسمتای Stealth بود!
شما اگه بازی رو دوس داری که مخفیانه نباشه باید بری سراغ یه بازی کاملا" شوتر.مثلا" یه بازی هایی مثل CoD یا MoH...بازی Ghost recon ترکیب شوتر و مخفیانه هست.
طرف سری Splinter cell هم اصلا" نرو!

دوست عزیز من نگفتم اصلا با این سبک حال نمی کنم . فقط زیاد جذبش نشدم.

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
یکی از مرحله هایی که خیلی جذاب بود . مرحله ی نجات دادن رییس جمهور از زندان بود و بیشتر این جذابیت به خاطر این بود که تنها بودیم ! الان که فکر میکنم میبینم بازی سازها دیگه خیلی رفتن تو فاز کارهای گروهی دیگه کمتر بازی رو میبینیم که شوتر باشه و ما تنها باشیم . اگر چند تا مرحله ی دیگه رو هم تنها بودیم قشنگ تر میشد .

امیدوارم splinter cell حداقل تنها باشه . 2-3 تا دستیار بقلمون نذارن !

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
یکی از مرحله هایی که خیلی جذاب بود . مرحله ی نجات دادن رییس جمهور از زندان بود و بیشتر این جذابیت به خاطر این بود که تنها بودیم ! الان که فکر میکنم میبینم بازی سازها دیگه خیلی رفتن تو فاز کارهای گروهی دیگه کمتر بازی رو میبینیم که شوتر باشه و ما تنها باشیم . اگر چند تا مرحله ی دیگه رو هم تنها بودیم قشنگ تر میشد .
-------------------------------------------------
امیدوارم splinter cell حداقل تنها باشه . 2-3 تا دستیار بقلمون نذارن !
آره مرحله ی جذابی بود. البته اگه Co-Op بری اونجا هم چند نفره هستی و اونم واسه خودش یه حال خاصی داره. :D
-------------------------------------------------
تو SC که همیشه تنها بودیم و هستیم، اصلا جاسوس مگه میشه با دستیار بره تو ماموریت. ;)

BlackP

کاربر سایت
Aug 2, 2012
13
نام
حسین
ما که هرچی زور زدیم با آپدیت داشبورد 2.0.14719.0 و فرم ویر LT+3 اجرا نشد.

لعنت به این .. .UBISOFT ..تو کفش موندیم.:-o

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
بازی new game plus نداره؟

مگه میخواین چکار کنین که new game+ داشته باشه؟

---------- نوشته در 08:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:38 PM ارسال شده بود ----------

ما که هرچی زور زدیم با آپدیت داشبورد 2.0.14719.0 و فرم ویر LT+3 اجرا نشد.

لعنت به این .. .UBISOFT ..تو کفش موندیم.:-o

برای چی اجرا نشد؟

منم تازه دیروز بازی رو شروع کردم انصافا بازی قشنگیه صحنه های سینمای قشنگ .ا دوربین بازی که شاهکاره ولی باگهای بازی زیاده مثلا وقتی پشت دیوار پنهان شدین میخواین یارویی که رد میشه رو بکشین هوا رو میگیره مکشه بعد یارو چند متر اونطرفتر میافته میمیره:d

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
دوستان دو نفره نمیشه بخش داستانی رو رفت؟
بخش داستانی رو 2-4 نفره میشه بازی کرد ولی به صورت System Link.
یه بخش Guerilla Mode هم داره که میشه به صورت Split Screen بازی کرد البته فقط 2 نفره. همین مود هم باز System Link و 4 نفره داره.

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
نظر من اگه میشد که داستانی بازی رو ۲ نفر بازی‌ کرد خیلي قشنگ میشد ولی‌ حیف...من وسطای بازی ام...نمیدونم چرا حسّش نیست که بازی رو ادامه بدم...من تا اینجاش رو کامل مخفیکاری رفتم(به غیر از اونجا‌هایی‌ که نمی‌شد)خیلی‌ حال داد:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر