نمایشگاه/رویداد GC 2011 | Sony Press Conference

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
gamescom_header_975x285.jpg

درود

بر خلاف تصور همگان؛ Gamscom بزرگ ترین رخداد و همایش بازی های رایانه ای در دنیاست که هر ساله در آلمان برگزار می شود که در طی آن بیش از 254 هزار نفر از آن بازدید می کنند و 505 ژورنالیست و خبرنگار اخبار مربوط به بیش از 55 کمپانی و استدیو مرتبط با بازی های رایانه ای از 33 کشور جهان را پوشش می دهند. امسال نیز به رسم هر سال سونی کنفرانس خبری خواهد داشت که به بررسی مسائل مالی و اهداف آینده و محصولات پیش رو خواهد پرداخت.

اگرچه Gamescom از حیث حساسیت و هیجان در برابر E3 کوچک تر و سرد تر است اما با این حال همیشه شاهد خبر ها و اتفاقات جالبی همراه بوده است. اگر به کنفرانس دو سال گذشته سونی در این نمایشگاه نگاه کوچکی بیاندازیم، به نکات قابل توجهی بر می خوریم. آلمان و Gamescom در سال 2009 اولین میزبان مدل جدید PlayStation 3 یعنی مدل Slim آن بودند. پس از مدت ها کش و قوس بالاخره قیمت PS3 با اعلام مدیر بخش سرگرمی های سونی کاهش داده شد. همانطور که می بینید اگر چندین خبر کوچک و بزرگ دیگر را به علاوه تریلر هایی از بازی های انحصاری، به این رویداد ها اضافه کنیم میبینیم GC هم حرف هایی برای گفتن دارد.

سال 2010 هم برای سونی و مخاطبان از این قائده مستثنی نبود. معرفی Resistance 3 و Ratchet All 4 One به عنوان بازی های انحصاری و همچنین امعرفی دو مدل 160 و 320 گیگ PS3 باز هم شهادتی است بر این که سونی همواره نگاه ویژه ای به Gamescom و مخاطبان آن داشته است.

اگر بخواهیم از پیش داوری کنیم و راجع به کنفرانس امسال سونی صحبت کنیم قطعا بی هیچ شک و تردیدی به Vita خواهیم خورد. بدون شک سونی و کنفرانس خبری آن حول معرفی هر چه بیشتر Vita و تاریخ عرضه دقیق آن در غرب و همچنین نمایش کلی از بازی های قابل عرضه برای آن خواهد بود. هر چند سال 2009 و Uncharted 2 به مما نشان داد، می توانیم شاهد یک تریلر فوق العاده و مهیج از Uncharted 3 باشیم، همچنین با توجه به نزدیکی عرضه Resistance 3، مانور سونی روی این عنوان در کنفرانس خبری خود دور از تصور نیست.

این تاپیک تا اتمام کنفرانس فقط مخصوص هیئت تحریریه سایت بازی سنتر بوده و از هر گونه پست دادن در آن خودداری کنید. به محض شروع کنفرانس، می توانید از این تاپیک به منظور پیگیری لحظه به لحظه کنفرانس استفاده کنید.

---------- نوشته در 08:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میتونن از اینجا کنفرانس رو به صورت زنده مشاهده کنند:

http://blog.eu.playstation.com/2011/08/16/watch-the-gamescom-press-conference-live/

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
دیگه دوستان خیلی خیـــــــــــــلــــــــــــی شلوغش کردن،من گفتم حالا تمام دونه های شن از بالای هواپیما معلومه ولی همچی صاف و صیقلی بود.GOTY !!! دیگه زیاد مزاح می کنن دوستان=)) در کل خیلی با دموی هلکوفتر نسخه 2 تفاوتی نداشت.
داداش من خودم کرمانی هستم و کویر هم دیدم کویر رو از ارتفاع ببینید صاف رو یکدست دیده میشه شما توقع داشتید از اون ارتفاع یک بازی این نسل دانه های شن هم براتون تک تک تفکیک کنه ؟ هر موقع مرحله کویر رو نشون دادن اونوقت در مورد شنها هم بحث میکنیم !

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
دیشب اومدم حرف بزنم دیدم دوستان میگن برین ببینین فیلمش رو که نگین فن هستیم و ... اما الان فقط میتونم بگم بازی خیلی خیلی سینمایی کار شده میان پرده هم زیاد داشت تو این دمو و بشدت هم خطی بود !

ببخشید پریدم وسط مراسم هایپتون ولی خب لازم دیدم نایل شدن آنچارتد 3 به مقام نبوت رو تبریک بگم !
واقعا تا کی شما و اون آقای به اضافه میخواید دست از این حرفا بردارید؟ یه عده تریلر رو دیدن چه خوب چه بد از بازی خوششون اومده دارن براش هایپ میکنن!
شما و امثالت که تا یک دونه عکس از بازی متحول منتشر میشه جملاتی مثل"یکی منو بگیره" "من مُردم!" "دیگه صبرم لب ریز شده!" سر میدید حالا با اعتماد به نفس اومدید میگید بازی رو هایپ نکنید؟ جلل خالق !

آخرین ویرایش:

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
آخه کدوم گیم پلی ؟ یه مسیر کاملاً خطی و از پیش تعیین شده رو رفت یسری انیمیشن ها و دیالوگهای از پیش تعیین شده و ... واقعاً روی CoD رو سفید کردن ! اینکه از در و دیوار میرفت بالا رو میگی گیم پلی ؟ اینکه 10-5% از گیم پلی Assassin هم نمیشد ( فقط دارم در مورد این دمو صحبت میکنم ! و جملاتی که در بارش گفتی ) گرافیک هم که دوستان یه نسخه کاملاً بی کیفیت رو دیدن غش و ضعف رفتن GoTY هم که هیچی، دیشب به مقام نبوت هم رسید بازی ! لااقل صبر میکردید ورژن HDـش بیاد بعد !

دیشب اومدم حرف بزنم دیدم دوستان میگن برین ببینین فیلمش رو که نگین فن هستیم و ... اما الان فقط میتونم بگم بازی خیلی خیلی سینمایی کار شده میان پرده هم زیاد داشت تو این دمو و بشدت هم خطی بود !

ببخشید پریدم وسط مراسم هایپتون ولی خب لازم دیدم نایل شدن آنچارتد 3 به مقام نبوت رو تبریک بگم !

تبریک !
در مورد اینکه این دمو بیش از حد سینمایی و خطی بود باهات موافقم ولی اینم باید در نظر گرفت که این فقط یه دمو بود و سونی همیشه برای نمایش بازی هاش دمو های سینمایی در نظر میگیره.
ولی کاملا مشهود که U3 نسبت به U2 خطی تر شده و این اتفاق خوبی برای یه بازی Adventure نیست.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
لااقل صبر میکردید ورژن HDـش بیاد بعد !
اتفاقا من امروز صبح HD شو دیدم از یوتوب و بعد نظر دادم!
آخه کدوم گیم پلی ؟ یه مسیر کاملاً خطی و از پیش تعیین شده رو رفت یسری انیمیشن ها و دیالوگهای از پیش تعیین شده و ... واقعاً روی CoD رو سفید کردن ! اینکه از در و دیوار میرفت بالا رو میگی گیم پلی ؟ اینکه 10-5% از گیم پلی Assassin هم نمیشد
واقعا که یه LOOOOOOL بزرگ داری:D
یعنی چقدر فن بودن رو فکرت تاثیر گذاشته که واقعیات رو هم رد میکنی!! این بازی اگه گیم پلیش ضعیف بود این همه جایزه نمیگرفت پسر جان! بخدا یکم هم عاقلانه نظر دادن و چرت و پرت نگفتن کسیرو نکشته.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
نمی گم بده توقع هم ندارم که تک تک شنا رو ببینم ولی با اون شدت مهیبی که دوستان تعریف و تمجید کردند گفتم دموی cryengine 3 رو بعنوان جاسوویچی کرده تو جیبش:d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
درسته که خطی هست ولی به بازیباز ازادی عمل خوبی میده........انتظار GTA از بازی دارین ؟تو اینکه UNCHARTED یکی از بهترین بازیهای سال هست بر هیچکس پوشیده نیست

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,239
نام
ماکان
احترام خودتونو حفظ کنید و قبل جواب دادن چند ثانیه ای فکر........ .
اینجا مهد کودک نیست...... .

پس خواهشا سطح پست هاتون رو از سطح فهم و شعور بچه های 3 4 ساله و شوشول فرنود بالاتر بیارید. وقتی میایید به بهترین گرافیک کنسولی که توی نمایشگاه دیده شده میگید گرافیکش چیز خاصی نبود دو تا معنی بیشتر نداره: یا برای شما در خفا یه سری بازی نمایش دادن که گرافیک U3 در مقابلش هیچه. یا شما یک ترول محض هستی که فقط سعی داری این ترد رو دریل کنی. از انجایی که برای شما تام و جری هم پخش نشده در نتیجه همون گزینه دوم صحیح هست.

آخه کدوم گیم پلی ؟ یه مسیر کاملاً خطی و از پیش تعیین شده رو رفت یسری انیمیشن ها و دیالوگهای از پیش تعیین شده و ... واقعاً روی CoD رو سفید کردن ! اینکه از در و دیوار میرفت بالا رو میگی گیم پلی ؟ اینکه 10-5% از گیم پلی Assassin هم نمیشد ( فقط دارم در مورد این دمو صحبت میکنم ! و جملاتی که در بارش گفتی ) گرافیک هم که دوستان یه نسخه کاملاً بی کیفیت رو دیدن غش و ضعف رفتن GoTY هم که هیچی، دیشب به مقام نبوت هم رسید بازی ! لااقل صبر میکردید ورژن HDـش بیاد بعد !

=))=))=))=))

صد رحمت به آفتابه مسی و ترول. آدم شک میکنه به جای مغز توی سر دوستان چی پر کردن؟ گچ و خاک هم بود نظرات اندیشمندانه تر باید میبود.

• Like
Reactions: Tommy Fisher

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
بعضی از دوستان در هنگام نظر دادن به فکر تخریب بازی گیرز هستن که کاملا از روی نظراشون معلومه خوب آنچارتد GOTY چه ربطی به گیرز داره درسته که نمایشای بازی خوب بوده ولی قرار نیست به خاطر خوب بودن این بازی یه بازی دیگرو تخریب کنیم انصافا به پستای بعضیا کاملا برای تخریب گیرز میان اینجا نظر میدن باید خندید کاشکی به همون اندازه ای که از تخریب گیرز لذت میبرید از خود بازی لذت میبردید ضمنا اون سالی که U2 عرضه شد اینهمه بازی مدعی برای GOTY وجود نداشت در حالیکه امسال بازیایی مثل SKYRIM و BS:I دارن عرضه میشن که صد در صد اگه شانسشون برای کسب GOTY از U3 بیشتر نباشه کم تر نیست

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,239
نام
ماکان
بعضی از دوستان در هنگام نظر دادن به فکر تخریب بازی گیرز هستن

در اینکه این دسته از دوستان هم ترول محض هستن اصلا شکی نیست اما الان GeoW چه ربطی به اینجا داره؟ خدا وکیلی من یه نفر حالم بهم خورد از بس هرجا رفتم تهش این بحث های Vs رو دیدم!

فلان کاربر که دیگه برای همه معلوم الحال هست فقط کافیه تا UC3 و بقیه انحصاری های PS3 رو ببینه تا بره زیر تانک. واقعا ارزش داره آدم به خاطر طرفداری از یه بازی شعور خودش رو زیر پا بزاره؟ وقتی به بازی که شماره قبلیش میانگین امتیازهاش 96 بوده، بیشترین جایزه و همچنین بیشترین تعداد GotY رو برده یا به عبارت صحیح تر درو کرده و اگه رو کاغذ و بر اساس این آمارها بخوایم حساب کنیم یکی از بهترین بازی های تاریخ هست میگه اصلات گیم پلی نداره، خطیه، فقط از در و دیوار میری بالا و ... نباید به شعور طرف شک کرد؟ اینجور پست ها فقط نشون میده گوینده ان چقدر عقده ای هست، همین. بر عکساین قضیه هم هست. اگه منم بیام بگم GeoW فقط اره کردن هست، اصلا بازی نیست، گیم پلی نداره و صحبت های مشابه باید بهم گفت صد رحمت به افتابه مسی!

• Like
Reactions: Robin Hood

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,129
توهین ممنوع! توهین ببینم چاره ای جز برخورد نیست متاسفانه. بدون توهین هم میشه بحث کرد.
بحث های مقایسه ای هم نیارید وسط، به این تاپیک ربطی نداره.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,795
نام
مراد حلیمی
پس خواهشا سطح پست هاتون رو از سطح فهم و شعور بچه های 3 4 ساله و شوشول فرنود بالاتر بیارید. وقتی میایید به بهترین گرافیک کنسولی که توی نمایشگاه دیده شده میگید گرافیکش چیز خاصی نبود دو تا معنی بیشتر نداره: یا برای شما در خفا یه سری بازی نمایش دادن که گرافیک U3 در مقابلش هیچه. یا شما یک ترول محض هستی که فقط سعی داری این ترد رو دریل کنی. از انجایی که برای شما تام و جری هم پخش نشده در نتیجه همون گزینه دوم صحیح هست.

شما بازم توهین می کنی ولی من چیزی نمی گم چون ارزششو نداره.......فقط اول یه بار نفس عمیق بکش حرفامو بخوون بعد توهینای بعدیتو اماده کن.... .

اکثر اعضای اینجا اونقدر صبح تا شب فن بازی درمیارین که کلا حالت تدافعی به خودتون می گیرین و فکر می کنن مثلا من دارم به شعور شما توهین می کنم یا ......... و جواب ادمم اینطوری میدین..... .

+

من کی گفتم گرافیکش چیز خاصی نیس ؟؟؟؟شما از کجای پست من اینو برداشت کردین؟؟؟؟؟

من گفتم گرافیکش عالی بود (برو پستو بخوون خودت ببین) ولی در حد تعریف دوستان نبود........تعریفی که دوستان کردن یه بازی در حد کرایسیس 3 رو واسه ادم تداعی می کنه.....این کجاش به نظر شما یه پست در حد بچه های 3...4 سالس؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
چه ربطی داره ؟ من جملم سوالی بود متن رو بهتره بخونی بعد در مورد فن بودن صحبت کنی؟!! در ضمن هنوز نمیدونی من فن واقعی چی هستم :| :d

اینش به شما مگه ربط داره که من بدونم عناوین کنسول کی عرضه میشن یا نمیشن . کنسول مگه دارم که بدونم :| زیاد هم برام مهم هم نیست که این بازی کی میاد و یا نمیاد . بیخود هم این چیزهارو ربطش ندید به خبرنگاری اندازه موهای سرت تو این سایت خبر گزاشتم و اطلاع رسانی کردم بزار جا پات خشک بشه بعد از این نظرات جالب در کن . در ضمن کسی که نمیشناسی اینطوری روش قضاوت نکن . :|

عزیز من به شما حرف بدی نزدم و فقط منظورم اینه که شما که این هم خبر گذاشتی عجیبه که نمی دونستی انچارتد 3 کی میاد.
منظورم بازی سال 2011 هست.
شما هم باید درست جواب بدی نه با توهین به بنده.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
واقعا تا کی شما و اون آقای به اضافه میخواید دست از این حرفا بردارید؟ یه عده تریلر رو دیدن چه خوب چه بد از بازی خوششون اومده دارن براش هایپ میکنن!
شما و امثالت که تا یک دونه عکس از بازی متحول منتشر میشه جملاتی مثل"یکی منو بگیره" "من مُردم!" "دیگه صبرم لب ریز شده!" سر میدید حالا با اعتماد به نفس اومدید میگید بازی رو هایپ نکنید؟ جلل خالق !

خب هایپ کنید ! یک پست از طرف من بذار اینجا ( با لینک ) که من گفته باشم من و بگیرین و غش کردم و ... اونوخت بهت میگم کی از این پستها دست بر میدارم !

در مورد اینکه این دمو بیش از حد سینمایی و خطی بود باهات موافقم ولی اینم باید در نظر گرفت که این فقط یه دمو بود و سونی همیشه برای نمایش بازی هاش دمو های سینمایی در نظر میگیره.
ولی کاملا مشهود که U3 نسبت به U2 خطی تر شده و این اتفاق خوبی برای یه بازی Adventure نیست.

یه عده گفتن گیم پلی بازی عالی بود، من هم گفتم کدوم گیم پلی ؟ تو کل دمو چه نوع گیم پلی بود که حالا میگن عالی بود ؟ من نگفتم بازی خطی بد هست بلعکس باعث میشه گرافیک و صحنه های سینمایی بیشتر نمود پیدا کنن !

پ.ن: مدیریت محترم لطف کنن یا با این نوع گفتاری که دوستان با من داشتن ( مسبوق به سابقه هم بوده و گزارش هم داده شده در مورد همین جناب Cloud Strifeولی خیلی ساده از کنارش رد شدین ! ) نظارت کنن یا اینکه من هم بلدم مثل خودشون باهاشون حرف بزنم ! اگر دفعه قبل اخطاری، تذکری، چیزی داده بودین الان اینجا رو با سر کوچشون اشتباه نمیگرفتن ! سپاسگذارم !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر