Ghost Recon: Future Soldier™ | Xbox 360

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
سلام دوستان من این بازیو خریدم ولی وقتی نصب میکنم روی 47 درصد ارور میده تو شهر ما یه نفر هست که اینا رو میفروشه ازش پرسیدم گفت همه این مشکلو دارن و دوستامم با dvd بازی میکنن که لودش ازار دهندس میخواستم بدونم مشکل از چیه؟ اگه لینک دانلود بازی بدون مشکل تو نصب هست رو بهم بدین یا روشی چیزی؟!
الان بازی های جدید که LT3 هستن نمیشه با هارد بازی کرد کلا" ;)

---------- نوشته در 04:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:11 PM ارسال شده بود ----------

این یعنی اینکه بازی خوب رایت نشده و خرابه معمولا برای رایت BM همچین مشکلاتی بوجود میاد شما بجای اینکه بشینی دانلود کنی و پول DVD خام ورباتیم و برق و اینترنت بدی از یه سایتی سفارش بده برات بیارن;)

نصب نشدنشو نمیدونم،شاید به خاطر خوب رایت نشدن باشه.ولی در کل اگه نصب هم بشه چون LT3 هست نمیشه بازی کرد...

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
الان بازی های جدید که LT3 هستن نمیشه با هارد بازی کرد کلا" ;)

---------- نوشته در 04:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:11 PM ارسال شده بود ----------

نصب نشدنشو نمیدونم،شاید به خاطر خوب رایت نشدن باشه.ولی در کل اگه نصب هم بشه چون LT3 هست نمیشه بازی کرد...

چرا نمیشه عزیز من؟؟ پس برنرمکس چیه؟ من خودم همه این بازی ها رو گرفتم بدون مشکل از رو هارد اجرا میکنم!!

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
چرا نمیشه عزیز من؟؟ پس برنرمکس چیه؟ من خودم همه این بازی ها رو گرفتم بدون مشکل از رو هارد اجرا میکنم!!

خب برنرمکس که آره!میشه خب.ولی این دوستمون ک میگفت نمیشه احتمالا اصلا برنرمکس نبوده...و اگه نباشه هم خب با هارد نمیشه دیگه.من منظورم در حالت عادی بود،وگرنه هویت برنرمکس زیر سوال میره اینجوری :)

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
عجب بازی ساختن !! یه سر و گردن از تمام بازی های شوتر نظامی که تا الان ساخته شده بالاتره , یه خوردهشخصیت پردازی قوی بکنند با این سبک بازی میتونند چند سالی جای COD رو بگیرن .

گیم پلی بازی حداقل 5 سال از بازی های هم سبک خودش جلوتره , فعلا مرحله ی روسیه رو تموم کردم برم ببینم بیشتر از این هم سورپرایزمون میکنه یا نه !

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
یه bravo باید بگیم به سازندگان بازی . نوآوری تو بازی انقد زیاد بود داشت میریخت بیرون دیگه ! با همه چیزش حال کردم و قطعا در آینده یه بار دیگه از اول بازی میکنم

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
ولی اینکه بیشتر مرحله هاش مخفی کاری بود می رفت رو اعصاب.)x

اصل بازی برپایه حملات مخفیانه و استراتژی ها برای حمله و رسیدن به هدف می باشد :| خوب شد نسخه ها قبلی بازی نکردید :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر